Tv műsor – 2004. augusztus 14. – Szombat

M1

5:35: Hajnali gondolatok
5:38: Agrárhíradó
– válogatás
5:50: Nap-kelte
Benne:
5.54: Híradó
7.00: Híradó
Benne: Sport
8.00: Híradó
Benne: Sport
9:00: XXVIII. Nyári Olimpiai Játékok – Athén 2004
Kapcsoljuk Athént!
Benne: – Vívás
– Lövészet
– Úszás
10.30: Magyarország – Egyiptom
férfi kézilabda-mérkőzés
-Asztalitenisz
– Evezés
12:20: Hírek – Időjárás-jelentés
12:25: Sporthírek
12:35: Időalagút
Amerikai science fiction filmsorozat
13:30: KAPCSOLJUK ATHÉNT!
Benne:
– Lövészet
– Úszás
– Judo
– Vívás
– Asztalitenisz
– Ökölvívás
– Súlyemelés
– 17.45: Összefoglaló
– Torna
– Kerékpár
– Egyesült Államok – Új-Zéland
női kosárlabda-mérkőzés
19:30: Híradó
20:00: Sporthírek
Időjárás-jelentés
20:10: Luxor-show
Benne: Ötöslottó számsorsolás
21:00: KAPCSOLJUK ATHÉNT!
Benne:
– Úszás
– Vívás
– Ökölvívás
– Súlyemelés
– Asztalitenisz
– Torna
– Műugrás
– Napi összefoglaló
– Amiről nem beszélünk…
23:20: Híradó este- Időjárás-jelentés
23:30: Bizánci tűz
Amerikai filmvígjáték (1989. – ism.)
(Korhatár: 2. kategória)
0.55-1.40: Pénz, pénz, pénz
Amerikai tévéfilmsorozat
– sztereó –
(Korhatár: 2. kategória)

M2

5:35: Hajnali gondolatok
5:38: Agrárhíradó
5:50: Nap-kelte
9:05: Roma Magazin
9:30: Domovina
Szlovák nyelvű nemzetiségi magazin
9:55: Srpski Ekran
Szerb nyelvű nemzetiségi magazin
10:20: Unser Bildschirm
Német nyelvű nemzetiségi magazin
10:45: Hrvatska kronika
Horvát nyelvű nemzetiségi magazin
11:15: Ecranul nostru
Román nyelvű nemzetiségi magazin
11:40: Táncoljunk!
Francia sorozat
Hilaryvel New Yorkból
12:00: Déli harangszó
12:01: Slovenski Utrinki
Szlovén nyelvű nemzetiségi magazin
12:30: Rondó
Kisebbségi magazin bolgárokkal, görögökkel, lengyelekkel, örményekkel, ruszinokkal és ukránokkal
13:00: Délidőben
Eszmetörténeti vitaműsor
13:30: Baywatch
Amerikai akciófilm-sorozat
(Korhatár: 2. kategória)
14:15: GYEREKEKNEK
Tizenkét állat
Kínai rajzfilm
– Walter Melon, szuperhős rendelésre
Amerikai rajzfilmsorozat (1998.)
15:25: NAP-NYUGTA
17:55: Századunk
Bokor Péter és Hanák Gábor dokumentumsorozata
20:05: Híradó
20:25: Sporthírek
– Időjárás-jelentés
20:30: Verssor az utcazajban
Csoóri Sándor: Hó emléke
20:35: Egy magyar építész Egyiptomban
Herz Miksa (1856-1919)
21:30: Ligeti András vezényel
Gustav Mahler: IX. szimfónia
22:55: Tudósklub
Jászi Oszkár életpályája
23:50: Félszázadunk
Ironikus nosztalgia show
1951.
0.45: Egy magyar építész Egyiptomban
Herz Miksa (1856-1919)
1.40: Ligeti András vezényel
Gustav Mahler: IX. szimfónia
3.05: MMM
Építkezés
3.30: Beethoven: C-dúr (Razumovszkij) vonósnégyes Op. 59/3.
4.05-5.32: Ne légy barom 2.
Amerikai film (1996.)
(Korhatár: 2. kategória) – sztereó –

RTL Klub

06:00 Ünnepnaptár
Vallási műsor
06:25 Disney-rajzfilmsorozat: Tarzan legendája (amerikai rajzfilm)
07:00 Kölyökklub
– Dibu, a kistesó
– Szamuráj pizzacicák
– Hupikék törpikék
– Max Steel
– Bigyó felügyelő
09:05 Walt Disney-rajzfilmek
– Aladdin
– 101 kiskutya
09:55 Visszatérés Bagdadba (12)
Amerikai dokumentumfilm
11:00 Hangulatjelentés az RTL Klub-T-Mobile RoadShowról
Tata
11:25 Ötletház
Szórakoztató otthonteremtő magazin
12:00 RTL Klub Híradó
12:15 A vadak ura (amerikai-kanadai tévéfilmsorozat, 1999) A végzet
13:05 Autómánia
Autósmagazin
13:35 Forma-1 – Magyar Nagydíj
Az időmérő edzés közvetítése a Hungaroringről
15:15 Így készült: – Pókember 2.
Werkfilm
15:35 Az elveszett világ (új-zélandi-ausztrál kalandfilmsorozat, 1999) 60′ (12) Tűzeső
16:25 Atyai pofonosztó (olasz akció-vígjáték, 2002) 100′
18:30 RTL Klub Híradó
19:00 Fókusz plusz (12)
19:30 Ron kapitány (amerikai vígjáték, 1992) 1992′ (12)
21:25 Drágám, add az életed! (amerikai vígjáték, 1996) 81′
22:55 Vészhelyzet (amerikai filmsorozat, 1994, ism. – 5.) 45′ (12) Súlyos sebek
23:45 Vészhelyzet (amerikai filmsorozat, 1994 – 6.) 45′ (12) Amíg élünk, remélünk
00:35 Simlis Jack, a karibi szuperkém (amerikai-új-zélandi kalandfilmsorozat, 2000) 20′
01:05 Visszatérés Bagdadba (ism.) (12)
Amerikai dokumentumfilm

TV2

06:00 Tv2 matiné
Rajzfilmek
08:15 Fox Kids
Rajzfilmek
10:10 Állatok olimpiája
Angol film
11:10 Jenny (amerikai vígjátéksorozat, 1997 – 12.) 20′ (12)
11:40 Laktérítő
Otthonteremtő magazinműsor
Műsorvezetők: Nyúl Zsuzsa és Ördögi Roy
12:15 TotalCar
12:50 Családjogi esetek (amerikai filmsorozat, 1999 – 33.) 45′ (12) Generációs ellentétek
13:40 Az elveszett ereklyék fosztogatói (német-francia-amerikai kalandfilmsorozat, 1999 – 15.) 45′ (12) Az óriási gyémánt
14:35 Trükkös halál (amerikai-kanadai akciófilm-sorozat, 1996 – 15.) (12) Kincsvadászat
15:30 Sliders (amerikai filmsorozat, 1995 – 44.) 45′ (12) A köd birodalma
16:30 Csillagkapu (amerikai filmsorozat, 1997 – 98.) (12) 2001
17:30 Rex felügyelő (osztrák-német krimisorozat, 1994 – 94.) 45′ (12) A halál művészete
18:30 Tények
Hírműsor
19:00 Magellán (12)
Tudományos utazás a Föld körül
19:30 Activity show (12)
Műsorvezető: Szulák Andrea
20:10 007 – Polipka (angol akciófilm, 1983) 131′ (12)
22:40 A hallgatáson túl (amerikai krimi, 1998) 90′ (18)
00:35 ATHÉN 2004
Olimpiai összefoglaló
00:45 Halálos erő 2 – Erőre erővel (amerikai akciófilm, 1995) 88′ (18)

Források:
https://web.archive.org/web/20040814021626/http://www.mtv.hu/tvmusor/
https://web.archive.org/web/20040814103752/http://www.port.hu/pls/tv/tv.prog