Tv műsor – 1985. szeptember 21. – Szombat

MTV 1

8.23 Műsorismertetés
8.25 Idősebbek is elkezdhetik…
Tévétorna (ism.)
8.30 Unser Bildschirm
A Pécsi Körzeti Stúdió német nyelvű nemzetiségi műsora (ism.)
8.50 Meséről mesére
1. A szalmaboci
Bolgár bábfilm
2. Apóka, Anyóka és a tyúkocska
Szovjet rajzfilm
3. A kincseskamra kulcsa
Lengyel rajzfilm
9.20 Don Quijote
Spanyol rajzfilmsorozat
XXXIX/17. rész: Kaland a csuklyásokkal (ism.)
9.50 Fesztiváldíjas gyermekműsorok
– Itt és ott
– Testünk
II. rész
10.20 Még megmenthető!
XI/2. rész: A bioszféra, az élőlények otthona
10.35 Szerelem és barátság története
Olasz tévéfilmsorozat
VI/3. rész: Az üldöztetés 1938-1940 (ism.)
11.35 Nemcsak nőknek! (ism.)
11.50 Autó-motorsport
A Telesport technikai magazinja (ism.)
12.10 Pulzus
Könnyű, zenei panoráma (ism.)
13.00 Képújság
13.32 Műsorismertetés
13.35 Beszédművelés
Metakommunikáció III.
Műsorvezető: Kertész Zsuzsa
13.55 Kalligráfia – a szépírás művészete
Angol rövidfilmsorozat
IV/3. rész: A lúdtolltól az acél tollig
14.30 A titok nyitja
15.05 Hírek
15.10 Ma egy házban
Csehszlovák tévéfilmsorozat
IX/7. rész: Nincs bocsánat
16.20 Képújság
16.25 MAFILM-magazin
16.35 Nemzetközi tévészakácskönyv
Ausztrál műsor
16.50 Leg… leg…. leg…
Különleges rekordok és rekorderek
Műsorvezető-szerkesztő: Rózsa György
17.40 Reklám
17.55 Bp. Honvéd-Videoton
Bajnoki labdarúgó-mérkőzés
Közvetítés a Fáy utcából
Riporter: Knézy Jenő
A szünetben: Reklám
19.45 Idősebbek is elkezdhetik…
Tévétorna
19.50 Esti mese
Magyar népmesék – A mindent járó malmocska
Magyar rajzfilmsorozat
20.00 Tv-híradó
20.30 Vers – mindenkinek
Babits Mihály: Új Leoninusok
Elmondja: Rajhona Ádám
20.35 Meghökkentő mesék
Angol tévéfilmsorozat
Genezis és katasztrófa
21.05 Amire a világ táncolt
A hatvanas évek
21.55 Kiváló holttestek
Olasz-francia politikai krimi (1975)
(16 éven felülieknek!)
23.50 Tv-híradó 3.
24.00 Himnusz

MTV 2

16.43 Műsorismertetés
16.45 Képújság
16.50 A vénasszonyok nyara
Tévéjáték (ism.)
17.55 Gólyavári esték
A Biblia világa
Az Újtestamentum születése és kanonizálása
18.45 Auróra
Országos Vers- és Prózamondó Verseny
Döntő
Helyszíni közvetítés Debrecenből
Műsorvezető: Rapcsányi László
20.15 Illyés Gyula: Tiszták
Tragédia három felvonásban
A Nemzeti Színház előadása, felvételről
Közben: 21.50 Tv-híradó 2.
23.05 Képújság