Tv műsor – 1986. június 18. – Szerda

MTV 1

8.58 Műsorismertetés
9.00 Tévétorna
9.05 SZÜNIDEI MATINÉ
1. A Lesniewsky család
Lengyel kisjátékfilm-sorozat
VII/2. rész: Névnap (ism.)
2. Az állatok beszéde
Csehszlovák ismeretterjesztő filmsorozat
VI/1. rész: Hogyan beszélnek az állatok?
9.45 Delta
Tudományos híradó (ism.)
10.10 Stúdió ’86
A Televízió kulturális hetilapja (ism.)
10.55 Képújság
(Ha tegnap a magyar csapat játszott, a mérkőzést 11.00-kb. 12.50-ig felvételről megismétlik.)
A szünetben: Reklám
16.13 Műsorismertetés
16.15 Hírek
16.20 A Közönségszolgálat tájékoztatója
16.25 A találmányok története
Francia ismeretterjesztő filmsorozat
VI/4. rész: Ha a feltalálók agya megindul
17.15 Képújság
17.20 Reklám
17.25 Mexikó ’86
Összefoglalók
17.55 A dél-amerikai üzlet
NSZK bűnügyi tévéfilm
18.55 Reklám
19.05 Tévétorna
19.10 Esti mese
Az elhagyott ágyacskák – A vízimanó és a bálna
Csehszlovák rajzfilm
19.20 Reklám
19.30 Híradó
19.50 Labdarúgó Világbajnokság
Közvetítés Mexikóvárosból
A szünetben: Reklám
(Hosszabbítás lehetséges 22.40-ig)
(Ha a magyar csapat játszik, ismétlés felvételről csütörtök, tv1 10.50)
21.50 Betűreklám
21.55 Parabola
22.35 Meghökkentő mesék
Angol tévéfilmsorozat
„Enyém a bosszú” Részvénytársaság
23.00 Nagyon különleges ügyosztály
Amerikai tévéfilmsorozat
Az inas tette, avagy: A főcím az áruló
23.25 Reklám
23.30 Híradó 3.
23.40 A hét műtárgya
A Grimani-kancsó
(Szépművészeti Múzeum)
23.45 Reklám
23.50 Labdarúgó Világbajnokság
Közvetítés Queretaróból
(Hosszabbítás lehetséges: 2.40-ig)
(Ha a magyar csapat játszik, ismétlés felvételről csütörtök, tv1 10.50)
1.50/2.40 Himnusz

A 19.50-es mérkőzés hosszabbítása esetén a műsor az alábbiak szerint változik:

19.50 Labdarúgó Világbajnokság
22.40 Parabola
23.20 Híradó 3.
23.30 A rajzfilmek kedvelőinek
– Percnyi történetek
Kubai rajzfilm
1. Drakula, 2. Az idomár, 3. Az otthonülő, 4. Fantázia
– Klausztrofóbia
Bolgár rajzfilm
– Hi-Fi
Amerikai rajzfilm
23.45 Reklám
23.50 Labdarúgó Világbajnokság
1.50/2.40 Himnusz

MTV 2

17.38 Műsorismertetés
17.40 Képújság
17.45 Gyalogbéka
Ifjúsági tévéfilmsorozat
X/5. rész: Utazás szépséghibákkal (ism.)
6. rész: Sorakozó minden mennyiségben (ism.)
18.45 Nasa obrazovka
A Szegedi Körzeti Stúdió szlovák nyelvű nemzetiségi műsora (ism.)
19.05 Egészségünkért!
Az Országos Egészségnevelési Intézet tájékoztatója a vak emberek beilleszkedéséről
19.25 Walter Arnold
NDK portréfilm a szobrászművészről (ism.)
19.50 Verseny
Szovjet dokumentumfilm
20.00 Balett-tükör
Műsorvezető: Bakonyi Péter
20.40 „Magukra vállalták…”
Riportműsor (FF)
21.00 Híradó 2.
21.20 Ezek ketten nem egyeznek
Angol tévéfilmsorozat
Operabarátok
21.45 Képújság

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek