Tv műsor – 2002. március 30. – Szombat

M1

05.45 Agrárvilág
06.00 Ma reggel
07.25 Marsupilami
07.50 Jó reggelt adj, Istenem!
08.00 Aranyfüst
09.20 Hol-mi?
Szabadidős programajánló magazin
09.50 Bonbon Matiné
10.15 Zanzibár
Fiatalok műsora
11.10 Indaba
Francia sorozat – 19-20.
12.01 Hírek
12.05 Bravo Tv
Popzenei műsor fiataloknak
13.00 Drukk!
Vetélkedő
13.55 Útravaló
14.10 A kölcsönkapott Föld
14.40 Beszéljünk a jövőnkről
14.55 Századunk
Bokor Péter és Hanák Gábor sorozata – 114.
15.20 Jami házhoz megy…
15.50 Bajnok
16.25 TS – Borsodi Liga
18.30 1001 év – 1001 nap – VII/6.
18.35 Luxor
Benne: Ötöslottó-sorsolás
19.30 Híradó este
19.50 Sporthírek; Időjárás-jelentés
20.05 Kató néni kabaréja
21.05 Flashdance
Amerikai zenés film (1983)
22.40 Csodavilág
MTV Music Awards díjkiosztó gála
23.35 Szeretet a halál után
Olasz tévéfilm – II/2.
01.05 Budapesti Tavaszi Fesztivál-híradó

M2

05.45 Agrárvilág
06.00 Ma reggel
07.30 Rosszcsont kalandjai
Ausztrál tévéfilmsorozat – 50/35-36.
08.25 Nemzetiségi magazinok
11.50 Kultúrpercek
12.00 Érintő
12.25 Európai Utas
12.50 Önök kérték!
13.40 Kisokos
14.05 Folyt. köv. egész nyáron – 3.
14.30 Zanzibár
15.25 Európa Galéria
15.50 A mobiltelefonok rejtélye
Angol dokumentumfilm
16.30 Így készül a Hídember – 6/5.
16.40 Hosszú, hosszú évek…
17.35 Filmmúzeum
Sanchez gyermekei
Amerikai-mexikói film (1978)
19.35 Esti mese
20.00 Híradó este
20.20 Sporthírek
20.30 Magyar Szalon
21.00 Igazságot Magyarországnak!
21.50 “Békés est”
23.15 Ez mind mi voltunk egykoron
Dokumentumfilm
00.05 Bravo-tv
01.00 Hol-mi?
01.30 Évgyűrűk

RTL Klub

06.30 Ünnepnaptár
Vallási műsor
07.00 Kölyökklub
Benne:
– Flipper és barátai
– Szilveszter és Csőrike
– Hupikék törpikék
– Jumanji
– Pokémon
09.45 Disney-rajzfilmek
10.30 Ausztrál expressz
Ausztrál kalandfilmsorozat – 39.
11.30 Nikki
Amerikai vígjátéksorozat – 2.
12.00 Híradó
Déli kiadás
12.10 Országház
Heti magazin
12.35 Doktorok
Amerikai filmsorozat – 22.
13.25 Drágám, a kölykök (már megint) összementek!
Amerikai sorozat (II.) – 18.
14.10 AutóMánia
14.40 Barátok közt – A  kezdetektől
Magyar filmsorozat – 121-130.
16.55 Forma-1 – Brazil Nagydíj
Az időmérő edzés közvetítése Interlagosból
18.30 Híradó
Esti kiadás
18.50 Fókusz plusz
19.25 Pasik
Magyar vígjátéksorozat
19.50 Asterix és Obelix
Francia-olasz-német vígjáték
22.00 Sorsjegyek
Amerikai vígjáték
23.50 Híradó
Késő esti kiadás
00.10 Fókusz plusz, időjárás-jelentés (ismétlés)
00.40 Divatklip

TV 2

06.00 Gyökereink
Kisebbségi magazin
06.30 TV2-matiné
Benne:
– Strucc TV
– Oroszlánfejű herceg
– Anatole, a kisegér
– Az utolsó rezervátum
– Fixi és Foxi
– Csillagközi invázió
08.45 Cartoon Network
Benne:
– Tazmánia
– Scooby Doo és a 13 szellem
– Nyegleó
– Boci és Pipi
– A bolygó kapitánya
10.40 Spinédzserek
Amerikai ifjúsági sorozat
11.05 JAM.Boree
12.05 Autóexpó
12.35 Vad világ
Amerikai természetfilm-sorozat
13.25 Diresta
13.55 S Club 7
Brit zenés sorozat
14.20 Xena
Amerikai fantáziasorozat
15.10 Egyről a kettőre
Amerikai sorozat
15.35 Providence
Amerikai filmsorozat
16.30 A szupercsapat
Amerikai kalandfilmsorozat
17.30 Hawaii üzenetek
Amerikai filmsorozat
18.30 Tények
Hírműsor
18.55 Húsvéti köszöntő
Köszöntőt mond Pintér Dezső, a TV2 elnöke
19.00 Doc Hollywood
Amerikai romantikus vígjáték
21.00 Popsztárok
21.30 Congo
Amerikai kalandfilm
23.35 Tavaszi bezsongás
Német filmvígjáték
01.15 Vers éjfél után

Forrás: Otthon talált Népszabadság magazin