Tv műsor – 1999. október 14. – Csütörtök

MTV 1

5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Szabadság tér
9.05 Bor és hatalom
(spanyol sorozat – 72.)
10.00 A pampák királya
(brazil sorozat – 118.)
11.10 Erdészház Falkenauban (29.)
A gyakornoklány
12.00 Déli harangszó
Utána: Hírek – Időjárás
12.30 Hírmagazin
13.00 Együtt
Velünk élő kisebbségek
13.58 Hírek – Időjárás
14.05 Szenzáció
(kanadai sorozat)
14.50 MC (ismétlés)
14.58 Hírek – Időjárás
15.00 A homok titkai
(brazil sorozat – 119.)
15.35 Kisokos
15.58 Hírek – Időjárás
16.00 Thalassa – A tenger magazinja
(francia sorozat)
16.35 Kaliforniai álom
(amerikai sorozat – 65/7.)
Videózunk vagy nem?
16.58 Hírek – Időjárás
17.00 Ki marad a végén?
17.30 „…hogy mindnyájan egyek legyenek…”
Gondolatok a Keresztény Ifjúsági Egyesületről
17.50 Körzeti híradók
18.00 Híradó – Időjárás
18.15 THÉMA
18.30 Időkerék
(angol sorozat)
1921 – A kísérletezés
18.40 Vészhelyzet
(amerikai sorozat)
Engedjétek hozzám a kisdedeket!
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Kisváros
Csapda 1.
20.30 Mr. Bean, a nyári Mikulás
(brit burleszkfilm)
21.00 Show-bálvány
Az 1948-as év
22.00 Híradó – Időjárás
22.05 Aktuális
22.30 Világkép
23.00 Twin Peaks
(amerikai sorozat – 2.)

MTV 2


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Szabadság tér
9.05 Az örökzöld örökzöldek
Válogatás Záray Márta és Vámosi János felvételeiből
10.00 Az MTV archívumából
Benne:
10.00 Bordal
Szőlőről, borról, emberekről (4.)
Borkultúra
10.25 Tetovált Paradicsom
Új-Zéland, Marquesas
11.00 Önök kérték!
11.50 Néprajzi értékeink
Kis mosósulyok
12.00 Déli harangszó
Utána: Bor és hatalom
12.50 Popzenei válogatás
Az elmúlt évek legsikeresebb slágereiből
13.00 Aktuális
13.20 Nyitott Stúdió
Cifra együttes
13.30 Hírmagazin
14.00 Delta
14.30 Körző
15.00 Háló
(riport-dokumentumfilm)
15.30 Az én zeném
16.00 Iskola utca – Tudóra
17.30 Magyar Ház
18.00 TS
– Tornász-vb
Közvetítés Tiencsinből, felvételről
19.40 Esti mese
20.00 Híradó – Sporthírek
20.30 Bűnözők arcképcsarnoka
Al Capone
21.20 Mi, húszévesek
(szovjet film – 2/1.)
23.00 Záróra

RTL Klub

6.00 Pont hu (ismétlés)
6.30 Reggeli
9.05 Élettér (ismétlés)
9.15 Recept Klub (ismétlés)
9.25 Lois és Clark – Superman legújabb kalandjai (ismétlés)
10.15 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
10.45 Top Shop
11.15 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
12.10 Titkok és szerelmek
(mexikói sorozat, ismétlés)
12.55 Mire gondolok?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
(életmódmagazin)
13.20 Recept Klub
13.30 Top Shop
13.55 Lili, a virágangyal
(japán rajzfilmsorozat)
14.25 Klip Klub
14.45 Lassie
(amerikai sorozat)
Az őrangyal
15.10 Az első csók
(francia tinisorozat – 53.)
A katasztrófa
15.40 Második csók
(francia tinisorozat – 95.)
16.10 Lois és Clark – Superman legújabb kalandjai
(amerikai sci-fi sorozat – 46.)
16.55 Mire gondolok?
17.00 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat – 29.)
A szivárvány végénél
17.50 Mire gondolok?
17.55 Titkok és szerelmek
(mexikói sorozat – 4.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt
(magyar sorozat – 387-388.)
20.00 Jack
(amerikai vígjáték)
21.45 Este
(hírmagazin)
22.30 Halálra ítélve
(amerikai krimi)
0.05 Fókusz (ismétlés)
0.25 Divatklip

TV2

6.10 Faluvilág
6.25 Aerobik Norbival
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
8.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat, ismétlés)
8.55 Riviéra (ismétlés)
9.25 Airport
(angol dokumentumfilm-sorozat – 6.)
9.50 Kiskedvencek klinikája
10.20 Hurrá, utazunk!
(utazási magazin, ismétlés)
10.50 Közvetlen ajánlat
11.20 Háló@Világ
Kultúra az Interneten
11.55 Follow me
12.10 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat – 24.)
12.35 Riviéra
(európai koprodukciós sorozat – 29.)
13.00 Amerika csalogánya
(amerikai film)
14.45 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat – 519.)
15.10 Szuper csapat
16.00 Sunset Beach
(amerikai sorozat – 281.)
16.45 Samantha
(venezuelai sorozat – 4.)
17.40 Luz María
(perui sorozat – 90.)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
19.30 Rosalinda
(mexikói sorozat – 14.)
20.00 Marimar
(mexikói sorozat – 149.)
20.20 Pa-Dö-Dö Show
A lányok (nem) angyalok!
21.45 Jó estét, Magyarország!
22.30 Rosamunda Pilcher: Tengerparti ház
(német krimi)
0.15 Magyarország holnap
0.50 Vers éjfél után

Duna TV

4.15 Egy óra Virradóra
(ismétlő válogatás szerdáról)
5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.15 Napóra (ismétlés)
9.45 Régiók (ismétlés)
10.15 Police (ismétlés)
10.55 Szlovák városok
Kassa
(szlovák filmetűd)
11.05 Dr. Finlay (7/5.)
Egy apró tévedés
11.55 Vers
Hervay Gizella: Dobverő
12.00 Déli harangszó – Lapozó
12.20 Magyar kisvasutak
(ismeretterjesztő film)
12.50 Sárga rózsa
(magyar film, 1940) FF
14.05 Tele-enciklopédia
(spanyol sorozat – 77.)
14.20 Hogyan gondolkodnak a kutyák?
15.20 Julius Caesar
(angol film, 1970)
17.15 Nyelvőrző
17.30 Mesefilmek
18.00 Napóra
19.00 Összkép
19.30 Hej, hej, helyes beszéd!
19.35 Sportpercek
19.40 Reklám
19.45 Capuccino melange
(osztrák-német tévéfilm, 1993)
21.20 Mindennapi rémtörténet
(kisfilm)
21.35 Híradó
21.55 Műsorajánlat – Reklám
22.00 Katedrális
Építészek félórája
22.30 Lou Reed – Rockerszív
(amerikai portréfilm)
23.25 Raszter
(magyar filmetűd) FF
0.05 Vers (ism.)

HBO

6.30 Szederkert
7.00 Jó barátok
7.30 Dallas: A Ewingok háborúja
8.55 Meglesni és megszeretni
10.35 Vasmadarak 4.
12.15 Babar, az elefántok királya
13.35 A Jönsson banda
15.00 Tina
16.55 Terror a stadionban
18.35 Dallas
20.00 A nyakék nyomában
21.40 A végzet hollywoodi asszonyai
22.10 Kockázatos játék
24.00 Az ügyvéd ördöge
1.30 Nyerő páros
3.05 Hatalmas Aphrodité
4.40 Túlélő

TV3

5.50 Nap-kelte
9.05 Dinasztia (127.)
10.00 Video Hits No. 1
13.05 Közvetlen ajánlat
13.35 Cherry 2000
(amerikai akciófilm, 1988)
15.25 72 óra
15.55 Chicago Hope (34.)
16.45 Beverly Hills 90210 (128.)
17.35 Conan, a kalandor (12.)
A halál árnyai
18.30 Egy rém rendes család
(amerikai vígjátéksorozat – 172.)
19.00 Hír3
19.30 Egy rém rendes család (173.)
Bűn és bűnhődés
20.00 Csillagkapu
(amerikai sci-fi sorozat – 25.)
Emlékek rabjai
20.50 Ördögűző 2.
(amerikai horror, 1977)
23.10 A dumagép
(amerikai vígjátéksorozat – 34.)
Ássuk el a csatabárdot!
23.40 Hír3 (ismétlés)
0.10 72 óra (ismétlés)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek