Tv műsor – 1985. május 11. – Szombat

MTV 1

8.23 Műsorismertetés
8.25 Idősebbek is elkezdhetik…
Tévétorna (ism.)
8.30 Nas Ekran
A Pécsi Körzeti Stúdió szerb-horvát nyelvű nemzetiségi műsora (FF – ism.)
8.50 Aki mer, az nyer
Matematikavetélkedő az ált. isk. 5-6. osztályosainak (ism.)
9.25 Perpetuum mobile (ism.)
10.00 Kozma István birkózó emlékverseny
Közvetítés felvételről
Riporter: Novotny Zoltán
10.40 A mi udvarunk
Lengyel kisjátékfilm-sorozat
V/1. rész: A rakéta
11.05 Reklámfilm-verseny (ism.)
11.15 A halál archívuma
NDK tévéfilmsorozat
XIII/6. rész: Kísértetek a Pokolvölgyben (ism.)
12.15 Keresztkérdés
Fejtörőjáték (ism.)
12.45 Magellán
Az Ifjúsági Szerkesztőség nyereményes játéka (ism.)
12.55 Képújság
14.47 Műsorismertetés
14.50 Kalandozás a növényvilágban
Francia ismeretterjesztő rövidfilmsorozat
XIII/12. rész: Sok kis virág közössége
15.20 Cimbora (ism.)
Műsorvezető: Juhász Jácint
16.05 Hírek
16.10 A tengerszülte ország
Barlangok Kubában
16.45 Képújság
16.50 Csakazértis…
Portréfilm Hideg János autóversenyzőről
17.20 Reklám
17.25 Unokáink is látni fogják…
Építészkongresszus Kairóban (ism.)
Szerkesztő-műsorvezető: Osskó Judit
18.05 Objektív
Tényképek a szocialista világról
Szerkesztő-műsorvezető: Medveczky László
18.50 Reklám
19.05 Idősebbek is elkezdhetik…
Tévétorna
19.10 Esti mese
Futrinka utca – Rókavadászok
Magyar bábfilm
19.30 Tv-híradó
20.00 Vers – mindenkinek
Louise Labé: Ne vessetek meg
Elmondja: Hernádi Judit
20.05 A Telepódium bemutatója
Francia négyes
Bohózat
21.05 Sanzonpódium
Fényes Szabolcs dalai
21.45 A hét műtárgya
Bernáth Aurél: Reggel
(Magyar Nemzeti Galéria)
21.50 Marcel Carné-sorozat
Mire megvirrad
Francia film (1939 – FF)
23.15 Tv-híradó 3.
23.25 Himnusz

MTV 2

16.23 Műsorismertetés
16.25 Képújság
16.30 Fogd a pénzt, és fuss!
Amerikai film (1971 – ism.)
17.50 Gólyavári esték
Előadások a jogtudomány köréből
XI/1. rész: A jog és a társadalom
18.35 Angol nyelv
Follow Me!
60. rész: Finale
18.50 Német nyelv
Willkommen in der DDR
16. rész: Jugendweihe
19.15 MAFILM-magazin
19.25 Hepp Ferenc nemzetközi kosárlabda-torna
Közvetítés a Budapest Sportcsarnokból
Riporter: Knézy Jenő
21.10 Tv-híradó 2.
21.30 Női torna Európa-bajnokság
Egyéni összetett verseny
Közvetítés Helsinkiből
Riporter: Gyulai István
22.30 Képújság

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek