Tv műsor – 1999. augusztus 29. – Vasárnap

MTV 1

6.30 Gazdaképző
7.00 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
7.05 Varázsvilág
(finn rajzfilmsorozat – 3.)
7.15 Minimanók
(kanadai rajzfilmsorozat)
7.30 Bicsibocs kalandjai
(angol rajzfilmsorozat)
7.55 A te mozid
1. Kismaszat és a gézengúzok
(ifjúsági tévéfilm)
2. A dunai hajós
(tévéfilm – 2/1-2.)
9.55 Tévémagiszter
11.00 TS
Kajak-kenu-vb
500 méteres férfi-női döntők
Közvetítés Milánóból
12.00 Hírek – Időjárás
12.10 Szerencsepercek
12.35 Vörös Sári nótafelvételeiből (ism.)
13.00 Gazdatévé
13.20 Örömhír
A metodista egyház műsora
13.45 TS
– Forma-1
Belga Nagydíj
– Kajak-kenu-vb
16.35 Tanévnyitó
Az országos tanévnyitó közvetítése, ünnepi beszédet mond Pokorni Zoltán oktatási miniszter
17.25 Úton
Európa-magazin
(Feliratozva is!)
18.00 TS – Gól
(A PNB-mérkőzések összefoglalója)
19.00 A Hét
Híradó – Időjárás
20.00 Játék határok nélkül
(3. forduló, 1-2.)
21.30 Pávák tavasza
(angol sorozat – 3/3.)
22.25 Hangszál(l)
Zenei vetélkedő sztárvendéggel
22.50 Mustra
(mozgókép magazin)
23.15 11 után
Heltai Péter műsora

MTV 2

7.25 Tudóra felsőfok
A tudás és tudomány órái
9.25 Kánon
Vallás és kultúra
9.55 A felső tízezer
(amerikai tévéfilm – 2/2.)
11.30 „Balaton, te kedves öreg tenger…”
Zenés utazás
12.10 Utazz velünk, Magyarországon!
Baranyai barangolások
12.50 Aprók tánca
Mezőség – Vajdakamarás
13.10 Aranyfüst (ism.)
15.05 Gránát Zsuzsa nótákat énekel
15.30 Delta 2000
16.00 II. József császár
(tévéjáték)
17.15 Nemzeti értékeink
17.30 Ha felnövök…
(dokumentumfilm-sorozat – 2.)
17.55 Tabi László: Jubileum
(tévéjáték)
18.55 Szívtipró gimi
(ausztrál sorozat – 150.)
19.40 Döntöttem – Légy boldog
(dél-afrikai ifjúsági dokumentumfilm)
20.00 A Hét – Híradó
21.00 TS – Atlétikai vb
Közvetítés Sevillából, felvételről
22.10 TS – Gól!
A PNB mérkőzéseinek összefoglalója
23.05 Századfordító magyarok
Molnár Antal-portré
23.05 MM
Tízezer nap
23.55 PoliTour
Az MTV világjáró mozaikja

RTL Klub

6.30 Ez nem boszorkányság!
(francia ismeretterjesztő sorozat)
7.00 Kölyökklub
– Enid Blyton kalandfilm­sorozata
– Superman
– Űrdinkák
– Cicabogarak
– Hé, Arnold!
– Dinódili
10.55 Csőrre töltve
– Frédi és Béni
– Bolondos dallamok
(rajzfilm-összeállítás)
11.25 Mágusok
(ausztrál-lengyel sorozat – 44.)
11.55 Mire gondolok?
(telefonos villámjáték)
12.00 Sasok: Szárnyaló árnyak
(angol természetfilm)
12.55 Mire gondolok?
(telefonos villámjáték)
13.00 Hírek
13.10 Knight Rider
(amerikai sorozat – 89.)
14.05 Elszabadult indulatok
(amerikai krimi)
15.40 Linda
(magyar filmsorozat – 14.)
Erotic show
17.00 Őrangyalok
(olasz vígjátéksorozat – 5.)
Dolláreső
18.45 Híradó
19.05 Akták
19.30 Vasárnapi kiadás
20.00 Fitty-fitty
(amerikai akciófilm)
21.50 Igaz történetek
David
(amerikai film)
23.25 Híradó – Időjárás
23.40 Antenna
0.10 Sasok: Szárnyaló árnyak (ismétlés)
1.05 Akták (ismétlés)
Időjárás-jelentés
1.25 Divatklip

TV2

6.00 Reggeli gondolatok
6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 Matiné
– Bölcs törpék a világ körül
– Cápali és Cápeti
– Kutyavilág
– Tabaluga
– Blinky Bill
– Rémecskék kicsiny boltja
– Enigma – a szuperhős
– Kis boszorkányok
– Igazi szellemirtók
(rajzfilmsorozatok)
10.00 Családi kötelékek
(amerikai vígjátéksorozat)
11.00 Pénzes asszony kerestetik
(amerikai vígjáték)
12.50 Lacikonyha
13.15 Titokzatos természet
(angol dokumentumfilm)
14.05 Hurrá, utazunk!
(utazási magazin)
Szlovénia
14.35 A bűvész
(amerikai krimisorozat)
15.30 Columbo
(amerikai krimisorozat)
Szemfényvesztő
17.05 A Szuper csapat
(amerikai akciósorozat)
18.05 Mission Impossible – Az akciócsoport
(angol akciósorozat)
19.00 Napló
Közben: Tények
19.55 Reklám
Benne: SOPRONI ÁSZOK
20.00 Afrika-koktél
(angol vígjáték)
21.40 Knight Rider Team
(amerikai akciófilm-sorozat)
22.40 Gól!! Gól!! Gól!!
23.50 Furcsa pár
(vígjáték)
2.00 Premier
2.30 Vers éjfél után

Duna TV

5.30 Hírek – Váltó
6.05 Élő egyház (ismétlés)
6.20 Héthatár (ismétlés)
6.50 Postabontás (ismétlés)
7.05 Reggeli muzsika
7.20 Mi magunk és egyéb állatfajták
(kanadai ismeretterjesztő sorozat – 12/7.)
7.45 Miénk a tér
Fiatalok egy órája (ismétlés)
8.50 Tengeri ördögök
(angol kalandfilm)
10.15 Az Altamira-barlang
(spanyol sorozat – 3/3.)
11.05 Forrásvidék
(honismereti magazin)
11.35 Beavatás
Czakó Gábor tévéesszéje
11.55 Vers
12.00 Hírek
12.10 Helikon – Könyvjelző (ismétlés)
12.25 Ágrólszakadt úrilány
(magyar film, 1943)
13.55 Ha ketten vagy hárman
(családi műsor)
14.25 Emlékképek – Régi híradók
14.50 Sportképek
17.00 Mozgó Kép
(filmmagazin)
17.30 Mesefilmek
18.00 Heti hírmondó
18.50 Híradó
19.05 Sportpercek
19.15 VIII. Zempléni művészeti napok
21.10 Egy film portréja – Kristin Lavransdatter
(svéd-norvég portréfilm)
22.05 Pesti lóverseny
22.30 Kiálts az ördögre!
(amerikai film, ismétlés)
0.25 Vers

HBO

6.30 Mozi! Mozi! Mozi!
7.00 Angyalok a padláson
8.30 Marilyn mosolya
10.05 Babar – Az elefánt expressz
10.30 Merülés
12.05 A második polgárháború
13.45 Álmok hősei
15.20 Az új karatekölyök
17.05 Emma
(angol film)
19.10 Melrose Place
20.00 A rettenthetetlen
22.55 Az utolsó emberig
0.40 Csillagközi invázió

TV3

6.50 Nap-kelte
10.05 Nap-kelte extra
10.55 Utazás Gasztronómiában
11.25 Jövőnéző
11.50 Bír-lak (18.)
12.15 Alf (11.)
12.40 Waikiki páros (2.)
13.25 Flipper, a delfin (36.)
14.20 Életmentő járőr (18.)
15.05 Az Angyal (39.)
15.55 Sherlock Holmes (39.)
16.50 Melrose Place (139-140.)
18.30 Hír3
19.00 Roseanne (36.)
19.25 MASH (32.)
19.50 Wolf (7.)
20.40 Vadnyugati fejvadász (21.)
21.30 Végtelen határok (59.)
22.25 Alkonyzóna (82.)
22.55 Jövőnéző (ismétlés)
23.25 Eleven (ismétlés)
0.05 Video Hits No. 1

MSat

1.55 Music Box
7.00 Nickelodeon
Fecsegő tipegők
7.30 Jaj. a szörnyek!
8.00 Rocko
8.30 Hé, Arnold!
9.00 Macseb
9.30 KaBlam!
10.00 A titkos templom legendái
10.30 Global Guts
11.00 Kenan és Kel
11.30 Hódító hódok
12.00 Jaj, a szörnyek!
12.30 Rocko
13.00 Hé, Arnold!
13.30 Sok hűhó
14.00 Clarissa
14.30 Pete és kis Pete
15.00 KaBlam!
15.30 Global Guts
16.00 Fecsegő tipegők
16.30 Jaj, a szörnyek!
17.00 Hódító hódok
17.30 A Thornberry család
18.00 Hé, Arnold!
18.30 Allen Strange utazása
19.00 Sztárok civilben
19.30 Hír-M
20.05 A vágy erejével
21.55 Tisztességtelen viselkedés
23.30 Hír-M
24.00 Sztárok civilben
1.00 Music Box

Szív TV

0.35 Music Box
6.50 Tipp-top (ismétlés)
7.00 Music Box
8.00 Terhestorna
Lazítson Cindy Crawforddal!
8.40 Music Box
13.30 Ez a te napod Benny Hillel
14.00 Music Box
18.00 Élet és design
18.30 Ringen belül
19.30 Aloha (ismétlés)
20.00 Véres küzdelem (ismétlés)
21.50 Pagoda (ism.)
22.50 Egy páholyban Benkő Dániellel
23.10 Music Box
0.10 Tipp-top
0.35 Music Box

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek