Tv műsor – 1999. november 27. – Szombat

MTV 1

5.45 Agrárvilág
6.00 Aranyfüst – avagy: Mit üzen a múlt?
Hagyomány- és értékőrző, tanulságot kereső magazinműsor
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
Református ifjúsági műsor
8.05 Te jössz!
Tízen túliak délelőttje
Szombatonként a szó a kamaszoké
9.30 Jövő-Menő
Gyermeksportműsor
10.00 Hol-mi?
10.30 Évgyűrűk
(nyugdíjasok műsora)
11.00 Ablak
(közéleti szolgáltatómagazin)
12.00 Déli harangszó
Utána: Időkerék
Angol rövidfilmsorozat az ezredfordulóra
1965 – A függetlenség egyoldalú kinyilvánítása
12.05 Az Alba Regia Művész Cigányzenekar hangversenye (ism.)
12.40 Derült égből egy család
(német sorozat – 5.)
13.30 Jani házhoz megy…
Bethlen János műsora
14.00 Háló
(riport-dokumentumfilm)
14.30 Delta – A legenda újraéled
15.00 A Királynő harminc éve
Bangó Margit jubileumi gálakoncertje
15.55 A Századunk Műhelyéből
Bokor Péter és Hanák Gábor filmje – 23.
16.15 1100 év Európa közepén
(sorozat – 10.)
Erdély, Brassó megye – szászok földje
16.50 TS – PNB-labdarúgó mérkőzés
19.00 Lottóshow
Sztárvendég: Komár László
19.30 Híradó
19.50 Sporthírek – Időjárás
20.00 Bruhaha
Kabaré a köbön
21.00 IQ Casino
Játék a rulett és a logika szerelmeseinek
22.00 Csodavilág
A világ csodái – A csodák világa
Műsorvezető: Rózsa György
23.00 Körtánc az idő dallamára
(angol sorozat – 4/4.)

MTV 2


5.45 Agrárvilág
(válogatás)
6.00 Cigány Magazin
6.25 Szlovák nyelvű nemzetiségi magazin
6.50 Szlovén nyelvű nemzetiségi magazin
7.15 Német nyelvű nemzetiségi magazin
7.40 Agrárvilág
(válogatás)
8.00 Derült égből egy család (ism.)
8.50 Popzenei válogatás
8.55 Az ismeretlen Hitchcock
A csalás
(angol film) FF
10.20 Emily
(kanadai sorozat – 11., ism.)
11.10 Harry és még egy jómadár (ism.)
11.35 Ha felnövök…
(dokumentumfilm-sorozat)
Párhuzamos életrajzok – Bosznia
12.00 Déli harangszó
Utána: Minden lében két kanál
Játszani tudni kell
13.00 Thalassa – A tenger magazinja
(sorozat – 57.)
Az emlékezet barlangja (ism.)
13.30 Filmmúzeum
Keserédes
(amerikai film) FF
15.00 Kék Ég Légitársaság
(ausztrál sorozat)
A Navstar-katasztrófa (ism.)
15.45 Klip plusz
16.05 Rögtön!
17.00 Kellér Andor: Bal négyes páholy
Zenés játék két részben
A Thália Színház előadása, felvételről
19.40 Esti mese
20.00 Híradó – Sporthírek
20.30 Art kino
Rocco és fivérei
(olasz-francia film) FF
23.20 Tinédzserparti – nemcsak fiataloknak

RTL Klub

6.30 Ünnepnaptár
7.00 Kölyökklub
– Superman
– Tom és Jerry
– Zorro
– Cicabogarak
– A mágus
(rajzfilmsorozatok)
10.50 Csőrre töltve
– Maci Laci
– Bolondos dallamok
(rajzfilm-összeállítás)
11.25 Mire gondolok?
(telefonos villámjáték)
11.30 Ausztrál expressz
(ausztrál sorozat – 39/12.)
12.25 Kedvenc
(kisállattartók magazinja)
12.55 Mire gondolok?
(telefonos villámjáték)
13.00 Hírek
13.10 Pepsi Music Chart
14.10 Galla-mappa
Briliáns konferanszok, frappáns reklámfilmek
14.40 Extralarge
(olasz krimisorozat – 7.)
A nap ura
16.35 SeaQuest DSV – A mélység birodalma
(amerikai sorozat – 32.)
Mélyhűtött emlékek
17.30 Várom a párom
Párkereső show
18.30 Híradó
18.50 Fókusz plusz
(magazin)
19.10 Titkok és szerelmek
(mexikói sorozat – 48.)
20.00 A dzsentlemanus
(amerikai vígjáték)
22.00 Heti Hetes
Vidám, aktuális talk-show
Műsorvezető: Csiszár Jenő
23.00 Híradó – Időjárás
23.15 Fekete vipera
(angol komédiasorozat – 1.)
23.50 Mesék a kriptából
(amerikai horrorsorozat)
A néma tanú
0.20 Beavis és Butthead
(amerikai rajzfilmsorozat)
0.45 Fókusz plusz (ismétlés)
Időjárás-jelentés
1.05 Divatklip

TV2

6.00 Gyökereink
(nemzetiségi magazin)
6.30 Repülő ház
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 Matiné
– Rocky és Bakacsin
– Blinky Bill
– Enigma
– Rémecskék kicsiny boltja
– Igazi szellemirtók
(rajzfilmsorozatok)
9.00 Cartoon Network
– Pöttöm kalandok
– Turpi úrfi
– Scooby Doo
– A bolygó kapitánya
– Boci és Pipi
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Partytévé
Benne: TOP 40; Szőrmentén; Zoom; Mozimánia
14.30 Farscape – Csillagközi szökevények
(amerikai sci-fi sorozat – 10.)
15.30 Sabrina, a boszorkány
(amerikai vígjátéksorozat)
A lány és macskája
16.00 Dawson és a haverok
(amerikai sorozat – 11.)
17.00 Jó barátok
(amerikai vígjátéksorozat – 11.)
17.30 Herkules
(amerikai fantasztikus sorozat)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Baywatch
(amerikai akciósorozat)
Szerelmesek öble
20.00 Koldus és királylány
(olasz kalandfilm – 2/1.)
21.50 Rettegés foka
(amerikai thriller)
0.10 Y-akták
(kanadai misztikus sorozat)
0.35 Titokzatos játékok 3.
(amerikai erotikus film)

Duna TV

5.30 Hírek; Gazdakör; Figyelj!; Napóra
7.05 Hírek – Napi műsorajánlat – Reggeli muzsika
7.20 Összkép
7.50 A kis medvebocs
8.00 Tarkabarka
9.00 Ami igaz, az igaz
9.15 Áskál kutya kalandjai
9.30 Csillagjel
10.00 Nyelvőrző (ismétlés)
10.15 Hej, hej, helyes beszéd!
10.25 Minty (13/7.)
10.50 Miénk a tér (ismétlés)
11.55 Vers
Balla Zsófia: Éji dal, november
12.00 Déli harangszó – Lapozó
12.20 Protestáns világ
12.35 Postabontás
12.50 Anziksz – Ják
13.05 Pitti Katalin és Gregor József operettdalokat énekel
13.35 Elena és a férfiak
(francia filmszatíra, 1956)
15.10 Néhány perc Mály Gerővel
Aki mindig későn válaszol
(magyar kisfilm)
15.25 Elfeledett tájakon
Zselicség
15.55 Műsorajánlat
16.00 Ingrid
(amerikai portréfilm)
17.00 Kedves
Nőkről nőknek a férfiakért is
17.30 Mesefilmek
17.50 Műsorajánlat
18.00 Napóra – Híradó
19.00 Tálentum
Orbán György
19.30 Esti kérdés
19.45 A Vörös Pimpernel
(angol tévéfilm – 6/5-6.)
21.20 Grieg: Peer Gynt – szvit
21.35 Híradó – Sportpercek
22.00 Ben és Charlie
(olasz western)
23.50 Híradó
0.05 Vad éjszakák
(francia film, 1992)

HBO

6.30 Mrs. Doubtfire – Apa csak egy van
8.35 Robin Hood legújabb kalandjai
9.30 Mediterraneo
11.10 Jófiú
12.35 A tó titka
14.15 Álmatlanságaim hercege
15.40 Miss Evers fiai
17.35 Szerelemben, háborúban…
19.30 Jó barátok
20.00 Különösen veszélyes
21.40 Fülledtség
23.25 Halálos küldetés
1.25 Vízözön
3.10 Különösen veszélyes
4.50 Kőbe zárt halál

TV3

6.50 Nap-kelte
10.05 Nap-kelte extra
10.55 Cinema
11.25 A Simpson család
11.50 Alf (40.)
12.20 Quinn doktornő, a varázsló (15.)
13.15 Casdorff és társa (4.)
14.05 Széllovagok (21.)
15.00 Maxi Max
15.50 Bogaras bogarak
16.20 Lassie (13.)
16.50 Beverly Hills 90210 (199-200.)
18.30 Cheers (15.)
19.00 Hír3
19.30 Sportváltó
20.00 Kisvárosi rejtélyek (21.)
20.50 Drága testek (3.)
21.45 A francia kapcsolat 2.
24.00 Végtelen határok (84.)
Az ígéret földje
0.55 Eleven Levi’s Chart
1.35 Video Nits No. 1

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek