Tv műsor – 1999. november 22. – Hétfő

MTV 1

5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Szabadság tér
9.00 Csak ma!
Szórakoztató délelőtti magazin – játékokkal, sztárvendégekkel
Benne:
9.05 A bestia
(brazil sorozat – 12.)
10.00 Humberto Cirkusz (6.)
Örökre
11.10 Erdészház Falkenauban
(német sorozat – 56.)
Repülés az ismeretlenbe
12.00 Déli harangszó
12.01 Hírmagazin
12.30 Időkerék
Angol rövidfilmsorozat az ezredfordulóra
1960 – Sharpeville-i mészárlás
12.58 Hírek – Időjárás
13.00 Nemzetiségi magazinok
(cigány, szlovák)
13.58 Hírek – Időjárás
14.05 Pillangósziget (25.)
14.35 Kaliforniai álom
(amerikai sorozat – 33.)
Megbocsátok
14.58 Hírek – Időjárás
15.00 A homok titkai (144.)
15.35 Játsszunk bábszínházat!
15.58 Hírek – Időjárás
16.05 Kék Ég Légitársaság
(ausztrál sorozat)
Halálos tét
16.58 Hírek – Időjárás
17.00 Tetovált paradicsom – 1.
17.30 Maradj velünk!
Találkozás Jézussal
17.35 A Faludi Akadémia díjnyertes filmjeiből
„…és fiainak lesz menedéke”
17.50 Körzeti híradók
18.00 Híradó – Időjárás
18.15 MMegoldás 2000
18.30 Szerencsepercek
19.00 Mindent a szerelemért (25.)
19.30 Híradó
19.50 Sporthírek
20.00 A látogató
(amerikai sorozat – 10.)
20.50 112
(bűnügyi magazin)
21.20 Hölgyválasz
Ernyey Béla műsora
Szex a munkahelyen
21.50 Hatvanöt VOLT
Hírek a múltból
22.00 Híradó – Időjárás
22.05 Aktuális
22.30 Magyar Szalon
23.00 TS – Bajnokok Ligája
Előzetes
23.50 Bank utca

MTV 2


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Szabadság tér
9.05 Az örökzöld örökzöldek
Zalatnay Sarolta felvételei
10.00 Thalassa – A tenger magazinja
(francia sorozat)
11.00 Zenebutik – Zenehíd
11.50 Néprajzi értékeink
Komárom megyei sótörő
12.00 Déli harangszó
Utána: Szenzáció
(kanadai sorozat – 29.)
12.50 Nemzeti értékeink
Visegrád
13.00 Hírmagazin
13.30 Médiamix
14.00 Ablak
14.55 Európa Tanács – 15/1.
Az Európa Tanács megalakulása, az európai jelképek (ism.)
15.10 Parlamenti Napló
16.05 Iskola utca – Heted7fő
17.30 A múzsa csókja
18.00 TS – Gól!
A PNB mérkőzéseinek összefoglalója
19.40 Esti mese
20.00 Híradó – Sporthírek
20.30 Karcsi
(dokumentumfilm)
21.15 MMegoldás 2000
avagy Ne álljunk fejre!
21.30 A bolond idegen
(francia film)
23.15 Záróra
Tudósklub ’99

RTL Klub

6.30 Reggeli
9.00 Recept Klub
9.10 Babylon 5. (ismétlés)
10.00 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
10.30 Top Shop
11.00 Titkok és szerelmek
(mexikói sorozat, ismétlés)
11.45 Delelő
Vidám show – ebédidőben
Benne: Mire gondolok?; Hírek
13.45 Top Shop
14.15 Az első csók
(francia tinisorozat – 80.)
Csókjelenet
14.45 Második csók
(francia tinisorozat – 122.)
15.15 Babylon 5.
(amerikai sci-fi sorozat – 7.)
Rokonlelkek
16.00 Dallas
(amerikai sorozat – 25.)
16.55 Mire gondolok?
(telefonos villámjáték)
17.00 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat – 56.)
Szelek szárnyán
17.50 Mire gondolok?
17.55 Titkok és szerelmek
(mexikói sorozat – 43.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt
(magyar sorozat – 441 -442.)
20.00 Medicopter 117 – Légi mentők
(német akciófilm-sorozat – 3.)
20.55 Helyszíni szemle
(bűnügyi magazin)
21.50 Híradó
22.15 Pokoli szolgálat
(amerikai akciófilm-sorozat – 3.)
Ördögi kör
23.05 A mi huszadik századunk
(angol dokumentumfilm-sorozat – 13/12.)
Utópia
0.05 Országház
0.35 Fókusz (ismétlés)
Időjárás-jelentés
0.55 Divatklip

TV2

6.10 Faluvilág
6.25 Aerobik Norbival
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
8.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat, ismétlés)
8.55 Riviéra (ismétlés)
9.25 Friderikusz (ismétlés)
10.20 Autószalon 2000
(autósmagazin, ismétlés)
10.50 Közvetlen ajánlat
11.20 Divatshow
11.45 Kiskedvencek klinikája
12.10 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat – 51.)
12.35 Riviéra
(európai koprodukciós sorozat – 56.)
13.00 Az én történetem
(magyar-francia-belga film)
A szerelem joga
14.00 Szegény ember narancsa
(amerikai családi sorozat – 6.)
14.45 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat – 546.)
15.10 Szuper csapat
(amerikai kalandfilmsorozat)
16.00 Sunset Beach
(amerikai sorozat – 308.)
16.45 Samantha
(venezuelai sorozat – 31.)
17.40 Luz María
(perui sorozat – 127.)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
19.30 Rosalinda
(mexikói sorozat – 46.)
20.00 A Dél-tenger kincse
(francia kalandfilmsorozat – 1.)
21.45 Jó estét, Magyarország!
Téma; Tények; Tényező; Időjárás; Kenósorsolás
22.30 Kettesben
Szilágyi János műsora
23.15 Színkép
24.00 Háló@Világ
Kultúra az interneten
0.35 Úri muri
(színházi közvetítés – 1.)
1.50 Vers éjfél után

Duna TV

4.15 Plusz 1 óra Virradóra
(ismétlő válogatás péntekről)
5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika – Napi műsorajánlat
9.15 Magyar Világ (ism.)
9.45 Napóra (ismétlés)
10.30 Régi híradók
10.50 A virtuóz
11.05 Agatha Christie Poirot-történetei
Lakás a harmadikon
(angol film, ismétlés)
11.55 Vers
Ady Endre: Tüzes seb vagyok
12.00 Déli harangszó – Lapozó
12.20 Esti kérdés (ismétlés)
12.30 Mozgó kép (ismétlés)
13.00 Családi album (ism.)
Majd a fiam…
13.50 Anthony Quinn
(amerikai portréfilm)
Egy eredeti ember
14.55 A Strauss-dinasztia (12/5.)
15.50 Űrhajónk, a Föld
(francia sorozat – 52/46.)
A Szaturnusz
16.00 Műsorajánlat
16.05 Hungaria Litterata
Fejezetek a felvilágosodás és a reformkor magyar irodalmából
16.45 Magyar történelmi arcképcsarnok
Bocskai István
17.00 Muzzy
(nyelvleckesorozat)
17.05 This is the Way
17.25 Szimba, az oroszlánkirály
18.00 Napóra – Híradó
18.55 Sportképek
21.05 Tükör – A híd
21.35 Híradó – Sportpercek
22.00 Lefegyverzett ellenséges erők
(magyar dokumentumfilm – 2/1.)
Amerikai hadifogság
23.00 Herrer-Tabányi Nemzetközi Harmonika Gála – 2/2.
23.30 Híradó
23.35 Műsorajánlat – Vers (ism.)

HBO

6.30 Szerelemben, háborúban…
8.20 Irány a nagyi!
9.50 Óceán hozott
11.25 Kisvárosi intrikák
12.55 Mint a királyok
14.35 Julian Po
16.00 Mrs. Doubtfire – Apa csak egy van
18.05 Mozi! Mozi! Mozi!
18.30 Boldogságra éhezve
20.00 Nem adom fel!
21.35 Játsz/ma
23.40 Vízözön
1.25 Szerelemben, háborúban…
(amerikai háborús film)
3.15 A jövő hóhérai
(amerikai thriller)
4.45 Repülő erőd
(amerikai akciófilm)

TV3

5.50 Nap-kelte
9.05 Santa Barbara
(amerikai sorozat – 6.)
10.00 Közvetlen ajánlat
10.30 Video Hits No. 1
14.30 Drága testek
(amerikai sorozat, ism.)
15.20 Waikiki páros (ism.)
16.15 Utazás Gasztronómiában
16.45 Beverly Hills 90210 (154.)
A pulyka
17.35 A felügyelőnő
(német krimisorozat)
18.30 Szeleburdi Susan
(amerikai vígjátéksorozat – 6.)
19.00 Hír3
19.30 Egy rém rendes család
Medvevadászok
20.00 Összeomlás
(amerikai film, 1993)
22.05 Millennium (15.)
22.55 Szárnyak (11.)
23.25 Hír3 (ismétlés)
23.55 Jövőnéző (ismétlés)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek