Tv műsor – 2000. február 9. – Szerda

MTV 1

5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Naprakész
9.05 A bestia (66.)
10.00 A nagykövet férje
(francia sorozat – 7.)
11.10 A Guldenburgok öröksége
(német sorozat – 20.)
12.00 Hírmagazin
12.58 Hírek – Időjárás
13.00 Nemzetiségi magazinok
(horvát, román)
13.58 Hírek – Időjárás
14.00 Rosszcsont kalandjai
14.30 „Minden szabadon folyjék…”
(sorozat –  4.)
15.10 Hélene szeme – Megperzselt szívek
(francia sorozat – 12.)
15.59 Hírek – Időjárás
16.00 Einblicke… (8/4.)
16.30 Éretlenek
(sorozat – 6.)
16.58 Hírek – Időjárás
17.00 Fox Kids
Twist Olivér
(rajzfilmsorozat)
17.30 Egyháztörténeti vázlatok
17.50 Körzeti híradók
18.00 Híradó – Időjárás
18.15 Théma
18.30 Rajongó
Prokopp Dóra mozija
19.00 Mindent a szerelemért (78.)
19.30 Híradó – Sporthírek
20.00 Önök kérték!
Kívánságműsor
21.00 Pesty Fekete Doboz
21.30 Magyar Szalon
Összefoglaló a 31. Magyar Filmszemléről
22.00 Híradó – Időjárás
22.05 Aktuális
22.30 Fogadóóra
23.00 A Ferramonti-örökség
(olasz film)
0.45 Bank utca

MTV 2

9.05 Közvetítés a parlament üléséről
12.00 Specht tanár úr (15.)
12.45 Néprajzi értékeink
13.00 Hírmagazin
13.35 Aktuális
14.00 Aranyfüst
15.30 Szabad Verseny
16.00 Iskola utca – Szó-köz
17.30 Sorstársak
18.00 TS
– Szolnoki Olaj-Matáv Pécs
(férfi kosárlabda-mérkőzés)
– Műkorcsolya Európa-bajnokság
19.40 Esti mese
20.00 Híradó – Sporthírek
20.30 „Én a teljes életet szeretem…”
Petrovics Emil zeneszerző
21.20 A serfőző (2.)
22.20 TS – Műkorcsolya Európa-bajnokság
23.20 Záróra

RTL Klub

6.30 Reggeli
9.05 Recept Klub (ismétlés)
9.15 Barátok közt (ismétlés)
9.45 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
10.35 Top Shop
11.30 Delelő
Vidám show – ebédidőben
Benne: Ünnepnaptár
12.57 Mire gondolok?
(telefonos villámjáték)
13.00 Hírek
13.10 Celeste
(argentin  sorozat – 32.)
14.30 Klip Klub
14.50 Az első csók
(francia tinisorozat – 161.)
15.15 Második csók
(francia tinisorozat – 175.)
15.45 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat – 111.)
16.40 Mire gondolok?
16.45 Esmeralda
(mexikói sorozat – 5.)
17.35 Mire gondolok?
17.40 Titkok és szerelmek
(mexikói sorozat – 122.)
18.30 Híradó
18.50 Fókusz
19.20 Üzenet
19.25 Barátok közt
(magyar sorozat – 551-552.)
19.50 Harmadik műszak
(amerikai sorozat – 1.)
20.40 A riporter: Frei Tamás
21.40 Maffiózók
(amerikai sorozat – 1.)
22.50 Este
(hírműsor)
23.10 Pont hu
(multimédia-magazin)
23.40 Jogában áll hallgatni
(amerikai krimisorozat – 10.)
0.30 Antenna
1.00 Fókusz (ismétlés)
1.25 Divatklip

TV2

6.00 Reggeli kiadás
Benne: Faluvilág; Reggeli gondolatok, vallási percek
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
8.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat)
8.55 Riviéra (ismétlés)
9.25 Baba-Mama magazin
9.50 Zoom
10.50 Közvetlen ajánlat
11.20 Háló@Világ
Kultúra az Interneten
11.55 Follow me
12.10 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat)
12.35 Riviéra
(európai koprodukciós sorozat)
13.00 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat – 601.)
13.25 A hegyi doktor
(német sorozat – 7-8.)
15.10 Mission Impossible – Az akciócsoport
(angol akciófilm -sorozat)
16.00 Sunset Beach
(amerikai sorozat – 363.)
16.45 A vipera
(mexikói sorozat – 6.)
17.40 Samantha
(venezuelai teleregény – 87.)
18.30 Tények (hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
Skandinávlottó-sorsolás
19.30 Rosalinda
(mexikói sorozat – 107.)
19.55 Rex felügyelő
20.50 Sentinel – Az őrszem
(amerikai akciófilm-sorozat)
Halálos zuhanás
21.45 Jó estét, Magyarország!
Téma; Tények; Tényező; Időjárás; Kenósorsolás
22.30 Bopha
(amerikai film)
0.30 Háló@Világ
Kultúra az Interneten
1.05 Vers éjfél után

Duna TV

4.10 Plusz 1 óra Virradóra
5.30 Virradóra
9.10 Napóra (ismétlés)
9.40 Emlékek, emlékek
(francia film, ismétlés)
11.40 Esti kérdés (ismétlés)
12.00 Lapozó – Híradó
12.20 Gazdakör (ismétlés)
12.50 Pop-sa-rock (ismétlés)
13.20 Táncház (ismétlés)
13.50 Heuréka! Megtaláltam! (ismétlés)
14.20 Anziksz (ismétlés)
14.35 Az első lépések
14.45 Világhajó (6.)
15.15 Expedíció hét kontinensen át (18/6.)
15.45 Blanka
(dokumentumfilm)
16.40 Az élő bolygó (12/12.)
17.35 Gyerekek a nagyvilágból
17.40 Mesefilmek
18.00 Napóra
18.55 Hej, hej, helyes beszéd!
19.00 Régiók
19.30 Esti kérdés
19.45 Eltűnt személyek irodája (6/6.)
20.35 Európai kaleidoszkóp
20.45 Fórum
21.30 Híradó – Sport
22.00 A világkultúrák színterei
22.55 A teremtő kéz (7/6.)
23.10 Szkülla
23.35 Sportképek extra
24.00 Híradó

HBO

6.30 Így készült: Rosszfiúk
7.00 Mozi! Mozi! Mozi!
7.30 Turbócsapat
9.10 Nyomul a banda
10.55 Túlütés
12.40 Tűzmadár-akció
14.15 Gyilkosság a kisvárosban
15.55 Su-Ling legendája
16.45 Expedíció
18.20 Turbócsapat
20.00 A Twister visszavág
(amerikai akciófilm)
21.40 Godzilla
(amerikai fantasztikus akciófilm)
24.00 Ha megy a busz
(amerikai társadalmi dráma)
2.00 Boogie Nights

TV3

5.50 Nap-kelte
9.05 Santa Barbara
(amerikai sorozat – 63.)
10.00 Közvetlen ajánlat
14.25 Vegyünk új mamit!
(amerikai vígjáték, 1993)
15.50 Jövőnéző (ismétlés)
16.20 Cinema (magazin)
16.50 Melrose Place
(amerikai sorozat – 3.)
17.40 Űrháború: 2063
(amerikai sci-fi sorozat – 13.)
18.30 Cheers
(amerikai vígjátéksorozat – 14.)
19.00 Hír3
19.30 Kaliforniába jöttem (6.)
20.00 Lenni vagy nem lenni
(amerikai vígjáték, 1983)
21.50 Ügyvédek (9.)
22.40 Hír3 (ismétlés)
23.10 Kisvárosi rejtélyek
(amerikai sorozat – 8.)
23.35 Cinema (ismétlés)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek