Tv műsor – 1984. május 5. – Szombat

MTV 1

8.08 Műsorismertetés
8.10 Idősebbek is elkezdhetik…
Tévétorna (ism.)
8.15 Unser Bildschirm
A Pécsi Körzeti Stúdió német nyelvű nemzetiségi műsora (FF – ism.)
8.35 Meséről, mesére
1. A csodálatos Ferdinand
A légi utazás
Lengyel rajzfilm
2. Két béka
Hihetetlen történet
Bolgár bábfilm
3. A csodaló
Csehszlovák bábfilm
9.00 Az ördöghegyi gazda
Lengyel filmsorozat
VI/5. rész (ism.)
9.40 Szubadta barlangja
Kőkorszaki barlangtábor a Pilisben
10.10 A Laurent család
NSZK tévéfilmsorozat
X/10. rész: A szabadság, ahogyan én értelmezem (ism.)
11.00 Daloló nap
A Szegedi Körzeti Stúdió műsora (FF)
12.00 Képújság
14.03 Műsorismertetés
14.05 Sztárok a jégen
Amerikai film
14.25 Fülöp János: A lógós
Tévéjáték (ism.)
15.45 Útravaló
Műsorvezető: Montágh Imre
16.30 A látogatók
Francia sci-fi-sorozat
VI/4. rész: Kyrin
17.25 Hírek
17.30 Mafilm-magazin
17.40 Műsoron a számítógép
Angol ismeretterjesztő filmsorozat
X/5. rész
18.05 Reklám
18.10 Képújság
18.15 Teleráma
Műsorvezető: Vitray Tamás
18.55 Reklám
19.10 Idősebbek is elkezdhetik…
Tévétorna
19.15 Esti mese
Mesék Mátyás királyról – A névnapi jóslat
Magyar rajzfilm
19.30 Tv-híradó
20.00 Vers – mindenkinek
Weöres Sándor: Anyámnak
Elmondja: Szacsvay László
20.05-23.40 Szombat esti filmkoktél
20.05 Breki és a többiek
Angol film
20.35 Hotel
Svájci burleszkfilm
21.10 Menő Manó
Olasz-angol rajzfilmsorozat
21.15 Mike Andros
Amerikai bűnügyi tévéfilmsorozat
Gyémántért mindent
22.00 Brazil melódiák
Zenés film
22.55 Menő Manó
Olasz-angol rajzfilsorozat
23.00 Gyurkovics Tibor: Szálka hal nélkül
Tévéfilmsorozat
VI/6. rész: Hal minden mennyiségben
23.40 Tv-híradó 3.

MTV 2

16.33 Műsorismertetés
16.35 Gólyavári esték
VI/5. rész: Rózsakeresztesektől a pietizmusig
17.20 Képújság
17.25 A modern művészet kalandjai
Francia képzőművészeti filmsorozat
XIII/5. rész: Az expresszionizmus (ism.)
18.20 Mestersége: színész
Greguss Zoltán (ism.)
Riporter: Molnár Gál Péter
19.20 Iskolatévé
Angol nyelv
Follow Me!
I enjoy it
19.35 Német nyelv
Willkommen in der DDR
16. rész: Jugendweihe
20.00 Fiúk az intézetből
Jugoszláv film
21.50 Tv-híradó 2.
22.10 Brahms: IV. (e-moll) szimfónia
22.55 Képújság