Tv műsor – 1999. október 17. – Vasárnap

MTV 1

6.00 Gazdatévé
6.20 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
6.30 Mackó apó meséi
(angol bábfilmsorozat)
6.50 Garfield a Paradicsomban
(amerikai rajzfilmsorozat)
7.15 Szusszantó
7.20 Zenegér
7.45 TS – Forma-1
Malajziai Nagydíj
10.00 Cimbora-vakáció
Nyitányok, táncok
10.30 Púder
Vendég: Bajor Imre
11.00 XX. Monte-carlói cirkuszfesztivál
(francia film, ism.)
12.00 Déli harangszó
12.05 Visszatérés Édenbe
(ausztrál sorozat – 17.)
13.00 A Titanic kincse
(amerikai film)
14.55 VII. rendőrmotor-páros és V. járőr-gépkocsivezető országos verseny
15.20 Örömhír
A református egyház műsora
15.45 Egy világváros különös élete
16.35 Emily
(kanadai sorozat – 6.)
Az elvarázsolt baba
17.25 Időkerék
(angol sorozat)
1924 – „Alice Csodaországban”
Elmondja: a 4 éves Virginia Davis
17.30 Bűvös hatos
Játékmester: Rózsa György
17.55 TS – Gól!
PNB-mérkőzések összefoglalója
19.00 Híradó
19.10 A Hét
20.00 Családi kör
21.00 Holocaust
(amerikai sorozat – 4/2.)
22.40 Rock Café
23.35 11 után
Heltai Péter műsora

MTV 2


6.00 Hrvatska kronika
6.25 Ecranul nostru
6.50 Együtt
7.40 Gazdatévé
8.00 Egyházi műsorok
9.45 A mák virága is virág
11.20 Van öt perce?
Bizet: Carmen – Virágária
11.30 Harry és még egy jómadár
12.00 Déli harangszó
Utána: Minden lében két kanál
Az ott én vagyok
12.55 Thalassa – A tenger magazinja
Szibéria – mínusz 40 fok
13.25 Fall Leó-emlékműsor
14.10 Rosszcsont kalandjai
14.40 Szívtipró gimi
15.35 Szentföldi szent helyek üzenete
Jeruzsálem és Hebron
15.50 Turgenyev: Reggeli a marsallnál
(tévéjáték)
17.00 Zenebutik Plusz
Juhász Előd műsora
17.30 Bonbonniere
18.05 Szeszélyes évszakok
19.00 Kalózok
(magyar film)
20.40 Bűvös hatos
21.10 Híradó
Utána: A Hét
22.05 MM – Duna Tv
22.10 TS
Benne: Hírek, Totó; Gól!
A PNB mérkőzéseinek összefoglalója

RTL Klub


6.30 Ez nem boszorkányság!
(francia ismeretterjesztő sorozat)
7.00 Kölyökklub
– Enid Blyton kalandfilm-sorozata
– Superman
– Tom és Jerry
– Zorro
– Hé, Arnold!
– A mágus
10.55 Csőrre töltve
– Frédi és Béni
– Bolondos dallamok
(rajzfilm-összeállítás)
11.30 Mágusok
(ausztrál-lengyel sorozat – 52.)
11.55 Mire gondolok?
12.00 A világ körül Michael Palinnel
(angol dokumentumfilm-sorozat – 1.)
Alaszka és Oroszország
12.55 Mire gondolok?
13.00 Hírek
13.15 Ami házi hősünk
(amerikai vígjáték)
15.05 Acapulco akciócsoport
(amerikai akciófilm-sorozat – 4.)
Az arkangyal
16.00 2×2 néha sok(k)
(amerikai vígjátéksorozat – 22/6.)
A cél szentesíti az eszközt
16.30 Ausztrál expressz
(ausztrál kalandfilmsorozat – 39/6.)
17.30 Dallas
(amerikai sorozat – 6.)
18.30 Híradó
18.50 Akták
19.10 Titkok és szerelmek
(mexikói sorozat – 7.)
20.00 A szikla
(amerikai akciófilm)
22.30 Igaz történetek
Az egyetlen kiút
(amerikai film)
0.05 Híradó – Időjárás
0.20 Országház
(heti magazin)
0.50 A világ körül Michael Palinnel (ismétlés)
1.45 Akták (ismétlés)
2.05 Divatklip

TV2


6.00 Reggeli gondolatok
6.30 Állatkert a hátizsákban
Szórakoztatva oktató műsor gyerekeknek
7.00 TV2 Matiné
– Péter és a farkas
– Rocky és Bakacsin
– Blinky Bill
– Enigma
– Igazi szellemirtók
(rajzfilmsorozatok)
9.00 Cartoon Network
– Pöttöm kalandok
– Dexter laboratóriuma
– Pindur pandúrok
– A bolygó kapitánya
– Boci és Pipi
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Parker Lewis sohasem veszít
(amerikai ifjúsági vígjátéksorozat – 1.)
11.25 Gimi-dili
(amerikai ifjúsági sorozat)
12.15 Hurrá, utazunk!
(utazási magazin)
12.45 Vad világ
(természetfilm-sorozat)
13.35 Tequila
(olasz western)
15.15 MacGyver
(amerikai krimisorozat)
16.10 Szuper csapat
(amerikai kalandfilm-sorozat)
17.05 Mission Impossible – Az akciócsoport
(angol akciófilm-sorozat)
18.00 Napló
Közben: Tények
19.00 Luz Maria
(perui sorozat – 93.)
20.00 Zorro
(olasz kalandfilm)
22.10 Friderikusz Szubjektív
Közélet emberközelből
23.00 Gól!! Gól!! Gól!!
23.50 Botcsinálta doktor
(magyar vígjáték)
1.05 Forró nyomon
Megoldások magazinja (ism.)
1.50 Vers éjfél után

Duna TV


5.30 Hírek; Magyar Világ; Gazdakör; Protestáns világ; Postabontás
7.20 Amatőr természetbúvár
(angol sorozat – 13/2.)
A többi New York-i
7.50 Animációs filmek
9.30 Hej, hej, helyes beszéd! (ismétlés)
9.40 Hungaria Litterata (ism.)
10.20 Hungaria Litterata – műelemzések (ismétlés)
10.55 Mítoszok és legendák (13/1.)
11.20 Millenniumi Krónika
11.55 Vers
Arany János: Epilógus
12.00 Déli harangszó
12.10 Táncház
12.40 Figyelj!!!
13.15 Édes ellenfél
(magyar film, 1941)
14.35 Régi híradók
15.00 A Strauss-dinasztia (12/1.)
15.55 Családi album
16.45 Helikon
17.00 Talpalatnyi zöld
17.30 Mesefilmek
18.00 Napóra
19.00 Sportpercek
19.10 „Le a kalappal, urak, lángész van jelen”
Kocsis Zoltán műsora Chopin halálának 150. évfordulóján
19.50 Hétvégi történetek
20.45 Lágrimas Negras – Fekete könnyek
A Salsa nagyapái
(holland zenés portréfilm)
22.00 A maszk királya
(kínai játékfilm)
23.35 Pesti lóverseny
Összefoglaló a hét eseményeiről
23.55 Műsorajánlat – Vers (ism.)

HBO


6.30 Mozi! Mozi! Mozi!
7.00 Síró Ryan legendája
8.30 Lökött bagázs
10.05 Babar
10.30 Jó barátok
11.00 A végzet hollywoodi asszonyai – Jodie Foster
11.30 Bolond szél fúj
13.20 Kasza-kő
14.55 Vágta
16.45 Cher Las Vegasban
18.20 A miniszter félrelép
20.00 Mission Impossible
21.50 Vérfagyasztó
23.20 Sliver
1.10 A 18. angyal
2.40 A vadember
4.25 Az igazság kötelez

TV3


6.50 Nap-kelte
10.05 Nap-kelte extra
10.45 Utazás Gasztronómiában
11.15 A Simpson család
11.40 Alf (29.)
12.10 Waikiki páros (9.)
13.05 Hawaii üzenetek (6.)
13.55 Széllovagok (10.)
14.55 Perry Mason visszatér (6/1.)
16.45 Melrose Place (152-153.)
18.30 Cheers (4.)
19.00 Hír3
19.30 Jövőnéző
20.00 Kisvárosi rejtélyek (10.)
Hálaadás
20.50 New York rendőrei (14.)
21.45 Végtelen határok (72.)
22.35 Alkonyzóna (88.)
23.05 Jövőnéző (ismétlés)
23.35 Eleven (ismétlés)
0.20 Video Hits No. 1

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek