Tv műsor – 2004. október 23. – Szombat

M1

05.35 Hajnali gondolatok
05.38 Agrárhíradó
05.50-08.55 NAP-KELTE
08.55 Az 1956-os Forradalom és Szabadságharc ünnepe
Zászlófelvonás a Parlament előtt
09.30 Szabadságharcosok nyomában
Fiatalok műveltségi vetélkedője az 1956-os forradalomról
10.20 A Corvin-közben történt
10.50 Verssor az utcazajban
11.05 Heti mozaik
12.00 Déli harangszó
12.01 Hírek – Időjárás-jelentés
12.15 A beszélő köntös
Magyar film (1941)
13.50 Delta
14.25 Partra magyar!
14.55 Századunk – ötven éve történt
Dokumentumsorozat
15.25 Segítsetek! Segítsetek!
15.55 A katedrális kövei
16.40 TS – Kézilabda Bajnokok Ligája
18.35 Luxor-show
Benne: Ötöslottó-számsorsolás
19.30 Híradó este
19.50 Sporthírek
20.00 Az 1956-os Forradalom és Szabadságharc ünnepe
21.10 Megáll az idő
Magyar film (1981)
22.50 Híradó este – Időjárás-jelentés
Benne: A Nagy Imre-díjak átadása
23.05 És a hajó megy
Olasz film (1982)

M2

05.35 Hajnali gondolatok
05.38 Agrárhíradó
05.50-09.00 NAP-KELTE
09.00 Válaszd a tudást! – junior
10.00 Tudásakadémia – junior
11.05 Virágzó Magyarország
11.30 Oggy és a bogarak
Francia rajzfilmsorozat
Egyhangú élet
11.40 Táncoljunk!
Francia sorozat
12.00 Déli harangszó; Délidőben
12.30 Szieszta
13.30 Európa Galéria
13.55 Van öt perce?
14.00 Slovenski utrinki
14.25 Roma Fórum
14.55 Néprajzi értékeink
15.05 Membrán
15.25 NAP-NYUGTA
18.00 A hallgatag ember
Amerikai film (1967)
19.45 Esti mese
20.00 Híradó este
20.20 Sporthírek
20.25 Verssor az utcazajban
20.30 A Nagyasszony
Monodráma
21.30 A Muzsikás együttes és a Danubia szimfonikus zenekar koncertje a Zeneakadémián
23.00 Tudósklub
23.50 A hercegi vacsora
Francia film (1992)
01.25 Válaszd a tudást! – junior
02.25 Tudásakadémia – junior
03.25 Beethoven: F-dúr vonósnégyes op. 135
03.50 Heti Mozaik
04.45 Végtelen nyár

RTL Klub

06.00 Airwolf
Amerikai kalandfilmsorozat
Az X-vírus
06.40 A világ meséi
Animációs sorozat
07.00 Kölyökklub
Benne:
– Szamuráj pizzacicák
– Hupikék törpikék
– Pokémon
– Jackie Chan kalandjai
– Spiderman
09.35 Walt Disney-rajzfilmek
Benne:
– Aladdin
– Lili és Stitch
10.25 Az internet csodái 2.
Angol dokumentumfilm-sorozat 1.
11.25 Ötletház
12.00 Híradó – Déli kiadás
12.10 06-81-320-310
13.20 AutóMánia
13.55 Bette
Amerikai vígjátéksorozat
Hol díva, hol nem díva
14.25 A kaktusz virága
Amerikai vígjáték (1969)
16.20 Óriásláb esete Hendersonéknál
Amerikai vígjáték (1987)
18.30 Híradó – Esti kiadás
19.00 Survivor – A sziget 2.
20.25 Legyen ön is milliomos! – Különkiadás
22.25 Forma-1 – Brazil Nagydíj, Interlagos
Az időmérő edzés közvetítése
23.50 Csokoládé
Angol-amerikai vígjáték (2000)
02.05 Az internet csodái 2.
Angol dokumentumfilm-sorozat (ismétlés)
02.30 Újabb titkok nyomában – Duracell a kutatásért
Angol dokumentumfilm-sorozat 1. (ismétlés)

TV2

06.00 Fox Kids
Rajzfilmek
07.50 Egérmsese 3. – A Manhattan sziget kincse
Amerikai rajzfilm (2000)
09.15 Julie, a levakarhatatlan
Francia filmvígjáték (1977)
10.55 Ketten a slamasztikában
Amerikai családi vígjáték (2001)
12.45 Jöttünk, láttunk, visszamennénk
Francia családi vígjáték (1998)
14.50 Z, a hangya
Amerikai animációs film (1998)
16.25 Bunyó karácsonyig
Olasz westernkomédia (1994)
18.30 Tények
Hírműsor
19.00 Napló különkiadás
Az eltitkolt dal – Elvis 56-os naplója
Szalay Ádám riportfilmje
19.35 Activity
Műsorvezető: Szulák Andrea
20.15 TV-premier!
Augustus 1-2.
Olasz történelmi film (2003)
23.40 Amerikai rapszódia
Magyar-amerikai filmdráma (2001)

Forrás: http://starrating3.ucoz.hu/index/retro_tv_ujsagok/0-55