Tv műsor – 2000. január 1. – Szombat

MTV 1

5.28 2000 Today
Visszatekintés
5.39 2000 Today
Izraeli napkelte – Holt-tengeri-koncert – Húsvét-sziget
5.55 2000 Today
A Gypsy Kings Miamiban – Kanada-Panama-Peru
6.20 Négy évszak egy védett kertben
Tóth József fafaragó művész
6.50 Jó reggelt adj, Istenem!
Református ifjúsági műsor
7.00 Vuk
(magyar rajzfilm)
7.25 Akár hiszed, akár nem
A budapesti Bábszínház előadása, felvételről
8.30 Ahmed, Alhambra hercege
(spanyol rajzfilm)
9.40 Jövő-menő
10.05 Petőfi születésnapjára
10.16 2000 Today
– Kína, a Sárkány Éve
– London-központ
10.28 Norvégia-koncert
10.43 Ausztrália
10.55 Éjfél: Hawaii
11.10 Újévi koncert Bécsből
13.45 2000 Today
Finálé – még egyszer
14.05 Petőfi születésnapjára
14.30 Szentföldi szent helyek üzenete – Názáret
14.55 A Századunk Műhelyéből (28.)
15.15 1100 év Európa közepén
(sorozat – 15.)
15.45 Közvetítés a Parlamentből
Benne: A Szent Korona átszállítása
Közvetítés a Nemzeti Múzeumból
17.45 A korona története
18.00 Ünnepi szentmise
A millenniumi év megnyitása a Szent István-bazilikában
19.25 Híradó – Időjárás
19.40 Lottóshow
20.35 Bruhaha
21.30 Újévi koncert 2000
23.05 Szilveszteri durranások
(angol film)

MTV 2

2000 Today 2000
Világközvetítés
Folytatás az előző napról
12.10 Amerikai nyércek Európában
(angol dokumentumfilm)
12.40 A hattyúk megszállottjai
(dokumentumfilm)
13.10 A zeelandi lány
(holland sorozat – 4-5.)
14.10 VIII. Henrik magánélete
(angol film)
15.45 Daniel Boone
(ausztrál ifjúsági rajzfilm)
16.40 Gyógyító delfinek
(angol dokumentumfilm)
17.10 30 perc könnyűzene
Válogatás a televízió videotárából
17.45 A csend fia
(új-zélandi film)
19.20 Esti mese
– Ünnepi zenék
– Dörmögőék kalandjai
– Mazsola
20.00 Híradó – Időjárás
20.15 A Századunk Műhelyéből (27.)
20.35 Linda és a főtörzs
(olasz sorozat)
22.05 Tinédzserparti – nem csak fiataloknak
22.35 Abszolút nulla fok
(norvég film)

RTL Klub

6.30 Ünnepnaptár
7.00 Kölyökklub
Cicabogarak; Superman; A mágus; Batman
(rajzfilmsorozatok)
10.50 Csőrre töltve
– Maci Laci
– Bolondos dallamok
(rajzfilmsorozat)
11.25 Mire gondolok?
(telefonos villámjáték)
11.30 Ausztrál expressz
(ausztrál kalandfilmsorozat – 17.)
12.25 Kedvenc
Kisállattartók magazinja
12.55 Mire gondolok?
(telefonos villámjáték)
13.00 Hírek
13.10 Pepsi Music Chart
14.10 Galla-mappa
Briliáns konferanszok, frappáns reklámfilmek
14.35 Wallace és Gromit
(angol rajzfilm)
Az önműködő nadrág
15.10 Extralarge
(olasz krimisorozat – 11.)
Nindzsa árnyék
16.50 Egy maréknyi hagymáért
(olasz kalandfilm)
18.30 Híradó
18.50 Fókusz plusz
(magazin)
19.10 Titkok és szerelmek
(mexikói sorozat – 83.)
20.00 Három férfi és egy kis hölgy
(amerikai vígjáték)
21.50 Féktelen Minnesota
(amerikai vígjáték)
23.30 Híradó – Időjárás
23.45 Tébolygó
0.45 Fekete vipera
(angol vígjátéksorozat – 5.)
1.15 Beavis és Butthead
(amerikai rajzfilmsorozat)
1.40 Fókusz plusz (ismétlés)
Időjárás-jelentés
2.00 Divatklip

TV2

6.00 Gyökereink
6.30 Repülő ház
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 matiné
– Rocky és Bakacsin
– Blinky Bill
– Enigma
– Rémecskék kicsiny boltja
– Igazi szellemirtók
(rajzfilmsorozatok)
9.00 Cartoon Network
– Animánia
– Túrpi úrfi
– Scooby Doo
– Vagány Johnny
– Én vagyok Menyus
– Maszk
(rajzfilmsorozatok)
11.15 A Szépség és a Szörnyeteg
(amerikai mesefilm)
12.50 A Magyar Köztársaság elnökének ünnepi köszöntője
12.55 S Club 7
(angol ifjúsági sorozat)
13.25 Horgász a pácban
(francia vígjáték)
14.55 Farscape – Csillagközi szökevények
(amerikai sci-fi sorozat)
15.50 Herkules
(amerikai fantázia-sorozat)
Herkules a minotaurusz útvesztőjében
17.30 Felejthetetlen pillanataink
18.30 Tények
19.00 Csizmadombi fenegyerek
(olasz western-vígjáték)
20.40 Star Trek 2. – Khan haragja
(amerikai sci-fi)
22.40 Eddie Murphy-show
(amerikai komédia)
0.15 Huncut világ
(amerikai erotikus rajzfilm)

Duna TV

5.30 Hírek
5.35 Keppel Road
A Bee Gees élete és zenéje
6.40 Dot és a muris Füles
(kanadai animációs film)
7.55 Jancsi bohóc kalandjai
(francia animációs film)
8.50 Gyerekek a nagyvilágból
Az én iskolám
(francia sorozat)
9.05 A napkirály három aranyhajszála
(szlovák-német-olasz mesefilm)
10.30 Minty
(angol-ausztrál sorozat – 12.)
11.00 Az ezüst rajok vámszedői
(angol ismeretterjesztő film)
11.55 Vers
Petőfi Sándor: A téli esték
12.05 Élő egyház
12.20 Magyar néptáncörökség – 2/1.
13.05 A napkelte nyomában
(angol dokumentumfilm)
14.10 Cartier – A királyok ékszerésze
(angol ismeretterjesztő film)
15.10 A Szent Korona útra kel
(ismeretterjesztő film)
15.45 A Szent Korona átszállítása a Parlamentbe
(élő közvetítés)
18.00 A Magyar Millennium katolikus megnyitása ünnepi szentmisével
19.30 Napóra
19.40 Periszkóp
20.15 „Petőfi él, de nem hiszitek”
(irodalmi műsor)
21.00 Kolozsvári operamesék
Újévi gálaműsor a Kolozsvári Magyar Operából
23.00 Vers (ism.)
23.15 Az állat
(francia film)

HBO

6.30 A korona megmentői
8.00 Jackie Chan – Az első csapás
9.25 Hollywoodi akcióhősök – Arnold Schwarzenegger
10.00 Repülj velem!
11.50 Dallas: A Ewingok háborúja
13.20 Bűnben égve
15.10 Egy jó unoka aranyat ér
16.45 Vegasi vakáció
18.25 Sting Los Angelesben
20.00 Segítség, elraboltam magam!
21.45 Kígyó a családban
23.20 Kísértetház
1.45 Sikoly
3.35 Megoldatlan egyenletek
5.45 A végzet hollywoodi asszonyai – Jodie Foster

TV3

6.50 Nap-kelte
10.05 Nap-kelte extra
10.55 Cinema (ismétlés)
11.25 A Simpson család
11.55 Ki a főnök?
(amerikai vígjátéksorozat – 9.)
Sporttársak
12.25 Flipper
(amerikai kalandfilmsorozat – 1.)
13.20 Casdorff és társa
(német krimisorozat – 14.)
14.10 Széllovagok (31.)
15.05 Maxi Max
(amerikai rajzfilmsorozat)
15.55 Bogaras bogarak
(amerikai komputer-animációs sorozat)
16.25 Lassie
(amerikai ifjúsági sorozat – 18.)
16.50 Central Park West
(amerikai sorozat – 1-2.)
18.30 Cheers
(sorozat – 25.)
19.00 Hír3
19.30 Sportváltó
20.00 Tűzoltók
(amerikai akciófilm-sorozat – 6.)
20.50 Drága testek
(amerikai bűnügyi sorozat – 11.)
21.45 Ideggyogyó
(amerikai vígjáték, 1988)
23.35 Végtelen határok
(amerikai sorozat – 3.)
0.25 Eleven (ismétlés)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek