Tv műsor – 1999. november 11. – Csütörtök

MTV 1

5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Szabadság tér
9.05 A bestia
(brazil sorozat – 5.)
10.00 A bábu
(lengyel sorozat – 8.)
Hölgyek és asszonyok
11.10 Erdészház Falkenauban
(német sorozat – 49.)
Segítő kezek (ism.)
12.00 Déli harangszó
12.01 Hírmagazin
12.58 Hírek – Időjárás
13.00 Együtt
13.58 Hírek – Időjárás
14.05 Kék Ég Légitársaság
(ausztrál sorozat – 7.)
Nincs visszatérés
14.58 Hírek – Időjárás
15.00 A homok titkai (137.)
15.30 Kisokos
15.58 Hírek – Időjárás
16.00 Pillangósziget
(ausztrál sorozat – 18.)
Mentés a folyón (ism.)
16.30 Kaliforniai álom
(amerikai sorozat)
Porlasztó, kardhal és szerelem
16.58 Hírek – Időjárás
17.30 Találkozó
A magyar ajkú zsidóság I. nemzetközi tanácskozása
17.50 Körzeti híradók
18.00 Híradó – Időjárás
18.15 Théma
18.25 Időkerék
(angol sorozat)
18.30 Ki marad a végén?
19.00 Mindent a szerelemért
(brazil sorozat – 18.)
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
20.00 Kisváros (150. rész)
Csapda – 3.
20.30 Tánczenei koktél
21.00 Showbálvány
22.00 Híradó – Időjárás
22.05 Aktuális
22.30 Panoráma
Benda Lászlóval
23.00 Twin Peaks
(amerikai sorozat – 6.)
23.45 Bank utca

MTV 2


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Szabadság tér
(információs műsor)
8.00 Közvetítés a parlament üléséről
15.00 Háló
(riport-dokumentumfilm)
15.30 A gépi zenekar
Palásti Pál-portré (ismétlés)
16.00 Iskola utca – Tudóra
17.30 Magyar Ház
18.00 TS
– Szakig Női RK-Wien
Női Interliga röplabdamérkőzés
Közvetítés Nyíregyházáról
– Vívók kerekasztal-beszélgetése
19.40 Esti mese
20.00 Híradó
Sporthírek; Időjárás
20.30 Vatikán – A pápák hatalma – 3.
VI. Pál és az élet védelme
21.25 A szörnyeteg
(olasz-francia film)
23.10 Záróra

RTL Klub

6.00 Pont hu (ismétlés)
6.30 Reggeli
9.05 Élettér (ismétlés)
9.15 Recept Klub (ismétlés)
9.30 Lois és Clark – Superman legújabb kalandjai
(amerikai sci-fi sorozat, ismétlés)
10.20 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
10.45 Top Shop
11.15 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
12.10 Titkok és szerelmek
(mexikói sorozat, ismétlés)
12.55 Mire gondolok?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
(életmódmagazin)
13.20 Recept Klub
13.30 Top Shop
13.55 Az első csók
(francia tinisorozat – 73.)
A festőművész
14.25 Második csók
(francia tinisorozat – 115.)
14.50 Lois és Clark – Superman legújabb kalandjai
(amerikai sci-fi sorozat – 66.)
15.35 Dallas
(amerikai sorozat – 18.)
16.30 Mire gondolok?
16.35 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat – 49.)
A vadászat
17.50 Mire gondolok?
17.55 Titkok és szerelmek
(mexikói sorozat – 32.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt
(magyar sorozat – 427-428.)
20.00 Esti Showder Fábry Sándorral
Minden második csütörtökön
21.30 Este
(hírmagazin)
22.05 Autómánia
(autósmagazin)
22.35 Szóbeszéd
(amerikai vígjáték)
0.25 Fókusz (ismétlés)
0.45 Divatklip

TV2

6.10 Faluvilág
6.25 Aerobik Norbival
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
8.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat, ismétlés)
8.55 Riviéra
(európai koprodukciós sorozat, ism.)
9.25 Airport
(angol dokumentumfilm-sorozat)
9.50 Kiskedvencek klinikája
10.20 Hurrá, utazunk!
(utazási magazin, ism.)
10.50 Közvetlen ajánlat
11.20 Háló@Világ
Kultúra az interneten
11.55 Follow me
12.10 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat)
12.35 Riviéra
(európai koprodukciós sorozat – 49.)
13.00 A gyermekkor vége
(amerikai film)
14.45 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat – 539.)
15.10 Szuper csapat
(amerikai kalandfilm-sorozat)
16.00 Sunset Beach
(amerikai sorozat – 301.)
16.45 Samantha
(venezuelai sorozat – 24.)
17.40 Luz Maria
(perui sorozat – 118.)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
19.30 Rosalinda
(mexikói sorozat – 39.)
20.00 A lányok angyalok
PaDöDö-show
21.45 Jó estét, Magyarország!
Kenósorsolás
22.30 Rosamunde Pilcher: A második esély
(német film)
0.15 Magyarország holnap
0.50 Vers éjfél után

Duna TV

4.15 Plusz 1 óra Virradóra
5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.15 Régiók (ismétlés)
9.45 Napóra
10.15 Police (ismétlés)
11.00 Csapdában
(angol sorozat – 4/2.)
11.55 Vers
Tőzsér Árpád: Férfikor, így jöjj
12.00 Déli harangszó – Lapozó – Hírek
12.20 Esti kérdés (ismétlés)
12.30 Amiről a kövek mesélnek
Mosonmagyaróvár
12.50 Kövekbe írt történelem
(ír sorozat – 6/3.)
13.20 Dalolva szép az élet
(magyar film, 1950)
14.55 Radnóti Miklós: Naptár
15.05 Tele-enciklopédia
Mit kell tudni az emberi fülről?
(spanyol sorozat)
15.20 Somogyi Tibor
(portréfilm)
15.50 Helikon
16.15 A Fáraó
(lengyel történelmi film – 2/2.)
17.15 Nyelvőrző
17.30 Mesefilmek
18.00 Napóra
18.55 Hej, hej, helyes beszéd!
19.00 Összkép
19.30 Esti kérdés
19.40 Műsorajánlat – Reklám
19.45 Kalandorok
(francia film)
21.35 Híradó – Sportpercek
22.00 Katedrális
22.30 Hattyúk tava
A zóna
(ukrán film)
0.05 Híradó
0.10 Vers

HBO

6.30 Percy, a parkőr
7.00 Jó barátok
7.30 A fogtündér
9.00 Álmatlanságaim hercege
10.30 A titkos ügynök
12.05 Túsztanya
13.40 Hozd a sámlit!
15.20 Osztály vigyázz!
16.50 Cosi
18.30 A fogtündér
20.00 Szorít az idő
21.30 A végzet hollywoodi asszonyai
22.00 Sid 6.7 – A tökéletes gyilkos
23.45 A félelem országútján
1.15 Egy gyilkosság védelmében
2.45 Az utolsó viking
4.15 Játsz/ma

TV3

5.50 Nap-kelte
9.05 Dinasztia (147.)
10.00 Közvetlen ajánlat
10.30 Video Hits No. 1
13.40 Az X-terv
(amerikai sci-fi, 1987)
15.25 72 óra
Kulturális ajánlóműsor
15.55 Chicago Hope (42.)
16.45 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat – 148.)
Szó nélkül
17.35 Magnum (10.)
18.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat)
Az olimpiai láng
19.00 Hír3
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat)
Fél óra kétségbeesés
20.00 Csillagkapu
(amerikai sci-fi sorozat – 29.)
20.50 Az eastwicki boszorkányok
(amerikai film, 1988)
23.05 Szárnyak
(amerikai vígjátéksorozat – 4.)
23.35 Hír3 (ismétlés)
0.05 72 óra (ismétlés)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek