Tv műsor – 2003. december 4. – Csütörtök

M1

05:35 Hajnali gondolatok 3′
05:38 Agrárhíradó 8′
05:50 Nap-kelte
Közéleti információs magazin
Benne: Híradó, Körzeti híradó, Hírek, Kékfény, Sport
Műsorvezető: Bánó András, Verebes István, Friderikusz Sándor, Pallagi Ferenc
9.00: Riporter kerestetik!
10:05 A Halhatatlanok Társulata
11:00 Barangolások a kínai művészetben (angol dokumentumfilm, 1988 – 3.) 55′ A kínai személyiség
12:00 Déli harangszó
12:01 Híradó délben
– Sporthírek
– Időjárás-jelentés
– Körzeti híradók
– Hírek
– Világhíradó
– Kulturális híradó
– Kárpáti krónika
13:05 A reménység folyója (francia tévéfilmsorozat, 1995 – 6.)
14:00 Slovenski Utrinki
Szlovén nyelvű nemzetiségi magazin
14:25 Együtt
Velünk élő kisebbségek
15:00 Fogadóóra
Oktatási magazin
15:25 Egy-Másért
A Nemzetközi Gyermekmentő Szolgálat műsora
10/5. rész: Cserhátsurány – “Otthonra vágyva” Alapítvány
15:40 Élesben 25′
Közéleti talkshow
16:30 Labirintus 25′ – A “léhűtő”
Az eligazodás magazinja
17:00 Álomsuli (amerikai tévéfilmsorozat, 1997 – 44/1.) Hőhullám
17:25 Mozi zongorára – mikrokozmosz 90′
30 filmetűd
30/30. rész: Operatőrök
17:30 Jelentés – Tények és képek Magyarországról
18:00 Híradó
– Gazdasági híradó
– Időjárás-jelentés
– Körzeti híradók
– Kulturális híradó
18:25 Uniós pályázati kalauz
100/77. rész
18:35 Szerelmem, Afrika (német-olasz kalandfilmsorozat, 1999 – 12.) Birtokon belül – 2/2.
19:30 Híradó este
– Időjárás-jelentés
19:56 Sporthírek
20:05 A tévé ügyvédje
A megoldások show-ja
21:05 Nő fehérben (francia filmsorozat, 1997 – 6.)
22:00 Csütörtök este
Benne: Híradó
22:35 Heti Menü
Terítéken a kultúra
Mélykuti Ilona műsora
23:05 Anna filmje (magyar játékfilm, 1992) 80′

M2

05:35 Hajnali gondolatok 3′
05:38 Agrárhíradó 8′
05:50 Nap-kelte
Közéleti információs magazin
Benne: Híradó, Körzeti híradó, Hírek, Kékfény, Sport
Műsorvezető: Bánó András, Verebes István, Friderikusz Sándor, Pallagi Ferenc
09:05 Panoráma 30′
Világpolitikai Magazin
Műsorvezető: Világi Gyula
09:35 Delta
10:00 Záróra
11:00 Fogadóóra
Oktatási magazin
11:30 Népzenei magazin
12:00 Déli harangszó
12:01 Fekete gyöngy (argentin tévéfilmsorozat, 1995 – 88.) 60′
12:45 Nekem ne lenne hazám? (ismeretterjesztő filmsorozat) Óh, azok a régi telek! – Kőrishegy
Szabados Tamás honismereti sorozata
13:05 Mestersége színész – Buss Gyula
Beszélgetőtárs: Molnár Gál Péter
14:00 Családban marad (venezuelai tévéfilmsorozat – 150/19.) 44′
14:45 Kárpáti krónika 8′
14:55 Sorstársak
Rehabilitációs magazin
15:25 Nap-nyugta
Közéleti információs magazin
16:55 Riporter kerestetik!
Műsorvezető: Baló György
17:55 Telesport
19:40 Esti mese
Pirosalma szép meséi: 7. rész: Mathilde, a gonosz 8. rész: Az óriás, aki félt a gyerekektől
Süni és barátai: 52/15. rész: Levél a Mikulásnak
20:05 Híradó este
– Időjárás-jelentés
20:30 Sporthírek
20:40 Ablak
Közéleti szolgáltató műsor
esztétikus
Dombóvári Gáborral
21:05 Egy-Másért
A Nemzetközi Gyermekmentő Szolgálat műsora
(10/5.) Cserhátsurány – “Otthonra vágyva”
21:15 Tárcatükör a Közgazdasági Egyetemen
9/7. rész
Vendégek: Hiller István – Halász János
22:05 A nagy csapat (amerikai vígjáték, 1989) 107′
A nagy csapat
23:50 Záróra
00:50 Egy-Másért (ism.)
A Nemzetközi Gyermekmentő Szolgálat műsora
01:00 Megveszem ezt a nőt (mexikói filmsorozat, 1990 – 160/65.)
01:25 Megveszem ezt a nőt (mexikói filmsorozat, 1990 – 160/66.)
01:45 Ablak (ism.)
Közéleti szolgáltató műsor
esztétikus
Dombóvári Gáborral
02:10 Alaszka (japán természetfilm sorozat – 4.) 29′ Az ébredő tundra
02:40 Jelfák (magyar rövidfilm, ism.) 10′
Hervad már ligetünk
02:50 Századfordító magyarok – Latinovits Zoltán (1931-1976)
03:45 Telesport (ism.)

RTL Klub

06:00 Disney-rajzfilm: 101 kiskutya (amerikai rajzfilm sorozat)
06:30 Reggeli
Benne: 8:38 Találkozások – reggel
09:00 Játékzóna
Játék
09:05 Recept Klub (ism.)
09:15 Játékzóna
Játék
09:25 María (mexikói filmsorozat, 1996 – 58.)
María
10:15 Játékzóna
Játék
10:20 Top Shop
11:20 Játékzóna
Játék
11:30 Delelő
Vidám show ebédidőben
12.00 Híradó – Déli kiadás
13:05 Antenna (ism.)
Euro-atlanti magazin
13:35 Játékzóna
Játék
14:20 Recept Klub
14:30 Játékzóna
Játék
14:45 Disney-rajzfilm: 101 kiskutya (amerikai rajzfilm sorozat)
15:10 Csak egy szavadba kerül!
Telefonos villámjáték
15:15 Kórház a város szélén (csehszlovák tévéfilmsorozat, 1977) A könyök
16:20 Testpercek
Fitnesz Norbival
16:25 Balázs – Szembesítő-show
A Balázs – Szembesítő-show olyan új formátumú talk-show, amely nagy sorsfordító találkozásokra épül
17:25 Mónika (talk show)
A kibeszélő show
18:30 RTL Klub Híradó
19:00 Fókusz (szórakoztató magazin)
Közszolgálati magazin
19:40 Legyen Ön is Milliomos!
Magyarország legnépszerűbb kvízjátéka Vágó Istvánnal, melyben akár 40 millió forintot is nyerhet!
20:20 Barátok közt (magyar tévéfilmsorozat, 1998) 15′ 2271-2272.
21:00 Esti Showder
Fábry Sándorral
22:45 Az utca törvénye (amerikai-kanadai akciófilm-sorozat, 1991 – 13.) 45′ Családban marad
23:40 Találkozások
Sztármagazin
23:50 Híradó – Késő esti kiadás
23:55 Sportklub
00:05 Stella Moziklub 26′
Mozimagazin
00:35 Hihetetlen, de igaz (amerikai dokumentumfilm sorozat, 1999) 60′
01:30 Pont hu
Multimédia magazin
02:05 Fókusz (szórakoztató magazin, ism.)
Közszolgálati magazin

TV2

05:50 Faluvilág
06:05 Cinematrix (ism.)
Mozimánia kezdőknek és haladóknak
06:30 Jó reggelt, Magyarország!
Hírmagazin
07:15 Lazac
Szórakoztató, vidám reggeli csevej
08:50 Stahl konyhája
09:00 Tripla vagy semmi
Telefonos játék, extra nyereményekkel
09:30 Maria Del Carmen (mexikói filmsorozat – 64.)
10:40 Teleshop
11:30 A dadus (amerikai vígjátéksorozat, 1993) 20′
12:00 Kastélyszálló (osztrák filmsorozat, 1996 – 34.) 95′ Háborgó vizek
12:50 Az elveszett ékkövek titka (amerikai-angol kalandfilm, 2000 – 2.) 180′
14:30 Kapcsoltam
15:00 Egyről a kettőre (amerikai filmsorozat, 1991 – 98.) 21′
15:30 Charlie – Majom a családban (német kalandfilmsorozat, 1995 – 78.) 45′ Semmi sem megy Charlie nélkül
16:30 Jakupcsek (talk show)
Közéleti talkshow
17:30 Katalin bírónő
Jogi-show
18:30 Tények
Hírműsor
19:05 Aktív
A tv2 magazinja
19:35 Hárman párban (szórakoztató műsor)
20:00 Tökkelütött trió 2. (német vígjáték, 1988) 94′
22:00 Folytassa Claudia!
Kabaré-show Liptai Claudiával
A világ vezető humoristáinak ajánlásával!
Közben: Kenósorsolás
23:00 Jó estét, Magyarország!
Téma, Tények, Tényező – a tények hátterében, Közelkép, Sporthírek, Időjárás
23:45 TotalCar (ism.)
00:15 Örökké búcsúzunk (amerikai-izraeli filmdráma, 1986) 95′
Örökké búcsúzunk
02:10 Gyermeklélek
4. rész
02:50 Vers éjfél után

Duna

04:05 Kötő-jel 55′
05:00 Bekezdések
András Ferenc rendező
05:05 Híradó, Dunasport
05:30 Gazdakör
Magazinműsor gazdálkodóknak
05:45 Indul a nap
Reggeli hírmagazin
08:20 Hungarorama
Kitekintő
08:30 A magyar történelem nagy csatái (magyar ismeretterjesztő filmsorozat, 2003 – 4.) 20′ Buda
08:50 Forrás befoglalás
Bükk – Bánkút, Jávorkút
09:00 Vadaskerti gyerekek (1999) 40′
09:40 Orfeusz és Eurydiké (magyar-olasz játékfilm, 1985) 90′
11:10 Tálentum (ism.) Szilvay Géza – zenepedagógus
11:40 Bekezdések (ism.)
András Ferenc rendező
11:50 Hírek
12:00 Déli harangszó
12:05 Vers
Kovács András Ferenc: És Christophorus énekelt (ea.: Szirtes Ági)
12:10 Gazdakör (ism.)
Magazinműsor gazdálkodóknak
12:25 Élő egyház (ism.) 30′
Vallási híradó
12:50 Hallo aus Berlin (ismeretterjesztő filmsorozat, ism. – 6.) Iskola
Német nyelvlecke
13:05 A leányvári boszorkány (magyar vígjáték, 1938) 89′
14:25 Fejezetek a magyar film történetéből (magyar ismeretterjesztő filmsorozat – 9.) 61′ Magyar ugaron (1973-1978)
15:25 A szenvedelmes kertész (magyar ismeretterjesztő filmsorozat, 2003) 40′
Fajtagyűjtemények Magyarországon
16:05 Nyelvőrző (ism.)
Nyelv-szöveg-játék
16:25 Mi dolgunk a világban?
Mit tesz az EU a férfi és női munkavállalók esélyegyenlőségéért?
16:30 Régiók – Szabadka/Ungvár
16:55 Öt perc zene
17:00 Kalendárium 50′
A Duna Televízió délutáni szolgáltató műsora
Benne: Egészségügy, Állatorvos, Ifjúsági témák, Levelezős játék, Hölgyválasz, Kulturális hírek, Izomláz, EU-lexikon
17:50 Helyesen!
Balázs Géza műsora
17:55 Szót kér a természet: Sugaras zsoltina
18:00 Híradó
– sporthírek,
– időjárás-jelentés
– kulturális hírek
18:30 Kilátó (szórakoztató műsor) 15′
Határontúli magazin
18:45 Bűvölet (olasz tévéfilmsorozat, 1998 – 80.) 48′
19:40 Mese
Szamba és Ugri: A mélytengerek őrei
20:05 Örökbefogadás (magyar filmdráma, 1975) 88′
Örökbefogadás
21:30 Á propos…
Magyar animációs film
21:35 Bekezdések
Polgár Rózsa textiltervező
21:45 Híradó, Dunasport
– időjárás-jelentés
22:10 Közép-Európai Magazin
22:35 Váltó
Gazdasági magazin
23:05 Esti kérdés
23:50 A jazz születésétől napjainkig (2.) 47′ A ragtime kora – 2. felvonás
00:30 Udvardi Erzsébet (magyar portréfilm, 2003) 30′
00:55 Vers
Gergely Ágnes: Ének egy amszterdami utcán (ea.: Kézdy György)
01:00 Himnusz, műsorismertetés
01:05 Híradó, Dunasport
01:30 Mese
Mikrobi: Trombita
01:40 Örökbefogadás (magyar filmdráma, 1975) 88′
03:05 Kecskeméti animációk: Ekhó
03:10 Klipsz (szórakoztató műsor) 30′
Könnyűzenei műsor
03:35 Tálentum – Szilvay Géza – zenepedagógus

HBO

04:20 Dr. T és a nők (amerikai romantikus vígjáték, 2000) 121′
06:30 Kutyabajnok (amerikai vígjáték, 2002) 99′
08:10 A vér kötelez (amerikai thriller, 2001) 89′
09:40 Gosford Park (amerikai-angol-olasz-német filmdráma, 2001) 137′
11:50 Pokemon 3.: A film (japán animációs film, 2001) 87′
13:20 Más világ (amerikai thriller, 2001) 101′
15:00 Meg vagyunk lőve (amerikai romantikus vígjáték, 2001) 93′
16:35 Földrepottyant tündér (angol családi vígjáték, 1999) 88′
18:05 Dr. Dolittle 2. (amerikai vígjáték, 2001) 99′
19:30 A vér kötelez (amerikai thriller, 2001) 89′
21:00 Az új fiú (amerikai vígjáték, 2002) 93′
22:30 Sírhant Művek (amerikai filmsorozat, 2001 – 24.) 55′
23:20 A hetedik mennyország (amerikai-kanadai-angol akció-vígjáték, 2001) 92′
01:00 Biztosítási csalás (holland thriller, 2002) 93′
02:35 Ál/Arc (amerikai akciófilm, 1997) 123′

Viasat 3

06:30 TV Shop
07:30 Maja, a méhecske (kanadai-japán-NSZK rajzfilm sorozat, 1975 – 33.) 56′
08:00 Nyerő percek
Élő telefonos játék
09:35 Dr. Phil (amerikai talk show – 72.)
10:25 Szeretünk Raymond (amerikai vígjátéksorozat, 1996, ism. – 30.) 20′
10:55 Férjek gyöngye (amerikai vígjátéksorozat, 1998, ism. – 45.) 20′
11:25 Z-akták (amerikai-kanadai ifjúsági filmsorozat, 2000, ism. – 9.)
11:55 TV Shop
12:15 Charlie angyalai (amerikai tévéfilmsorozat, 1976, ism. – 38.) 48′
13:15 Halálbiztos diagnózis (amerikai krimisorozat, 1993 – 5.) 45′
14:10 TV Shop
14:30 Alfacsapat – Az életmentők (német tévéfilmsorozat, 1997 – 36.)
15:25 Charlie angyalai (amerikai tévéfilmsorozat, 1976 – 39.) 48′
16:25 Star Trek: Voyager (amerikai sci-fi sorozat, 1995 – 97.) 45′
17:20 Z-akták (amerikai-kanadai ifjúsági filmsorozat, 2000 – 10.)
17:50 Star Trek: Deep Space Nine (amerikai sci-fi sorozat, 1993 – 112.) A tisztítótűz árnyékában
18:45 Szeretünk Raymond (amerikai vígjátéksorozat, 1996 – 31.) 20′
19:15 Férjek gyöngye (amerikai vígjátéksorozat, 1998 – 46.) 20′
19:45 Egy rém rendes család (amerikai vígjátéksorozat, 1987 – 154.) 25′ A kezed a bilibe lóg
20:1 A harc törvénye (amerikai tévéfilmsorozat, 1998 – 10.) 45′
21:10 A helyszínelők (amerikai-kanadai akciófilm-sorozat, 2000 – 57.) 45′
22:00 Sírhant Művek (amerikai filmsorozat, 2001 – 12.) 55′
23:05 Jerry Springer show (amerikai talk show)
23:55 Kéjfél
Élő telefonos játék
01:00 Alfacsapat – Az életmentők (német tévéfilmsorozat, 1997 – 50.)
01:50 Viasat SMS Chat

Filmmúzeum

09:00 Aranykor
Prokopp Dóra beszélget
Ferrari Violettával
09:30 Színes kavicsok (magyar rövid játékfilm) 7′
09:40 Etűd, vívókról (magyar rövid játékfilm) 8′
09:50 Egyszerű (magyar rövid játékfilm, 1961) 8′
10:00 Európa pályaudvarai (német dokumentumfilm sorozat, 1993 – 9.) Madrid
10:30 Titkos ügynök (angol thriller, 1936, ism.) 86′
12:00 Az Országos Közlekedésbiztonsági Tanács oktatófilmjeiből
Vigyázat, sorompó!
13:15 A BKV archívumából
Gépjárművek meghibásodása 2. rész
13:45 Örök szolgaság (amerikai dráma, 1934) 83′
15:15 A nejem pereputtya (amerikai vígjáték, 1922) 22′
15:45 Suddenly (amerikai krimi, 1954) 75′
17:00 Privátfilm-múzeum (magyar filmsorozat)
Amatőr felvételek a múltból
17:15 Hollywoodi arcképcsarnok (amerikai dokumentumfilm – 27.) 30′ Marilyn Monroe
17:45 Fiúk a térről (magyar film, 1967) 110′
19:45 Popeye (amerikai rajzfilm sorozat – 4.) Álperes
20:00 EU Kalauz 26′
Kulturális magazin
20:30 Autómúzeum (magyar dokumentumfilm sorozat, ism. – 1.)
Autótörténeti sorozat
20:45 Aranykor
Prokopp Dóra beszélget
Dobray Györggyel
21:15 Vérszerződés (magyar filmdráma, 1983) 78′
22:30 Cigányok (magyar dokumentumfilm, 1962) 17′

F+

08:30 A sivatagi hold titka (amerikai vígjáték, 1996) 95′
10:10 Barátok közt (magyar tévéfilmsorozat, 1998, ism.) 15′ 685-686.
10:40 Aranyláncok (amerikai akciófilm, 1991) 95′
12:15 Jasper, a dög (angol vígjáték, 1990) 95′
13:45 Gonosz birodalom (hongkongi akciófilm, 1993) 99′
15:30 Dzsungelháború (amerikai akciófilm, 1994) 96′
17:10 Holtvágányon (amerikai filmdráma, 1988) 103′
19:00 Barátok közt (magyar tévéfilmsorozat, 1998) 15′ 687-688.
19:30 A Cassandra-átjáró (angol-NSZK-olasz filmdráma, 1976) 129′
21:40 Halloween – Az átok beteljesül (amerikai horror, 1995) 88′
23:05 USA Girls (amerikai erotikus filmsorozat)
00:05 Óvakodj az idegentől! (amerikai-kanadai-német thriller, 1995) 85′

AXN

04:00 A különítmény (amerikai akciófilm-sorozat, 1975 – 20.) 45′
05:00 Androméda (amerikai-kanadai sci-fi sorozat, 2000 – 11.) Bunker Hill
06:00 AXN (amerikai kalandsport-sorozat – 34.)
06:30 Határok nélkül (amerikai kalandsport-sorozat – 34.)
07:00 A kiválasztott – Az amerikai látnok (amerikai filmsorozat, 1996 – 10.) 45′
08:00 Starsky és Hutch (amerikai filmsorozat, 1975 – 11.)
09:00 Charlie angyalai (amerikai tévéfilmsorozat, 1976 – 10.) 48′ Angyalok a rádióban
10:00 A kiválasztott – Az amerikai látnok (amerikai filmsorozat, 1996 – 10.) 45′
11:00 Androméda (amerikai-kanadai sci-fi sorozat, 2000 – 11.) Bunker Hill
12:00 Starsky és Hutch (amerikai filmsorozat, 1975 – 11.)
13:00 Charlie angyalai (amerikai tévéfilmsorozat, 1976 – 10.) 48′ Angyalok a rádióban
14:00 AXN (amerikai kalandsport-sorozat – 34.)
14:30 Határok nélkül (amerikai kalandsport-sorozat – 34.)
15:00 A játék neve: túlélés (amerikai kalandsport-sorozat – 8.)
16:00 Starsky és Hutch (amerikai filmsorozat, 1975 – 12.)
17:00 Charlie angyalai (amerikai tévéfilmsorozat, 1976 – 11.) 48′ Angyali gyermek
17:50 Határok nélkül (amerikai kalandsport-sorozat – 34.)
18:10 Szirtvadászok (amerikai kalandsport-sorozat – 2.)
19:00 A kiválasztott – Az amerikai látnok (amerikai filmsorozat, 1996 – 11.) 45′
19:45 AXN (amerikai kalandsport-sorozat – 34.)
20:05 Androméda (amerikai-kanadai sci-fi sorozat, 2000 – 12.) Időzavar
21:00 Fekete vidék (amerikai krimi, 1991) 107′
22:30 Szirtvadászok (amerikai kalandsport-sorozat – 2.)
23:15 A vámpírzsaru (kanadai akciófilm-sorozat, 1992 – 8.)
00:00 A különítmény (amerikai akciófilm-sorozat, 1975 – 21.) 45′
01:00 Fekete vidék (amerikai krimi, 1991) 107′
03:00 A vámpírzsaru (kanadai akciófilm-sorozat, 1992 – 8.)

Minimax/m+

05:30 Budgie, a kis helikopter (angol rajzfilm sorozat, 200) 11′
Aki farkast kiált
05:45 Katie és Orbie (rajzfilm sorozat)
A szerencse új otthonra talál
05:55 Marcelino (rajzfilm sorozat)
Az állatok lázadása
06:20 Little People (rajzfilm sorozat)
7. rész
06:30 Albert mondja, a természet jobban tudja (magyar rajzfilm, 1997) 144′
Az esőerdők – Csak nehogy bajuk essen
06:55 A kockásfülű nyúl (magyar rajzfilm sorozat)
Kriszta a majálison
07:05 Mentőosztag (rajzfilm sorozat)
A tengerben rekedve
07:30 Ethelbert, a tigris (rajzfilm sorozat – 52/)
Ethelbert és az egér
07:35 Sharon naplója (rajzfilm sorozat)
Váratlan fordulat
08:00 Nils Holgerson csodálatos utazása a vadludakkal (japán-svéd-szlovák rajzfilm sorozat, 1980)
Alku a sirályokkal
08:25 Vízipók-csodapók (magyar rajzfilm sorozat)
08:35 Providence, a rejtélyes kisváros (- 26/)
A titok megfejtése
09:00 Budgie, a kis helikopter (angol rajzfilm sorozat, 200) 11′
A megvadult vonat
09:15 Maisie MacKenzie, az edinburgh-i cica (angol rajzfilm sorozat, 2000) 10′
MaisieMac Moszkvában
09:25 Marcelino (rajzfilm sorozat)
Egy rendkívüli nap
09:50 Little People (rajzfilm sorozat)
8. rész
10:00 Albert mondja, a természet jobban tudja (magyar rajzfilm, 1997) 144′
Az óceánok – Veszélyben az óriások
10:25 A kockásfülű nyúl (magyar rajzfilm sorozat)
Menyus és a sportverseny
10:35 Jacques Cousteau meséi az óceánról (rajzfilm sorozat)
Barátfókák a kihalás küszöbén
11:00 Ethelbert, a tigris (rajzfilm sorozat – 52/)
Ethelbert és a farkas
11:10 Sharon naplója (rajzfilm sorozat)
Emberbarát füllentyű
11:30 Nils Holgerson csodálatos utazása a vadludakkal (japán-svéd-szlovák rajzfilm sorozat, 1980)
Asa Thor és az óriások
11:55 Vízipók-csodapók (magyar rajzfilm sorozat)
12:05 Üzenet a jövőből – A Mézga család különös kalandjai (magyar rajzfilm sorozat, 1974)
A táv szerviz
12:30 Clifford, a nagy piros kutya (rajzfilm sorozat)
21. rész
13:00 Merlin, a csodakutya (angol rajzfilm sorozat, 2001) 10′
Pavadoggi
13:10 Simsala Grimm (rajzfilm sorozat)
Jancsi és Juliska
13:35 Pöttöm George (kanadai rajzfilm sorozat, 1999) 26′
Irány az óratorony
14:00 Focitörténelem (rajzfilm sorozat)
Középkor – A szöglet
14:30 Ned varázsgőtéje (rajzfilm sorozat)
Marskaland
14:55 Koboldok és tündérek földjén (rajzfilm sorozat)
17. rész
15:20 A kockásfülű nyúl (magyar rajzfilm sorozat)
Menyus és a hóember
15:30 Nils Holgerson csodálatos utazása a vadludakkal (japán-svéd-szlovák rajzfilm sorozat, 1980)
Az elátkozott kert
16:00 Budgie, a kis helikopter (angol rajzfilm sorozat, 200) 11′
Ragadós ragasztó
16:15 Maisie MacKenzie, az edinburgh-i cica (angol rajzfilm sorozat, 2000) 10′
MaisieMac hegyimentő akciója
16:25 Marcelino (rajzfilm sorozat)
Csütörtök
16:50 Little People (rajzfilm sorozat)
10. rész
17:00 Albert mondja, a természet jobban tudja (magyar rajzfilm, 1997) 144′
Állatgyár
17:25 Jacques Cousteau meséi az óceánról (rajzfilm sorozat)
Sellő Maimi-ban
17:50 Ethelbert, a tigris (rajzfilm sorozat – 52/)
Ethelbert és a tarajossül
18:00 Sharon naplója (rajzfilm sorozat)
Egy dolgozó lány
18:25 Nils Holgerson csodálatos utazása a vadludakkal (japán-svéd-szlovák rajzfilm sorozat, 1980)
Nehéz döntés
18:55 Vízipók-csodapók (magyar rajzfilm sorozat)
19:05 Üzenet a jövőből – A Mézga család különös kalandjai (magyar rajzfilm sorozat, 1974)
Autotortura
————————————————————————————————————
19:30 Halló, halló! (angol vígjátéksorozat, 1984 – 27.) 30′
20:00 Hippolyt (magyar vígjáték, 1999) 93′
21:35 Júlia néni és a tollnok – avagy mindennap új folytatás! (amerikai romantikus vígjáték, 1990) 103′
23:20 Heti hetes (szórakoztató műsor)
Vidám, aktuális talk show
00:25 Halló, halló! (angol vígjátéksorozat, 1984, ism. – 27.) 30′

Cartoon Network/TCM

06:00 Mike, Lu és Og (rajzfilm sorozat)
06:35 The Fly Tales (kanadai rajzfilm sorozat, 1999)
07:05 Tex Avery Show (amerikai rajzfilm sorozat, 1997)
07:25 Tom és Jerry (rajzfilm sorozat)
07:50 Dexter laboratóriuma (rajzfilm sorozat)
08:15 Codename: Kids Next Door (amerikai rajzfilm sorozat, 2002)
08:40 Grim & Evil (amerikai rajzfilm sorozat, 2001)
09:05 Bátor, a gyáva kutya (rajzfilm sorozat)
09:30 Az ikrek (amerikai rajzfilm sorozat, 2001) 20′
10:00 Tom és Jerry (rajzfilm sorozat)
10:30 Bolondos Dallamok (amerikai rajzfilm sorozat, 1985) 45′
10:55 Flintstone család (rajzfilm sorozat)
11:20 Jetson család (rajzfilm sorozat)
11:45 Scooby Doo (rajzfilm sorozat)
12:10 Pindur pandúrok (amerikai rajzfilm sorozat, 1998)
12:35 Dexter laboratóriuma (rajzfilm sorozat)
13:00 Bátor, a gyáva kutya (rajzfilm sorozat)
13:35 Grim & Evil (amerikai rajzfilm sorozat, 2001)
14:00 Időcsapat (amerikai rajzfilm sorozat, 2001)
14:25 Spaced Out (amerikai rajzfilm sorozat)
14:45 Pindur pandúrok (amerikai rajzfilm sorozat, 1998)
15:10 Az ikrek (amerikai rajzfilm sorozat, 2001) 20′
15:35 Flintstone család (rajzfilm sorozat)
16:00 Mizújs, Scooby Doo? (rajzfilm)
16:30 Codename: Kids Next Door (amerikai rajzfilm sorozat, 2002)
17:00 Dexter laboratóriuma (rajzfilm sorozat)
17:30 Ozzy & Drix (amerikai rajzfilm sorozat, 2002)
18:00 Bátor, a gyáva kutya (rajzfilm sorozat)
18:30 Tom és Jerry (rajzfilm sorozat)
19:00 Bolondos Dallamok (amerikai rajzfilm sorozat, 1985) 45′
19:30 Toonami (rajzfilm összeállítás)
21:00 A társaság (amerikai krimi, 1973) 105′
22:40 Alex Csodaországban (amerikai vígjáték, 1970) 110′
00:30 Nagyokosok (amerikai vígjáték, 1986) 88′
02:00 A Warner Bros. 75 éve – Aki mer, az nyer: Vígjátékok (amerikai dokumentumfilm, 1999) 47′

Fox Kids/Fox Sports

06:00 Heathcliff (rajzfilm sorozat)
06:25 Dennisz, a komisz (amerikai rajzfilm)
06:45 Pecola (kanadai-japán rajzfilm sorozat, 2001)
07:05 Hogyisvanez család (francia rajzfilm sorozat, 1996)
07:30 Bobby világa (rajzfilm sorozat)
07:55 Rossz kutya (kanadai-francia rajzfilm sorozat, 1998)
08:15 Wunschpunsch, a varázskoktél (amerikai rajzfilm sorozat, 2000) 20′
08:40 Jim Button (amerikai rajzfilm sorozat)
09:05 A született kémek (amerikai rajzfilm sorozat, 2001)
09:25 Pókember (amerikai rajzfilm)
09:45 Walter Melon, szuperhős rendelésre (amerikai-kanadai rajzfilm sorozat, 1998)
10:10 Kölykök a 402. tanteremből (rajzfilm sorozat, 2000)
10:35 Louie élete (amerikai rajzfilm sorozat, 2001)
11:00 Nyekk, a macska (amerikai rajzfilm sorozat, 2001)
11:25 Sissi hercegnő (amerikai rajzfilm)
11:45 Wunschpunsch, a varázskoktél (amerikai rajzfilm sorozat, 2000) 20′
12:10 Oggy és a svábbogarak (francia rajzfilm sorozat, 1998)
12:35 Walter Melon, szuperhős rendelésre (amerikai-kanadai rajzfilm sorozat, 1998)
13:00 3 jóbarát és Jerry (angol-svéd rajzfilm sorozat, 2000)
13:25 Kölykök a 402. tanteremből (rajzfilm sorozat, 2000)
13:45 Pókember (amerikai rajzfilm)
14:10 Andy, a vagány (rajzfilm sorozat)
14:35 A született kémek (amerikai rajzfilm sorozat, 2001)
15:00 Az ikrek Malibuból (amerikai vígjátéksorozat, 2001)
15:25 Louie élete (amerikai rajzfilm sorozat, 2001)
15:50 Oggy és a svábbogarak (francia rajzfilm sorozat, 1998)
16:00 Diabolik (rajzfilm sorozat)
16:25 Kölykök a 402. tanteremből (rajzfilm sorozat, 2000)
16:45 Pókember (amerikai rajzfilm)
17:10 Andy, a vagány (rajzfilm sorozat)
17:35 A született kémek (amerikai rajzfilm sorozat, 2001)
18:00 A született kémek (amerikai rajzfilm sorozat, 2001)
18:25 Sissi hercegnő (amerikai rajzfilm)
18:50 Kétbalkezesek (csehszlovák rajzfilm sorozat)
19:00 Nagy csaták – bokszmérkőzések az ESPN-nel: Jack Johnson
19:45 Nagy csaták – bokszmérkőzések az ESPN-nel: Emile Griffith
20:30 Nagy csaták – bokszmérkőzések az ESPN-nel: Muhammad Ali – A legnagyobb
21:15 Nagy csaták – bokszmérkőzések az ESPN-nel: Larry Holmes

Magyar ATV

07:00 Más-nap
Közéleti információs magazin
09:00 Egyenes Beszéd
Amit a nap híreiről tudni kell
Műsorvezetők: Szombati Pál, Dési János, Németh Péter, Avar János, Vicsek Ferenc
10:00 Arc-Élek
Vita az életünkről, műsorvezető Dési János
11:00 Délidő
Boross Dezső műsora
Benne: hírek
12:40 Stúdió Moderna
13:00 Hírpercek
13:05 Motorolaj
13:20 Kisfilm
13:45 Stúdió Moderna
14:00 Hírpercek
14:05 Motorolaj
14:20 Kisfilm
14:45 Stúdió Moderna
15:00 Hírpercek
15:05 Stúdió Moderna
15:20 Sport
16:00 Hírpercek
16:05 Interaktív Játék
17:00 Hírek
17:05 Autóközlekedés
17:35 Interaktív játék
18:00 Hírpercek
18:05 Kisfilm
18:35 Europer
Életmód magazin
18:50 Híradó előzetes
19:00 ATV Híradó, Összefüggések
– Időjárás-jelentés
20:00 Egyenes Beszéd
Amit a nap híreiről tudni kell
Műsorvezetők: Szombati Pál, Dési János, Németh Péter, Kálmán Olga, Vicsek Ferenc
21:00 Hírpercek
21:05 Egymás között
Mészáros Tamás műsora
22:00 ATV Híradó
22:15 Kulturális Óra
23:00 Interaktív játék

Hálózat TV

06:00 Torna
06:30 Business-mix
07:00 Wellness – Tár
07:30 Vásárlási műsorablak
07:45 Kisfilmek, ajánlók
08:00 Cubix (amerikai rajzfilm sorozat, 2001)
08:30 Torna
09:00 Virágzó Magyarország (magyar ismeretterjesztő filmsorozat) 20′ Szigetújfalu
09:30 IBA
Az erdők és erdészek magazinja
10:00 Napi műsorajánló és rövidfilmek
10:30 A Magyar Tudományos Akadémia (magyar ismeretterjesztő film)
11:00 A csömödéri kisvasút (magyar ismeretterjesztő film)
11:30 Vásárlási műsorablak
11:45 Kisfilmek, ajánlók
12:00 Otto Mobil – autósmagazin
12:30 Egészség-környezet hírei: Egészségmagazin
13:00 Napi műsorajánló és rövidfilmek
13:30 Thalassa – A tenger magazinja (természetfilm sorozat – 72/) 30′ Tengeri uborkák és dollárok
Georges Pernoud filmsorozata
14:00 Cubix (amerikai rajzfilm sorozat, 2001)
14:30 A csömödéri kisvasút (magyar ismeretterjesztő film)
15:00 Torna
15:30 Vásárlási műsorablak
15:45 Kisfilmek, ajánlók
16:00 Gyümölcskarnevál Nyíregyházán
17:00 Egy életen át… (magyar ismeretterjesztő filmsorozat – 4.)
17:30 A csömödéri kisvasút (magyar ismeretterjesztő film)
18:00 Vásárlási műsorablak
18:15 UNI-JÓ (11.)
Az EU története
Az Európa Unió Tanácsa 2.
18:25 Márais Bach. Varnus Xavér orgonál
Előadó: : Lukács Andor: A remekműről és a tündériről
18:30 Thalassa – A tenger magazinja (természetfilm sorozat – 72/) 30′ A szaharai kék menetelés
Georges Pernoud filmsorozata
19:00 Cubix (amerikai rajzfilm sorozat, 2001)
19:30 IBA
A magyarországi különleges növénytársulásokról 2.
20:00 Thalassa – A tenger magazinja (természetfilm sorozat – 72/) 30′ A szaharai kék menetelés
Georges Pernoud filmsorozata
Languszta-láz a Dél-tengeren
20:30 Biztonsági zóna
21:00 Díjlovagló Világ Kupa
a verseny közvetítése Kaposvárról, felvételről.
22:10 Thalassa – A tenger magazinja (természetfilm sorozat – 72/) 30′ A szaharai kék menetelés
Georges Pernoud filmsorozata
22:30 Egészséghírek: Képes Recept
23:00 A Magyar Tudományos Akadémia (magyar ismeretterjesztő film)
23:30 Vásárlási műsorablak
00:15 Információs műsor

Források:
https://web.archive.org/web/20031204214422/http://www.port.hu/pls/tv/tv.prog
https://web.archive.org/web/20031205001619/http://www.port.hu/pls/tv/tv.prog?i_days=1&i_ch_nr=3&i_ch=2
https://web.archive.org/web/20031205024151/http://www.port.hu/pls/tv/tv.prog?i_days=1&i_ch_nr=3&i_ch=8
https://web.archive.org/web/20031204235317/http://www.port.hu/pls/tv/tv.prog?i_days=1&i_ch_nr=3&i_ch=15
https://web.archive.org/web/20031204235951/http://www.port.hu/pls/tv/tv.prog?i_days=1&i_ch_nr=3&i_ch=16
https://web.archive.org/web/20031205015430/http://www.port.hu/pls/tv/tv.prog?i_days=1&i_ch_nr=3&i_ch=32
https://web.archive.org/web/20031204231757/http://www.port.hu/pls/tv/tv.prog?i_days=1&i_ch_nr=3&i_ch=122