Tv műsor – 1999. december 1. – Szerda

MTV 1

5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00-9.00 Szabadság tér
9.00-13.00 Csak ma!
9.05 Paradicsom Szálló
(német sorozat – 1.)
Ki kicsoda?
11.10 Erdészház Falkenauban
(német sorozat – 63.)
12.00 Déli harangszó
12.01 Hírmagazin
12.30 Időkerék
1969 – Kis lépés az embernek
12.58 Hírek – Időjárás
13.00 Nemzetiségi magazinok
(horvát, román)
13.58 Hírek – Időjárás
14.05 Rosszcsont kalandjai
(ausztrál sorozat – 2.)
Egy négylábú Mark Twain regényében
14.35 Kaliforniai álom
(amerikai sorozat)
14.58 Hírek – Időjárás
15.00 A homok titkai
(brazil sorozat – 151.)
15.35 Kukori és Kotkoda
(magyar rajzfilmsorozat)
Végtelen giliszta
15.40 Játékos bestiárium A-Z-ig
15.58 Hírek – Időjárás
16.05 Kék Ég Légitársaság
(ausztrál sorozat – 21.)
16.58 Hírek – Időjárás
17.00 Titkok a homokban
(angol természetfilm)
(alámondásos)
17.30 Magyarok Nagyasszonya I.
Nemzetközi Egyházzenei Fesztivál Budapesten
17.50 Körzeti híradók
18.00 Híradó – Időjárás
18.15 Théma
Kis dokumentumfilmek, kis drámák, kis katarzisok Magyarországról
18.30 Zöldpont
19.00 Mindent a szerelemért
(brazil sorozat – 32.)
19.30 Híradó
19.50 Sporthírek
20.00 Önök kérték!
21.00 Pesty Fekete Doboz
21.30 Pláne!
Kalandozások a valóság határán
22.00 Híradó – Időjárás
22.05 Aktuális
22.30 Női kézilabda-vb
22.45 Fogadóóra
23.15 Lisszaboni történet
(német-portugál film)
0.55 Bank utca

MTV 2

5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Szabadság tér
9.00 Közvetítés a parlament üléséről
12.00 Déli harangszó
Utána: Specht tanár úr
(német sorozat – 5.)
Inkognitóban
13.00 Hírmagazin
13.30 Aktuális
13.55 Aranyfüst, avagy mit üzen a múlt?
Hagyomány- és értékőrző, tanulságot kereső magazinműsor
15.25 Európa Tanács
Az Európai Szociális Charta: Szociális és gazdasági távlatok az Európa Tanács tevékenységében (ism.)
15.40 112
Bűnügyi magazin
16.05 Iskola utca – Szó-köz
17.30 Sorstársak
Rehabilitációs magazin
18.00 TS
Kongó-Magyarország
(női kézilabda-vb)
Közvetítés Gjovikból, felvételről
19.40 Esti mese
20.00 Híradó – Sporthírek
20.30 Egy kóborfestő peregrinátusa 2/1.
21.15 Vízi zsaruk
(ausztrál sorozat – 64.)
Bomba meglepetés
22.00 Elképesztő övezet
(amerikai sorozat – 10.)
22.45 Záróra

RTL Klub

6.30 Reggeli
9.00 Receptklub
9.10 Babylon 5
9.55 Barátok közt
10.25 Top Shop
10.55 Dallas
(amerikai sorozat – 32.)
11.50 Delelő
Vidám show – ebédidőben
13.50 Top Shop
14.20 Klip Klub
14.50 Az első csók
(francia tinisorozat – 87.)
A papa cipője
15.20 Második csók
(francia tinisorozat – 129.)
15.50 Babylon 5
(amerikai sci-fi sorozat – 14.)
Mindent a becsületért!
16.35 Mire gondolok?
16.40 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat – 58.)
Együtt a félelemmel 2.
17.35 Mire gondolok?
17.40 Titkok és szerelmek
(mexikói sorozat – 52.)
18.30 Híradó
19.00 Fókusz
19.25 Barátok közt
(magyar sorozat – 455-456.)
19.55 Paula és Paulina
(mexikói sorozat – 98.)
20.45 Perpatvar
Jogi show-műsor
21.50 Trinity – Érzelmek viharában
(amerikai filmsorozat – 1.)
22.40 Este
(hírműsor)
23.00 Pont hu
23.30 Bűnvadászok
(amerikai akciófilm-sorozat – 16/16.)
Hús és vér
0.20 Dragon Ball Z
(japán rajzfilmsorozat)
0.45 Antenna
1.15 Fókusz (ismétlés)
1.35 Divatklip

TV2

6.10 Faluvilág
6.25 Aerobik Norbival
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
8.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat – 63.)
8.55 Riviéra
(európai koprodukciós sorozat, ism.)
9.25 Baba Mama magazin
9.50 Zoom (ismétlés)
10.50 Közvetlen ajánlat
11.20 Háló@Világ
11.55 Follow me
12.10 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat – 58.)
12.35 Riviéra
(európai koprodukciós sorozat – 63.)
13.00 Mindenki gyermeke – Jessica McClure megmentése
(amerikai film)
14.45 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat – 553.)
15.10 Szuper csapat
16.00 Sunset Beach
(amerikai sorozat – 315.)
16.45 Samantha
(venezuelai sorozat – 38.)
17.40 Luz Maria
(perui sorozat – 134.)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
19.30 Rosalinda
(mexikói sorozat – 53.)
20.00 Profik – Bevetésre készen
20.55 Esti Broadway
Játékos sztárparádé Vágó Istvánnal
22.00 Jó estét, Magyarország!
Kenósorsolás
22.30 Tűzvonalban
(amerikai film)
0.40 Háló@Világ
Kultúra az interneten
1.15 Vers éjfél után

Duna TV

4.15 Plusz 1 óra Virradóra
5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.10 Gazdakör
9.40 Napóra
10.10 Mozidélelőtt
Bűn és bűnhődés
(orosz játékfilm – 2/2.)
11.55 Vers
Rába György: Vörösmarty
12.00 Déli harangszó – Lapozó
12.20 Esti kérdés (ism.)
12.30 Pop-sa-rock (ism.)
13.00 Heuréka! Megtaláltam!
13.30 Muzsika-szó
Zenés beszélgetések (ism.)
14.00 „Megidézett történelem”
Ellenforradalom, Trianon, konszolidáció, 1919-1921
15.05 Tele-enciklopédia
Hogyan keletkezik a földrengés?
(spanyol sorozat)
15.20 Műsorismertetés
15.25 Különóra
A Föld története
(angol ismeretterjesztő sorozat – 8/8.)
Egy másmilyen világ
16.10 Hungaria Litterata
16.45 Muzzy comes back
16.50 This is the Way
17.10 Csillagjel
17.40 Mesefilmek
18.00 Napóra – Híradó
18.55 Hej, hej, helyes beszéd!
Balázs Géza műsora
19.00 Régiók
Tudósítók stúdiója
19.30 Esti kérdés
19.45 Agatha Christie Poirot-történetei
A hihetetlen lopás
(angol sorozat)
20.35 Klasszikus dallamok
Helmut Lotti előadásában
20.50 Fórum
21.35 Híradó – Sportpercek
22.00 Űrhajónk, a Föld (48.)
22.10 Századunk nagy napjai
(francia dokumentumfilm-sorozat)
1960. november 8.
23.10 Ösvény a világ tetején
Érzemények Körösi Csoma Sándor útjairól
23.20 Salif Keita és a Les Ambassadeurs
(német koncertfilm)
0.15 Híradó
0.20 Műsorajánlat – Vers (ism.)

HBO

6.30 Hollywoodi akcióhősök
7.00 Mozi! Mozi! Mozi!
7.30 Kisvárosi intrikák
9.00 Szerelemben, háborúban…
10.50 Hatalmas aranyos
12.20 Ellenséges vizeken
13.55 Mrs. Parker és az ördögi kör
16.00 Tükröm, tükröm…
18.05 Irány Colorado 2.
20.00 August King utazása
21.35 Őrült város
23.30 Nem adom fel!
1.05 Szigorúan bizalmas
3.20 Vízözön
4.55 Melléfogás

TV3

5.50 Nap-kelte
9.05 Santa Barbara (13.)
10.00 Közvetlen ajánlat
10.30 Video Hits No. 1
13.40 Közvetlen ajánlat
14.10 Mozidélután
Ketten egy város ellen 2.
(francia akciófilm)
15.45 Jövőnéző (ismétlés)
16.15 Cinema
16.45 Beverly Hills 90210
(amerikai ifjúsági sorozat)
Nancy választása
17.35 Walker, a texasi kopó
(amerikai akciósorozat – 13.)
18.30 Szeleburdi Susan
(amerikai vígjátéksorozat)
Milyen úton-módon?
19.00 Hír3
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat)
20.00 A nagy durranás 2.
(amerikai vígjáték)
21.35 Nikita, a bérgyilkosnő
(amerikai akciósorozat – 17.)
A zaj
22.25 Szárnyak
(amerikai vígjátéksorozat – 18.)
Búcsú George-tól
22.55 Hír3 (ismétlés)
23.25 Cinema (ismétlés)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek