Tv műsor – 2003. június 3. – Kedd

M1

05:35 Hajnali gondolatok 3′
05:38 Agrárhíradó 8′
05:50 Nap-kelte
Közéleti információs magazin
Benne: Híradó, Körzeti híradó, Hírek, Kékfény, Sport
Műsorvezető: Bánó András, Verebes István, Friderikusz Sándor, Pallagi Ferenc
09:05 Fekete gyöngy (argentin tévéfilmsorozat, 1995 – 32.) 60′
09:50 Telenyerő
10:05 Önök kérték!
Kívánságműsor
10:55 Telenyerő
11:10 Családban marad (venezuelai tévéfilmsorozat – 150/89.) 44′
12:00 Déli harangszó
12:01 Híradó délben
– Sporthírek
– Időjárás-jelentés
– Körzeti híradók
– Hírek
– Világhíradó
– Gazdasági híradó
– Kulturális híradó
13:05 Baywatch (német-amerikai akciófilm-sorozat, 1989 – 44.) 60′ Lefogysz vagy meghalsz
13:55 Srpski Ekran
Szerb nyelvű nemzetiségi magazin
14:25 Unser Bildschirm
Német nyelvű nemzetiségi magazin
14:55 Sorstársak
Rehabilitációs magazin
15:25 Telenyerő
15:40 Élesben 25′
Közéleti talkshow
16:30 Ortodox Keresztény Egyházi Napok
16:50 Maradj velünk!
Találkozás Jézussal és a Bibliával
17:00 Katolikus krónika
17:30 Híradó
17:45 Navigátor 25′
Ismeretterjesztő magazinműsor
18:05 Dallas (amerikai filmsorozat, 1978 – 70.) 60′ A visszakapott szerető
19:00 Hoztam egy milliót!
Játék
19:30 Híradó este
– Időjárás-jelentés
– Sporthírek
20:05 Nem csak a 20 éveseké a világ (11.) 50′
Szenes Iván írta
21:05 Poénról poénra
Bajor Imre
22:00 Kedd este
Benne: Híradó
22:35 Hungarikum
23:00 Panoráma
Világpolitikai Magazin
23:35 Keménységi próba (német romantikus vígjáték, 1998) 80′
01:00 Kárpáti krónika 8′

M2

04:40 Kékfény 35′
Bűnügyi magazin
05:35 Hajnali gondolatok 3′
05:38 Agrárhíradó 8′
05:50 Nap-kelte
Közéleti információs magazin
Benne: Híradó, Körzeti híradó, Hírek, Kékfény, Sport
Műsorvezető: Bánó András, Verebes István, Friderikusz Sándor, Pallagi Ferenc
09:00 Közvetítés a Parlament üléséről
16:00 Nap-nyugta
Közéleti információs magazin
18:35 Telesport
Olimpiai magazin
19:45 Esti mese
No, megállj csak!
(Szovjet rajzfilmsorozat)
1. rész
20:05 Híradó este
– Időjárás-jelentés
– Sporthírek
20:40 Ablak
Közéleti szolgáltató műsor
Praktikus
21:05 Határátkelő
Közéleti szolgáltató magazin határon innen és túl
22:00 Tűzzel-vassal (lengyel filmsorozat, 1999 – 1.)
22:55 Záróra
00:00 Megveszem ezt a nőt (mexikói filmsorozat, 1990 – 160/67.)
00:25 Megveszem ezt a nőt (mexikói filmsorozat, 1990 – 160/68.)
00:50 Ablak (ism.)
Közéleti szolgáltató műsor
Praktikus
01:20 Panoráma
Világpolitikai Magazin
01:50 Úton
Európa magazin
02:20 Sorstársak
Rehabilitációs magazin
02:50 Keserédes (amerikai film, 1933) 84′

RTL Klub

06:00 Disney-rajzfilm: Mickey egér klubja
06:30 Reggeli
Benne: 8.38 Találkozások – reggel
09:00 Recept Klub (ism.)
09:15 Terra Nostra (brazil tévéfilmsorozat, 1999 – 80.).
10:05 Top Shop
11:05 Játékzóna
Játék
11:35 Delelő
Vidám show ebédidőben
Benne: 12.00 Híradó – Déli kiadás
13:10 Fókusz Portré (ism.)
13:40 Játékzóna
Játék
14:25 Recept Klub
14:35 Játékzóna
Játék
14:50 Disney-rajzfilm: Mickey egér klubja
15:20 Csak egy szavadba kerül!
Telefonos villámjáték
15:25 Nash Bridges – Trükkös hekus (amerikai akciófilm-sorozat, 1996) Rabló-pandúr
16:15 Testpercek
Fitnesz Norbival
16:25 Balázs – Szembesítő-show
A Balázs – Szembesítő-show olyan új formátumú talk-show, amely nagy sorsfordító találkozásokra épül
17:20 Mónika (talk show)
A kibeszélő show
18:30 RTL Klub Híradó
Esti kiadás
19:05 Fókusz (szórakoztató magazin)
Közszolgálati magazin
19:35 Legyen Ön is Milliomos!
Vetélkedőműsor Vágó Istvánnal, melyben akár 40 millió forintot nyerhet!
20:35 Barátok közt (magyar tévéfilmsorozat, 1998) 15′ 2049-2050.
21:05 Vészhelyzet (amerikai filmsorozat, 1994 – 22/) 60′ Az utolsó nap
VIII. sorozat
22:05 Rabold el az űrhajót! (amerikai akciófilm, 1997) 89′
23:35 XXI. század
00:00 Találkozások – este
00:15 RTL Klub Híradó
Késő esti kiadás
00:25 Ben Wade és bandája (amerikai western, 1957) 92′
02:00 RTL Sport Klub
02:20 Fókusz (szórakoztató magazin, ism.)
Közszolgálati magazin

TV2

05:50 Faluvilág
06:00 Segíts magadon
Egészségügyi magazin
06:30 Jó reggelt, Magyarország!
Hírmagazin
07:00 Lazac
Szórakoztató, vidám reggeli csevej
08:55 Stahl konyhája
09:00 Latin szerelem (argentin filmsorozat, 2000 – 92.) 60′
09:55 Villa Acapulco (mexikói filmsorozat, 2000 – 37.)
10:50 Teleshop
11:40 A dadus (amerikai vígjátéksorozat, 1993) 30′
12:00 Vad angyal (argentin filmsorozat, 1999) 30′
12:50 Danielle Steel: Családi album (amerikai romantikus film, 1994 – 2.) 84′
14:35 Kapcsoltam
Telefonos vetélkedő
15:10 Providence (amerikai tévéfilmsorozat, 1999 – 46.)
16:10 Jóbarátok (amerikai vígjátéksorozat, 1994 – 95.) 30′
16:40 Jakupcsek – tűr, tilt, támogat?
17:30 Betty, a csúnya lány (kolumbiai tévéfilmsorozat, 1999 – 76.) 30′
18:30 Tények
Hírműsor
19:05 Aktív
A tv2 magazinja
19:45 Piszkos tizenkettő (amerikai háborús filmdráma, 1967) 149′
Közben: Keno Sorsolás
22:50 Szeret, nem szeret (2002)
23:15 Jó estét, Magyarország!
Téma, Tények, Tényező – a tények hátterében, Közelkép, Sporthírek, Időjárás
00:00 Aeromagazin
00:30 Chico (magyar-német-jugoszláv-chilei filmdráma, 2000) 110′
02:20 Aktív (ism.)
A tv2 magazinja
03:00 Vers éjfél után

Duna

04:00 Rendhagyó történelemóra (magyar ismeretterjesztő filmsorozat – 23.) Erdély utolsó fejedelmei
04:40 Táncpercek
Novák Ferenc: Táncba legények
04:45 Emlékképek – Régi híradók (150.)
Bokor Péter és Hanák Gábor műsora
05:00 Határok fölött
Szerkesztő: Balogh Júlia
05:30 Indul a nap
Reggeli hírmagazin
08:30 Hungarorama
Kitekintő
08:40 Határok fölött (ism.)
09:10 Anziksz (magyar ismeretterjesztő filmsorozat, ism.) 15′ Balatonszentgyörgy
09:25 Szívtipró gimi (ausztrál filmsorozat, 1994 – 210/161.) 50′
10:10 Légy jó mindhalálig (magyar filmdráma, 1960, ism.) 96′
11:50 Híradó
12:00 Déli harangszó
12:05 Vers
Károlyi Amy: Nem könyörül (ea.: Mácsai Pál)
12:10 Gazdakör (ism.)
Magazinműsor gazdálkodóknak
12:25 Halld Izrael! (ism.)
Zsidó vallási műsor
12:55 Sebességláz (ism.)
Magazinműsor
13:25 Pierre (magyar portréfilm, 2003, ism.) 35′
14:00 Mozgó Kép – Filmmagazin (ism.) 30′
Filmmagazin
14:30 “Isten áldja a tisztes ipart!” (magyar ismeretterjesztő filmsorozat, 2002) A fazekas
14:45 Balázs Péter tetőtéri történetei (magyar dokumentumfilm, 2001) 39′
15:25 “Jövőnk záloga a család” (magyar ismeretterjesztő filmsorozat) “Anyus” – Csipák Péterné
15:55 A Selyemút (japán ismeretterjesztő filmsorozat, 1985 – 27.) A karavánok nyugat felé tartanak
16:45 Ötórai zene
16:50 Bűvölet (olasz filmsorozat, 1998 – 40.) 48′
17:45 Hej, hej, helyes beszéd! 5′
Balázs Géza műsora
17:50 Az én Európám (magyar ismeretterjesztő film)
17:55 EU Lexikon (magyar ismeretterjesztő filmsorozat)
18:00 Híradó
Benne:
– sporthírek
– időjárás-jelentés
18:30 Égtájak 28′
Határon túli magazin
19:00 Mese
Pufóka kalandjai: A bálnavadászok (belga rajzfilmsorozat)
19:15 Szívtipró gimi (ausztrál filmsorozat, 1994 – 210/162.) 50′
20:00 Szeressétek Odor Emíliát! (magyar játékfilm, 1968) 74′
21:15 Viaszfigurák és gondolatok (magyar ismeretterjesztő filmsorozat – 10.) Zrínyi Ilona
21:25 Műemlékvédelem (magyar ismeretterjesztő filmsorozat, 2002) Csobánci vár
21:45 Híradó
Benne:
– sporthírek
– időjárás-jelentés
22:15 Gong
Kulturális hetilap
Műsorvezető: Zalán Tibor
– Csajkovszkij: Pikk dáma – premier a Magyar Állami Operaházban
– Az Operaházról: Az intézmény bemutatása egy nem mindennapi szemszögből; beszélgetés Szinetár Miklóssal, valamint a háttércsapattal
– Thomas Bernhardt-kiállítás Budapesten
– Nagy Gáspár új kötete: Ezredváltó, sűrű évek
A kötet bemutatása versillusztrációkkal
22:55 A magyar buletin (magyar dokumentumfilm, 2003) 64′
00:00 Köd (magyar kísérleti film, 2000) 9′
00:10 Összkép (ism.)
Kulturális híradó
00:25 Vers
Ady Endre: Beteg szívemet hallgatod (ea.: Boér Ferenc)
00:30 Himnusz
00:35 Híradó, sporthírek
01:00 Mese
Magyar népmesék: Méhek a vonaton (magyar rajzfilmsorozat)
01:05 Toprini nász (magyar kalandfilm, 1939) 81′
02:25 “A magok oltalmára…” – Erdélyi erődtemplomok (magyar ismeretterjesztő filmsorozat) Feltorja
02:35 Halld Izrael!
Zsidó vallási műsor
03:05 Zólyom – Zvolen (magyar ismeretterjesztő film) 30′
03:35 Equator Klub 30′
Világjárók és kalandvágyók magazinja

HBO

04:40 Eva szeme (norvég krimi, 1999) 96′
06:30 Majdnem híres (amerikai romantikus vígjáték, 2000) 132′
08:30 A botcsinálta rendező (amerikai romantikus vígjáték, 2002) 89′
10:00 Őrült és gyönyörű (amerikai romantikus dráma, 2001) 95′
11:35 Egyik kopó, másik eb (amerikai vígjáték, 1989) 96′
13:15 Mozi! Mozi! Mozi! (amerikai filmsorozat – 22.) 23′
13:40 Ősz New Yorkban (amerikai romantikus dráma, 2000) 106′
15:25 Szánon nyert örökség (amerikai-kanadai vígjáték) 100′
17:10 Baseball-barátok (amerikai filmdráma, 2001) 129′
19:20 Második élet (francia vígjáték, 2000) 100′
21:00 Az ember, aki ott se volt (amerikai romantikus dráma, 2001) 116′
22:55 Majdnem híres (amerikai romantikus vígjáték, 2000) 132′
00:55 Temetetlen múlt (amerikai thriller, 2000) 130′
03:05 Hátulról mellbe (amerikai vígjáték, 2001) 99′

Viasat 3

06:50 Tv Shop
07:50 Nyerő percek
Élő telefonos játék
08:50 Egy rém rendes család (amerikai vígjátéksorozat, 1987, ism. – 1.) 25′ Új szomszédok
09:15 Férjek gyöngye (amerikai vígjátéksorozat, 1998, ism. – 24.) 30′
09:40 Dr. Phil (amerikai talk show, ism. – 26.)
10:30 TV Shop
10:45 T.J. Hooker (amerikai filmsorozat, 1982, ism. – 70.)
11:40 Charlie angyalai (amerikai tévéfilmsorozat, 1976, ism. – 20.) 48′ Emlékezni fognak rám
12:35 TV Shop
12:50 Stingers (ausztrál krimisorozat, 1998, ism. – 44.) 60′ Dingo
13:45 Fraser és a farkas (kanadai-amerikai vígjátéksorozat, 1994 – 62.)
14:40 T.J. Hooker (amerikai filmsorozat, 1982 – 71.)
15:35 Charlie angyalai (amerikai tévéfilmsorozat, 1976 – 21.) 48′ Az angyalok tengerre szállnak
16:35 Z-akták (amerikai-kanadai ifjúsági filmsorozat, 2000 – 49.)
17:00 A Simpson család (amerikai rajzfilm sorozat, 1989, ism. – 239.) 30′
17:30 A Simpson család (amerikai rajzfilm sorozat, 1989 – 240.) 30′
18:00 Sabrina, a tiniboszorkány (amerikai vígjátéksorozat, 1996 – 28.)
18:30 Egy rém rendes család (amerikai vígjátéksorozat, 1987 – 2.) 25′ Peggy és a stewardes
19:00 Férjek gyöngye (amerikai vígjátéksorozat, 1998 – 25.) 30′
19:30 Szeretünk Raymond (amerikai vígjátéksorozat, 1996 – 56.) 30′
20:00 Murder One (amerikai tévéfilmsorozat, 1995 – 9.) 60′
20:55 A helyszínelők (amerikai-kanadai akciófilm-sorozat, 2000 – 28.) 60′
21:45 Angel (amerikai akciófilm-sorozat, 1999, ism. – 14.) 60′
22:35 Szeretünk Raymond (amerikai vígjátéksorozat, 1996, ism. – 56.) 30′
23:05 Bár (magyar reality show)
Sorozat a valóságról
23:35 Jerry Springer show
00:20 High Flyers (erotikus filmsorozat – 1.)
00:50 Kéjfél
Élő telefonos játék
01:50 TV Shop
02:20 Dr. Phil (amerikai talk show – 27.)
03:05 Fraser és a farkas (kanadai-amerikai vígjátéksorozat, 1994, ism. – 62.)
03:50 Alfacsapat – Az életmentők (német tévéfilmsorozat, 1997 – 31.) Forrongó kedélyek

Filmmúzeum

09:00 Állókép 26′
Prokopp Dóra beszélget Kovács Katival
09:30 Kedvenc kis barnám (amerikai vígjáték, 1947) 87′
11:00 Diafilmmúzeum (filmsorozat)
Házinyúltenyésztés
11:30 Sportmúzeum (filmsorozat)
Molnár Dániel beszélget Guczoghy Györggyel
12:15 Keserű igazság (magyar filmdráma, 1956) 90′
13:45 Diafilmmúzeum (filmsorozat)
Államunk gondoskodása az anyákról
14:00 Állókép 26′
Prokopp Dóra beszélget Romvári Józseffel
14:30 Hollywoodi arcképcsarnok (amerikai dokumentumfilm, ism. – 31.) 30′ Peter Sellers
15:00 Az utca embere (amerikai film, 1941) 123′
17:15 Buster Keaton: A színház (amerikai némafilm, 1921) 20′
17:45 Privátfilm-múzeum (filmsorozat)
Amatőr felvételek a múltból
18:00 Apacs kapitány (angol-spanyol western, 1971) 94′
19:45 Popeye (amerikai rajzfilm sorozat)
17. Csendes pihenô?
18. Viziparádé
20:00 Tilos a szerelem (magyar vígjáték, 1965) 98′
21:45 Buster Keaton: A léghajós (amerikai burleszk, 1923) 22′
22:15 Diafilmmúzeum (filmsorozat)
Londoni diadal
22:30 Hollywoodi arcképcsarnok (amerikai dokumentumfilm – 32.) 30′ Fred Astaire

Fox Kids/Fox Sports

06:00 Heathcliff (rajzfilm sorozat)
06:25 Dennisz, a komisz (amerikai rajzfilm)
06:45 Rossz kutya (kanadai-francia rajzfilm sorozat, 1998)
07:05 Fox Kids focisuli
07:10 Hogyisvanez család (francia rajzfilm sorozat, 1996)
07:30 Bobby világa (rajzfilm sorozat)
07:55 Pecola (kanadai-japán rajzfilm sorozat, 2001)
08:15 Jim Button (amerikai rajzfilm sorozat)
08:40 Wunschpunsch, a varázskoktél (amerikai rajzfilm sorozat)
09:00 Kétbalkezesek (csehszlovák rajzfilm sorozat)
09:10 Pecola (kanadai-japán rajzfilm sorozat, 2001)
09:35 Bobby világa (rajzfilm sorozat)
10:00 Hogyisvanez család (francia rajzfilm sorozat, 1996)
10:25 Pat és Mat (rajzfilm sorozat)
10:35 Pinokkió (rajzfilm sorozat, 1990)
11:00 A kis hableány (amerikai rajzfilm)
11:25 Twist Olivér (amerikai rajzfilm sorozat, 2001)
11:50 Kétbalkezesek (csehszlovák rajzfilm sorozat)
12:00 Heathcliff (rajzfilm sorozat)
12:25 Dennisz, a komisz (amerikai rajzfilm)
12:50 Jim Button (amerikai rajzfilm sorozat)
13:10 Wunschpunsch, a varázskoktél (amerikai rajzfilm sorozat)
13:30 Gógyi felügyelő (amerikai rajzfilm)
13:55 X-Men Animated (amerikai rajzfilm sorozat, 2001)
14:15 Kölykök a 402. tanteremből (rajzfilm sorozat, 2000)
14:35 Kémkutyák (amerikai rajzfilm sorozat, 1998)
14:55 Diabolik (rajzfilm sorozat)
15:15 Walter Melon, szuperhős rendelésre (amerikai-kanadai rajzfilm sorozat, 1998)
15:35 Fox Kids focisuli
15:40 A született kémek (amerikai rajzfilm sorozat, 2001)
16:00 Spiderman (amerikai rajzfilm)
16:20 Oggy és a svábbogarak (francia rajzfilm sorozat, 1998)
16:45 Az új Addams Family (kanadai családi vígjáték, 1998)
17:10 Az ikrek Malibuból (amerikai vígjátéksorozat, 2001)
17:30 Sissi hercegnő (amerikai rajzfilm)
17:50 Jim Button (amerikai rajzfilm sorozat)
18:15 Kémkutyák (amerikai rajzfilm sorozat, 1998)
18:35 Diabolik (rajzfilm sorozat)
19:00 Motorkerékpár nagydíj
1994. 9. forduló: Francia nagydíj
20:00 Motorkerékpár nagydíj
1994. 10. forduló: Brit nagydíj
21:00 Racing Through Time
Az argentin Juan-Manuel Fangio Forma 1-es versenyző élettörténete

Magyar ATV

06:30 Más-nap
Közéleti információs magazin
09:00 Napi 120 perc
Szórakoztató magazin
Műsorvezetők: Szőke László ,Berecz Annamária, Németh Péter, Stefka István
11:00 Hírvilág világhír
11:30 Délidő
Boross Dezső műsora
Benne: hírek
13:00 Hírpercek
13:05 Sajtóklub extra
14:05 Hírpercek
14:10 Hírvilág világhír
15:10 Hírpercek
15:15 Csillagszem
Zenés beszélgetés a siker titkáról, Kiss Zoltán Zéro műsora
15:45 Színházi látcső
Rozsnyai Ilona műsora
16:05 Lóverseny hét
16:35 Hírpercek
16:40 Naplemente
Közéleti Információs Magazin
Főszerkesztő Székely Ferenc
17:40 Hírpercek
17:50 Fradi TV
18:25 A téma az utcán hever
18:50 Kulturális kalauz
Kulturális ajánlóműsor – Rozsnyai Ilona műsora
19:00 Híradó, Összefüggések
– Időjárás-jelentés
20:00 Újságíróklub (talk show)
21:00 Alapozó
Kádár Mónika sztárvendégeivel
21:10 Spiegel
22:00 ATV Híradó
22:30 Vigadalom
23:30 Színházi látcső
Rozsnyai Ilona műsora
23:50 Kulturális kalauz
Kulturális ajánlóműsor – Rozsnyai Ilona műsora
00:15 Híradó
Összefüggések
01:10 Újságíróklub (talk show)
02:10 Kulturális kalauz
Kulturális ajánlóműsor – Rozsnyai Ilona műsora

Források:
https://web.archive.org/web/20030603173635/http://www.port.hu/pls/w/tv.musor
https://web.archive.org/web/20030603161022/http://www.port.hu/pls/tv/tv.prog?i_days=1&i_ch_nr=3&i_ch=5
https://web.archive.org/web/20030603161941/http://www.port.hu/pls/tv/tv.prog?i_days=1&i_ch_nr=3&i_ch=6
https://web.archive.org/web/20030602204342/http://www.port.hu/pls/tv/tv.prog?i_days=1&i_ch_nr=3&i_ch=15
https://web.archive.org/web/20030603162709/http://www.port.hu/pls/tv/tv.prog?i_days=1&i_ch_nr=3&i_ch=8
https://web.archive.org/web/20030603163905/http://www.port.hu/pls/tv/tv.prog?i_days=1&i_ch_nr=3&i_ch=81