Tv műsor – 1999. október 16. – Szombat

MTV 1

5.45 Agrárvilág – válogatás
6.00 Aranyfüst
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
8.05 Te jössz!
Tízen túliak délelőttje
10.00 Hol-mi?
10.30 Szombati mozaik
Közéleti szolgáltató magazin
12.00 Déli harangszó
12.05 A Bob hercegtől a Mágnás Miskáig
12.35 Visszatérés Édenbe
(ausztrál sorozat – 16.)
13.30 Tranzit
14.00 Háló
(riport-dokumentumfilm)
14.30 Delta
15.00 TS – Forma-1
Malajziai Nagydíj
Időmérő edzés
16.00 A Századunk Műhelyéből (17.)
16.20 1100 év Európa közepén
(sorozat – 4.)
Horvátország és Szlovénia – Fiume, Abbázia, Szlovénia
16.50 TS – Bajnoki labdarúgómérkőzés
19.00 Lottóshow
Sztárvendégek: A Madách Színház művészei
19.20 Időkerék
(angol sorozat)
1923 – Elhivatottság
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Szeszélyes évszakok
(szórakoztató magazin)
21.00 Nyugaton a helyzet változatlan
(angol-amerikai film)
23.05 Hitchcock nyomában
Tehetséges gyilkos
(angol tévéfilm)

MTV 2

6.00 Nemzetiségi magazinok
7.40 Agrárvilág
8.00 Derült égből egy család (6.)
8.50 Popzenei válogatás
9.00 A szorító
(angol film, FF, feliratos)
11.10 Nekem ne lenne hazám…?
Nyugalom-völgye: Parádfürdő
11.30 Harry és még egy jómadár
12.00 Déli harangszó
Utána: Emily (5.)
12.50 Nemzeti értékeink
Zebegény – Szőnyi
13.00 Thalassa – A tenger magazinja
13.30 A papa
(amerikai film) FF
14.55 Rosszcsont kalandjai (36.)
15.25 Tánczenei koktél
Részletek Zámbó Jimmy koncertjéből
15.45 Szívtipró gimi (162.)
16.35 Rögtön!
Vámos Miklós Műsora
17.30 Örkény István: Kulcskeresők
Színdarab két részben
19.25 Popzenei válogatás
19.40 Esti mese
Futrinka utca
(magyar bábfilmsorozat)
A címlap
20.00 Híradó – Sporthírek
20.30 Jóban és rosszban
(ausztrál film)
22.05 TS – Tornász vb
Közvetítés Tiencsinből, felvételről

RTL Klub


6.30 Bibliai kalandok
7.00 Kölyökklub
– Enid Blyton kalandfilm-sorozata
– Superman
– Tom és Jerry
– Zorro
– Hé, Arnold!
– A mágus
(rajzfilmsorozatok)
10.55 Csőrre töltve
– Maci Laci
– Bolondos dallamok
(rajzfilm-összeállítás)
11.30 Mire gondolok?
11.35 Time Trax – Hajsza az időn át
(amerikai sci-fi sorozat – 26.)
Harmadik típusú találkozás
12.25 Kedvenc
(kisállattartók magazinja)
12.55 Mire gondolok?
(telefonos villámjáték)
13.00 Hírek
13.10 Pepsi Music Chart
14.10 Galla-mappa
Briliáns konferanszok, frappáns reklámfilmek
14.40 Extralarge
(olasz krimisorozat – 2.)
16.35 SeaQuest DSV – A mélység birodalma
(amerikai kalandfilmsorozat – 26.)
Az idegenek
17.30 Várom a párom
Párkereső show
18.30 Híradó
18.50 Fókusz plusz
19.10 Titkok és szerelmek
(mexikói sorozat – 6.)
20.00 Gálvölgyi-show
Október
20.40 Kész átverés show
22.10 Heti Hetes
23.10 Híradó – Időjárás
23.25 Mesék a kriptából
(amerikai horrorsorozat)
Hangok a mélyből
23.55 Életveszélyben – Hétköznapi hősök
0.55 Fókusz plusz (ismétlés)
1.15 Divatklip

TV2


6.00 Gyökereink
(nemzetiségi magazin)
6.30 Repülő ház
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 Matiné
– Az oroszlán és a bárány
– Nelli és az álomapó
– Blinky Bill
– Enigma
– Igazi szellemirtók
(rajzfilmsorozatok)
9.00 Cartoon Network
– Pöttöm kalandok
– Dexter laboratóriuma
– Pindur pandúrok
– A bolygó kapitánya
– Boci és Pipi
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Partytévé
Benne: TOP 40; Szőrmentén; Zoom; Mozimánia
14.30 Farscape – Csillagközi szökevények
(amerikai sci-fi sorozat – 6.)
15.30 Sabrina, a boszorkány
(amerikai vígjátéksorozat – 6.)
Álompartner
16.00 Jó barátok
(amerikai vígjátéksorozat – 6.)
16.30 Dawson és a haverok
(amerikai sorozat – 6.)
17.30 Herkules
Ítéletnap
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Luz Maria
(perui sorozat – 92.)
20.00 Komputerkémek
(amerikai krimi)
22.25 Kétségbeesve keresem Susant
(amerikai akció-vígjáték)
0.20 Y-akták
(kanadai misztikus sorozat)
0.50 Tükörkép
(amerikai erotikus film)

Duna TV


6.00 Hírek; Élő forrás; Napóra; Hírek
7.20 Összkép (ismétlés)
7.50 A kis medvebocs
8.00 Tarkabarka
9.00 Ami igaz, az igaz
9.15 Slapaj
Slapaj és a szerelem
9.55 Történelmi arcképcsarnok – János Zsigmond
10.10 Hej, hej, helyes beszéd! (ism.)
10.20 Minty
10.50 Miénk a tér (ismétlés)
11.55 Vers
Páll Lajos: Éjfél körül
12.00 Déli harangszó – Lapozó
12.20 Protestáns világ
12.35 Postabontás
12.50 Felelet az életnek
13.20 Anziksz
Csempeszkopács
13.40 Marco Polo (8/4.)
14.50 Különleges múzeumok
15.05 Néhány perc Mály Gerővel
15.20 Minoritates Mundi
15.50 Impressziók
16.00 A házasság
16.05 Keresem a párom
Telefonos vetélkedő
16.10 Társkeresés N. 1463
(magyar tévéfilm)
17.25 Házasságközvetítés régen és ma
17.50 Mese
18.00 Napóra – Híradó
18.20 Ki lesz a férjem, ki a feleségem?
18.25 Keresem a párom
18.30 Érdekházasság
18.50 Érdekből, szerelemből?
19.15 A csapda
(angol játékfilm)
21.05 Házasságszédelgők
21.30 Kuplék a házasságról
Zenés összeállítás
21.35 Híradó
22.00 Boldogság a réten
(francia játékfilm)
23.45 Egy feleség éppen elég?
Monogámia vagy poligámia?
0.10 A szőke lány
(olasz-francia tévéfilm)
0.55 Műsorajánlat – Vers

HBO


6.30 Spice World
8.05 Vérdíj 2. A nagy robbanás
9.45 Mindent a szelemért
11.15 Zenemánia: Robbie Williams
12.10 Expedíció
13.45 Kalózok kincse
15.15 Nekem 8
16.55 A cég
19.30 Jó barátok
20.00 Jöttünk láttunk, visszamennénk 2.
21.55 Életveszélyben
23.25 Bevetési parancs
1.00 Szív- és lábtörést
2.40 Jöttünk, láttunk, visszamennénk 2.
4.40 Rémálom az Elm utcában 3.

TV3


6.50 Nap-kelte
10.05 Nap-kelte extra
10.55 A Simpson család
11.20 Cinema (ismétlés)
11.50 Alf (28.)
12.15 Quinn doktornő, a varázsló (9.)
13.10 Hawaii üzenetek (5.)
14.00 Széllovagok (9.)
14.55 Tin-tin
15.45 Bogaras bogarak
16.15 Lassie (7.)
16.45 Beverly Hills 90210 (187-188.)
18.30 Cheers bár (3.)
19.00 Hír3
19.30 Sportváltó
20.00 Kisvárosi rejtélyek (9.)
20.50 New York rendőrei (13.)
21.45 A megszállottság törvénye
23.40 Végtelen határok (72.)
0.35 Eleven (ismétlés)
1.20 Video Hits No. 1

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek