Tv műsor – 1999. október 23. – Szombat

MTV 1

5.45 Agrárvilág – válogatás
6.00 Aranyfüst – avagy: Mit üzen a múlt?
Benne: Hírek; Határtól határig
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
Evangélikus ifjúsági műsor
8.05 Te jössz!
Tízen túliak délelőttje
9.55 A Magyar Köztársaság lobogójának felvonása
Közvetítés a budapesti Kossuth Lajos térről
10.30 Hol-mi
(ifjúsági szolgáltató magazin)
11.00 Ablak
12.00 Hírek – Időjárás
12.05 Október 23. – A nemzet ünnepe
Stúdióbeszélgetés
12.45 Magyarország lángokban
Egy nép harca a szabadságért
(dokumentumfilm)
14.10 Ítélet
(magyar film)
15.55 A Századunk Műhelyéből (18.)
16.20 1100 év Európa közepén
(Az MTV sorozata a millennium tiszteletére – 5.)
Ausztria – Burgenland
Nezsideri járás
16.50 TS
PNB labdarúgómérkőzés
18.55 Időkerék
19.00 Lottóshow
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
20.00 Eldorádó
(magyar film)
21.45 Híradó
22.10 A forradalom képei
(dokumentumfilm)
22.55-1.35 Halálraítéltek ’56
(filmvallomások)

MTV 2


5.45 Agrárvilág
Válogatás
6.00 Nemzetiségi magazinok
7.40 Agrárvilág – válogatás
8.00 Derült égből egy család (7.)
A nagy ár
9.00 Az ismeretlen Hitchcock
Pezsgő
(angol némafilm)
10.30 Emily
(kanadai sorozat – 6.)
Az elvarázsolt baba
11.20 Harry és még egy jómadár
A nagy Rudini
11.45 Nekem ne lenne hazám?
12.00 Minden lében két kanál
A halálig bébi
13.00 Thalassa – A tenger magazinja (36.)
Szardínia a sivatagban
13.30 Az éjszaka kapui
(francia film)
15.20 Szívtipró gimi (164.)
16.05 Tisztelgés a forradalmi eseményeket elindító ifjúság előtt
16.55 Díszelőadás a Magyar Állami Operaházban
18.10 A halálraítélt
(magyar film)
20.00 Híradó – Sporthírek
20.30 Solti György vezényel
21.45 Híradó – Időjárás
22.05 A kertész kutyája
(spanyol vígjáték)

RTL Klub


6.30 Bibliai kalandok (ismétlés)
7.00 Kölyökklub
– Enid Blyton kalandfilmsorozata
– Superman
– Tom és Jerry
– Zorro
– Hé, Arnold!
– A mágus
(rajzfilmsorozatok)
10.50 Csőrre töltve
– Maci Laci
– Bolondos dallamok
(rajzfilm-összeállítás)
11.25 Mire gondolok?
11.30 Time Trax – Hajsza az időn át
(amerikai sci-fi sorozat – 27.)
A repülő öv
12.25 Kedvenc
(kisállattartók magazinja)
12.55 Mire gondolok?
(telefonos villámjáték)
13.00 Hírek
13.10 Pepsi Music Chart
14.10 Az utazás
(angol-amerikai film)
16.35 SeaQuest DSV – A mélység birodalma
(amerikai kalandfilmsorozat – 27.)
Sötét erők
17.30 Várom a párom
18.30 Híradó
18.50 Fókusz plusz
19.10 Titkok és szerelmek
(mexikói sorozat – 13.)
20.00 Csekkben a tenger
(amerikai film)
21.40 Heti Hetes
22.40 Híradó – Időjárás
22.55 Mesék a kriptából
(amerikai horrorsorozat)
Ma nem vagy önmagad
23.25 Életveszélyben – Hétköznapi hősök
0.25 Beavis és Butthead
(amerikai rajzfilmsorozat)
0.50 Fókusz plusz (ismétlés)
1.10 Divatklip

TV2


6.00 Gyökereink
(nemzetiségi magazin)
6.30 Repülő ház
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 Matiné
– Kiskakas gyémánt félkrajcárja
– Blinky Bill
– Enigma
– Igazi szellemirtók
(rajzfilmsorozatok)
9.00 Cartoon Network
– Pöttöm kalandok
– Dexter laboratóriuma
– Pindur pandúrok
– A bolygó kapitánya
– Boci és Pipi
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Partytévé
Benne: TOP 40; Szőrmentén; Zoom; Mozimánia
14.25 Szamárköhögés
(magyar film)
16.00 Jó barátok
(amerikai vígjátéksorozat – 7.)
16.30 Dawson és a haverok
(amerikai sorozat – 7.)
17.30 Herkules
(amerikai fantasztikus sorozat)
Az elveszett város
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Rosalinda
(mexikói sorozat – 21.)
20.00 Seherezádé
(francia kalandfilm – 2/1.)
21.50 Érett nők dicsérete
(amerikai film)
23.45 Elkobzott történelem
(angol dokumentumfilm)
0.40 Sok hűhó semmiért
A Szentendrei Teátrum előadása az 1998-as Művészetek Völgyében

Duna TV


5.30 Beköszöntő – Hírek
6.00 A forradalom helyszínei
6.20 Beethoven: Egmont nyitány
6.30 A forradalom versei
6.55 „Mindent a hazáért”
(magyar dokumentumfilm – 3/1-2.)
10.00 Kapcsoljuk a Kossuth teret
10.30 Ludas Matyi
(magyar animációs film)
11.40 Hungary in Revolt – a CBS híradófelvételei
11.50 Vers
Illyés Gyula: Egy mondat a zsarnokságról
12.00 Nagyszüleink mesélik
12.20 Magyarország levegőjét szívtam
13.10 Én élvezem az életet…
14.00 Magyarország lángokban
14.55 Akik lemondtak a bosszúról
15.20 Tálentum
Gérecz Attila költő
15.50 Megáll az idő
(magyar film, 1981)
17.30 A forradalom lángjai
17.45 A székely anyaváros
(kisfilm)
18.00 Híradó
18.10 Stúdióbeszélgetés a Szerelem című film kapcsán
18.35 Szerelem
(magyar film, 1971)
20.00 Telehíd
(vetélkedő)
22.30 A nap összefoglalója
23.30 „Mindent a hazáért!”
(dokumentumfilm – 3/3.)
24.00 Himnusz

HBO


6.30 Akira Kurosawa: Álmok
8.30 A Jönsson banda
10.00 Nicsak, ki beszél most!
11.35 A tömegpusztítás fegyverei
13.15 Repülj velem!
15.05 Billy, a macska
16.25 Csupasz pisztoly 33 1/3
17.50 Meglesni és megszeretni
19.30 Jó barátok
20.00 G. I. Jane
22.05 Hamed-Soto profi bokszdöntő
23.40 Gyilkosság a Fehér Házban
1.30 A férfiak büszkesége
2.35 Az utolsó belövés
4.10 G. I. Jane

TV3


6.50 Nap-kelte
10.05 Nap-kelte extra
10.55 Cinema (ismétlés)
11.25 A Simpson család
11.50 Alf (30.)
12.15 Quinn doktornő, a varázsló (10.)
13.10 Hawaii üzenetek (7.)
14.00 Széllovagok (1.)
15.00 Tin-tin
15.50 Bogaras bogarak
16.20 Lassie (8.)
16.50 Beverly Hills 90210 (189-190.)
18.30 Cheers-bár (5.)
19.00 Hír3
19.30 Autósmagazin
20.00 Kisvárosi rejtélyek (11.)
20.50 New York rendőrei (15.)
21.45 Vérvörös rúzsnyomok
(amerikai thriller)
23.40 Végtelen határok (74.)
0.35 Eleven
1.15 Video Hits No. 1

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek