Tv műsor – 1999. október 31. – Vasárnap

MTV 1

5.45 TS – Forma-1
Japán Nagydíj
Közvetítés Suzukából
8.05 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.10 Mackó apó meséi
(angol bábfilmsorozat)
8.25 Vasárnap-sziget
Benne: Szusszanó; Zöldkalap; Namiez?; Zenegér; Játéka
10.00 Református Istentisztelet
Közvetítés Debrecenből
11.05 Három kívánság Klub
Dévényi Tibor műsora
12.00 Hírek – Időjárás
12.10 Visszatérés Édenbe
(ausztrál sorozat – 20.)
13.00 Gaia
(ökológiai filmújság)
„… hogy művelje és őrizze”
13.30 Pathé – A mozi születése 1-2.
(francia film)
15.20 Örömhír
15.40 Unokáink sem fogják látni
16.35 Emily
(kanadai sorozat – 8.)
17.25 Időkerék
1938: A golyóstoll feltalálása
17.30 Bűvös hatos
Játékmester: Rózsa György
17.55 TS – Gól!
A PNB- mérkőzések összefoglalója
19.00 7 óra
Betlen János műsora
Benne: Híradó – Időjárás
20.00 Családi kör
A kés
21.00 Holocaust
(amerikai sorozat – 4/4.)
A túlélők
22.55 „Mennyit ér egy nő”
Cserháti Zsuzsa koncertje
23.45 11 után
Heltai Péter műsora

MTV 2


6.00 Nemzetiségi magazinok
7.40 Gazdatévé
8.00 Egyházi műsorok
9.45 A nagylány
11.10 Tánczenei koktél
Részletek a Dolly Roll együttes koncertjéből
11.30 Harry és még egy jómadár
(angol ifjúsági sorozat)
A köjál-ellenőr
12.00 Déli harangszó
Utána: Minden lében két kanál
12.55 Szomszédok
13.25 Rosszcsont kalandjai
(ausztrál sorozat – 39.)
A revizor
13.55 Végtisztesség – a hősök végleg hazatérnek
15.10 Szívtipró gimi (167.)
15.55 Szentföldi szent helyek üzenete
16.15 Papucshős
(tévéjáték)
17.30 Szatelit
18.05 Uborka
18.40 Aranytó
(amerikai film)
20.30 Bűvös hatos
21.00 7 óra
21.55 Tinédzserparti
22.20 MM
Andorka Rudolf (ism )
22.30 TS
Benne: Hírek – Totó
22.40 Ezredvégi beszélgetés
Segesváry Victorral, az ENSZ volt programigazgatójával.

RTL Klub


6.30 Ez nem boszorkányság!
(francia ismeretterjesztő sorozat)
7.00 Kölyökklub
– Lili, a virágangyal
– Superman
– Tom és Jerry
– Zorro
– Cicabogarak
– A mágus
10.50 Csőrre töltve
– Frédi és Béni
– Bolondos dallamok
(rajzfilm-összeállítás)
11.25 A Sagala titka
(lengyel kalandfilmsorozat – 2.)
A varázserejű kő
11.55 Mire gondolok?
12.00 A világ körül Michael Palinnel
(angol dokumentumfilm-sorozat – 3.)
Kína
12.55 Mire gondolok?
13.00 Hírek
13.10 Autómánia (ismétlés)
13.40 Popeye
(amerikai vígjáték)
15.35 Acapulco akciócsoport
(amerikai akciófilm-sorozat – 6.)
A tökéletes példány
16.30 2×2 néha sok(k)
(amerikai vígjátéksorozat – 22/8.)
Riválisok kizárva
17.00 Jesse
(amerikai komédiasorozat – 1.)
17.30 Dallas
(amerikai sorozat – 8.)
18.30 Híradó
18.50 Akták
19.10 Titkok és szerelmek
(mexikói Sorozat – 21.)
20.00 Egyik kopó, másik eb
(amerikai akcióvígjáték)
21.50 Igaz történetek
Hadd maradjak, anyu!
(német film)
23.35 Híradó – Időjárás
23.50 Országház
0.20 A világ körül Michael Palinnel (ismétlés)
1.15 Akták (ismétlés)
1.35 Divatklip

TV2


6.00 Reggeli gondolatok
(vallási magazin)
6.30 Állatkert a hátizsákban
Szórakoztatva oktató műsor gyerekeknek
7.00 TV2 Matiné
– Rocky és Bakacsin
– Blinky Bill
– Enigma
– Igazi szellemirtók
(rajzfilmsorozatok)
9.00 Cartoon Network
– Pöttöm kalandok
– Dexter laboratóriuma
– Pindur pandúrok
– A bolygó kapitánya
– Boci és Pipi
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Parker Lewis sohasem veszít
(amerikai ifjúsági vígjátéksorozat – 3.)
11.25 Gimi-dili
(amerikai ifjúsági sorozat)
12.00 Hurrá, utazunk!
(utazási magazin)
12.30 Vad világ
(természetfilm-sorozat)
13.25 Kötél és arany
(olasz western)
15.15 MacGyver
(amerikai krimisorozat)
Phoenix ostrom alatt
16.10 Szuper csapat
(amerikai kalandfilm-sorozat)
Öregfiú-kommandó
17.05 Mission Impossible – Az akciócsoport
(angol akciófilm-sorozat)
18.00 Napló
Közben: Tények
19.00 Rosalinda
(mexikói sorozat – 35-36.)
20.00 Desperado
(amerikai akciófilm)
22.00 Friderikusz Szubjektív
Közélet emberközelből
23.00 Gól!! Gól!! Gól!!
23.50 Özvegy Karnyóné s két szeleburdiak
(színházi előadás)
2.00 Forró nyomon (ismétlés)
2.50 Vers éjfél után

Duna TV


5.30 Hírek; Periszkóp; Magyar Világ; Postabontás; Protestáns világ
7.20 Animációs filmek gyerekeknek
– Rupert maci kalandjai
– Misti
– Dongómesék
7.55 Amatőr természetbúvár (13/4.)
8.20 A bolíviai Andok meghódítása (2/2.)
8.50 Hej, hej, helyes beszéd! (ismétlés)
9.00 Hungaria Litterata (3.)
9.40 Magyar történelmi arcképcsarnok – Dobó István
9.55 Mítoszok és legendák
10.25 Zene arcai
Különkiadás Bárdos Lajosra emlékezve
11.25 Millenniumi Krónika
11.55 Vers
Sík Sándor: A mátrai temető
12.00 Hírek
12.10 Muzsika-szó
12.40 Szegletkő
(protestáns műsor)
13.10 Katyi
(magyar filmvígjáték)
14.35 Emlékképek – Régi híradók
15.00 Reformációi emlékünnepély
17.30 Impressziók
17.35 Mesefilmek
18.00 Napóra – Híradó
19.05 Sportpercek
19.20 A harminckilences dandár
(magyar film)
20.55 Stúdióbeszélgetés a korszakról
21.55 A hónap koncertje
Egyházi kórusművek – maratoni kórusgála
22.30 Magnificat
(olasz film)
0.05 Pesti lóverseny
0.25 Vers (ism.)

HBO


6.30 Mozi! Mozi! Mozi!
7.00 Az üstökös éve
8.30 Csillagvirágok
10.05 Babar
10.30 Jó barátok
11.00 A rettenthetetlen hiéna
12.35 Hollywoodi akcióhősök
13.05 Álnokok és elnökök
14.45 Phoenix és a varázsszőnyeg
16.20 Vasmadarak 4.
18.00 Jöttünk, láttunk, visszamennénk 2.
20.00 Ál/arc
22.20 Spermafióka
23.55 A gonosz árnyéka
1.40 A kísértetház
4.10 Letaszítva

TV3


6.50 Nap-kelte
10.05 Nap-kelte extra
10.45 Utazás Gasztronómiában
11.15 A Simpson család
11.40 Alf
(amerikai sorozat – 33.)
12.10 Waikiki páros (11.)
13.05 Hawaii üzenetek (10.)
13.55 Széllovagok (14.)
Vér és könny
14.55 Perry Mason
(amerikai krimisorozat – 3.)
A meggyilkolt madame esete
16.45 Merlose Place (156-157.)
18.30 Cheers (8.)
19.00 Hír3
(hírműsor)
19.30 Jövőnéző
20.00 Kisvárosi rejtélyek (14.)
A békaember
20.50 New York rendőrei (18.)
A célpont
21.40 Végtelen határok (77.)
22.35 Alkonyzóna (90.)
23.05 Sportváltó (ismétlés)
23.35 Eleven Levi’s Chart
0.15 Video Hits No. 1

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek