Tv műsor – 2001. december 29. – Szombat

M1

05.42 Hajnali gondolatok
05.45 Agrárvilág
06.00 Ma reggel
07.30 Rolie, Polie, Olie
Kanadai mesefilmsorozat
07.50 Jó reggelt adj, Istenem!
08.00 Aranyfüst
avagy: Mit üzen a múlt
09.25 Hol-mi?
Szabadidős programajánló magazin
09.50 Zanzibár
Fiatalok műsora
10.55 Menekülés az arany földjéről
Csehszlovák kalandfilmsorozat – 7/4.
12.10 Bravo Tv
Popzenei műsor fiataloknak
13.05 Extrém koktél
Extrémsportok magazinja
13.15 Alexandra-fitnesz
Életmódmagazin
13.40 A régi mesterségek örökösei
Cseh kultúrtörténeti sorozat
A fémöntő
14.00 A kölcsönkapott Föld
Válogatás a természet archívumából
14.30 Századunk
Bokor Péter és Hanák Gábor sorozata – 101.
15.00 Lendületben
Gazdasági magazin
15.30 Háló
Riport-dokumentumfilmek
15.55 Gyökerek
Dokumentumfilm Bartók Béláról – 3/3.
17.00 Így készült a Vademberek
Werkfilm
17.25 TS – Szuperkupa
Férfi vízilabda-mérkőzés
18.35 Luxor
Benne: Ötöslottó-sorsolás
19.30 Híradó este
19.50 Sporthírek
20.05 NÉVshowR
Páratlan váratlanságok János-nap ürügyén
22.00 Isten veled, király!
Amerikai kalandfilm (1988)

M2

05.42 Hajnali gondolatok
05.45 Agrárvilág
06.00 Ma reggel
07.30 Rosszcsont kalandjai
Ausztrál tévéfilmsorozat – 50/13-14.
08.25 Nemzetiségi magazinok
11.50 Néprajzi értékeink
12.00 Egy opera a kritikák tükrében
13.00 Zanzibár
14.05 Miénk a vár…
Cseh tévéfilmsorozat
52/52.: A mulatság
15.00 Extrém koktél
15.10 “Csendben forog a fény…”
15.40 Slágertévé
16.35 Duett
17.00 Táncvarázs
17.55 Zenelánc
18.05 Az elátkozott 20. század
Szerencsés Károly és Szöllős István dokumentumfilm-sorozata
10/5.: A második világháborúban (1941-1945)
19.00 Taizé-i imaóra
19.40 Esti mese
– Frakk, a macskák réme
– Süni és barátai
20.00 Híradó este
20.20 Sporthírek
20.35 Siva gyermekei
21.15 Budapest Saxophone Quartet
A hétköznapok
21.40 Budapest Saxophone Quartet
A koncert
23.15 Tudósklub
00.15 A paradicsom csatornái
Francia bűnügyi film (1979)
02.05 A Festetics vonósnégyes koncertje
02.25 BBS – Kísérleti filmek
04.40 TS
Férfi vízilabda-mérkőzés

RTL Klub

06.30 Ünnepnaptár
Vallási műsor
07.00 Kölyökklub
– Flipper és barátai
– Teletubbies
– Hupikék törpikék
– Sötét zsaruk
– Pokémon
09.45 Disney-rajzfilmek
Benne:
– A kis hableány
– Balu kapitány kalandjai
10.30 Ausztrál expressz
Ausztrál kalandfilmsorozat – 26.
11.20 Csak egy szavadba kerül!
11.25 Nemek harca
Amerikai vígjátéksorozat – 5.
12.20 AutóMánia
12.50 Csak egy szavadba kerül
13.00 Híradó
Déli kiadás
13.10 Országház
Heti magazin
13.40 Jákob rabbi kalandjai
Francia vígjáték
15.20 Drágám, a kölykök (már megint)  összementek!
Amerikai vígjátéksorozat (II.) – 10.
16.15 Kung-fu
Amerikai akciófilm-sorozat – 7.
17.00 Csíííz!
A világ legnagyobb bakijai
17.35 Merlose Place
Amerikai tévéfilmsorozat
27: Az AIDS-teszt
18.30 Híradó
Esti kiadás
18.50 Fókusz plusz
19.20 Párizs-Dakar rali
A nap eseményei
19.25 Pasik
Magyar vígjátéksorozat
19.50 Szupermozi
Bűnvadászok
Olasz vígjáték (1976)
21.50 Párizs-Dakar rali
A nap eseményei
22.20 Bosszúvágy 2
Amerikai akciófilm (1982)
23.55 Híradó
Késő esti kiadás
00.15 Buli van!
Amerikai rajzfilmsorozat
00.40 Fókusz Plusz (ismétlés)

TV 2

06.00 Gyökereink
Kisebbségi magazin
06.30 TV2 Matiné
Benne:
– Maugli
– Tesz-vesz város
– A gimnázium fantomja
– Fakopáncs Frici kalandjai
– Lucky Luke
– Csillagközi invázió
08.45 Cartoon Network
Benne:
– Pöttöm kalandok
– Scooby és Scrappy
– Beszélő kutyák csodacsontja
– Boci és Pipi
– Maszk
11.00 Az ifjú Herkules kalandjai
Amerikai kalandfilmsorozat
11.30 Szupersztárok
12.20 Vadvilág
Amerikai természetfilm-sorozat
13.15 A Pogány madonna
Magyar krimivígjáték (1980)
15.05 Folytassa újra, doktor!
Brit vígjáték (1969)
16.45 Providence
Amerikai filmsorozat
17.35 Csillagkapu
Amerikai sci-fi akciósorozat
18.30 Tények
Hírműsor
19.00 Poénbomba
Műsorvezető: Usztics Mátyás
20.00 Tűréshatáron túl
Amerikai-lengyel akciófilm (1994)
21.40 Dzsungelharcos
Amerikai akciófilm (1987)
23.20 Barbarella
Francia-olasz sci-fi (1968)
01.20 Vers éjfél után

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Forrás: Otthon talált TVR-Hét 2001/52.