Tv műsor – 1985. június 8. – Szombat

MTV 1

7.52 Műsorismertetés
7.55 Idősebbek is elkezdhetik…
Tévétorna (ism.)
8.00 Választunk…
Helyszíni közvetítés az országgyűlési képviselő és tanácstag választásokról
8.30 Nas Ekran
A Pécsi Körzeti Stúdió szerbhorvát nyelvű nemzetiségi műsora (ism.)
8.50 Aki mer, az nyer!
Matematika vetélkedő (ism.)
9.30 A mi udvarunk
Lengyel kisjátékfilm-sorozat
V/5. rész: Mit gyűjtsünk?
9.55 Szélkötő Kalamona
A Magyar Televízió és a Békés megyei Jókai Színház koprodukciójában készült mesejáték
10.35 Betekintés a természetbe
Tavasz a fennsíkon
Csehszlovák film
11.00 Választunk…
Helyszíni közvetítés az országgyűlési képviselő és tanácstag választásokról
11.20 A halál archívuma
NDK tévéfilmsorozat
XIII/10. rész: Halott a sóbányában (ism.)
12.20 Magellan
Az Ifjúsági Szerkesztőség nyereményes játéka (ism.)
12.30 Keresztkérdés
Fejtörőjáték (ism.)
13.00 Képújság
14.52 Műsorismertetés
14.55 A Magyar Rádió nemzetiségi népzenei fesztiválja Békéscsabán
Megnyitó hangverseny
15.30 Hírek
15.35 Marco Polo
Olasz tévéfilmsorozat
VIII/1. rész (ism.)
16.50 Választunk…
Helyszíni közvetítés az országgyűlési képviselő és tanácstag választásokról
17.10 Reklám
17.15 Magyar tájak
V/2. rész: Mezőföld
17.50 Színöröm
Bolmányi Ferenc festészete
Riporter: Csapó György
18.20 Képújság
18.25 HídÁSZok
Riportfilm
18.55 Reklám
19.10 Idősebbek is elkezdhetik…
Tévétorna
19.15 Esti mese
Mese a mindig fázós nyúlapóról
Magyar bábfilm
19.30 Tv-híradó
20.00 Vers – mindenkinek
Kisfaludy Károly: Szülőföldem szép határa
Elmondja: Mensáros László
20.05 Tetthely
NSZK bűnügyi tévéfilmsorozat
Hamispénz-álmok
21.30 Zenés Tv-színház
Vujicsics Tihamér: Éjféli operabemutató
Zenés tréfa
22.00 Ámor rabjai
Angol tévéfilmsorozat
VI/4. rész: Az utolsó adu
22.25 Ez a Maxim
Részletek a budapesti Maxim Varieté műsorából
23.00 Tv-híradó 3.
23.10 Himnusz

MTV 2

13.53 Műsorismertetés
13.55 Roland Garros francia nemzetközi teniszverseny
Közvetítés Párizsból
Riporter: Gyulai István
18.30 MAFILM-magazin
18.40 Képújság
18.45 Gólyavári esték
Előadások a jogtudomány köréből
XI/5. rész: Bűnözés és társadalom
19.30 Német nyelv
Willkommen in der DDR
20. rész: Gegegnung mit Bach
20.00 Fiatal japán művészek koncertje
Intervíziós átvétel
Versenygyőztesek hangversenye
20.50 Tv-híradó 2.
21.10 Reklám
21.15 Férfi kosárlabda Európa-bajnokság
Szovjetunió-Spanyolország mérkőzés
Közvetítés Karlsruhéből
Riporter: Knézy Jenő
22.45 Képújság

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek