Tv műsor – 2000. február 5. – Szombat

MTV 1

5.45 Agrárvilág
6.00 Aranyfüst
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
8.10 Zanzibár
Fiatalműsor – ma a táncról
Benne: Fazonok
9.30 Jövő-menő
Gyermeksportműsor
10.00 Hol-mi?
10.30 Évgyűrűk
11.00 Ablak
12.00 Hírek – Időjárás
12.05 Fa leszek
Dalok Petőfi Sándor születésnapjára (ismétlés)
12.35 Derült égből egy család
(német sorozat – 3.)
13.30 PoliTour
Világjárók magazinja
14.00 Háló
(riport-dokumentumfilm)
14.30 Delta
15.00 Bóbita
Weöres Sándor gyermekverseiből
(magyar film)
15.45 Századunk
Bokor Péter és Hanák Gábor filmje – 2.
16.15 1100 év Európa közepén (20.)
16.45 TS
Falco-Albacomp
Férfi kosárlabda-mérkőzés
18.25 „Monográf”
Tolcsvay László koncertje a Budapest Sportcsarnokban
19.00 Lottóshow
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
20.00 Szatelit
Kabaré
20.35 Uborka
(bábkabaré)
21.00 IQ Casino
22.00 Simon mágus
(magyar-francia-svájci film)
23.40 Oasis-koncert
(angol film)

MTV 2

7.40 Agrárvilág
8.00 Derült égből egy család (19.)
8.50 Mélanie
(francia film)
10.25 Emily
(sorozat – 20.)
11.15 Zenelánc
11.25 Az öreg bánya titka
(sorozat – 1.)
12.00 Svéd gyufa
(sorozat – 5.)
13.00 Kisváros
13.30 Bogáncs
(magyar film)
15.00 Az Operettszínház Japánban – 3/3.
15.30 Kék Ég Légitársaság
16.15 Rögtön!
17.10 Stuart Mária
19.25 Van öt perce?
19.40 Esti mese
20.00 Híradó – Sporthírek
20.30 Tűzharc
(angol film)
22.10 Tinédzserparti
22.40 Ally McBeal
(amerikai sorozat – 12-13.)

RTL Klub

6.30 Ünnepnaptár
7.00 Kölyökklub
– Cicabogarak
– Superman
– A mágus
– Batman
10.50 Csőrre töltve
– Maci Laci
– Bolondos dallamok
11.25 Mire gondolok?
11.30 Ausztrál expressz
(ausztrál kalandfilmsorozat – 22.)
12.25 Autómánia (ismétlés)
12.55 Mire gondolok?
13.00 Hírek
13.10 Pepsi Music Chart
14.15 Drágám, a kölykök már megint összementek!
(amerikai komédiasorozat – 13.)
15.05 Babylon 5
(amerikai sci-fi sorozat)
Vir üzelmei
16.00 SeaQuest DSV – A mélység birodalma
(amerikai kalandfilmsorozat)
Neptun szerelme
16.55 Mezítlábas menedzser
18.30 Híradó
18.50 Fókusz plusz
19.08 Üzenet
19.10 Titkok és szerelmek
(mexikói sorozat – 118.)
20.00 Félix – Kutyának áll a világ
(német kalandfilmsorozat – 1.)
21.40 Heti Hetes
Vidám, aktuális talk-show
22.40 Fekete vipera, avagy bolond lyukból bolond szél fúj
(angol vígjátéksorozat – 10.)
23.10 Híradó – Időjárás
23.25 Kiéhezve
(amerikai horrorsorozat – 6.)
Mindig hallom a hátam mögött
23.55 Beavis és Butthead
(amerikai rajzfilmsorozat)
0.20 Fókusz plusz (ism.)
0.40 Divatklip

TV2

6.00 Gyökereink
6.30 Repülő ház
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 matiné
– Gólkirály
– Blinky Bill
– Rocky és Bakacsin
– Rémecskék kicsiny boltja
– Igazi szellemirtók
(rajzfilmsorozatok)
9.00 Cartoon Network
– Animánia
– Dexter
– Freakazoid
– Beettle Juice
– Maszk
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Party TV
Benne: Slágerlista
11.20 Szőrmentén
(állatbarátok félórája)
11.50 Slágerlista
12.05 Zoom
Divat, stílus, trend
13.05 Slágerlista
13.35 Mozimánia
14.30 S Club 7
(angol ifjúsági sorozat)
14.55 Csillagközi szökevények
(amerikai sci-fi sorozat)
15.50 Sabrina, a boszorkány
(amerikai vígjátéksorozat)
Találkozás apu barátnőjével
16.15 Jó barátok
(amerikai vígjátéksorozat)
16.40 Kaméleon
(amerikai krimisorozat)
17.35 Herkules
(amerikai fantázia-sorozat)
Kit takar a név?
18.30 Tények
19.00 Milliót vagy semmit!
Komoly kockázatok komolytalan játéka
19.30 Rosalinda
(mexikói sorozat – 103.)
19.55 Hátulgombolós hekus
(amerikai családi vígjáték)
21.40 Robin Cook: Invázió
(amerikai thriller – 2/2.)
23.15 Y akták
(kanadai misztikus sorozat)
23.45 Ravasz hölgyek a lepedőn
(amerikai erotikus film)

Duna TV

5.30 Hírek; Gazdakör; És múlnak az évek…; Napóra; Hírek; Összkép
7.55 A kis medvebocs
8.05 Tarkabarka
9.05 Ami igaz, az igaz
9.20 Gyerekek a nagyvilágból
9.35 Szóról szóra magyarul
10.00 Nyelvőrző (ismétlés)
10.15 Hej, hej, helyes beszéd! (ism.)
10.25 A rettenthetetlen riporterek
10.50 Miénk a tér (ismétlés)
12.00 Lapozó – Híradó
12.20 Protestáns világ
12.35 Postabontás
12.50 Anziksz – Pécel
13.05 Felelet az életnek
13.40 Ódon  ritkaságok boltja (1.)
15.15 Egy évezred Mexikóban
16.10 Eizenstein – A mester háza 2/2.
17.05 Minoritates Mundi
17.35 Csodahegy
18.00 Napóra
18.55 Tálentum
19.25 Esti kérdés
19.40 Szép remények (4/3-4.)
21.20 Pege Aladár: Koktél
21.30 Híradó – Sport
22.00 Tudósítás a 31. Magyar Filmszemléről
22.15 A misszió
0.10 Híradó
0.30 Vérmes remények
(angol film)

HBO

6.30 Lambada – A tiltott tánc
8.10 Az árnyékfeleség
10.00 Csillagvirágok
11.35 Moll Flanders
13.35 Spinédzserek
15.10 Turbócsapat
16.50 Nem vagyunk már ugyanazok
18.20 Men In Black – Sötét zsaruk
20.00 A sakál árnyéka
22.00 Éjféli játszma
23.50 Életre-halálra
2.00 Üzenetek a gyilkostól
3.45 A sakál árnyéka
5.45 A végzet hollywoodi asszonyai

TV3

6.50 Nap-kelte
10.05 Nap-kelte extra
11.00 Cinema (ismétlés)
11.25 A balfácán (7.)
11.50 Ki a főnök? (19-20.)
12.40 Flipper (7.)
13.25 Casdorff és társa (24.)
14.15 Széllovagok (41.)
15.05 Maxi Max
15.55 Bogaras bogarak
16.25 Lassie (23.)
16.50 Central Park West (11-12.)
18.30 Szeleburdi Susan
19.00 Hír3
19.30 Sportváltó (magazin)
20.00 Kém Game (3.)
20.50 Drága testek (21.)
21.40 Szárnyak
22.10 Végtelen határok (13.)
23.00 Ómen
(amerikai horror, 1976)
1.00 Eleven (ismétlés)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek