Tv műsor – 1984. március 8. – Csütörtök

MTV 1

7.58 Műsorismertetés
8.00 Idősebbek is elkezdhetik…
Tévétorna (ism.)
8.05-10.00 Iskolatévé
Technika
(ált. isk. 1. oszt.)
A pókhálótól a hajókötélig
A fonal
8.30 Deltácska
Az élet feltételei (FF)
9.05 Fizikai kísérletek 3.
Radioaktivitás 2.
9.15 Földrajz
(ált. isk. 6. oszt.)
India és a monszun (FF)
9.45 Magyar nyelv
(ált. isk. 2. oszt.)
Szó-ra-ka-té-nusz
Látod-e? Hallod-e? – A jelek
9.55 Stop!
Közlekedj okosan
24. rész: A személy- és csomagszállítás
10.00 Évszakok
Jugoszláv film
11.40 Dalok és táncok a Pirin-hegységből
Bolgár rövidfilm (ism.)
12.00 Iskolatévé
Osztályfőnöki óra
(ált. isk. 7-8. oszt. és a középisk. 1. osztályosainak)
Csak egy kortyot! 2. (FF)
Az alkoholfogyasztás ártalmai
12.20 Képújság
15.00-16.25 Iskolatévé
15.00 A matematika nyelve
Portré Dienes Zoltánról
15.30 Kirándulás Pannóniában
(Az 5. osztályos történelem tantárgyhoz)
16.05 Csak egy kortyot! 2.
Az alkoholfogyasztás ártalmai (FF)
(Az ált. isk. 7-8. oszt. és a középisk. 1. osztályosainak)
16.27 Műsorismertetés
16.30 Hírek
16.40 Lengyel utak
Lengyel filmsorozat
XI/10. rész: Himmerland
18.00 Képújság
18.05 Tévébörze
18.15 „Hittünk a magunk igazában…”
Dokumentumfilm-sorozat
IV/1. rész
18.55 Reklám
19.10 Idősebbek is elkezdhetik…
Tévétorna
19.15 Esti mese
A legkisebb Ugrifüles – Az árnyéknyúl
Magyar bábfilm
19.30 Tv-híradó
20.00 Látogatóban
Lőrincze Lajossal Liptay Katalin beszélget
21.00 Panoráma
A külpolitikai szerkesztőség világpolitikai magazinja
Műsorvezető-szerkesztő: Baló György
22.00 A csikó
Szovjet film (1954 – FF)
22.40 Tv-híradó 3.

MTV 2

16.57 Műsorismertetés
17.00 Képújság
17.05 Sorstársak
A pécsi körzeti stúdió rehabilitációs magazinja (FF – ism.)
17.25 Levszki Spartak Szófia-Zolu Vicenza
Női kosárlabda BEK-döntő
Közvetítés a Budapest Sportcsarnokból
Riporter: Gulyás László
18.50 Tévébörze
19.00 Unser Bildshirm
A pécsi körzeti stúdió német nyelvű nemzetiségi műsora (FF)
19.25 BSE-Bata Roma
Ronchetti Kupa női kosárlabda döntő
Közvetítés a Budapest Sportcsarnokból
Riporter: Knézy Jenő
20.50 Francia tájakon
Az északnyugati tengermellék
Francia rövidfilm
21.00 Tv-híradó 2.
21.10 Telesport
Műsorvezető: Gyulai István
– Labdarúgó kupanap
– Pannónia Kupa
Nemzetközi súlyemelő verseny
Közvetítés a Nemzeti Sportcsarnokból, felvételről
Riporter: Dobor Dezső
22.50 Képújság