Tv műsor – 1999. november 8. – Hétfő

MTV 1

5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Szabadság tér
9.00 Csak ma!
Benne:
9.05 A bestia
(brazil sorozat – 2.)
10.00 A bábu
(lengyel sorozat – 5.)
Látomás
11.10 Erdészház Falkenauban (46.)
12.00 Hírmagazin
12.58 Hírek – Időjárás
13.00 Nemzetiségi magazinok
(cigány, szlovák)
13.58 Hírek – Időjárás
14.05 Kék Ég Légitársaság
(ausztrál sorozat – 4.)
Egy is elég
14.58 Hírek – Időjárás
15.00 A homok titkai (134.)
15.30 Játsszunk bábszínházát!
15.58 Hírek – Időjárás
16.00 Pillangósziget (15.)
16.30 Kaliforniai álom
(amerikai sorozat)
16.58 Hírek – Időjárás
17.00 Thalassa – A tenger magazinja (70.)
17.30 Maradj velünk!
Találkozás Jézussal
17.35 Bemutatjuk az Unitárius Életet
18.00 Híradó – Időjárás
18.15 MMegoldás 2000
18.25 Időkerék
18.30 Szerencsepercek
19.00 Mindent a szerelemért
(brazil sorozat – 15.)
19.30 Híradó
19.50 Sporthírek
20.00 A látogató
(amerikai sorozat – 8.)
20.45 112
(bűnügyi magazin)
21.20 Hölgyválasz
Ernyey Béla műsora
Nők a csúcson
22.00 Híradó – Időjárás
22.05 Aktuális
22.30 Magyar Szalon
23.00 Napóleon
(francia történelmi film)
1.00 Bank utca

MTV 2


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Szabadság tér
9.05 Az örökzöld örökzöldek
10.00 Thalassa – A tenger magazinja
11.00 Zenebutik – Zenehíd
11.50 Néprajzi értékeink
12.00 Déli harangszó
Utána: Vágyak földje
(francia sorozat – 16.)
13.00 Parlamenti Napló
14.00 Közvetítés a parlament üléséről
16.00 Iskola utca – Heted7fő
17.30 Célkereszt
Katonai magazin
18.00 TS
Gól!; Vívó-vb
19.40 Esti mese
20.00 Híradó
20.30 Az igazi Mao
(magyar dokumentumfilm, ismétlés)
21.25 MMegoldás 2000 – avagy Ne álljunk fejre!
21.40 A graffiti királya
(amerikai film)
23.20 Záróra
Tudósklub ’99

RTL Klub


6.00 Országház (ismétlés)
6.30 Reggeli
9.05 Élettér (ismétlés)
9.15 Recept Klub (ismétlés)
9.30 Lois és Clark – Superman legújabb kalandjai (ismétlés)
10.20 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
10.45 Top Shop
11.15 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
12.10 Titkok és szerelmek
(mexikói sorozat, ismétlés)
12.55 Mire gondolok?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Top Shop
13.55 Klip Klub
14.20 Az első csók
(francia tinisorozat – 70.)
A hűtlen atya
14.50 Második csók
(francia tinisorozat – 112.)
15.15 Lois és Clark – Superman legújabb kalandjai
(amerikai sci-fi sorozat – 63.)
16.00 Dallas (15.)
16.50 Mire gondolok?
16.55 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat – 46.)
A katona visszatér
17.50 Mire gondolok?
17.55 Titkok és szerelmek (29.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt
(magyar sorozat – 421-422.)
20.00 Medicopter 117 – Légi mentők
(német akciófilm-sorozat – 1.)
20.55 Helyszíni szemle
(bűnügyi magazin)
21.45 Este
(hírmagazin)
22.20 Pokoli szolgálat (1.)
23.10 A mi huszadik századunk (13/10.)
Így szórakozunk mi
0.10 Pont hu
(multimédia-magazin)
0.40 Fókusz (ismétlés)
1.00 Divatklip

TV2


6.10 Faluvilág
6.25 Aerobik Norbival
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
8.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat, ismétlés)
8.55 Riviéra
(európai koprodukciós sorozat – ism.)
9.25 Friderikusz Szubjektív (ismétlés)
10.20 Autószalon 2000
(autósmagazin, ismétlés)
10.50 Közvetlen ajánlat
11.20 Divatshow
11.45 Kiskedvencek klinikája
12.10 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat)
12.35 Riviéra
(európai koprodukciós sorozat – 46.)
13.00 Sohasem késő
(amerikai vígjáték, 1988)
14.45 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat – 536.)
15.10 Szuper csapat
(amerikai kalandfilmsorozat)
16.00 Sunset Beach
(amerikai sorozat – 298.)
16.45 Samantha
(venezuelai sorozat – 21.)
17.40 Luz Maria
(perui sorozat – 115.)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
19.30 Rosalinda
(mexikói sorozat)
20.00 Tűzsivatag
(német-olasz kalandfilm)
21.45 Jó estét, Magyarország!
Téma; Tények; Tényező; Időjárás; Kenósorsolás
22.30 Kettesben
Szilágyi János műsora
23.15 Színkép
24.00 Háló@Világ
Életvitel az interneten
0.35 Vers éjfél után

Duna TV


4.15 Plusz 1 óra Virradóra
5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.15 Magyar Világ (ism.)
9.45 Napóra
10.30 Images
(magyar filmetűd)
10.40 Emlékképek – Régi híradók
11.05 Agatha Christie Poirot-történetei
Két tucat feketerigó (ism.)
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó – Lapozó – Hírek
12.20 Esti kérdés (ismétlés)
12.30 Mozgó kép
13.00 Dunatáj (ismétlés)
13.30 Helikon
13.45 Amor fati
(magyar dokumentumfilm – 2/2.)
14.45 Űrhajónk, a Föld
(francia sorozat – 52/44.)
15.00 A Strauss-dinasztia
(osztrák sorozat – 12/3.)
16.05 Hungaria Litterata
A magyar jakobinosok fája
16.45 Magyar történelmi arcképcsarnok
Báthory István (ism.)
17.00 Muzzy
17.05 This is the Way
17.25 Szimba, az oroszlánkirály
18.00 Napóra
18.55 Sportképek
21.05 Tükör – A hang
21.35 Híradó – Sportpercek
22.00 Ezredvégi krónika
Bevezeti: Kisfaludy András rendező
22.15 Körúti esték
(magyar dokumentumfilm)
23.15 Válogatás Kovászna György animációs filmjeiből
Átváltozások
24.00 Híradó
0.05 Vers
0.05 Műsorajánlat – Vers (ism.)

HBO


6.30 Acélzsaru
8.10 Kobakkeringő
9.45 Merülés
11.15 Varázslatos orrszarvú
12.40 ABBA – 25 év
14.15 Örök nyertesek
15.45 Spitfire Grill
17.40 Mozi! Mozi! Mozi!
18.10 Az árnyékfeleség
20.00 Jófiú
21.30 A végzet hollywoodi asszonyai – Sharon Stone
22.00 Misson Impossible
23.50 Screamers – Az elhagyott bolygó
1.40 Blackjack
3.15 Chippendale-show
4.20 Az igazira várva
(amerikai vígjáték)

TV3


5.50 Nap-kelte
9.05 Dinasztia (144.)
10.00 Közvetlen ajánlat
10.30 Video Hits No. 1
12.45 New York rendőrei
(amerikai krimisorozat, ism.)
13.35 Melrose Place
(amerikai sorozat, ismétlés)
15.20 Waikiki páros
(amerikai sorozat, ismétlés)
16.15 Utazás Gasztronómiában
16.45 Beverly Hills 90210 (145.)
17.35 Magnum (7.)
18.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat)
Építsünk kutyaólat!
19.00 Hír3
19.30 Egy rém rendes család
Átkozott Bundyk
20.00 Ártatlanságra ítélve
(amerikai krimi, 1990)
22.20 Millennium (13.)
23.10 Szárnyak (1.)
Az örökség
23.40 Hír3 (ismétlés)
0.10 Jövőnéző (ism.)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek