Tv műsor – 2004. április 1. – Csütörtök

M2


05:35 Hajnali gondolatok 3′
05:38 Agrárhíradó 8′
05:50 Nap-kelte
Közéleti információs magazin
Benne: Híradó, Körzeti híradó, Hírek, Kékfény, Sport
Műsorvezető: Bánó András, Verebes István, Friderikusz Sándor, Pallagi Ferenc
09:05 Válaszd a tudást! 85′
Európai uniós ismeretek
10:05 Panoráma 30′
Világpolitikai Magazin
10:35 Delta plusz
11:05 Rakott (kulturális magazin, 2004) 50′
12:00 Déli harangszó
12:01 Fekete gyöngy (argentin tévéfilmsorozat, 1995 – 152.) 60′
12:50 Európai utas (magyar ismeretterjesztő film) 25′
13:20 Unokáink is látni fogják – a kecskeméti Malom-Centert?
Osskó Judit műsora
13:45 Haydn: Baryton-trió
Közreműködik: Kakuk Balázs – baryton, Lukács Péter – brácsa, Párkányi Tibor – cselló
14:00 Családban marad (venezuelai tévéfilmsorozat – 150/76.) 44′
Családban marad
14:45 Kárpáti krónika 8′
14:55 Segítőtárs
Sérült emberek magazinja
15:25 Nap-nyugta
Közéleti információs magazin
17:55 Telesport
Szabadidősport magazin
19:40 Esti mese
– Márta meséi
Magyar animációs sorozat
9. rész: Gerzson kiállításon
20:00 Híradó este
Időjárás-jelentés
20:30 Záróra
21:15 A félelem országútján (amerikai thriller, 1997) 93′
22:50 A ballantraei örökös (amerikai-angol filmsorozat, 1984 – 3.)
23:45 Vigyázz! Kész! Jazz!
00:25 Válaszd a tudást! (ism.) 85′
Európai uniós ismeretek
01:30 Divat és más bolondságok (francia dokumentumfilm sorozat – 9.) 13′ A szoknya hossza
01:40 Nők mindörökké (argentin tévéfilmsorozat, 1995 – 4.)
02:35 Anyanyelvi szószóló
Balázs Géza és Grétsy László anyanyelvi műsora
03:00 Manyika halhatatlansága
03:25 Nekem ne lenne hazám? (ismeretterjesztő filmsorozat) Valamit elveszítünk (Oszkó)
Szabados Tamás honismereti sorozata
03:45 Telesport (ism.)
Szabadidősport magazin

RTL Klub

06:00 Disney-rajzfilmsorozat: Balu kapitány kalandjai (amerikai rajzfilm sorozat, ism.)
06:30 Reggeli
Ébresztőshow
Információ, zene, sztárok és humor – minden hétköznap reggel!
09:00 Recept Klub (ism.)
09:10 Vad szenvedélyek (argentin filmsorozat, 2000 – 43.) 60′
09:35 06-81-320-320
10:30 Top Shop
11:30 Delelő
Vidám show ebédidőben
13:10 Antenna (ism.)
Euro-atlanti magazin
13:35 06-81-320-320
14:55 Disney-rajzfilmsorozat: Balu kapitány kalandjai (amerikai rajzfilm sorozat)
15:20 Recept Klub
15:35 Édes dundi Valentina (venezuelai filmsorozat, 2002 – 23.)
16:35 Balázs – Szembesítő-show
17:25 Mónika (talk show)
A kibeszélő show
18:30 RTL Klub Híradó
19:00 Fókusz
Közszolgálati magazin
19:40 Való Világ (magyar reality show)
Újra a lét a tét!
20:35 Barátok közt (magyar tévéfilmsorozat, 1998) 15′ 2419-2420.
21:15 Gálvölgyi-show – Április
Gálvölgyi-show
21:55 Kész átverés-show
23:05 Az utca törvénye (amerikai-kanadai akciófilm-sorozat, 1991) 45′ A bosszúvágy
00:00 Bele Való Világ
Újra a lét a tét!
00:25 Találkozások
Sztármagazin
00:40 RTL Klub Híradó
Késő esti kiadás
00:50 Moziklub
01:20 Pont hu
Multimédia magazin
01:50 Fókusz (ism.)
Közszolgálati magazin

TV2

06:00 Segíts magadon!
06:30 Jó reggelt, Magyarország!
Hírmagazin
07:00 Lazac
Szórakoztató, vidám reggeli csevej
08:50 Stahl konyhája
09:00 Tripla vagy semmi
Telefonos játék, extra nyereményekkel
09:20 Central Park West (amerikai filmsorozat, 1995 – 21.) 60′
10:20 Teleshop
11:35 Szeretők és riválisok (mexikói filmsorozat, 2001 – 29.) 60′
12:25 A Pirinyó, a Behemót és a Jófiú (olasz western-vígjáték, 1968) 122′
15:00 Kapcsoltam
Telefonos vetélkedő
15:30 Beverly Hills 90210 (amerikai filmsorozat, 1990 – 23.) 50′ Brandon a strandon
16:30 Jakupcsek (talk show)
Közéleti talkshow
17:30 A betolakodó (mexikói filmsorozat, 2001 – 76.) 60′
18:30 Tények
Hírműsor
19:05 Aktív
A tv2 magazinja
19:45 Jóbarátok (amerikai vígjátéksorozat, 1994 – 200.) 25′ A dajkabácsi
20:15 Ínyencfalat (amerikai vígjáték, 1991) 92′
22:15 Egy gyilkosság forgatókönyve (amerikai krimi, 1999) 102′
Közben: Kenósorsolás
00:15 Jó estét, Magyarország!
Téma, Tények, Tényező – a tények hátterében, Közelkép, Sporthírek, Időjárás
00:40 Különleges kommandó (amerikai-kanadai akciófilm-sorozat, 1997 – 14.) 98′ Déja vu

Duna

04:30 Régiók – Székelyudvarhely
04:55 Öt perc zene
05:00 Bekezdések
Radnóti Sándor esztéta, kritikus
05:05 Híradó
Benne: sport
05:30 Gazdakör
Magazinműsor gazdálkodóknak
05:45 Indul a nap
Reggeli hírmagazin
08:20 Hungarorama
Kitekintő
08:30 Europica Varietas (magyar ismeretterjesztő filmsorozat – 4.)
09:00 Az én folyóm (magyar dokumentumfilm sorozat, 2001) A Túr
10:00 Kézművek (magyar ismeretterjesztő filmsorozat, 2003) Vízimolnár
10:10 Bűvölet (olasz tévéfilmsorozat, 1998 – 67.) 48′
11:00 Gong (ism.)
Kulturális hetilap
11:40 Bekezdések (ism.)
Radnóti Sándor esztéta, kritikus
11:50 Hírek, időjárás-jelentés
12:00 Déli harangszó
12:05 Vers
Tóth Árpád: Az Öröm illan (közrem.: Avar István)
12:10 Gazdakör (ism.)
Magazinműsor gazdálkodóknak
12:25 Élő egyház (ism.) 30′
Vallási híradó
12:50 Magyarország kincsei – Várak: Somló
12:55 A múzsa csókja (magyar tévéfilm, 2002) 45′
13:40 Hallo aus Berlin (ismeretterjesztő filmsorozat, ism. – 3.) Boszorkányok a Fekete-erdőben
Német nyelvlecke
II. sorozat
13:55 Jelfák (magyar ismeretterjesztő filmsorozat) 10′
Fasorban – Nagycenk
14:05 Meséről mesére, kockáról kockára (magyar film, ism.) 20′
14:25 Kirikou és a boszorkány (francia-belga-luxemburgi rajzfilm, 1998, ism.) 74′
15:35 A Topkapi palota (francia ismeretterjesztő film, 2001) 54′
16:30 Régiók- Szabadka/Ungvár
16:55 Öt perc zene
17:00 Kalendárium 50′
A Duna Televízió délutáni szolgáltató műsora
17:50 Helyesen
Balázs Géza nyelvművelő műsora
17:55 Szót kér a természet: Kecskebéka
18:00 Híradó
– kulturális hírek
– sport
– időjárás-jelentés
18:30 Az igazi Mao (magyar dokumentumfilm, 1994) 60′
19:30 Mese
19:31 A mérgezett ajándék (francia-angol animációs film, 1999) 27′
20:05 Süti, nem süti (amerikai romantikus vígjáték, 2000) 94′
21:35 Bekezdések
Volf Katalin táncművész
21:45 Híradó
– sport
– időjárás-jelentés
22:10 Váltó 26′
Gazdasági magazin
22:35 Esti kérdés 45′
Kerekasztal beszélgetés
23:20 Passzport – Útlevél a semmibe (magyar játékfilm, 2000) 71′
00:30 Klipzóna
00:55 Vers
Szöllősi Zoltán: Elégett gond (közrem.: Hajduk Károly)
01:00 Himnusz, műsorismertetés
01:05 Híradó
Benne: sport
01:30 Mese
Nagy ho-ho-horgász: A gumihal (magyar animációs sorozat)
01:40 Amerikai magyar életsorsok (magyar dokumentumfilm, 1995) 53′ A Makk család – Los Angeles, Honolulu
02:30 Mediawave koncertek – Tetzepi Bigtet (Hollandia) (magyar szórakoztató műsor, 2003) 49′
03:20 Váltó 26′
Gazdasági magazin
03:50 Esti kérdés 45′
Kerekasztal beszélgetés

HBO

04:25 A szívem érted RAPes (amerikai romantikus dráma, 2001) 113′
06:30 Jóbarátok (amerikai vígjátéksorozat, 1994 – 222.) 25′
06:55 XXX (amerikai-cseh akciófilm, 2002) 124′
09:00 Ennyi! (amerikai-francia vígjáték, 2000) 105′
10:50 Kim és a farkasok (norvég családi film, 2003) 83′
12:20 A táncmulatság (olasz romantikus vígjáték, 1999) 121′
14:25 Gomolygó viharfelhők (angol filmdráma, 2002) 95′
16:00 Műholdvevő a birkák közt (ausztrál vígjáték, 2000) 96′
17:45 Ennyi! (amerikai-francia vígjáték, 2000) 105′
19:30 Úton hazafelé 2.: Kaland San Franciscóban (amerikai kalandfilm, 1996) 88′
21:00 Vedd lazán az életet! (ausztrál vígjáték, 2002) 92′
22:35 Szex és New York (amerikai vígjátéksorozat, 1998 – 45.) 30′
23:10 Az “igazi” (angol-francia romantikus vígjáték, 2002) 91′
00:45 Rocksztár (amerikai vígjáték, 2001) 105′
02:35 Vámpírok városa (amerikai horror, 1987) 96′

Viasat 3

05:55 Batman of the Future (amerikai rajzfilm sorozat, 1999 – 42.)
06:20 Batman (amerikai filmsorozat – 12.) Ha nincs otthon a macska, cincognak az egerek
06:50 TV Shop
07:50 Nyerő percek
Élő telefonos játék
09:30 Halálbiztos diagnózis (amerikai krimisorozat, 1993, ism. – 89.) 45′
10:30 Űrbalekok (amerikai sci-fi sorozat, 1996, ism. – 28.)
11:00 Egy rém rendes család (amerikai vígjátéksorozat, 1987, ism. – 241.) 25′ Requiem az öreg Dodge -ért 1.
11:30 Férjek gyöngye (amerikai vígjátéksorozat, 1998, ism. – 5.) 20′
12:00 Dr. Csernus (talk show, ism. – 69.)
12:35 Stingers (ausztrál krimisorozat, 1998 – 46.) 60′ Mesterséges távlatok
13:35 Murder One (amerikai tévéfilmsorozat, 1995 – 9.) 45′
14:35 Halálbiztos diagnózis (amerikai krimisorozat, 1993 – 90.) 45′
15:35 Alul semmi (amerikai filmsorozat – 29.)
16:05 Sabrina, a tiniboszorkány (amerikai vígjátéksorozat, 1996 – 78.)
16:35 Űrbalekok (amerikai sci-fi sorozat, 1996 – 29.)
17:05 Star Trek – Enterprise (amerikai sci-fi sorozat, 2001 – 10.) 45′
18:00 A Simpson család (amerikai rajzfilm sorozat, 1989 – 310.) 20′
18:30 Férjek gyöngye (amerikai vígjátéksorozat, 1998 – 6.) 20′
19:00 Egy rém rendes család (amerikai vígjátéksorozat, 1987 – 242.) 25′ Requiem az öreg Dodge -ért 2.
19:30 Dr. Csernus (talk show – 70.)
20:05 A harc törvénye (amerikai tévéfilmsorozat, 1998 – 27.) 45′
21:05 A helyszínelők (amerikai-kanadai akciófilm-sorozat, 2000 – 76.) 45′
22:00 A helyszínelők (amerikai-kanadai akciófilm-sorozat, 2000 – 2.) 45′ Átváltozás
23:00 X-akták (amerikai filmsorozat, 1993 – 28.) 45′ The rain king
00:00 Vörös cipellők (amerikai erotikus filmsorozat, 1992 – 18.)
A Playboy erotikus sorozata
00:35 Kéjfél
Élő telefonos játék
01:40 Jerry Springer show (amerikai talk show)
149. rész
02:30 Viasat SMS Chat

Filmmúzeum

09:00 Hollywoodi arcképcsarnok (amerikai dokumentumfilm – 17.) 30′ Richard Burton
09:30 Mese habbal (magyar vígjáték, 1979, ism.) 85′
11:00 BKV archívum
Megmenthető milliók
Minden hatodik óráőban
11:30 OKBT oktatófilmek
Valami mindig közbejön
Útközben, hazafelé
14:00 MMM archívum
Szakszerű fűrészüzemi munkavégzés
A mezőgazdasági kistermelés korszerű eszközei
14:30 Privátfilm-múzeum (magyar filmsorozat)
Amatőr felvételek a múltból
14:45 Tárgy-eset (magyar dokumentumfilm – 5.) Televíziók
Kultikus tárgyak a múltból
15:00 MSM archívum 12. rész
Sportmúzeum- Kőbán Rita
Halló, itt Tokió! (színes riportfilm, 1964)
Sportmúzeum – Újvári László
Főbb technikai elemek és versenyprogramok
(ff ismeretterjesztő film, 1980)
16:00 Alija (dokumentumfilm, 1994) 68′
17:10 Autómúzeum (magyar dokumentumfilm sorozat – 10.) Peugeot történet
17:30 EU Kalauz 26′
Kulturális magazin
18:00 Diafilmmúzeum (magyar filmsorozat) A kincses barlang
18:10 Privátfilm-múzeum (magyar filmsorozat)
Amatőr felvételek a múltból
18:25 Lumiere egypercesek (francia dokumentumfilm sorozat) 1′
18:30 Diafilmmúzeum (magyar filmsorozat) Pál utcai fiúk
19:30 MSM archívum 13. rész
Sportmúzeum – Kisgyörgy Lajosné
Ötpróba (ff ismeretterjesztő film)
Sportmúzeum – Taróczy Balázs
A kardvívás oktatása (ismeretterjesztő film)
Sportmúzeum – Regőczy Krisztina
20:30 Muppet Show (amerikai-angol szórakoztató sorozat, 1976 – 120/7.) 30′ John Cleese
Muppet Show
21:00 El Paóban nő a láz (francia-mexikói filmdráma, 1959) 100′
23:00 Semmi sem szent (amerikai romantikus vígjáték, 1937) 74′

F+

08:30 A sas leszállt (angol háborús filmdráma, 1976) 120′
10:40 Barátok közt (magyar tévéfilmsorozat, 1998, ism.) 15′ 855-856
11:10 Pokémon (ism.)
japán rajzfilmsorozat
33-36. rész
12:40 A dupla nullás kölyök (amerikai akció-vígjáték, 1993) 90′
14:15 Pancsolj Pancser! (amerikai romantikus vígjáték, 1997) 92′
15:50 Pokémon
japán rajzfilmsorozat
37-40. rész
17:25 Ördögkatlan (amerikai-kanadai akciófilm, 1993) 91′
19:00 Barátok közt (magyar tévéfilmsorozat, 1998) 15′ 857-858
19:35 Largo Winch – Az igazságtevő (belga-kanadai-francia-német-amerikai akciófilm-sorozat, 2001 – 13.) Kaszinó-kelepce
20:25 A félelem hajója (amerikai-német akciófilm, 1998) 89′
21:55 Szőr Austin Powers, Őfelsége titkolt ügynöke (amerikai vígjáték, 1997) 90′
23:30 Fogságban (amerikai-kanadai akciófilm, 2000) 98′

M+

05:00 Való Világ (magyar reality show)
Újra a lét a tét!
Egy új nap…
Élő adás a Villából
18:45 Pokémon (japán rajzfilm sorozat)
36. rész
19:05 Yugioh (japán animációs sorozat)
5. rész
19:30 Pasik (magyar vígjátéksorozat)
20:05 Lidércfény (amerikai romantikus dráma, 1982) 90′
21:45 Egy úr az űrből (amerikai filmsorozat – 45.)
22:10 Mr. Bean (angol-magyar rajzfilm sorozat – 22.)
22:25 Folytassa Angliában (angol vígjáték, 1976) 85′
23:55 Heti hetes (szórakoztató műsor)
Vidám, aktuális talk show
00:50 Pasik (magyar vígjátéksorozat)
01:15 Egy úr az űrből (amerikai filmsorozat, ism. – 45.)
01:45 Való Világ (magyar reality show)
Újra a lét a tét!
A sztori folytatódik…
Élő adás a Villából

AXN

04:30 Határok nélkül (amerikai kalandsport-sorozat)
05:00 A vámpírzsaru (kanadai akciófilm-sorozat, 1992)
06:00 Charlie angyalai (amerikai tévéfilmsorozat, 1976) 48′
07:00 Síelni mindenáron (amerikai kalandsport-sorozat)
08:00 Medicopter 117 – A légimentők (német-osztrák akciófilm-sorozat, 1997) 45′
09:00 Vadak ura (amerikai akciófilm-sorozat)
10:00 Az elveszett ereklyék fosztogatói (német-francia-amerikai kalandfilmsorozat, 1999) 45′
11:00 Veszélyes játékok (amerikai valóság-kalandsorozat)
11:30 Hollywoodi akcióhősök (amerikai dokumentumfilm sorozat) 26′
12:00 Charlie angyalai (amerikai tévéfilmsorozat, 1976) 48′
13:00 A kiválasztott – Az amerikai látnok (amerikai filmsorozat, 1996) 45′
14:00 Síelni mindenáron (amerikai kalandsport-sorozat)
14:55 AXN – Pengeélen (amerikai kalandsport-sorozat)
15:20 Veszélyes játékok (amerikai valóság-kalandsorozat)
15:55 Hollywoodi akcióhősök (amerikai dokumentumfilm sorozat) 26′
16:20 Vadak ura (amerikai akciófilm-sorozat)
17:10 Az elveszett ereklyék fosztogatói (német-francia-amerikai kalandfilmsorozat, 1999) 45′
18:00 Hollywoodi akcióhősök (amerikai dokumentumfilm sorozat) 26′
18:30 Medicopter 117 – A légimentők (német-osztrák akciófilm-sorozat, 1997) 45′
19:20 Androméda (amerikai-kanadai sci-fi sorozat, 2000)
20:10 Odüsszeia (kanadai filmsorozat, 2002) 60′
21:00 Kaland Bt. (amerikai kalandfilmsorozat) 42′
21:45 Lábad között (spanyol erotikus dráma , 1999) 115′
23:15 Androméda (amerikai-kanadai sci-fi sorozat, 2000)
00:00 Odüsszeia (kanadai filmsorozat, 2002) 60′
01:00 A vámpírzsaru (kanadai akciófilm-sorozat, 1992)
02:00 Kaland Bt. (amerikai kalandfilmsorozat) 42′
03:00 Lábad között (spanyol erotikus dráma , 1999) 115′

Humor 1

10:00 Cheers (amerikai vígjátéksorozat, 1982 – 107.)
10:30 WS Teleshop
11:00 Kate és Allie (amerikai vígjátéksorozat, 1984 – 107.)
11:30 Kandi kamera
12:00 A szuperközért (kanadai vígjátéksorozat, 1985 – 22.) 30′
12:30 Cosby (amerikai vígjáték, 1984 – 20.) 30′
13:00 Dave világa (amerikai vígjátéksorozat, 1993 – 22.) 30′
13:30 Furcsa pár – újra együtt (amerikai vígjáték, 1993 – 107.) 88′
14:00 Cheers (amerikai vígjátéksorozat, 1982 – 106.)
14:30 Billy Smart cirkusz
15:00 Kate és Allie (amerikai vígjátéksorozat, 1984 – 106.)
15:30 Chaplin összeállítások (szórakoztató sorozat)
16:00 Kisvárosi mesék (amerikai vígjátéksorozat, 1990 – 22.) 30′
16:30 Cosby (amerikai vígjáték, 1984 – 19.) 30′
17:00 Vianello lakás (olasz film, 1988 – 44.)
17:30 Furcsa pár – újra együtt (amerikai vígjáték, 1993 – 106.) 88′
18:00 Cheers (amerikai vígjátéksorozat, 1982 – 108.)
18:30 Billy Smart cirkusz
19:00 Kate és Allie (amerikai vígjátéksorozat, 1984 – 108.)
19:30 Kölyökduma
20:00 Arliss (amerikai vígjátéksorozat, 1996 – 40.)
20:30 Cosby (amerikai vígjáték, 1984 – 21.) 30′
21:00 BűnTér (amerikai vígjátéksorozat – 8.)
21:30 Furcsa pár – újra együtt (amerikai vígjáték, 1993 – 108.) 88′
22:00 Cheers (amerikai vígjátéksorozat, 1982 – 108.)
22:30 Billy Smart cirkusz
23:00 Kate és Allie (amerikai vígjátéksorozat, 1984 – 108.)
23:30 Kölyökduma
00:00 Arliss (amerikai vígjátéksorozat, 1996 – 40.)
00:30 Cosby (amerikai vígjáték, 1984 – 21.) 30′
01:00 BűnTér (amerikai vígjátéksorozat – 8.)
01:30 Furcsa pár – újra együtt (amerikai vígjáték, 1993 – 108.) 88′

Minimax

05:30 Little People (rajzfilm sorozat)
Sarah megmenti a karácsonyt
05:40 Budgie, a kis helikopter (angol rajzfilm sorozat, 200) 11′
Az aquadukt
05:50 Rolie Polie Olie (kanadai-amerikai rajzfilm sorozat, 1998)
A mi kis állatkertünk
06:15 Ethelbert, a tigris (rajzfilm sorozat – 52/)
Ethelbert és a tarajossül
06:25 Focitörténelem (rajzfilm sorozat)
A reneszánsz – A bedobás
06:55 Nils Holgerson csodálatos utazása a vadludakkal (japán-svéd-szlovák rajzfilm sorozat, 1980)
Lappföldi nyár
07:20 Elhagyott játékok (angol rajzfilm sorozat) 23′
Játék tárgyalás
07:35 A varázslatos iskolabusz (kanadai animációs film, 1999) 25′
Hidegvérrel
08:00 Sharon naplója (rajzfilm sorozat)
Füstbe ment füstölés
08:25 STOP! Közlekedj okosan! (rajzfilm sorozat)
8. rész
08:35 Jacques Cousteau meséi az óceánról (rajzfilm sorozat)
A delfinem a nővérem
09:00 Little People (rajzfilm sorozat)
Maggie zenekara
09:10 Budgie, a kis helikopter (angol rajzfilm sorozat, 200) 11′
Az arany sirály
09:20 Marcelino (rajzfilm sorozat)
A föld alatti világ
09:45 Ethelbert, a tigris (rajzfilm sorozat – 52/)
Ethelbert és a csimpánz
09:55 Focitörténelem (rajzfilm sorozat)
A nagy felfedezések kora – Az időhúzás
10:25 Nils Holgerson csodálatos utazása a vadludakkal (japán-svéd-szlovák rajzfilm sorozat, 1980)
Az öreg néne
10:50 Elhagyott játékok (angol rajzfilm sorozat) 23′
Játékok a kórházban
11:05 A varázslatos iskolabusz (kanadai animációs film, 1999) 25′
Egyszer fent, egyszer lent
11:30 Cyberchase, avagy kalandozások a cyber világban (rajzfilm sorozat)
Dr: Marbles eltűnése
11:55 STOP! Közlekedj okosan! (rajzfilm sorozat)
9. rész
12:05 Jacques Cousteau meséi az óceánról (rajzfilm sorozat)
A tengerek attya
12:30 Merlin, a csodakutya (angol rajzfilm sorozat, 2001) 10′
Merlin bűvészkedik
12:40 Clifford, a nagy piros kutya (rajzfilm sorozat)
Clifford és a paszuly
13:10 Rumcájsz kalandjai (rajzfilm sorozat)
Jakab nem megy háborúba
13:20 Franklin (kanadai-francia-amerikai rajzfilm sorozat, 1997) 13′
Franklin nagy meccse
13:45 Albert mondja, a természet jobban tudja (magyar rajzfilm, 1997) 144′
Mennyit ér egy madár?
14:10 Kérem a következőt! (magyar rajzfilm, 1974)
Teve nyavalya
14:25 Mentőosztag (rajzfilm sorozat)
Az évszázad vihara 2.
14:50 Szenzációs vakáció (rajzfilm sorozat)
Hogyan tette meg Mach és Sebestova Kolosek festőt Leonardo da Vinci tanítványává?
15:00 Providence, a rejtélyes kisváros (- 26/)
Az igazság fantomja
15:25 Vízipók-csodapók (magyar rajzfilm sorozat)
30. rész
15:35 Üzenet a jövőből – A Mézga család különös kalandjai (magyar rajzfilm sorozat, 1974)
Agy-gyanta
16:00 Little People (rajzfilm sorozat)
Születésnap az állatkertben
16:10 Budgie, a kis helikopter (angol rajzfilm sorozat, 200) 11′
A megvadult vonat
16:25 Marcelino (rajzfilm sorozat)
Az óceán
16:50 Ethelbert, a tigris (rajzfilm sorozat – 52/)
Ethelbert és az orángután
17:00 Focitörténelem (rajzfilm sorozat)
Hódító feltartások
17:25 Nils Holgerson csodálatos utazása a vadludakkal (japán-svéd-szlovák rajzfilm sorozat, 1980)
Az elátkozott kert
17:50 Elhagyott játékok (angol rajzfilm sorozat) 23′
Cicoma
18:05 A varázslatos iskolabusz (kanadai animációs film, 1999) 25′
Szőjjünk hálót!
18:30 Cyberchase, avagy kalandozások a cyber világban (rajzfilm sorozat)
És boldogan számoltak, amíg meg nem haltak
18:55 STOP! Közlekedj okosan! (rajzfilm sorozat)
11. rész
19:05 Jacques Cousteau meséi az óceánról (rajzfilm sorozat)
A tenger kizsákmányolása

Nickelodeon

04:00 Hódító hódok (amerikai-kanadai rajzfilm sorozat, 1997)
04:30 Jaj, a szörnyek! (amerikai rajzfilm sorozat, 1994) 20′
05:00 Global Guts (amerikai sportműsor)
05:30 Titkos templom legendái (amerikai ifjúsági filmsorozat)
06:00 Fecsegő tipegők (amerikai rajzfilm sorozat, 1991) 20′
06:10 SpongyaBob Kockanadrág (amerikai rajzfilm sorozat, 1999)
06:20 Hé, Arnold! (amerikai rajzfilm sorozat, 1996) 20′
06:30 Macseb (amerikai rajzfilm sorozat, 1998) 20′
06:45 Jaj, a szörnyek! (amerikai rajzfilm sorozat, 1994) 20′
07:00 Rocko (amerikai rajzfilm sorozat, 1993) 20′
07:15 Fecsegő tipegők (amerikai rajzfilm sorozat, 1991) 20′
07:30 Hé, Arnold! (amerikai rajzfilm sorozat, 1996) 20′
07:45 Jaj, a szörnyek! (amerikai rajzfilm sorozat, 1994) 20′
08:00 Fecsegő tipegők (amerikai rajzfilm sorozat, 1991) 20′
08:30 Dóra, a felfedező (amerikai rajzfilm sorozat, 2000)
08:55 Dóra, a felfedező (amerikai rajzfilm sorozat, 2000)
09:20 Allegra ablaka (amerikai bábfilmsorozat, 1995)
09:45 Euréka vára (amerikai bábfilmsorozat)
10:10 Kicsi Bill (amerikai rajzfilm sorozat, 1999)
10:35 Allegra ablaka (amerikai bábfilmsorozat, 1995)
11:00 Euréka vára (amerikai bábfilmsorozat)
11:30 Kicsi Bill (amerikai rajzfilm sorozat, 1999)
12:00 Fecsegő tipegők (amerikai rajzfilm sorozat, 1991) 20′
12:25 Fecsegő tipegők (amerikai rajzfilm sorozat, 1991) 20′
12:50 Jimmy Neutron kalandjai (amerikai rajzfilm sorozat, 2002)
13:15 Unokatestvérem, Skeeter (amerikai ifjúsági filmsorozat, 1998) 20′
13:40 Kenan és Kel (amerikai ifjúsági filmsorozat)
14:05 Titkos templom legendái (amerikai ifjúsági filmsorozat)
14:30 Global Guts (amerikai sportműsor)
15:00 Fecsegő tipegők (amerikai rajzfilm sorozat, 1991) 20′
15:25 Fecsegő tipegők (amerikai rajzfilm sorozat, 1991) 20′
15:50 A Thornberry család (amerikai rajzfilm sorozat)
16:15 A Thornberry család (amerikai rajzfilm sorozat)
16:40 Hé, Arnold! (amerikai rajzfilm sorozat, 1996) 20′
17:05 Hé, Arnold! (amerikai rajzfilm sorozat, 1996) 20′
17:30 SpongyaBob Kockanadrág (amerikai rajzfilm sorozat, 1999)
18:00 SpongyaBob Kockanadrág (amerikai rajzfilm sorozat, 1999)
18:30 Pacafejek (kanadai vígjátéksorozat, 2003)
18:55 A szüleim földönkívüliek! (angol vígjátéksorozat, 1999)
19:20 Ginger naplója (amerikai rajzfilm sorozat, 2001)
19:45 Jimmy Neutron kalandjai (amerikai rajzfilm sorozat, 2002)
20:10 Rocket Power (amerikai rajzfilm sorozat)
20:35 Fecsegő tipegők (amerikai rajzfilm sorozat, 1991) 20′
21:00 Hé, Arnold! (amerikai rajzfilm sorozat, 1996) 20′
21:30 Macseb (amerikai rajzfilm sorozat, 1998) 20′
22:00 SpongyaBob Kockanadrág (amerikai rajzfilm sorozat, 1999)
22:30 Fecsegő tipegők (amerikai rajzfilm sorozat, 1991) 20′
23:00 Sok hűhó (amerikai ifjúsági filmsorozat, 1995) 20′
23:30 Allen Strange utazása (amerikai ifjúsági filmsorozat, 1997)
00:00 Ren és Stimpy (amerikai rajzfilm sorozat)
00:30 Rocko (amerikai rajzfilm sorozat, 1993) 20′
01:00 Hé, Arnold! (amerikai rajzfilm sorozat, 1996) 20′
01:30 Kenan és Kel (amerikai ifjúsági filmsorozat)
02:00 Rocket Power (amerikai rajzfilm sorozat)
02:30 Támadnak a rajzfilmek
03:00 Fecsegő tipegők (amerikai rajzfilm sorozat, 1991) 20′
03:30 Macseb (amerikai rajzfilm sorozat, 1998) 20′

Cartoon Network/TCM

06:00 Mike, Lu és Og (rajzfilm sorozat)
06:35 Johnny Bravo (rajzfilm sorozat)
07:00 Bolondos Dallamok (amerikai rajzfilm sorozat, 1985) 45′
07:25 Tom és Jerry (rajzfilm sorozat)
07:50 Dexter laboratóriuma (rajzfilm sorozat)
08:15 Codename: Kids Next Door (amerikai rajzfilm sorozat, 2002)
08:40 Evil Con Carne (amerikai rajzfilm sorozat, 2000)
09:05 Bátor, a gyáva kutya (rajzfilm sorozat)
09:30 Az ikrek (amerikai rajzfilm sorozat, 2001) 20′
10:00 Tom és Jerry (rajzfilm sorozat)
10:30 Bolondos Dallamok (amerikai rajzfilm sorozat, 1985) 45′
10:55 Flintstone család (rajzfilm sorozat)
11:20 Scooby Doo (rajzfilm sorozat)
11:45 Jetson család (rajzfilm sorozat)
12:10 Pindur pandúrok (amerikai rajzfilm sorozat, 1998)
12:35 Dexter laboratóriuma (rajzfilm sorozat)
13:00 Bátor, a gyáva kutya (rajzfilm sorozat)
13:25 Időcsapat (amerikai rajzfilm sorozat, 2001)
13:50 Az ikrek (amerikai rajzfilm sorozat, 2001) 20′
14:15 Spaced Out (amerikai rajzfilm sorozat)
14:40 Pindur pandúrok (amerikai rajzfilm sorozat, 1998)
15:05 Billy és Mandy borzalmas kalandja (amerikai rajzfilm sorozat, 2001)
15:30 Mucha Lucha (rajzfilm sorozat, 2002)
16:00 Ed, Edd és Eddy (rajzfilm sorozat)
16:25 Codename: Kids Next Door (amerikai rajzfilm sorozat, 2002)
16:50 Dexter laboratóriuma (rajzfilm sorozat)
17:15 Ozzy & Drix (amerikai rajzfilm sorozat, 2002)
17:40 Mizújs, Scooby Doo? (rajzfilm sorozat)
18:00 Tom és Jerry (rajzfilm sorozat)
18:30 Bolondos Dallamok (amerikai rajzfilm sorozat, 1985) 45′
19:00 Scooby Doo (rajzfilm sorozat)
19:30 Toonami (rajzfilm összeállítás)
21:00 Fényes nyergek (amerikai western-vígjáték, 1974) 90′
22:35 Haver, haver (amerikai vígjáték, 1981) 92′
00:10 TCM ellentét
Billy Crystal vígjátékokról és musicalekről
00:40 Kedvenc évem (amerikai vígjáték, 1982) 89′
02:10 A nevettetők 75 éve

Fox Kids

06:00 Heathcliff (rajzfilm sorozat)
06:25 Dennisz, a komisz (amerikai rajzfilm sorozat, 1986) 30′
06:45 Rube, a csodabogár (rajzfilm sorozat)
07:05 A született kémek (amerikai rajzfilm sorozat, 2001)
07:30 Wunschpunsch, a varázskoktél (amerikai rajzfilm sorozat, 2000) 20′
07:55 Rossz kutya (kanadai-francia rajzfilm sorozat, 1998)
08:15 Bobby világa (rajzfilm sorozat)
08:40 Jim Button (amerikai rajzfilm sorozat)
09:05 A született kémek (amerikai rajzfilm sorozat, 2001)
09:25 Spiderman (amerikai rajzfilm)
09:45 Walter Melon, szuperhős rendelésre (amerikai-kanadai rajzfilm sorozat, 1998)
10:10 Kölykök a 402. tanteremből (rajzfilm sorozat, 2000)
10:35 Louie élete (amerikai rajzfilm sorozat, 2001)
11:00 Nyekk, a macska (amerikai rajzfilm sorozat, 2001)
11:25 Sissi hercegnő (amerikai rajzfilm)
11:45 Rossz kutya (kanadai-francia rajzfilm sorozat, 1998)
12:10 Oggy és a svábbogarak (francia rajzfilm sorozat, 1998)
12:35 Walter Melon, szuperhős rendelésre (amerikai-kanadai rajzfilm sorozat, 1998)
13:00 3 jóbarát és Jerry (angol-svéd rajzfilm sorozat, 2000)
13:25 Kölykök a 402. tanteremből (rajzfilm sorozat, 2000)
13:45 Spiderman (amerikai rajzfilm)
14:10 Andy, a vagány (rajzfilm sorozat)
14:35 A született kémek (amerikai rajzfilm sorozat, 2001)
15:00 Rube, a csodabogár (rajzfilm sorozat)
15:25 Wunschpunsch, a varázskoktél (amerikai rajzfilm sorozat, 2000) 20′
15:50 Kétbalkezesek (csehszlovák rajzfilm sorozat)
16:00 Diabolik (rajzfilm sorozat)
16:25 Kölykök a 402. tanteremből (rajzfilm sorozat, 2000)
16:45 Spiderman (amerikai rajzfilm)
17:1 Andy, a vagány (rajzfilm sorozat)
17:35 A született kémek (amerikai rajzfilm sorozat, 2001)
18:00 Rube, a csodabogár (rajzfilm sorozat)
18:25 Wunschpunsch, a varázskoktél (amerikai rajzfilm sorozat, 2000) 20′
18:50 Oggy és a svábbogarak (francia rajzfilm sorozat, 1998)
19:00 Sissi hercegnő (amerikai rajzfilm)
19:25 Kölykök a 402. tanteremből (rajzfilm sorozat, 2000)
19:50 3 jóbarát és Jerry (angol-svéd rajzfilm sorozat, 2000)
20:15 Louie élete (amerikai rajzfilm sorozat, 2001)
20:40 Az új Addams Family (kanadai családi vígjáték, 1998)

Magyar ATV

07:00 Más-nap
Közéleti információs magazin
09:00 Egyenes Beszéd
Amit a nap híreiről tudni kell
Műsorvezetők: Szombati Pál, Dési János, Németh Péter, Avar János, Vicsek Ferenc
10:00 Arc.Élek
Vita az életünkről
Műsorvezető: Dési János
11:00 Délidő…
Boross Dezső műsora
Benne: Hírek
12:40 Kisfilm
13:00 Hírpercek
13:05 Interaktív játék
15:00 Hírpercek
15:05 Kisfilm
15:30 Gokart Hősök
16:00 Hírpercek
16:05 Interaktív játék
17:00 Hírek
17:05 Kaschmir Gold
17:35 Interaktív játék
18:00 Hírpercek
18:05 Interaktív játék
18:35 Européer
Életmód Magazin
Műsorvezető: Niedermayer Edit
19:00 ATV Híradó
Összefüggések, meteorológiai jelentés
20:00 Egyenes Beszéd
Amit a nap híreiről tudni kell
Műsorvezetők: Szombati Pál, Désí János, Németh Péter, Kálmán Olga
21:00 Hírpercek
21:05 Egymás között
Mészáros Tamás műsora
22:00 ATV Híradó
22:10 Kulturális Óra
Rozsnyai Ilona műsora
23:00 Interaktív játék

Hálózat TV

05:48 Vásárlási műsorablak
06:00 Hírháló
A Hálózat TV országos híradója
06:30 Egészségmagazin
07:00 Athéntól Athénig
olimpiai magazin
07:30 Vásárlási műsorablak
07:45 Szerencsi, fel! (magyar animációs sorozat, 1997 – 12.) 5′ Szerencsimalacok
08:00 Gyermekfilm
08:30 Hírháló
A Hálózat TV országos híradója
09:00 Vásárlási műsorablak
09:30 Torna
10:00 Dobópápa (magyar dokumentumfilm)
10:30 Európa kicsiben (magyar ismeretterjesztő filmsorozat – 4.) Mezőkovácsháza
11:00 Ki mint Net… (magyar ismeretterjesztő filmsorozat – 7.)
11:30 Vásárlási műsorablak
11:45 Szerencsi, fel! (magyar animációs sorozat, 1997 – 13.) 5′ Határ a csillagos ég…
12:00 Hegycsúcsok
természetfilm
12:30 Épitech
Építési magazin
13:00 Hírháló
A Hálózat TV országos híradója
13:30 Napi műsorajánló és rövidfilmek
13:45 Vásárlási műsorablak
14:00 Dobópápa (magyar dokumentumfilm)
14:30 Hegycsúcsok
természetfilm
15:00 Természetfilm
16:00 Tök jó óra
Ifjúsági műsor
16:50 Szerencsi, fel! (magyar animációs sorozat, 1997 – 13.) 5′ Határ a csillagos ég…
17:00 Gyermekfilm
17:30 Biztonsági Zóna
18:00 Hírháló
A Hálózat TV országos híradója
18:30 Vásárlási műsorablak
18:45 Kisfilmek
19:00 Gyermekfilm
19:30 Dobópápa (magyar dokumentumfilm)
20:00 Rajtrács
autósport magazin
20:30 Hírháló
A Hálózat TV országos híradója
21:00 Barátok – Haverok (amerikai vígjáték, 1987) 87′
22:45 UNI-JÓ (28.) A Schengeni Szerződés
Az EU története
22:50 Szerencsi, fel! (magyar animációs sorozat, 1997 – 13.) 5′ Határ a csillagos ég…
23:00 Brill 20
Vállalkozásról mindenkinek
23:30 Hírháló
A Hálózat TV országos híradója
00:00 Vásárlási műsorablak
00:12 Információs műsor

Források:
https://web.archive.org/web/20040401225844/http://www.port.hu/pls/tv/tv.prog?i_days=1&i_ch_nr=3&i_ch=3
https://web.archive.org/web/20040402002638/http://www.port.hu/pls/tv/tv.prog?i_days=1&i_ch_nr=3&i_ch=6
https://web.archive.org/web/20040401232732/http://www.port.hu/pls/tv/tv.prog?i_days=1&i_ch_nr=3&i_ch=32
https://web.archive.org/web/20040401235128/http://www.port.hu/pls/tv/tv.prog?i_days=1&i_ch_nr=3&i_ch=41
https://web.archive.org/web/20040402003840/http://www.port.hu/pls/tv/tv.prog?i_days=1&i_ch_nr=3&i_ch=79
https://web.archive.org/web/20040402010423/http://www.port.hu/pls/tv/tv.prog?i_days=1&i_ch_nr=3&i_ch=81
https://web.archive.org/web/20040402032238/http://www.port.hu/pls/tv/tv.prog?i_days=1&i_ch_nr=3&i_ch=95
https://web.archive.org/web/20040401094002/http://www.port.hu/pls/tv/tv.prog?i_days=1&i_ch_nr=3&i_ch=122