Tv műsor – 2000. április 30. – Vasárnap

M1

6.00 Gazdatévé
Benne: Agrárvilág – válogatás
6.30 Naprakész – válogatás
7.20 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
7.30 Főtér
„Fedezzük fel együtt Magyarországot!”
Mátészalka és térsége
9.00 Vasárnap-sziget
Benne: Zenegér; Zöldkalap; Namiez?; Pag macskameséje
Kofikó
(izraeli sorozat – 5.)
10.35 Három kívánság klub
Dévényi Tibor műsora
11.05 Zenebutik – Zenehíd
12.00 Déli harangszó
Utána: Hírek – Időjárás
12.05 A jövő Magyarországa
12.35 Szerencsepercek
13.00 Tv-klinika
Egészségügyi magazin
Téma: tavaszi fogyókúrák, tavaszi fáradtság
13.30 Fejtő Ferenc
(portréfilm – 2/2.)
14.30 Áprilisi „Rendőrmajális” 2000-ben
15.40 Örömhír
16.10 Púder
16.40 Bűvös hatos
17.10 TS – Lóverseny
Batthyány-Hunyady-díj
17.55 TS – Gól
PNB-mérkőzések összefoglalója
19.00 A Hét
Benne: Híradó – Időjárás
20.00 Slágertévé
21.00 Hovatovább!
22.00 IQ Casino
23.00 X-akták
(amerikai sorozat)
A kör bezárul
23.45 TS – Asztalitenisz Eb
Páros döntő
Közvetítés Brémából, felvételről

M2


7.40 Örömhír
Az evangélikus egyház műsora
8.05 Millenniumi készülődés
Múltunk a reményünk
8.25 Maradj velünk!
Találkozás Jézussal
8.30 Katolikus krónika
8.55 Segíts magadon…
9.20 Mai hitvallások
9.55 Magyar Ház
10.30 Zöldpont
11.25 Jövő-Menő
12.00 Déli harangszó
Utána: Helikoffer
Halász Judit műsora
12.30 Állati
13.00 Zenebutik – Zenehíd
13.55 Szószóló
14.25 Gaia
14.50 Nemzeti értékeink
Szentendre, a festők városa
15.05 Szentföldi szent helyek üzenete
15.30 TS
Dunaferr SE-San Anlonio Pamplona
Férfi kézilabda KEK-döntő visszavágd mérkőzés
17.15 Jani házhoz megy…
17.45 Szatelit
18.20 Uborka
18.40 Bűvös hatos
19.10 Diana, a nép hercegnője
(angol tévéfilm)
20.50 Van öt perce?
Liszt: Ha álmom mély
21.00 A Hét
21.45 Híradó – Időjárás-jelentés
22.00 Médiamix
22.30 TS
ÉJSZAKAI VÁLASZTÉK
23.35 Főtér
1.10 Az örökzöld örökzöldek
2.00 TS
Dunaferr SE-San Antonio Pamplona
Férfi kézilabda KEK-döntő – visszavágó mérkőzés (ism.)
3.40 TS – Gól
A PNB labdarúgó-mérkőzések összefoglalója
4.40 TS (ism.)

RTL Klub


6.30 Ókori harcosok
(angol ismeretterjesztő sorozat)
7.00 Kölyökklub
– Gazvezír
– Hódító hódok
– Rókalesők
– A csodatrió
– A mágus
– Tom és Jerry
– Zorro
– Maci Laci
10.10 Papyrus
(francia rajzfilmsorozat – 23.)
10.50 Csőrre töltve
– Frédi és Béni
– Bolondos dallamok
(rajzfilmsorozatok)
11.25 A mágusok
(ausztrál-lengyel sorozat – 13.)
11.50 Mire gondolok?
11.55 Rejtett világok
A Billabong mentén – Nyílméreg békák
12.50 Mire gondolok?
13.00 Hírek
13.10 Magas szőke férfi felemás cipőben
(francia vígjáték, 1972)
14.50 Pensacola – A név kötelez
(amerikai akciófilm-sorozat – 10.)
A mumus
15.40 Acapulco akciócsoport
(amerikai akciófilm-sorozat – 30.)
A végzet lándzsája
16.35 Hazárd megye lordjai
(amerikai kalandfilmsorozat – 3.)
17.30 A bohóc
(német akciófilm-sorozat – 2.)
18.30 Híradó
18.50 Akták
19.08 Üzenet
19.10 Senora
(mexikói sorozat – 14.)
20.00 Halálos terápia
(amerikai thriller)
22.05 Düh
(amerikai film, 1972)
23.50 Híradó – Időjárás
0.05 Országház
0.35 Rejtett világok
(angol természetfilm, ism.)
1.30 Akták (ismétlés)
1.50 Divatklip

TV2


6.00 Reggeli gondolatok
(vallási magazin)
6.30 Repülő ház
7.00 TV2 Matiné
– Rocky és Bakacsin
– Gólkirály
– Tabaluga
– Urmel
– Igazi szellemirtók
(rajzfilmsorozatok)
9.00 Cartoon Network
– Pöttöm kalandok
– Turpi úrfi
– Pindur pandúrok
– A bolygó kapitánya
– Boci és Pipi
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Parker Lewis sohasem veszít
(amerikai ifjúsági sorozat)
11.20 Jenny
(amerikai vígjátéksorozat)
11.50 Leopárdkölyök
(angol természetfilm)
12.40 Sport2
13.00 Friderikusz – Osztálytalálkozó (ismétlés)
14.40 Baywatch
(amerikai akciófilm-sorozat)
15.40 MacGyver
(amerikai krimisorozat)
16.35 Knight Rider Team
(amerikai akciófilm-sorozat)
17.30 Xena
(amerikai fantáziasorozat)
Anyai ösztön
18.30 Napló
Mérlegen a valóság Sváby Andrással
Benne: Tények
19.45 A vipera
(mexikói sorozat)
20.10 A 3 nindzsa nem hagyja magát
(amerikai vígjáték)
22.00 Columbo
(amerikai krimisorozat)
Visszajátszás
23.20 Páratlan
23.50 Hanna háborúja
(amerikai film)
2.15 Vers éjfél után

Duna TV


5.30 Hírek; Protestáns világ; Postabontás; Magyar világ; Periszkóp
7.15 Papírsárkány
8.25 A dzsungel könyve
(olasz-francia animációs film)
8.50 Gyerekek a nagyvilágból
9.05 A szibériai tigris
Vadász vagy vadászzsákmány
(ausztrál ismeretterjesztő film)
9.50 Hej, hej, helyes beszéd! (ismétlés)
10.10 Magyar történelmi arcképcsarnok
Martinovics Ignác
10.20 A Nobel-díj száz éve (13/4.)
10.45 Rendhagyó történelemóra (7.)
11.25 Millenniumi Krónika
11.55 Vers
12.00 Híradó
12.10 Muzsika-szó
12.40 És múlnak az évek
13.15 Magdolna
(magyar film, 1941)
14.50 Emlékképek
15.20 Nefrit
(új-zélandi tévéfilmsorozat – 8/1.)
16.05 Élő Európa (8/4.)
17.00 Talpalatnyi zöld
17.30 Mesefilmek
18.00 Napóra
19.15 A világörökség kincsei
(angol ismeretterjesztő sorozat)
19.30 Ahogy nevettünk
(olasz film, 1999)
21.35 Sportpercek
21.45 Kocsár Miklós: Mise a hangnemben
22.15 A cár gyilkosa
(angol-orosz film)
24.00 Vers (ism.)

HBO


6.30 Mozi! Mozi! Mozi!
7.00 A zsaru családja 2.
8.30 Fény felé
10.05 Babar – Mangótangó
10.30 Jó barátok
11.00 A magánnyomozó
12.55 Pénzes pasik, könnyű nők
14.30 Sabrina
16.40 Vasmadarak 4.
18.20 Ő az igazi
20.00 Halálos fegyver 4.
22.10 Lennox Lewis-Michael Grant
(profi bokszdöntő)
23.45 Tudom, mit tettél tavaly nyáron
1.30 Űrbörtön
3.15 A szerződés
4.45 A Vénusz sötét oldala

Magyar ATV

6.50 Nap-kelte
10.00 Nap-kelte extra
14.45 Mozi/Sztárbarangoló
16.20 Premier plan
18.15 Ebugatta-extra
19.00 Nap-nyugta
20.00 Film/Csillagszem
22.00 Nóta/Feró korcsmája
23.40 Galéria (ismétlés)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek