Tv műsor – 1999. november 23. – Kedd

MTV 1

5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Szabadság tér
9.00 Csak ma!
Szórakoztató délelőtti magazin – játékokkal, sztárvendégekkel
Benne:
9.05 A bestia
(brazil sorozat – 13.)
10.00 Humberto Cirkusz
(csehszlovák sorozat – 7.)
A konkurencia
11.10 Erdészház Falkenauban
(német sorozat – 57.)
Mocsári hulla
12.00 Déli harangszó – Hírmagazin
12.30 Időkerék
Angol rövidfilmsorozat az ezredfordulóra
1961 – Az első űrhajós
12.58 Hírek – Időjárás
13.00 Nemzetiségi magazinok
(szlovén, német)
13.58 Hírek – Időjárás
14.05 Pillangósziget
(ausztrál sorozat – 26.)
14.35 Kaliforniai álom
(amerikai sorozat – 34.)
14.58 Hírek – Időjárás
15.00 A homok titkai
(brazil sorozat – 145.)
15.35 Múlt-kor
15.58 Hírek – Időjárás
16.05 Kék Ég Légitársaság
(ausztrál sorozat – 15.)
Hív a kék ég
16.58 Hírek – Időjárás
17.00 Tetovált Paradicsom – 2.
Tonga és Szamoa
17.30 Katolikus krónika
17.50 Körzeti híradók
18.00 Híradó – Időjárás
18.15 Théma
18.30 Vakáción a Mézga család
(magyar rajzfilmsorozat)
Végre otthon! (ism.)
19.00 Mindent a szerelemért
(brazil sorozat – 26.)
19.30 Híradó
19.50 Sporthírek
20.00 Vízi zsaruk
(ausztrál sorozat – 41.)
Elfecsérelt idő
20.50 Telemázli
21.20 Sikkes
21.50 Hatvanhat VOLT
Hírek a múltból
22.00 Híradó – Időjárás
22.05 Aktuális
22.30 Szabad verseny
23.00 TS – Bajnokok ligája
A napi mérkőzések összefoglalója
23.50 Bank utca

MTV 2


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Szabadság tér
9.05 Az örökzöld örökzöldek
Lehár Ferenc melódiái
10.00 Thalassa – A tenger magazinja
(francia sorozat – 53-54.)
11.00 112
(bűnügyi magazin)
11.30 Hölgyválasz
Ernyey Béla műsora
Szex a munkahelyen
12.00 Déli harangszó
Utána: Bor és hatalom
(spanyol sorozat – 14-15.)
13.00 Hírmagazin
13.35 Aktuális
14.00 Évgyűrűk (ismétlés)
14.30 Európa Tanács
Az Európa Tanács működésének keretei, az Európa Tanács mint politikai vitafórum (ism.)
14.45 A hamu alatt
(tévéfilm – 1.)
16.00 Iskola utca – Tanodu
17.30 Magyar Szalon
Aktuális kulturális magazin
18.00 TS
19.40 Esti mese
– Leó és Fred
(magyar rajzfilmsorozat)
Ünnepi ebéd
– Tinti kalandjai
(magyar rajzfilmsorozat)
A nagy verseny
20.00 Híradó – Sporthírek
20.30 Kicsinyek az élet iskolájában
(angol dokumentumfilm-sorozat – 3/3.)
A víz gyermekei (ism.)
21.25 Keleti pu. – Balkán expressz
A megtisztultak
(horvát film)
22.55 Záróra

RTL Klub

6.30 Reggeli
9.00 Recept Klub
9.10 Babylon 5.
(amerikai sci-fi sorozat, ismétlés)
10.00 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
10.30 Top Shop
11.00 Titkok és szerelmek
(mexikói sorozat, ismétlés)
11.45 Delelő
Vidám show – ebédidőben
Közben: Mire gondolok?; Hírek
13.45 Top Shop
14.10 Az első csók
(francia tinisorozat – 81.)
Dupla szerelem
14.45 Második csók
(francia tinisorozat – 123.)
15.15 Babylon 5.
(amerikai sci-fi sorozat – 8.)
Agyfürkészők
16.00 Dallas
(amerikai sorozat – 26.)
16.55 Mire gondolok?
17.00 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat – 57.)
Tavaszi utazás 1.
17.50 Mire gondolok?
17.55 Titkok és szerelmek
(mexikói sorozat – 44.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt
(magyar sorozat – 443-444.)
20.00 Tébolygó
Játékos utazása Képtelenségek Világába
20.55 Vészhelyzet
(amerikai kórházsorozat – 22/12.)
22.00 Híradó
22.25 MMM – Mi, Mennyi, Miért?
A divatról
22.55 Művészbejáró
Ej anyánk
(amerikai film)
0.55 Fókusz (ismétlés)
1.15 Divatklip

TV2

6.10 Faluvilág
6.25 Aerobik Norbival
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
8.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat, ismétlés)
8.55 Riviéra
(európai koprodukciós sorozat, ism.)
9.25 Szőrmentén
9.50 Adrenalin
10.20 Segíts magadon!
(egészségügyi magazin)
10.50 Közvetlen ajánlat
11.45 Airport
(angol dokumentumfilm-sorozat)
12.10 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat – 52.)
12.35 Riviéra
(európai koprodukciós sorozat – 57.)
13.00 Szegény ember narancsa
(amerikai családi sorozat – 7-8.)
14.45 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat – 547.)
15.10 Szuper csapat
(amerikai kalandfilmsorozat)
16.00 Sunset Beach
(amerikai sorozat – 309.)
16.45 Samantha
(venezuelai sorozat – 32.)
17.40 Luz Maria
(perui sorozat – 128.)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
19.30 Rosalinda
(mexikói sorozat – 47.)
20.00 Forró nyomon
Megoldások magazinja
20.50 JAG – Becsületbeli ügyek
(amerikai akciósorozat)
Mr. Rabb Washingtonba megy
21.45 Jó estét, Magyarország!
Kenósorsolás
22.30 Tűzriadó
(német akciófilm-sorozat)
23.25 Esküdt ellenségek
(amerikai krimisorozat)
0.20 Háló@Világ
Tudomány az interneten
1.00 Úri muri
(színházi közvetítés – 2.)
1.50 Vers éjfél után

Duna TV

4.15 Plusz 1 óra Virradóra
(ismétlő válogatás hétfőről)
5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.15 Forrásvidék (ism.)
9.45 Napóra (ismétlés)
10.20 A bírónő dossziéi
(francia sorozat – 4/4.)
A tűz
11.55 Vers
Sík Sándor: Túl a borókán
12.00 Déli harangszó – Lapozó
12.20 Esti kérdés (ismétlés)
12.30 Tükör – A híd (ismétlés)
13.00 A zene arcai (ismétlés)
13.30 Anziksz
Vasi kastélyok (ismétlés)
13.45 Lefegyverzett ellenséges erők
(dokumentumfilm – 2/1., ismétlés)
Amerikai hadifogság
14.45 1100 év Európa közepén
Somogy (ismétlés)
15.00 Ami igaz, az igaz (ismétlés)
15.15 Tarkabarka (ismétlés)
16.20 A Föld története (8/5.)
17.05 Muzzy
(nyelvleckesorozat)
17.10 This is the Way
17.30 Mesefilmek
18.00 Napóra – Híradó
18.55 Hej, hej, helyes beszéd!
19.00 Gazdakör
19.30 Esti kérdés
19.45 Bonus malus
(olasz film, 1992)
21.15 Budapest retró
Életképek a 60-as, 70-es évekből
A pesti utca
21.35 Híradó – Sportpercek
22.00 Szabó István 20. százada
Te
(magyar filmetűd)
22.10 Szerelmesfilm
(magyar játékfilm, 1970)
0.10 Beavatás
Fölösleges-e az emberiség?
0.25 Híradó
0.30 Vers (ism.)
0.40 Festő Salföldön
(magyar portréfilm)

HBO

6.30 Hollywoodi akcióhősök – Kevin Costner
7.00 Babar – A boszorkány varázsitala
7.30 Szakíts, ha bírsz!
9.00 A gömb
11.15 Mr. Balhé
12.55 A titkos ügynök
14.35 Veszélyes fegyenc
16.30 Bármit megteszek
18.30 Szakíts, ha bírsz!
20.00 Michael Collins
22.15 Gyilkos donor
23.55 Tökéletes gyermeket akarunk! – Megtervezett gyermekek
0.45 A gömb
3.00 Időcsapdában
4.30 A parazita

TV3

5.50 Nap-kelte
9.05 Santa Barbara (7.)
10.00 Közvetlen ajánlat
10.30 Video Hits No. 1
13.25 Vizsgaláz
(amerikai vígjáték, 1973)
15.25 Sportváltó
(autósmagazin, ismétlés)
15.55 Chicago Hope (45.)
16.45 Beverly Hills 90210 (155.)
17.35 A felügyelőnő
(német krimisorozat)
18.30 Szeleburdi Susan (7.)
Belviszály
19.00 Hír3
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai vígjátéksorozat)
Bud tündöklése és bukása
20.00 Loch Ness
(amerikai kalandfilm, 1995)
21.45 Matlock
(amerikai krimisorozat – 38.)
A karácsonyi ajándék
22.40 Szárnyak
(amerikai vígjátéksorozat – 12.)
Roy és a barátság
23.10 Hír3 (ismétlés)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek