Tv műsor – 2004. augusztus 21. – Szombat

M1

05:35 Hajnali gondolatok 3′
05:38 Agrárhíradó 8′
05:50 Nap-kelte
Közéleti információs magazin
Benne: Híradó, Körzeti híradó, Hírek, Kékfény hírek
Műsorvezető: Bánó András, Verebes István, Friderikusz Sándor, Pallagi Ferenc
08:25 XXVIII. Nyári Olimpai Játékok – Athén 2004
Kapcsoljuk Athént!
Benne:
– Lövészet – gyorstüzelő pisztoly döntő, férfi skeet
– Atlétika – férfi diszkosz, női hétpróba, 400 m női sík és gát, férfi 100 m
8.30: – Magyarország – Kazahsztán férfi vízilabda-mérkőzés
– Evezés
– Lovaglás – díjlovaglás 2. nap egyéni
csapat döntő
– Súlyemelés
– Spanyolország – Jugoszlávia férfi kosárlabda-mérkőzés
12:00 Déli harangszó
12:01 Hírek
– Időjárás-jelentés
12:10 Időalagút (amerikai sci-fi sorozat, 1966 – 20.) 48′ Jerikó falai
13:0 Kapcsoljuk Athént!
Benne:
– Sporthírek
– Lövészet – gyorstüzelő pisztoly döntő, férfi skeet
– Ökölvívás – 51 kg és 75 kg
– Műugrás – női 10 m toronyugrás
– Súlyemelés – női 75 kg
– Tollaslabda – női páros döntő, férfi egyes döntő
– Asztalitenisz
– Íjászat – férfi csapat
– Pályakerékpár – férfi sprint csapat döntő, női pontverseny, egyéni üldözőverseny döntő
– Tenisz
17:00 Luxor-show (magyar szórakoztató műsor) 46′
17:45 Kapcsoljuk Athént!
– Összefoglaló
– Úszás döntők – 4x100m férfi vegyes, 50m női gyors, 1500m férfi gyors, 4x100m női vegyes
– Vívás – férfi tőr csapat
– Súlyemelés – női 75kg
– Atlétika – női hétpróba döntő, férfi 100m, női hétpróba, női 100m döntő, női 800m, férfi 400m, női diszkoszvetés döntő, férfi 3000m akadályfutás, női rúdugrás, női hármasugrás
– Íjászat – férfi csapat döntő
– Pályakerékpár – férfi sprintcsapat döntő, női pontverseny, egyéni üldözőverseny döntő
– Tenisz
19:30 Híradó este
– Időjárás-jelentés
19:55 Ötöslottó számsorsolás
20:10 Kapcsoljuk Athént!
Benne:
– Sporthírek
20.30: – Magyarország – Brazília női kézilabda-mérkőzés
– Atlétika – női rúdugrás, női hétpróba, női hármasugrás, női 800 m, férfi 400 m, női diszkoszvetés döntő, férfi 3000 akadályfutás, női hétpróba döntő, férfi 100 m, női 100 m döntő
– Vívás – férfi tőr csapat
– Ökölvívás – 48 kg és 75 kg
– Tenisz
– Egyesült Államok – Litvánia férfi kosárlabda-mérkőzés
– Súlyemelés
– Amiről nem beszélünk…
23:20 Híradó este
– Időjárás-jelentés
23:25 A felszarvazott, akit szeretnek (francia filmdráma, 1999) 91′ (12)
01:00 Pénz, pénz, pénz (amerikai tévéfilmsorozat, 2000, ism. – 11.) 45′ (12) Kétes győzelem

RTL Klub

06:00 Ünnepnaptár
Vallási műsor
06:25 Hupikék törpikék (rajzfilm sorozat)
07:00 Kölyökklub
-Dibu, a kistesó
-Szamuráj pizzacicák
-Hupikék törpikék
-Pokemon
08:55 Walt Disney-rajzfilmek
-Aladdin
-101 kiskutya
09:45 Szaddam apánk (12)
Amerikai dokumentumfilm
11:00 Nikki (amerikai vígjátéksorozat, 2000) A szülinapi mankó
11:25 Ötletház
Szórakoztató otthonteremtő magazin
12:00 RTL Klub Híradó
12:15 A vadak ura (amerikai-kanadai tévéfilmsorozat, 1999) A kígyó csókja
13:05 Autómánia
Autósmagazin
13:35 Bette (amerikai komédia, 2000 – 1.) 30′ (12) Az a fránya szerep
14:00 Conor, a kelta (amerikai kalandfilmsorozat, 1997 – 7.) 45′ (12) A sors lándzsája
15:00 Dawson és a haverok (amerikai filmsorozat, 1998) Rabolt érzelmek
15:50 Barátok közt (magyar tévéfilmsorozat, 1998) 15′
– Maraton
18:30 RTL Klub Híradó
19:00 Fókusz plusz (12)
19:30 Idegroncs-derbi (amerikai vígjáték, 1996) 86′ (12)
21:10 Sűrű lé (amerikai akciófilm, 2002) 94′ (16)
23:05 K-1 – Magyar Nagydíj – Debrecen
Összefoglaló
00:05 Vészhelyzet (amerikai filmsorozat, 1994, ism. – 7.) 45′ (12) Mi fáj, gyere mesélj!
01:00 Vészhelyzet (amerikai filmsorozat, 1994 – 8.) 45′ (12) Hideg napok
01:55 Szaddam apánk (ism.) (12)
Amerikai dokumentumfilm

TV2

06:00 Tv2 matiné
Rajzfilmek
08:45 Fox Kids
Rajzfilmek
10:40 Vad világ (angol természetfilm sorozat) (12)
11:40 Jenny (amerikai vígjátéksorozat, 1997 – 13.) 20′ (12)
12:15 TotalCar
12:50 Családjogi esetek (amerikai filmsorozat, 1999 – 34.) 45′ (12) Kétes szándékok
13:40 Az elveszett ereklyék fosztogatói (német-francia-amerikai kalandfilmsorozat, 1999 – 16.) 45′ (12) Az elátkozott jogar
14:35 Trükkös halál (amerikai-kanadai akciófilm-sorozat, 1996 – 16.) (12) Az ikrek
15:30 Sliders (amerikai filmsorozat, 1995 – 45.) 45′ (12) Dínóvadászat
16:30 Csillagkapu (amerikai filmsorozat, 1997 – 99.) (12) Kétségbeesett lépések
17:30 Rex felügyelő (osztrák-német krimisorozat, 1994 – 95.) 45′ (12) Hírnév bármi áron
18:30 Tények
Hírműsor
19:00 Magellán (12)
Tudományos utazás a Föld körül
19:30 Activity show (12)
Műsorvezető: Szulák Andrea
20:10 Chipkatonák (amerikai akció-vígjáték, 1998) 108′ (12)
22:20 Mesterlövész (amerikai akciófilm, 1997) 91′ (18)
Közben: 22.50: ATHÉN 2004 – Olimpiai hírek
00:10 ATHÉN 2004
Olimpiai összefoglaló
00:20 Gyermekrablás Rióban (német thriller, 2000) 96′ (16)

Forrás: https://web.archive.org/web/20040822011801/http://www.port.hu/pls/tv/tv.prog