Tv műsor – 2000. május 1. – Hétfő

M1

6.37 Hajnali gondolatok
6.40 Agrárvilág
(gazdasági magazin)
6.55 Alice Csodaországban
(angol mesefilm)
8.30 A bestia
(brazil sorozat – 122.)
9.00 Csak ma!
Különkiadás
11.00 Európa-koncert 2000
13.00 Magyar Ház
Palackposta
Üzenet a határon túli televíziós műhelyektől
13.30 TS – Bajnokok Ligája Magazin
14.25 Sivatagi show
(dél-afrikai természetfilm)
16.00 Úton
(magazin)
16.30 A Szentföld zarándoka
16.45 Maradj velünk!
Találkozás Jézussal
17.00 Szentföldi szent helyek üzenete
A Via Dolorosa – Jeruzsálem
17.30 Telemázli
18.00 Híradó hatkor
18.15 Alaphangok
18.25 A Seuso-kincsek rejtélye
(dokumentumfilm)
19.30 Híradó este
Sporthírek – Időjárás
20.00 112
(bűnügyi magazin)
20.35 A bolygó neve: Föld
(amerikai sci-fi sorozat – 3.)
A régi láng
21.25 Kettesben
Kovács Lajos rendőr ezredessel
Szilágyi János műsora
22.00 Híradó este – Időjárás
22.10 Alaphangok
22.15 Fogadóóra
Pályázatok, ösztöndíjak, oktatási információk
22.45 TS – Asztalitenisz Eb
Döntő

M2

5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Sátánármányos
6.30 100 Folk Celsius
8.00 Delta
8.30 Európai arcok
9.00 Iskola utca
10.30 TV-klinika
11.00 A jövő Magyarországa
11.30 Einblicke (18/15.)
12.10 Keserédes
(amerikai film)
13.40 Mosoly a javából
A pesti légionárius 1-2.
15.30 Európa-koncert 2000
17.30 Hölgyválasz
Dívák
18.00 TS
19.40 Esti mese
20.00 Híradó este – Sport
20.30 A szabin nők elrablása 1-2.
22.15 Aranyponty
(japán film)
23.45 Klip plusz
24.00 Halló, itt vagyok!

RTL Klub

6.30 Ókori harcosok
(angol ismeretterjesztő sorozat)
7.00 Kölyökklub
– Tom és Jerry
– Bolondos dallamok
– A csodatrió
– A mágus
– Zorro
– Maci Laci
– Superman
(rajzfilmsorozatok)
10.50 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
11.20 A mi házi hősünk
(amerikai kalandfilm)
12.55 Mire gondolok?
(telefonos villámjáték)
13.00 Hírek
13.10 Rio Bravo
(amerikai western, 1959)
15.45 Esmeralda
(mexikói sorozat – 62.)
16.35 Mire gondolok?
16.40 Tiltott szerelem
(venezuelai sorozat – 55.)
17.30 Mire gondolok?
17.35 Senora
(mexikói sorozat – 15.)
18.30 Híradó
18.50 Fókusz
(közszolgálati magazin)
19.20 Üzenet
19.25 Barátok közt
(magyar sorozat – 663-664.)
19.55 A három testőr
(amerikai kalandfilm, 1993)
21.45 Delta Force 3 – Gyilkos játszma
(amerikai akciófilm, 1990)
23.30 Este
(hírműsor)
23.50 Művészbejáró
Alfred Hitchcock: Nem vagyok szörnyeteg
(amerikai portréfilm)
0.55 Fókusz (ismétlés)
Időjárás-jelentés
1.20 Divatklip

TV2

6.30 Repülő ház
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 Matiné
– Rocky és Bakacsin
– Gólkirály
– Tabaluga
– Urmel
– Igazi szellemirtók
(rajzfilmsorozatok)
9.00 Cartoon Network
– Pöttöm kalandok
– Turpi úrfi
– Pindur pandúrok
– A bolygó kapitánya
– Boci és Pipi
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Parker Lewis sohasem veszít
(amerikai vígjátéksorozat)
11.25 Szépség és a szörnyeteg
(amerikai mesefilm, 1987)
13.00 A hadúr
(amerikai film)
15.10 Vörös álarcos
(olasz film)
16.45 Vad angyal
(argentin sorozat)
17.40 Camila
(mexikói sorozat)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
19.30 A vipera
(mexikói sorozat)
20.00 A maláji tigris
(Sandokan)
(olasz kalandfilmsorozat – 3.)
21.50 Veszett Kutya és Glória
(amerikai bűnügyi vígjáték)
23.30 Színkép
0.20 Háló@Világ
Kultúra az interneten
0.55 Vers éjfél után

Duna TV

5.30 Hírek
5.35 Kultúrkincseink
5.50 Napóra (ismétlés)
6.35 Magyar világ (ismétlés)
7.20 Animációs filmek
8.15 A dzsungel könyve
8.40 Mi magunk és egyéb állatfajták
9.10 A vitéz szabócska
10.35 Emlékképek (ismétlés)
11.00 Nefrit
(új-zélandi sorozat, 8/1.)
11.45 Esti kérdés (ismétlés)
12.00 Hírek
12.10 Talpalatnyi  zöld (ism.)
12.40 Orkák, orrszarvúak és jegesmedvék
13.10 Cousteau kapitány újra felfedezi a világot
14.00 Egy könnycsepp az arcon
(olasz film, 1964) FF
15.35 A világörökség kincsei
(angol sorozat)
15.50 Európa legszebb kertjei
16.15 Tessék választani – 10 éve szabadon
17.10 Gyerekek a nagyvilágból
(francia sorozat)
17.20 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.15 Sebességláz
18.50 Go, Trabi, Go!
(német film)
20.25 Sportképek
21.25 Esterházy-vacsora
(portréfilm)
22.05 A 2. Magyar hadsereg a Donnál (25/19.) FF
23.00 Franz Peter Schubert
(angol ismeretterjesztő film)

HBO

6.30 Savanyú a szülő
(amerikai vígjáték)
8.05 A diszkó végnapja
(amerikai vígjáték)
10.00 Lewis-Grant profi bokszdöntő
11.35 Bolondos szív
(spanyol vígjáték)
13.40 Hull a pelyhes
(amerikai családi vígjáték)
15.10 Percy, a parkőr
Egy igen hasznos barát
(rajzfilmsorozat)
15.40 Szerelemben, háborúban…
(amerikai romantikus film)
17.35 A függetlenség napja
(amerikai sci-fi)
20.00 Vad vágyak
(feliratos amerikai krimi)
21.50 Mozi! Mozi! Mozi!
22.20 Összeesküvés-elmélet
(amerikai thriller)
0.35 Penge
(amerikai horror)
2.35 Naplopók
(amerikai vígjáték)
4.35 Üzenetek a gyilkostól

Magyar ATV

6.50 Nap-kelte
18.00 Nap-nyugta
19.00 Riporter kerestetik!
20.30 Mozi varázs
21.00 V-MAX – a sebesség birodalma
21.30 Jogban járás
22.35 HQ 2000 (sorozat)
22.45 Wobbler (magazin)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek