Tv műsor – 2001. február 7. – Szerda

M1

5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00-8.30 Ma reggel
Benne: 6.30; 8.00 Körzeti híradók
8.30 Ezredforduló
8.35 Mindent a szerelemért
Brazil tévéfilmsorozat – 129-130. (ism.)
9.35-12.00 Naprakész magazin
Mindenkinek minden
Benne:
9.35 Tévétorna Norbival – nem csak duciknak
10.10 Zöldhíradó
10.20 Mackónadrágban
10.50 Nál(l)atok
11.35 Íz-lelő
11.45 Agora
12.00 Déli harangszó
12.01 Híradó délben
13.00 Hrvatska kronika
Horvát nyelvű nemzetiségi magazin
13.25 Ecranul nostru
Román nyelvű nemzetiségi magazin
14.00 Millenniumi filmtár
14.10 Filmhíradók 1940-ből
14.20 Zárt tárgyalás
Magyar film
15.50 Ezredforduló
16.00 Einblicke
Középfokú németnyelv-tanfolyam – 18/16.
Nők és férfiak
16.30 Tanúságtevők
Dr. Papp Lajos szívsebész
17.00 Állítsátok meg a Földet!
Csákányi László énekel
17.25 Alternatív Magyarország – 12/2.
„Agyelszívás”
17.50 Alaphangok
18.00 Híradó hatkor
Időjárás-jelentés, Körzeti híradók
Utána: Menő manó
18.20 Szerelmek Saint-Tropez-ban
Francia tévéfilmsorozat – 35/14.
Bátorság az élethez
19.15 Világhíradó – Időjárás-jelentés
19.30 Híradó este
19.53 Sporthírek – Időjárás-jelentés
Millennium – Kálmán Imre (ism.)
20.05 Oázis
Kepes András műsora
22.05 Híradó este – Időjárás-jelentés – Millenniumi híradó
22.10 Aktuális
22.30 Théma
22.45 Alaphangok (ism.)
22.50 Panoráma
Szaniszló Ferenccel
23.20 A 32. Magyar Filmszemle alkalmából
Derengő
Magyar film
0.40 Ezredforduló (ism.)

M2

5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00-8.30 Ma reggel
8.30 Millenniumi mesék
A Kontroll-csoport – Hőgyes Endre orvos
9.00-11.00 Az MTV archívumából
Benne:
9.00 Schiff András gondolatai a zongoráról
9.50 Házimozi
Illés Endre filmjei
10.30 Bartók tanítványa voltam
Norvégiai beszélgetés Elizabeth Kleinnel
11.00 Szécsi Pál és barátai
12.00 Déli harangszó
Utána: Szerelmek Sainl-Tropez-ban
Francia tévéfilmsorozat – 13.
Az utolsó hangjegy
12.50 Van öt perce?
13.00 Híradó délben
14.00 Aranyfüst
Avagy mit üzen a múlt?
15.30 A kölcsönkapott Föld – Repríz
Válogatás a természet archívumából – 5.
16.00 Iskola utca – Szó-köz
17.30 Sorstársak
Rehabilitációs magazin
18.00 TS
Benne:
– Alpesi sí-vb
Közvetítés St. Antonbol
– Elektromos-Győr SE férfi bajnoki kézilabda-mérkőzés
Közvetítés Pestlőrincről
19.40 Tévétorna Norbival – nem csak duciknak
19.45 Esti mese
20.00 Világhíradó – Időjárás-jelentés
20.15 Híradó este
20.35 Sporthírek – Időjárás-jelentés
Millennium – Kálmán Imre
20.45 TS – Alpesi sí-vb
Közvetítés St. Antonból
21.35 Albínó aligátor
Amerikai film
23.10 Záróra
0.10 Nikodémusok órái
László atya műsora
1.40 Aktuális
2.05 Iskola utca – Szó-köz (ism.)
3.35 Hon-lap
Krónikás ének 2001-ből
4.00 TS (ism.)

RTL Klub

6.30 Reggeli
Benne: 8.10 Mire gondolok?
9.05 Receptklub (ism.)
9.20 Szeretni bolondulásig
Mexikói filmsorozat – 166. (ism.)
9.45 Titkok és szerelmek
Mexikói filmsorozat – 26.
10.35 Top-shop
11.30-13.35 Delelő
Vidám show ebédidőben
Benne:
11.30 Ünnepnaptár
Vallási műsor
11.35, 12.05 Mire gondolok?
12.30 Receptklub
12.50 Joker
13.00 Híradó
Déli kiadás
13.20 Kavalkád
Nemzetiségi műsor
13.35 Második csók
Francia filmsorozat – 18.
A szívposta
14.05 Hélene és a fiúk
Francia filmsorozat – 136.
14.20 Norm-show
Amerikai vígjáték – 13.
14.35 SeaQuest DSV – A mélység birodalma
Amerikai kalandfilmsorozat – 18.
Skorpió
15.25 Terra Nostra
Brazil filmsorozat – 27.
16.20 Joker
Telefonos villámjáték
16.25 Paula és Paulina
Mexikói filmsorozat – 18.
17.05 Joker
Telefonos villámjáték
17.10 Maria
Mexikói filmsorozat – 18.
18.00 Szeretni bolondulásig
Mexikói filmsorozat – 167.
18.30 Híradó
Esti kiadás
18.55 Legyen ön is milliomos!
19.25 Fókusz
Közszolgálati magazin
19.55 Barátok közt
Magyar filmsorozat – 957-958.
20.25 Csíííz
21.25 Ápolandó ápolók
Amerikai vígjáték
22.55 Híradó
Késő esti kiadás
23.10 .hu
Multimédia-magazin
23.30 Öreglányok
Amerikai vígjátéksorozat
0.35 Fókusz (ism.)
Időjárás-jelentés
1.05 Divatklip

TV2

5.50 Jó reggelt, Magyarország!
Színes hírmagazin
8.35-12.15 Délelőtt a TV2-vel
Benne:
8.35 Gazdagok és szépek
Amerikai sorozat
9.00 Csupa-csupa élet
Német filmsorozat
9.30 Jenny
Amerikai vígjátéksorozat
10.00 Segíts magadon!
10.25 Közvetlen ajánlat
11.15 Reggeli gondolatok
11.20 Magyar történelmi arcképcsarnok
11.25 Magyarország holnap
12.15 Stephanie
Német kórházsorozat – 10.
Téves diagnózis
13.05 Mamma Lucia
Olasz romantikus filmsorozat – 3/2.
14.35 Herkules
Amerikai fantáziafilm-sorozat
Medea culpa
15.15 Szelek szárnyán
Kanadai családi filmsorozat
A halvány remény
16.00 Sonadoras – Szerelmes álmodozók
16.25 Acapulco szépe
Mexikói filmsorozat – 6.
16.55 Ramóna
Mexikói filmsorozat – 29.
17.40 Maria
Isabel Mexikói filmsorozat – 76.
18.30 Tények
Hírműsor
19.00 Szerencsekerék
Skandinávlottó-sorsolás
19.40 Gyerekszáj
20.00 Vad angyal
Argentin filmsorozat
20.30 TV2-utószilveszter
21.35 Bűvölet
Amerikai thriller (1993)
Közben: Kenósorsolás
23.25 Jó estét, Magyarország!
23.55 Csiszár.hu
0.55 Esküdt ellenségek
Amerikai krimisorozat
1.45 Háló@világ
Életvitel az Interneten
2.45 Vers éjfél után

Duna TV

5.30-8.30 Indul a nap
Benne: Hírek
8.30 Műsorismertetés – Vers
8.40 Virtus
9.10 Táncház
9.40 Szepsi – Moldava nad Bodvou
Ismeretterjesztő film
10.15 Az élet szele – 10/8.
11.00 Barátok a strandon – 13/8.
11.50 Híradó
12.00 Déli harangszó
Váltó
Gazdasági hírek délben
12.10 Műsorismertetés
12.15 Magyarok Bukur városában
Dokumentumfilm
13.05 A dzsungel könyve – 30.
A nagy csapat
13.30 Gyerekek a nagyvilágból
Az én iskolám
13.45 Tele-enciklopédia
14.00 Lyukasóra (ism.)
14.45 Nyelvőrző (ism.)
15.00 Műsorajánlat
15.05 Isten hozta szigetünkön! – 26/10.
15.30 Utazás az ínyencek földjére – 16/6.
16.00 Kalendárium
17.55 Műsorajánlat – Reklám
18.00 Híradó – Sport
18.25 Mese
18.50 Hej, hej, helyes beszéd!
18.55 Reklám – Műsorajánlat
19.00 Csinibaba
Magyar filmvígjáték
20.40 Zénó barkácsol
21.00 Híradó – Sport
21.30 A szellem órája
Hagymakupolás honfoglalás Erdélyben
22.30 A határ
Olasz játékfilm
0.10 Ezredforduló
0.15 Híradó
0.20 Műsorajánlat – Vers

HBO

6.30 Hollywoodi akcióhősök
7.00 Mozi! Mozi! Mozi!
7.25 Joe, az óriás gorilla
9.20 A sátán gyermeke
10.45 Santana – Supernatural
11.50 Paparazzi
13.40 Little Voice
15.15 Minizsenik
16.50 Silicon Towers
18.20 Házasságszerzők
20.00 Búcsúmulatság
21.50 A vasálarcos
24.00 Gengszter
2.10 A Newton-fiúk
4.15 Penge

Magyar ATV

6.50 Nap-kelte
13.50 Színházi látcső
14.20 Premier Plan
15.30 Vendég: a TV11
17.00 Új mezőgazdasági magazin
17.30 Ébredés
18.00 Híradó
19.30 Hyde Park Corner
20.10 Beszólás
21.00 Miss Universe…
22.00 Híradó
22.35 Európa-klub
22.45 Mit gondol?
23.00 Autósvilág
23.30 Gazdasági magazin
23.45 Színházi látcső