Tv műsor – 2000. március 18. – Szombat

MTV 1

5.45 Agrárvilág – válogatás
(gazdasági magazin)
6.00 Aranyfüst – avagy: Mit üzen a múlt?
Hagyomány- és értékőrző, tanulságot kereső magazin
Benne: Hírek
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
Baptista ifjúsági műsor
8.10 Zanzibár
Fiatalműsor – ma: táplálkozás
Benne: Fazonok; Ernyő
9.30 Jövő-menő
Gyermeksportműsor
10.00 Hol-mi?
10.30 Évgyűrűk
11.00 Ablak
12.00 Hírek – Időjárás
12.05 Bravo TV
13.00 Dömsödi Farkas Bálint nótákat énekel
Közreműködik: Csala Judit
13.30 Tranzit
Közép-európai magazin
13.55 Háló
14.25 Delta – A legenda újraéled
14.55 Aranyzsiráf Gála
15.50 Századunk
Bokor Péter és Hanák Gábor filmje – 8.
16.20 1100 év Európa közepén
(sorozat – 26.)
Hegyalja
16.50 TS
MTK Hungária FC-Ferencvárosi TC PNB labdarúgó-mérkőzés
Közvetítés a Hungária körútról
19.00 Lottóshow
19.30 Híradó
19.50 Sporthírek – Időjárás
20.00 Szeszélyes évszakok
21.00 IQ Casino
22.00 A király ágyasa
(angol-francia-olasz-osztrák film)
23.35 Kettős halál
(angol film)
1.15 Budapesti Tavaszi Fesztivál

MTV 2


5.45 Agrárvilág
Válogatás
6.00 Cigány Magazin
6.25 Nemzetiségi magazinok
7.40 Agrárvilág
Válogatás
8.00 Derült égből egy család (25.)
8.55 Csend
(bolgár film)
10.10 Musica Historica
Ars Renata
10.30 Emily
(kanadai sorozat – 25.)
Szerelmi bonyodalmak
11.20 Klip plusz
11.30 Aeromagazin
12.00 Déli harangszó
Utána: T.I.R.
(olasz-magyar sorozat – 6.)
Szahara (ism.)
13.00 Komédiások – Színház az egész… (3.)
Váratlan fordulat
13.55 Tangó bár
(spanyol film)
14.55 TS – BL kézilabda-mérkőzés
16.35 Rögtön!
17.30 Móricz Zsigmond: Pillangó
(tévéfilm)
18.45 Korkép – Ördögszekér
Portréfilm dr. Levendel Lászlóról
19.40 Esti mese
Süni és barátai
20.00 Híradó – Sporthírek
20.30 Budapesti Tavaszi Fesztivál
20.50 Tinédzserparti – nem csak fiataloknak
21.20 A Keselyű három napja
(amerikai film)
23.10 X-akták
(amerikai tévéfilmsorozat)
A mező, ahol meghaltam

RTL Klub


6.30 Ünnepnaptár
7.00 Kölyökklub
Gazvezír; Hódító hódok; Rókalesők; A csodatrió; A mágus; Tom és Jerry; Zorro; Maci Laci; Superman
(rajzfilmsorozatok)
10.50 Csőrre töltve
– Szilveszter és Csőrike
– Bolondos dallamok
(rajzfilmsorozatok)
11.25 Mire gondolok?
11.30 Ausztrál expressz
(ausztrál kalandfilmsorozat – 28.)
12.25 Autómánia (ismétlés)
12.55 Mire gondolok?
13.00 Hírek
13.10 Pepsi Music Chart
14.10 Drágám, a kölykök már megint összementek!
(amerikai sorozat – 19.)
Drágám, ez a zűr az űrből jött!
15.00 Babylon 5
(amerikai sci-fi sorozat – 37.)
Kosh halála
15.50 SeaQuest DSV – A mélység birodalma (46.)
Szép új világ
16.45 Kung-fu
(amerikai kalandfilmsorozat – 6.)
17.35 Robin Hood legújabb kalandjai (3.)
Nap nap után
18.30 Híradó
18.50 Fókusz plusz
19.08 Üzenet
19.10 Tiltott szerelem
(venezuelai sorozat – 16.)
20.00 Heti Hetes
21.05 RTL Box Klub
Kovács István 16. profi mérkőzése
22.40 Fekete vipera, avagy bolond lyukból bolond szél fúj
(angol vígjátéksorozat – 16.)
23.10 Híradó – Időjárás
23.25 Kiéhezve (11.)
Clarimonde
23.55 Beavis és Butthead
0.20 Fókusz plusz (ism.)
0.40 Divatklip

TV2


6.00 Gyökereink
6.30 Repülő ház
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 matiné
– Gólkirály
– Blinky Bill
– Rocky és Bakacsin
– Rémecskék kicsiny boltja
– Igazi szellemirtók
(rajzfilmsorozatok)
9.00 Cartoon Network
– Pöttöm kalandok
– Dexter laboratóriuma
– Pindur pandúrok
– A bolygó kapitánya
– Boci és Pipi
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Party TV
Benne:
– Szőrmentén
(állatbarátok félórája)
– Zoom
– Slágerlista
– Adrenalin
– Slágerlista
– Mozimánia
Újdonságok, érdekességek a film világából
14.00 Maugli, a dzsungel fia
(amerikai kalandfilmsorozat)
14.30 Időzsaru
(amerikai sci-fi sorozat)
15.30 Egyről a kettőre
(amerikai vígjátéksorozat)
16.00 Jó barátok
(amerikai vígjátéksorozat)
16.30 Szindbád kalandjai
(amerikai kalandfilmsorozat – 4.)
Kőbezárt élet
17.30 Herkules
(amerikai fantáziasorozat)
Idegenek egy idegen világban
18.30 Tények
19.00 Ki vagyok én?
Játékmester: Kosa L. Adolf
19.30 A vipera
(mexikói sorozat – 37.)
20.00 Aszteroid – Ránk szakad az ég
(amerikai katasztrófafilm – 2/1.)
21.35 Vissza a jövőbe 2.
23.35 Quantum Leap – Az időutazó
0.30 A pornósztár halála
A Playboy erotikus filmje

Duna TV


5.30 Hírek; Gazdakör; Élő forrás; Napóra; Hírek
7.20 Összkép (ism.)
7.50 Animációs filmek
8.35 Brúnó kalandjai (11.)
9.00 Ami igaz, az igaz
9.15 Gyerekek a nagyvilágból
Az én iskolám – Banglades
(francia rövidfilm)
9.30 Csillagjel
10.00 Nyelvőrző (ism.)
10.15 Hej, hej, helyes beszéd! (ism.)
10.25 A rettenthetetlen riporterek
Hangszertolvajok
10.50 Miénk a tér (ism.)
11.55 Vers
Kányádi Sándor: Nagyküküllő
12.00 Lapozó – Híradó
12.20 Protestáns világ
12.35 Postabontás
12.50 Késmárk
(magyar filmetűd)
12.55 Anziksz
13.10 Hungaria Regia
Egy brüsszeli magyar kiállítás margójára
(magyar riport-dokumentumfilm)
13.45 Genevieve
(angol játékfilm)
15.10 Tájak, borok, városok (3/1.)
15.30 Műsorajánlat
15.35 Egyszer volt … a nő
Bubifrizurás bakfisok – avagy a modern nő születése
16.30 Elfeledett tájakon
Hont
17.00 Kedves
17.30 Mesefilmek
18.00 Napóra
18.55 Tálentum
19.25 Esti kérdés
19.40 Vörös és fekete
(francia tévéfilmsorozat – 4/3-4.)
21.30 Híradó – Sportpercek
22.00 Szép kis botrány
(olasz játékfilm)
23.40 Híradó
23.45 Vers (ism.)
23.55 A Hold kegyeltjei
(francia játékfilm)

HBO


6.30 A nagy csapat 3.
8.10 Percy, a parkőr
8.40 A tömegpusztítás fegyverei
10.15 Dalok szárnyán
12.20 Batman és Robin
14.25 A csínytevő csitri
16.00 A nyomkövető
17.35 A diszkó végnapjai
19.30 Jó barátok
20.00 A salemi boszorkányok
22.00 Dark City – Idegenek az éjszakában
23.40 Nyom nélkül
1.30 Potyázok a portyán
2.50 A salemi boszorkányok
4.50 Óvszerháborúk

Magyar ATV

6.50 Nap-kelte
18.00 A TER TV műsora
19.15 Mese/Príma torna
19.30 Nótashow
20.10 Érdekességek…
20.30 Miss Universe Hungary
21.30 Valóságos csodák
22.00 Foci, foci, foci!
23.00 Ascendens

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek