Tv műsor – 1984. április 29. – Vasárnap

MTV 1

8.03 Műsorismertetés
8.05 Idősebbek is elkezdhetik…
Tévétorna (ism.)
8.10 Nasa Obrazovka
A Szegedi Körzeti Stúdió szlovák nyelvű nemzetiségi műsora (FF – ism.)
8.30 Aki mer, az nyer! (ism.)
9.00 Az ördöghegyi gazda
Lengyel filmsorozat
VI/4. rész (ism.)
9.40 A Laurent család
NSZK tévéfilmsorozat
X/9. rész: Francia megszállók
10.30 Ki tud többet a Szovjetunióról?
Vetélkedőműsor
Műsorvezető: Déri János és Horvát Péter
12.00-12.45 Törzsasztal
45 perc a Hungária Kávéházban
Sediánszky János műsora
14.03 Műsorismertetés
14.05 „És láthatom is, amit olvastam”
Mese otthon, az olvasókönyvben és a képernyőn (FF)
Műsorvezető-riporter: Varsányi Gyula
14.45 Idesüss!
Ajánlóműsor gyerekeknek
15.10 Leg… leg… leg…
Különleges rekordok és rekorderek
Műsorvezető-szerkesztő: Rózsa György
15.55 Hírek
16.00 Reklám
16.05 A látogatók
Francia sci-fi-sorozat
VI/3. rész: Pirvii
17.00 Műsorainkat ajánljuk
17.25 Sorstársak
A Pécsi Körzeti Stúdió rehabilitációs magazinja (FF)
17.45 Képújság
17.50 Műsoron a számítógép
Angol ismeretterjesztő filmsorozat
18.20 Nemzetközi tévészakácskönyv
Három olasz saláta
18.35 Közkívánatra!
Üdvözlet a tengerpartról
Angol burleszkfilm (ism.)
19.25 Reklám
19.40 Idősebbek is elkezdhetik…
Tévétorna
19.45 Esti mese
Csicsijja manó – Hogyan szerzett Pispunta rézdrótot?
Csehszlovák rajzfilm
20.00 Hírek – totóeredmények
20.05 Vers – mindenkinek
Szergej Jeszenyin: Elmegyek e tájról
Elmondja: Hegedűs D. Géza
20.10 Alfred Hitchcock-sorozat
A tévedés
The Wrong Man
Amerikai film (1957 – FF)
21.50 A hét műtárgya
Ferenczy István: Pásztorlányka
(Magyar Nemzeti Galéria)
21.55 Zenés tv-színház
Operát Szmirnába?
Zenés játék
22.40 Hírek

MTV 2

16.23 Műsorismertetés
16.25 Képújság
16.30 Századunk
Dokumentumműsor-sorozat (FF)
Végjáték a Duna mentén
IV/4. rész: Eichmann Budapesten (ism.)
18.05 Ritmikus sportgimnasztika magyar nemzetközi bajnokság
Szerenkénti döntők
Közvetítés Debrecenből
Riporter: Vitár Róbert
19.20 100 éves a Mozarteum
NSZK film (ism.)
20.00 Hírek
20.05 Katedrálisok kora
Olasz filmsorozat
IX/4. rész: A katedrális, a város, az iskola
21.00 Reklám
21.05 Balett mindenkinek
Angol filmsorozat
VII/4. rész
21.30 A rajzfilmek kedvelőinek
21.30 A beteg Saró kutya
Bolgár rajzfilm
21.40 Álca felügyelő
Jugoszláv rajzfilmsorozat
Olé, torreádor!
21.40 Repülve jön egy madárka
NDK film
22.50 Képújság