Tv műsor – 1985. április 25. – Csütörtök

MTV 1

7.58 Műsorismertetés
8.00 Idősebbek is elkezdhetik…
Tévétorna (ism.)
8.05-9.45 Iskolatévé
8.05 Fizika
(ált. isk. 6. oszt.) (FF)
Hőtágulás
8.35 Fizikai kísérletek I. (FF)
Az abszolút 0 fok közelében
8.45 Kémia
(középisk. II. oszt.)
Lipidek
9.00 Angol nyelv
Follow Me!
54. rész: Holiday plans
9.15 Korok művészete
Szimbolizmus, szecesszió Magyarországon
9.45 Evezz egyedül!
Szovjet film
11.00 A fényképezés úttörői
Angol filmsorozat
VIII/6. rész: Az utazó fényképész (ism.)
11.25 Csodálatos madár – a pelikán
Angol kisfilm
11.50 Húsevő növények
Bolgár rövidfilm
12.00-12.25 Iskolatévé
Osztályfőnöki óra
(ált. isk. 7-8. oszt. és középisk. I. oszt.) (FF)
A kamaszkor küszöbén I.
Fiú vagyok…. lány vagyok
12.25 Képújság
15.00-16.20 Iskolatévé
Érettségizőknek ajánljuk
15.00 XX. század
Mensáros László irodalmi estje 1.
15.35 A betörött ablak (FF)
Fiúk-lányok kapcsolata
(A 3-4. osztályos osztályfőnöki órához)
15.50 Kamera (FF)
A filmhős
(Az ITV film- és tévéesztétikai műsora középiskolásoknak)
16.28 Műsorismertetés
16.30 Hírek
16.35 Tízen Túliak Társasága
Riporter: Kváts Ági, Jónás Rita és Zöld Kriszti
17.25 Képújság
17.30 Pulzus
Könnyű, zenei panoráma
Szerkesztő-műsorvezető: Módos Péter
18.25 Telesport
Labdarúgó kupanap
Riporter: Vitár Róbert
18.50 Adni érdemes
Hol tart a közadakozás az új Nemzeti Színházért?
18.55 Reklám
19.15 Idősebbek is el kezdhetik…
Tévétorna
19.15 Esti mese
A kockásfülű nyúl – Az erőművész
Magyar rajzfilm
19.30 Tv-híradó
20.00 Családi kör
Kié lesz Ferike? (1. rész)
Műsorvezető: Kelemen Endre
20.50 A hét műtárgya
Mária főoltár Csikmenaságról
(Magyar Nemzeti Galéria)
20.55 Hírháttér
Nézetek, vélemények közérdekű kérdésekről
21.45 Nézze meg az ember (Reklám)
22.00 Unokáink is látni fogják
…de hogy látja ön?
22.45 Tv-híradó 3.
22.55 Himnusz

MTV 2

17.53 Műsorismertetés
17.55 Képújság
18.00 Képmagnósok, figyelem!
Műsorvezető: Kiskalmár Éva
18.30 A nagyeszű sündisznócska
Bábfilmsorozat
IV/4. rész: Sündisznócska lakodalma (ism.)
19.00 Tetőtér-kép
Riportműsor
Szerkesztő-riporter: Kiss Teréz
19.30 Balett mindenkinek
Angol filmsorozat
VII/2. rész: Balett a világszínpadon (ism.)
20.00 Suomi – film – jegyzetek
20.50 Tv-híradó 2.
21.10 Kötöttfogású birkózó EB
Döntők
Közvetítés Lipcséből
Riporter: Dobor Dezső
22.10 Képújság

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek