Tv műsor – 1999. október 30. – Szombat

MTV 1

5.45 TS – Forma-1
Japán Nagydíj
Időmérő edzés
Közvetítés Suzukából
7.05 Aranyfüst – avagy: Mit üzen a múlt?
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
8.05 Te jössz!
Tízen túliak délelőttje
Szombatonként a kamaszoké a szó
10.00 Hol-mi?
11.00 Ablak
12.00 Déli harangszó
Utána: Hírek – Időjárás
12.05 Szellők szárnyán
Részletek a Budapesti Tavaszi Fesztivál operett-seregszemléjéről (ism.)
12.40 Visszatérés Édenbe
(ausztrál sorozat – 19.)
13.30 Jani házhoz megy…
Betlen János műsora
14.00 Háló
(riport-dokumentumfilm)
14.30 Delta
A legenda újraéled
15.00 Zenebutik – Zenehíd
16.00 A Századunk Műhelyéből (19.)
16.20 1100 év Európa közepén
(sorozat – 6.)
Ausztria – Burgenland Kismartoni járás
16.50 TS
PNB-labdarúgó-mérkőzés
19.00 Lottóshow
19.20 Időkerék (38.)
1937 – Guernica bombázása
19.30 Híradó
19.50 Sporthírek – Időjárás
20.00 Szatelit
20.35 Uborka
Politikai saláta
21.00 Írás a falon
(angol bűnügyi film – 2/2.)
0.05 U2-koncert Mexikóban
(angol film)

MTV 2


5.45 Agrárvilág
Válogatás
6.00 Nemzetiségi magazinok
7.40 Agrárvilág
8.00 Derült égből egy család (8.)
Alicia tévedése
8.50 Popzenei válogatás
9.00 Az ismeretlen Hitchcock
A farmer felesége
(angol film) FF
11.30 Harry és még egy jómadár
(angol ifjúsági sorozat)
Régiségek, régi trükkök
12.00 Déli harangszó
Utána: Emily
(kanadai sorozat – 7.)
Bukott angyalok
12.50 Popzenei válogatás
13.00 Thalassa – A tenger magazinja
Alain Kalita különleges kalandja
13.30 Algír
(amerikai film) FF
15.10 Szívtipró gimi (166.)
16.00 Sztárbarangoló
A Bikini együttes bemutatja Tokajt
16.30 Rögtön!
17.30 Csurka István: Döglött aknák
19.40 Esti mese
– Futrinka utca
(magyar bábfilmsorozat)
A szájkosár
– Dixi
(magyar animációs mesefilmsorozat – 1.)
Szörny
20.00 Híradó – Sporthírek
20.30 Könnyű altató
(amerikai film)
22.10 Unikum
Tükröződések
(magyar film)

RTL Klub


6.30 Ünnepnaptár (ismétlés)
7.00 Kölyökklub
– Enid Blyton kalandfilm-sorozata
– Superman
– Tom és Jerry
– Zorro
– Hé, Arnold!
– A mágus
(rajzfilmsorozatok)
10.50 Csőrre töltve
– Maci Laci
– Bolondos dallamok
(rajzfilm-összeállítás)
11.25 Mire gondolok?
(telefonos villámjáték)
11.30 Ausztrál expressz
(ausztrál sorozat – 39/8.)
12.25 Kedvenc
(kisállattartók magazinja)
12.55 Mire gondolok?
(telefonos villámjáték)
13.00 Hírek
13.10 Pepsi Music Chart
14.10 Galla-mappa
Briliáns konferanszok, frappáns reklámfilmek
14.35 Extralarge
(olasz krimisorozat – 3.)
Fekete mágia
16.25 Így készült: Sztárral szemben
16.35 SeaQuest DSV – A mélység birodalma
(amerikai sorozat – 28.)
Az érzelmek tengerén
17.30 Várom a párom
Párkereső show
18.30 Híradó
18.50 Fókusz plusz
19.10 Titkok és szerelmek
(mexikói sorozat – 20.)
20.00 Az utolsó mohikán
(amerikai kalandfilm)
22.05 Heti Hetes
Vidám, aktuális talk-show
23.05 Híradó – Időjárás
23.20 Mesék a kriptából
(amerikai horrorsorozat)
23.50 Életveszélyben – Hétköznapi hősök
0.50 Beavis és Butthead
(amerikai rajzfilmsorozat)
1.15 Fókusz plusz (ismétlés)
1.35 Divatklip

TV2


6.00 Gyökereink
(nemzetiségi magazin)
6.30 Repülő ház
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 Matiné
– Rocky és Bakacsin
– Blinky Bill
– Enigma Rémecskék kicsiny boltja
– Igazi szellemirtók
(rajzfilmsorozatok)
9.00 Cartoon Network
– Pöttöm kalandok
– Dexter laboratóriuma
– Pindur pandúrok
– A bolygó kapitánya
– Boci és Pipi
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Partytévé
Benne: Top 40; Slágerlista; Szőrmentén; Állatbarátok félórája; Zoom; Mozimánia
14.30 Csillagközi szökevények
(amerikai sci-fi sorozat – 7.)
15.30 Sabrina, a boszorkány
(amerikai vígjátéksorozat)
16.00 Jó barátok
(amerikai vígjátéksorozat – 8.)
16.30 Dawson és a haverok
(amerikai sorozat – 8.)
17.30 Herkules
(amerikai fantasztikus sorozat)
A semmirekellők
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Rosalinda
(mexikói sorozat – 33-34.)
20.00 Bad Boys – Mire jók a rossz fiúk?
(amerikai vígjáték)
22.00 Lángoló Mississippi
(amerikai film, 1983)
0.10 Y-akták
(kanadai misztikus sorozat)
24.00 Titokzatos játékok
(amerikai erotikus film)

Duna TV


5.30 Hírek; Gazdakör; És múlnak az évek…
7.20 Összkép
7.50 A kis medvebocs
8.00 Tarkabarka
9.00 Ami igaz, az igaz
9.15 Vihar a bazárban
9.30 Csillagjel
10.00 Nyelvőrző (ismétlés)
10.15 Hej, hej, helyes beszéd!
10.25 Minty (13/3.)
10.50 Miénk a tér (ismétlés)
11.55 Vers
12.00 Lapozó
(hírműsor)
12.20 Protestáns világ
12.35 Postabontás
12.50 VirTus (ismétlés)
13.20 Anziksz – Hajdúdorog
13.35 (Kis)Mamaklub
14.10 Marco Polo (8/5.)
15.20 Néhány perc Mály Gerővel
(kisfilm)
15.30 Egyszer volt… a reklámfotó
16.40 Helikon
16.55 Kedves
17.25 Mesefilmek
18.00 Napóra – Híradó
19.00 Tálentum – Somogyi Tibor
(portréfilm)
19.30 Esti kérdés
19.45 A rossz fiú
(francia film)
21.35 Híradó – Sportpercek
22.00 Túszul ejtve
(amerikai tévéfilm)
23.35 Híradó
23.40 Vers (ism.)
23.50 Las Vegas, végállomás
(amerikai film)

HBO


6.30 A felszín alatt
8.05 Túlélni Picassót
10.10 Terror a stadionban
11.50 A boldogító nem
13.20 Galaktikus támadás
15.20 101 kiskutya
17.05 Forrest Gump
19.30 Jó barátok
20.00 Apám, a hős
21.35 Utánunk a tűzözön
23.40 Blackjack
1.20 Halálmester
2.55 Apám, a hős
3.25 A bűvölet
(amerikai thriller)
5.15 Mozivarázs

TV3


6.50 Nap-kelte
10.05 Nap-kelte extra
10.55 Cinema (ismétlés)
11.25 A Simpson család
11.50 Alf (32.)
12.20 Quinn doktornő, a varázsló (11.)
13.15 Hawaii üzenetek (9.)
14.05 Széllovagok (13.)
15.00 Tin-tin
15.50 Bogaras bogarak
16.20 Lassie (8.)
16.50 Beveríy Hills 90210 (190-191.)
18.30 Cheers (7.)
19.00 Hír3
(hírműsor)
19.30 Sportváltó
20.00 Kisvárosi rejtélyek (13.)
20.50 New York rendőrei (17.)
21.45 Sólyomasszony
(amerikai kalandfilm, 1985)
0.05 Végtelen határok (76.)
1.00 Eleven (ismétlés)
1.40 Video Hits No. 1

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek