Tv műsor – 2000. február 12. – Szombat

MTV 1

5.45 Agrárvilág
6.00 Aranyfüst
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
8.10 Zanzibár
Fiatalműsor
9.30 Jövő-menő
10.00 Hol-mi?
10.30 Évgyűrűk
11.00 Ablak
12.00 Hírek – Időjárás
12.05 Százéves magyar nóták
12.35 Derült égből egy család
(német sorozat – 4.)
13.30 Körző
(kulturális magazin)
14.00 Háló
(riport-dokumentumfilm)
14.30 Delta
15.00 Zenebutik – Zenehíd
Vendég: a Budapest Klezmer Band és Nagy Bandó András
15.50 Századunk
Bokor Péter és Hanák Gábor filmje – 3.
16.20 1100 év Európa közepén
(sorozat – 21.)
16.50 TS
BVSC Brendon-Olimpiacos Pireus
Bajnokok Ligája vízilabda-mérkőzés
18.30 12 ajtó
(játékos show-műsor)
19.00 Lottóshow
19.30 Híradó. Sporthírek
20.00 Bruhaha
Vidorka „szikrázik”
21.00 IQ Casino
Játék a rulett és a logika szerelmeseinek
22.00 Ó, azok az angolok
(angol vígjáték)
23.35 Gyilkos elme
(amerikai bűnügyi film)

MTV 2

6.00 Nemzetiségi magazinok
7.40 Agrárvilág
8.00 Derült égből egy család (20.)
8.50 Parasztruhás kisasszony
(orosz film)
10.40 Emily
(sorozat – 21.)
11.30 Az öreg bánya titka
(sorozat – 2.)
12.00 AERO-magazin
12.30 Kisváros
13.00 Vér a felkelő napon
(amerikai film)
14.35 Kék Ég Légitársaság
15.20 TS – Műkorcsolya Eb
17.10 Slágertévé
18.10 Az ördög talizmánjai
(tévéfilm)
19.40 Esti mese
20.00 Híradó – Sporthírek
20.30 Álmaim asszonya
(amerikai film)
22.10 Tinédzserparti
22.40 Ally McBeal (15-16.)

RTL Klub

6.30 Ünnepnaptár
7.00 Kölyökklub
– Gazvezír
– Hódító hódok
– Ici-pici pók
– A csodatrió
– A mágus
– Tom és Jerry
– Zorro
– Batman
– Superman
(rajzfilmsorozatok)
10.50 Csőrre töltve
– Maci Laci
– Bolondos dallamok
(rajzfilmsorozat)
11.25 Mire gondolok?
(telefonos villámjáték)
11.30 Ausztrál expressz
(ausztrál kalandfilmsorozat – 23.)
12.25 Autómánia (ismétlés)
12.55 Mire gondolok?
13.00 Hírek
13.10 Pepsi Music Chart
14.10 Drágám, a kölykök már megint összementek!
(amerikai vígjátéksorozat – 14.)
15.05 Babylon 5
(amerikai sci-fi sorozat – 35.)
Egy elkésett avaloni utazó
15.50 SeaQuest DSV – A mélység birodalma
(amerikai kalandfilmsorozat – 41.)
Valami van a levegőben
16.45 Kung-fu
(amerikai sorozat – 1.)
17.35 Félix – Kutyának áll a világ
(német sorozat – 3.)
A kutya se jár jól
18.30 Híradó
18.50 Fókusz plusz (magazin)
19.08 Üzenet
19.10 Titkok és szerelmek
(mexikói sorozat – 125.)
20.00 Drágám, a kölykök összementek!
21.35 Heti Hetes
22.35 Fekete vipera, avagy bolond lyukból bolond szél fúj
(angol vígjátéksorozat -11.)
23.05 Híradó – Időjárás
23.20 Kiéhezve
(amerikai horrorsorozat – 7.)
Lépések
23.50 Beavis és Butthead
(amerikai rajzfilmsorozat)
0.15 Fókusz plusz (ism.)
0.35 Divatklip

TV2

6.00 Gyökereink
6.30 Repülő ház
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 matiné
– Gólkirály
– Blinky Bill
– Rocky és Bakacsin
– Rémecskék kicsiny boltja
– Igazi szellemirtók
(rajzfilmsorozatok)
9.00 Cartoon Network
– Animánia
– Dexter
– Freakazoid
– Beettle Juice
– Maszk
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Party TV
Benne: Slágerlista
11.20 Szőrmentén
(állatbarátok félórája)
11.30 Zoom
12.30 Slágerlista
12.48 Adrenalin
13.10 Slágerlista
13.35 Mozimánia
14.05 Slágerlista
14.30 S Club 7
(angol ifjúsági sorozat)
14.55 Csillagközi szökevények
(amerikai sci-fi sorozat)
15.50 Sabrina, a boszorkány
(amerikai vígjátéksorozat)
16.15 Jó barátok
(amerikai vígjátéksorozat)
16.40 Kaméleon
(amerikai krimisorozat)
17.35 Herkules
(amerikai fantázia-sorozat)
A száműzött
18.30 Tények
19.00 Milliót vagy semmit!
Komoly kockázatok komolytalan játéka
19.30 Rosalinda
(mexikói sorozat – 110.)
19.55 Emberrablók
(amerikai kalandfilm – 2/1.)
21.40 A navarronei különítmény
(angol háborús kalandfilm)
23.50 Y-akták
(kanadai misztikus sorozat)
0.20 Ölj vagy ölelj!
(amerikai erotikus film)

Duna TV

5.30 Hírek; Gazdakör; Szegletkő; Napóra
7.05 Hírek
7.25 Összkép (ismétlés)
7.55 A kis medvebocs
8.05 Tarkabarka
9.05 Ami igaz, az igaz
9.20 Gyerekek a nagyvilágból
9.30 Pufóka kalandjai
9.45 Nyelvőrző (ismétlés)
10.00 Hej, hej, helyes beszéd! (ismétlés)
10.15 A rettenthetetlen riporterek
10.45 Miénk a tér (ismétlés)
12.00 Lapozó – Híradó
12.20 Élő egyház
12.35 Postabontás
12.50 Anziksz
13.05 (kis) Mamaklub
13.40 Ódon ritkaságok boltja (2/2.)
15.20 Mata Hari – egy kémnő legendája és igaz története
16.15 Jubileum Klagenfurtban – 20 éves a Szabó Kvartett
16.45 Családi album
17.35 Doktor Hangyás
18.00 Napóra
18.55 Tálentum
19.25 Esti kérdés
19.40 A Wildfell-ház lakója (3/1-2.)
21.30 Híradó – Sport
22.00 Távol-Kelet
(amerikai film)
23.30 Híradó
23.50 A fehér ruhás nő
(angol tévéfilm)

HBO

6.30 IFOR-blues
(kanadai háborús film)
8.00 Babar, az elefántok királya
(kanadai rajzfilm)
9.20 Szorít az idő
(amerikai romantikus film)
10.50 A notre-dame-i toronyőr
(amerikai kalandfilm)
12.30 A Twister visszavág
(amerikai akciófilm)
14.10 Jelbeszéd
(amerikai családi film)
15.40 A függetlenség napja
(amerikai sci-fi)
18.05 Mission Impossible
(amerikai thriller)
20.00 Ne törd össze a szívem!
(amerikai vígjáték)
21.40 Halálkanyar
(amerikai thriller)
23.35 A felforgató
(amerikai romantikus film)
1.20 Halálos terápia
(amerikai thriller)
3.15 Ne törd össze a szívem!
(amerikai vígjáték)
4.50 Életveszélyben

TV3

6.50 Nap-kelte
10.05 Nap-kelte extra
11.00 Cinema (ismétlés)
11.25 A balfácán (9.)
11.50 Ki a főnök? (22-23.)
12.40 Flipper (14.)
13.25 Tűzoltók
(amerikai akciósorozat – 1-2.)
15.05 Maxi Max
15.55 Bogaras bogarak
16.25 Lassie
(amerikai sorozat)
16.50 Central Park West
(amerikai sorozat – 13-14.)
18.30 Szeleburdi Susan (9.)
19.00 Hír3
19.30 Sportváltó (magazin)
20.00 Kém Game (5.)
20.50 Kék vér (1.)
22.35 Végtelen határok (15.)
23.25 Ómen 3. – A végső leszámolás
(amerikai horror, 1981)
1.25 Eleven (ismétlés)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek