Tv műsor – 1984. október 20. – Szombat

MTV 1

7.58 Műsorismertetés
8.00 Idősebbek is elkezdhetik…
Tévétorna (ism.)
8.05 Unser Bildschirm
A Pécsi Körzeti Stúdió német nyelvű nemzetiségi műsora (ism.) (FF)
8.25 Meséről mesére
1. Piroska és a farkas
Csehszlovák rajzfilm
2. A kincseskamra kulcsa
Lengyel rajzfilm
3. Dasenka
Csehszlovák kisfilm
Hogyan született
8.45 Szép tájak
Szovjet kisfilm
9.05 Építészet
V/5. rész: Ahol lakunk (ism.)
9.25 Páskándi Géza: A királylány bajusza
Mesejáték két részben
A Népszínház előadása, felvételről
10.45 Az Onedin család
Angol tévéfilmsorozat
X/7. rész: Nehéz idők (ism.)
11.35 Kétmillió (ism.)
12.05 Képújság
13.58 Műsorismertetés
14.00 Breki és a többiek (ism.)
Angol rövidfilm
14.25 Az ember és a tenger
Olasz filmsorozat
VII/7. rész: A kimeríthetetlen kincsestár (ism.)
15.15 Hírek
15.20 Rajeczky Benjámin
Portréfilm
15.50 Útravaló
16.25 Reklám
16.30 100 híres festmény
Külföldi múzeumok anyagából
James Ensor: Önarckép maszkokkal
16.40 Képújság
16.45 MAFILM-magazin
16.55 Holtpont
Chrudinák Alajos és Lukin Sándor riportfilmje Izraelről
17.45 Tájak, városok, emberek
Nigéria – puccs után változás előtt
18.05 Az egészségügyről egészéről beszéljünk
A Népszabadság és A HÉT kerekasztala
Szerkesztő-műsorvezető: Juhász Judit
18.55 Reklám
19.10 Idősebbek is elkezdhetik…
Tévétorna
19.15 Esti mese
Vízipók-csodapók – Csigaház ajtóval
Magyar rajzfilm
19.30 Tv-híradó
20.00 Vers – mindenkinek
Szergej Jeszenyin: Bokraink közt
Elmondja: Gálffi László
20.05 Tolnay Klári-sorozat
Elsietett házasság
Magyar film (1968 – FF)
21.20 A fele sem igaz!
Vetélkedőműsor
Szerkesztő-műsorvezető: Vágó István
21.50 Bo Widerberg-sorozat
Joe Hill balladája
Svéd film (1971)
23.40 Tv-híradó 3.

MTV 2

17.23 Műsorismertetés
17.25 Képújság
17.30 Angol nyelv
Follow Me!
33. rész: Please stop!
17.45 Gólyavári esték
A gondolkodás évszázadai
Szabó Árpád előadása
XXII/3. rész: Érvelő görögök
18.35 Nem kell mindig kaviár
NSZK tévéfilmsorozat
X/3. rész: Amikor a jegesmedvék felcseperednek (ism.)
19.30 Tánc nyáron
Dán balettfilm (ism.)
20.00 Verseny az áramvonalért
Angol film
20.50 A Yes együttes
A dortmundi Westphalenhalléban
21.40 Tv-híradó 2.
22.00 A Telepódium bemutatója
Robert Thomas: Az áldozat visszatér
22.50 Képújság