Tv műsor – 1984. október 25. – Csütörtök

MTV 1

8.03 Műsorismertetés
8.05 Idősebbek is elkezdhetik…
Tévétorna
8.10-9.50 Iskolatévé
8.10 Fizika
(ált. isk. 6. oszt.)
Energiamegmaradás
8.35 Francia nyelv
Soyes les bienvenus!
3. rész: La vitre cassée
8.55 Éneklő ifjúság
Viva la musica! – Ősz
9.05 Angol nyelv
Follow Me!
32. rész: What did you say?
9.20 Kémia középiskolásoknak
Elektrolitok és ionvándorlás
9.25 Nem gyerekjáték!
9.50 Parasztok
Lengyel filmsorozat
XIII/6. rész: A tűz
10.40 Jorge Ben sanzonokat énekel (ism.)
11.35 Egy úr az űrből
Amerikai filmsorozat (ism.)
12.00 Iskolatévé
Osztályfőnöki óra az ált. isk. 7-8. oszt. és középiskolásoknak
A hírekben hallottuk, a híradóban láttuk…
Az Észak-Dél ellentét
Műsorvezető: Kondor Katalin
12.30 Képújság
14.50-16.20 Iskolatévé
14.50 Magyar irodalom
A fogalmazástanítás lehetőségei
15.40 Szó-ra-ka-té-nusz
Látod-e? Hallod-e?
A jelek
(A 2. osztályos magyar nyelvhez)
15.50 Kamera
A film lexikája II. (FF)
(Az ITV film- és tévéesztétikai műsora középiskolásoknak)
16.23 Műsorismertetés
16.25 Hírek
16.30 Perpetuum mobile
Mi lesz veled, éghajlat?
17.10 Képjúság
17.15 Pulzus
Könnyű, zenei panoráma
Szerkesztő-műsorvezető: Módos Péter
18.05 Jövendőmondó
A vállalat 2000-ben
Szerkesztő-műsorvezető: Karácsondi Miklós
18.50 Adni érdemes…
Hol tart a közadakozás az új Nemzeti Színházért…
Riporter: Gál Jolán
18.55 Reklám
19.10 Idősebbek is elkezdhetik…
Tévétorna
19.15 Esti mese
Ki fél itt?
NDK bábfilm
19.30 Tv-híradó
20.00 Királygyilkosság
Egy merénylet anatómiája
A MAFILM Objektív Stúdió és a MTV közös filmje
21.45 Hatvanhat
Vendég: dr. Szilbereky Jenő, a Legfelsőbb Bíróság elnöke
Műsorvezető-szerkesztő: Bán János
22.55 Tv-híradó 3.

MTV 2

16.48 Műsorismertetés
16.50 Képújság
16.55 FTC-HC Davos
Bajnokcsapatok Európa Kupája jégkorongmérkőzés
Közvetítés a Budapest Sportcsarnokból
Riporter: Knézy Jenő
19.15 Sztárok a jégen
Amerikai film (ism.)
19.30 Szvjatoszlav Richter zongorázik
Szovjet film
19.40 Nas Ekran
A Pécsi Körzeti Stúdió szerb-horvát nyelvű nemzetiségi műsora (FF)
20.00 Telesport
Labdarúgó-kupanap
Riporter: Gyulai István és Vitár Róbert
20.50 Egészségünkért
Az Országos Egészségnevelési Intézet tájékoztatója
21.00 Tv-híradó 2.
21.20 Száz híres festmény
Külföldi múzeumok gyűjteményeiből
Grünewald: Az isenheimi oltár
Angol rövidfilm
21.30 Erős, mint a halál
Francia tévéfilm
23.05 Képújság