Tv műsor – 1983. április 9. – Szombat

MTV 1

7.58 Műsorismertetés
8.00 Idősebbek is elkezdhetik…
Tévétorna (ism.)
8.05 Unser Bildschirm – A mi képernyőnk (FF – ism.)
8.25 Aki mer, az nyer! (FF – ism.)
8.55 Szünidei matiné
8.55 Mese, mese, mátka
Kisfilm-összeállítás
1. A szomorú szamovár
Magyar rajzfilm (Pom Pom)
2. A kockakövek
Csehszlovák rajzfilm (Rumcájsz) (FF)
3. Beteglátogatók
Magyar rajzfilm (Frakk)
9.15 Adni, kapni jó!
3. rész: Társasjátékok
9.30 Bokszsuli
V/1. rész (ism.)
9.45 Tau bácsi
Csehszlovák filmsorozat
VII/1. rész: Riadó a felhőkben
10.15 Magilla gorilla
Amerikai rajzfilmsorozat
XIX/18. rész: A bébi bábú (ism.)
10.40 Humor Harold
Amerikai burleszkfilm (FF – ism.)
11.05 Offenbach bolondozásai
Francia filmsorozat
VI/3. rész: A szép Heléna (ism.)
11.55 Képújság
13.22 Műsorismertetés
13.25 Bélyegvilág
Műsorvezető: Dombóvári Gábor
13.35 Játékszüret
Kisiskolásoknak és szüleiknek (ism.)
14.05 Pályán maradni!
Kispályás focivetélkedő (FF)
Műsorvezető: Novotny Zoltán
15.05 Állatkölykök
NSZK rövidfilmsorozat
XVIII/11. rész: Sörény, púp, erszény
15.15 Reklám
15.20 Stop!
Közlekedj felnőtt módra!
Rajzfilmsorozat
XIV/14. rész
15.30 Hírek
15.35 Tájak, városok emberek
Pirreus
16.05 Reklám
16.10 A magyar puszta
XIII/11. rész: Kiskunsági szikesek
16.30 Reklám
16.35 „Lángolni jöttem”
Juhász Gyula születésének 100. évfordulóján (FF)
17.05 Reklám
17.10 Teleráma (FF)
Műsorvezető: Vitray Tamás
17.50 Leg… leg… leg…
Műsorvezető-szerkesztő: Rózsa György
18.50 Reklám
19.05 Idősebbek is elkezdhetik…
Tévétorna
19.10 Esti mese
Szájkosár
Magyar bábfilm (Futrinka utca)
19.30 Tv-híradó
20.00 Ligeti legendák
II/2. rész
21.35 Szép versek ’82
Költészet napja
22.00 A fele sem igaz!
Vetélkedőműsor
Szerkesztő-műsorvezető: Vágó István
22.30 Tv-híradó 3.
22.40-0.05 Jancsó Miklós-sorozat
Égi bárány
Magyar film (1970)
(16 éven felülieknek!)

MTV 2

15.47 Műsorismertetés
15.50 Iskolatévé
15.50 Angol nyelv
Follow me!
Whose is it?
16.05 Francia nyelv
Soyez les bienvenus!
Un visiteur indiscret
16.20 „Ha az élet zengi be az iskolát”
Riport a Győri Közlekedési és Távközlési Műszaki Főiskoláról (ism.)
16.50 A magyarok elődeiről és a honfoglalásról
IX/1. rész: Források (FF – ism.)
17.20 Unokáink sem fogják látni
Ráday Mihály városvédő sorozata (ism.)
17.50 A megsebzett bolygó
UNEP-MTV koprodukciós filmsorozat
XIII/12. rész: Az állatvilág utolsó menedéke (ism.)
18.20 Szász Endre
Az IPV Filmstúdió portréfilmje a festőművészről
19.05 Reklám
19.10 Új egymillió fontos hangjegy
19.30 Tv-híradó
20.00 Fekete a feketén
Olasz filmszatíra
III/3. rész
21.00 Tv-híradó 2.
21.20 Mestersége: színész (FF)
Ráday Imre
Riporter: Molnár Gál Péter
22.15 Zenés Tv-színház
Millöcker: A koldusdiák
Operett (ism.)
23.45 Képújság