Tv műsor – 1999. november 3. – Szerda

MTV 1

5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Szabadság tér
9.05 Bor és hatalom
(spanyol sorozat – 86.)
10.00 A bábu
(lengyel sorozat – 2.)
Rzecki emlékiratai
11.10 Erdészház Falkenauban (43.)
Hasfájások
12.00 Déli harangszó
12.01 Hírmagazin
12.58 Hírek – Időjárás
13.00 Nemzetiségi magazinok
(horvát, román)
13.58 Hírek – Időjárás
14.05 Kék ég légitársaság
(ausztrál tévéfilmsorozat)
Elvi kérdések
14.58 Hírek – Időjárás
15.00 A homok titkai (132.)
15.30 Kukori és Kotkoda
15.40 Játékos bestiárium A-Z-ig
15.58 Hírek – Időjárás
16.00 Pillangósziget (12.)
Töviskoszorú
16.30 Kaliforniai álom
(amerikai sorozat)
16.58 Hírek – Időjárás
17.00 Thalassa – A tenger magazinja (67.)
17.30 Temetni – méltósággal
17.50 Körzeti híradók
18.00 Híradó – Időjárás
18.15 Théma
18.25 Időkerék
(angol sorozat)
18.30 Vakáción a Mézga család
(rajzfilmsorozat)
19.00 Mindent a szerelemért
(brazil sorozat – 12.)
19.30 Híradó – Sporthírek
20.00 Önök kérték!
20.35 TS
Bajnokok Ligája: Bayern München-Rangers
22.45 Híradó – Időjárás
22.50 Aktuális
23.15 TS – Bajnokok Ligája
A napi mérkőzések összefoglalója
0.05 Bank utca

MTV 2


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Szabadság tér
9.05 Az örökzöld örökzöldek
Gábor S. Pál dalai
10.00 1989 – hónapról hónapra (12/3.)
Március
10.40 Tánczenei koktél
Részletek Nagy Feró és a Bikini koncertjéből
11.00 Telemázli (ismétlés)
11.30 Koffer
Kedvcsináló Kul(t)túrák külföldön
Prága
12.00 Déli harangszó
Utána: Specht tanár úr (2.)
A bátorságpróba
12.50 Popzenei válogatás
13.00 Hírmagazin
13.35 Aktuális
14.00 Aranyfüst
14.55 Száz szál szövétnek
Kósa György tiszteletére
16.00 Iskola utca
17.30 Szabad Verseny
18.00 TS
– Dunaferr SE-Herz FTC
(női kézilabda-mérkőzés)
– Vívó-vb
19.40 Esti mese
20.00 Híradó – Sporthírek
20.30 Semmisnek kell tekinteni
Gulyás János dokumentumfilmje
21.20 Vízi zsaruk (61.)
22.30 Elképesztő övezet (6.)
23.15 Záróra

RTL Klub


6.00 A Dunánál
(nemzetiségi magazin)
6.30 Reggeli
9.05 Élettér (ismétlés)
9.15 Recept Klub (ismétlés)
9.30 Lois és Clark – Superman legújabb kalandjai
(amerikai sci-fi sorozat, ismétlés)
10.20 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
10.45 Top Shop
11.15 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
12.10 Titkok és szerelmek
(mexikói sorozat, ismétlés)
12.55 Mire gondolok?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Top Shop
13.55 Klip Klub
14.20 Az első csók
(francia tinisorozat – 67.)
Hajcihő
14.50 Második csók (109.)
15.20 Lois és Clark – Superman legújabb kalandjai (60.)
16.05 Dallas (12.)
16.50 Mire gondolok?
16.55 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat – 43.)
A bajkeverő
17.50 Mire gondolok?
17.55 Titkok és szerelmek (24.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt
(magyar sorozat – 415-416.)
20.00 Paula és Paulina (94.)
20.50 Nagyfeszültség
Párbaj a stúdióban
21.45 Este
(hírmagazin)
22.35 Öreglányok! (42.)
Bébiszitterek
23.05 Dóra mozija
23.35 Bűnvadászok (16/12.)
Tizenegy homokszem
0.25 Fókusz (ismétlés)
0.45 Divatklip

TV2


6.10 Faluvilág
6.25 Aerobik Norbival
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
8.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat, ismétlés)
8.55 Riviéra (ismétlés)
9.25 Baba Mama magazin
9.50 Zoom (ismétlés)
10.50 Közvetlen ajánlat
11.20 Háló@Világ
Életvitel az interneten
11.55 Follow me
12.10 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat)
12.35 Riviéra
(európai koprodukciós sorozat – 42.)
13.00 Ne sírj utánam
(amerikai film, 1995)
14.45 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat – 533.)
15.10 Szuper csapat
(amerikai kalandfilmsorozat)
16.00 Sunset Beach
(amerikai sorozat – 295.)
16.45 Samantha
(venezuelai sorozat – 18.)
17.40 Luz Maria
(perui sorozat – 106.)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
19.30 Rosalinda
(mexikói sorozat – 39-40.)
20.25 Rex felügyelő
(osztrák-német krimisorozat)
21.20 Esti Broadway
Játékos sztárparádé Vágó István vezetésével
22.00 Jó estét, Magyarország!
Kenósorsolás
22.30 Az utolsó telefonhívás
(amerikai film)
0.10 Háló@Világ
Kultúra az interneten
0.45 Vers éjfél után

Duna TV


4.15 Plusz 1 óra Virradóra
5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika – Napi műsorajánlat
9.10 Gazdakör (ismétlés)
9.40 Napóra
10.10 Júnó lánya
(angol film)
11.55 Vers
Somlyó Zoltán: Hajnali imádság
12.00 Déli harangszó – Lapozó
12.20 Esti kérdés (ismétlés)
12.30 Pop-sa-rock
13.00 Heuréka! Megtaláltam
13.30 „Megidézett történelem”
A Tanácsköztársaság
Stúdióbeszélgetés a korszakról (ism.)
14.30 A Habsburgok – Egy európai családtörténet (4/3.)
16.15 A bolygók (8/8.)
Végzet
16.15 Hungaria Litterata
Műelemzések (ism.)
16.45 Muzzy (20/12.)
16.20 This is the Way
17.10 Csillagjel
17.40 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.55 Hej, hej, helyes beszéd!
19.00 Régiók
19.30 Esti kérdés
19.45 Agatha Christie Poirot-történetei
Két tucat feketerigó
(angol tévéfilm)
20.35 Chopin: 12 etűd, Op. 25.
20.50 Fórum
A sámánok világa
21.35 Híradó – Sportpercek
22.00 A XX. századról, életről, halálról, az örökkévalóságról
22.45 Űrhajónk, a Föld (44.)
22.55 Századunk nagy napjai
Gandhi, egy birodalom vége
23.50 Ösvény a világ tetején
0.05 Híradó
0.10 Vers (ism.)

HBO


6.30 Hollywoodi akcióhősök
Harrison Ford
7.00 Mozi! Mozi! Mozi!
7.30 Miss Evers fiai
9.25 Atomcsapás
11.00 Szépség és a szörnyeteg
11.55 Egy kölyök Arthur király udvarában
13.30 Fény felé
15.05 Zenemánia: Macskák
17.05 Kalózok kincse
18.35 Az első csapás
20.00 A fogtündér
21.25 Ál/arc
23.40 A nyakék nyomában
1.20 Black Jack
2.55 Spermafióka
4.25 Halálos terápia

TV3


5.50 Nap-kelte
9.05 Dinasztia (141.)
10.00 Közvetlen ajánlat
10.30 Video Hits No. 1
13.45 Hanna és nővérei
(amerikai vígjáték, 1986)
15.45 Jövőnéző (ismétlés)
16.15 Cinema
16.45 Beverly Hills 90210 (142.)
Utóirat: szeretlek
17.35 Walker, a texasi kopó (4.)
Árnyék az éjszakában
18.30 Egy rém rendes család (200.)
Marcy ajándéka
19.00 Hír3
19.30 Egy rém rendes család (201.)
Szakítani könnyű
20.00 Szörfös nindzsák
(amerikai akcióvígjáték)
21.35 Nikita, a bérgyilkosnő
(amerikai akciósorozat – 13.)
Az álcázás nagymestere
22.25 A dumagép
(amerikai vígjátéksorozat – 48.)
Sötét győzelem
22.55 Hír3 (ismétlés)
23.25 Cinema (ismétlés)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek