Tv műsor – 1999. július 24. – Szombat

MTV 1

Adókarbantartás miatt 4.00-8.00 óráig Fehérgyarmat, Kékes, Komádi és Nagykanizsa vételkörzetében a műsorsugárzás szünetel!

6.00: Aranyfüst
avagy: Mit üzen a múlt?
Benne: 6.05: Határtól határig
8.00: Hol-mi?
8.30: Jó reggelt adj, Istenem!
8.40-11.00: Útipoggyász
Filmek, sorsok, viták kamaszoknak
Pityke
Magyar rajzfilmsorozat
8.50: Radír
A jelmez
9.10: Zenelánc
9.15: Reménytelenül
Török kisjátékfilm
9.45: Fazonok
10.30: Tizenhat
Svéd ifjúsági sorozat, 8. befejező rész
11.05: Nostromo
Brit tévéfilmsorozat, 5.
12.00: Hírek
12.05: Euro-percek
12.15: Válaszolunk…
a nézők telefonjaira
12.45: TS
Forma-1 osztrák nagydíj
Időmérő edzés
14.10: Tövismadarak – A hiányzó évek
4.,  befejező rész
15.00: Gaia: Ökoalternatívák
15.30: Divat 2000
16.00: Delta 2000
16.25: A Századunk műhelyéből
Bokor Péter és Hanák Gábor filmje, 5.
16.50: A levegőóceán titkai
Amerikai ismeretterjesztő filmsorozat (befejező rész)
13.: A villámok
17.15: Teljes napfogyatkozás
17.25: TS
Úszó-Eb
18.30: Ki marad a végén?
19.00: Lottó-show
19.25: Mindig tartson velünk!
19.30: Híradó
Sporthírek
20.00: Uborka
20.20: Szatelit-kabaré
21.00: A néma szemtanú
Brit tévéfilmsorozat
Elhagyva, 2/1-2.
22.35: Kenő-sorsolás
22.45: Az év édesanyja

MTV 2

6.00: Aranyfüst
avagy: Mit üzen a múlt?
8.00: Gazdaképző
8.30: Gazdatévé
9.00: Aktuális
9.30: Európa Ablak
Ismétlések angol felirattal
11.30: Az MTV Gyermekszínháza
Ludas Matyi
Mesejáték két részben
A miskolci Nemzeti Színház előadása, felvételről (1980)
13.15: Zenélő gyermekkezek
13.30: A magyar irodalom képes története, 47. (ism.)
14.00: Cherubintól a grófnéig
Portréfilm Sándor Judit énekesnőről
15.00: Triangulum
Az Őrség és vidéke
15.30: A bomlás virágai
Az Osztrák-Magyar Monarchia szóban, képben, zenében, 11/11.
16.10: Árnyékfogó
16.40: Nekem ne lenne hazám?
Vele és mellette
Káli medence
17.00: Útonállók
Ausztrál tévéfilmsorozat, 1.
18.40: Rosszcsont kalandjai
15.: Az újra megtalált arany
19.10: Dharma és Greg, avagy kettőn áll a vásár
befejező rész 23.: Sok hűhó valamiért
19.30: Mesetár
Leo és Fred: Krimi
Mazsola: A béka (FF)
A kockásfülű nyúl: Zenedélután
20.00: Híradó
20.30: Körző
21.00: Vízi zsaruk
Ausztrál filmsorozat
50.: A csapda
21.50: Mosoly a javából
Randevú a Royalban
22.45: Publikum

RTL Klub

Adókarbantartás miatt 4.00-8.00 óráig Kékes, Komádi és Nagykanizsa vételkörzetében a műsorsugárzás szünetel!

6.30: Bibliai kalandok
7.00: Kölyökklub
– Süsü, a sárkány
– Zsebsárkányok
– Hódító hódok
– Cicabogarak
– Hé, Arnold!
– Dinodili
11.00: Csőrre töltve
– Szilveszter és Csőrike kalandjai
– Bolondos dallamok
Rajzfilm-összeállítás
11.25: Mágusok
Ausztrál-lengyel filmsorozat, 33.
11.57: Mire gondolok?
12.00: BRAVO Tv
12.50: RTL Klub Road Show
Salgótarjánban
12.57: Mire gondolok?
13.00: Hírek
13.10: Kedvenc
13.40: Küzdelmek
Amerikai westernfilm (1959)
15.30: Vadnyugati galiba
Amerikai vígjáték
17.05: Kung-fu
Amerikai kalandfilmsorozat, 33.
17.55:  Mortal Kombat Conquest
15.: Sötét erők szövetsége
18.45: Híradó
19.05: Fókusz plusz
19.30: Galla-mappa
Galla Miklós kedvenc reklámfilmjei
20.00: Kész átverés-show
Vendég: Bach Szilvia és a Migrén
21.20: Zsarufrász
Amerikai akcióvígjáték
23.20: Híradó
23.35: Nikita, a bérgyilkosnő
Amerikai akciófilm-sorozat
22.: A végső játszma
0.25: Fókusz plusz (ism.)
0.45: Divatklip

TV2

Adókarbantartás miatt 4.00-8.00 óráig Fehérgyarmat, Kékes, Komádi és Nagykanizsa vételkörzetében a műsorsugárzás szünetel!

6.00: Gyökereink
Kisebbségi magazin
6.30: Könyvek könyve
Biblia gyermekeknek
7.00: tv2 matiné
Bölcs törpék a világ körül; Urmel; Sandokan; Blinky Bill; Rémecskék kicsiny boltja; Igazi szellemirtók
9.30: Az ifjú Superman kalandjai
Amerikai kalandfilmsorozat
10.00: Egy úr az űrből
Amerikai vígjátéksorozat
10.30: Gimidili
Amerikai ifjúsági vígjátéksorozat
11.00: Partitévé
Zene, film, sztárok, receptek – fiataloknak
12.00: Slágerlista
12.30: Madison
Kanadai ifjúsági film
13.00: Miért éppen Alaszka?
13.50: Új sorozat!
Shogun
15.40: Újra szól a hatlövetű
Amerikai westernfilm
18.00: Szerelem első látásra
18.30: Tények
19.00: Herkules
Amerikai fantasyfilm-sorozat
Ahogy leszáll a sötétség
20.00: A fehér elefánt
Olasz kalandfilm, 2/1.
22.00: Szökevényvonat
Amerikai akciófilm
0.00: Meghökkentő találkozások
Francia filmsorozat
0.30: A megszállott
Amerikai erotikus film

Duna TV

5.30: Hírek
5.35: Gazdakör
6.05: Régiók
6.35: Figyelj!
7.05: Hírek, Reggeli muzsika
7.20: Összkép (ism.)
7.50: Animációs filmek gyerekeknek
A kis medvebocs
8.00: Tesz-vesz város
8.20: Doktor Hangyás
8.35: Az ókor csodái: Gerasa
9.05: Nyelvőrző
9.20: Magyar történelmi arcképcsarnok: II. Lajos
9.35: Zengő ábécé
9.45: Ami igaz, az igaz
10.00: Tarkabarka
11.00: Tudni akarom
A vonat
11.05: Bolondos ládafiák – nagy nevettetők
Egy görbe éjszaka
11.25: Himalája
13/4.: A monszun
11.55: Vers
Károlyi Amy: Nem könyörül
12.05: Lapozó
12.20: Protestáns világ
12.35: Postabontás
12.50: Anziksz (Zirc)
13.10: Őrangyalok
Olasz film (1996)
Égből pottyant szerencse
14.40: Tangó
Magyar riportfilm
15.45: Egyszer volt… a vendég
Állunk rendelkezésére
16.35: Bolondos ládafiák – nagy nevettetők
Bobby az ópiumbarlangban
16.55: Minoritates Mundi
17.25: Mese
18.00: Híradó
18.20: Tálentum
Szabó Pál
18.55: Capuccino melange
Osztrák-német tévéfilm (1993)
20.30: Ifjú muzsikusok mesterfokon
5/2.: Jean Toots Thielemans szájharmonikással találkozik Aram Raken
21.00: Híradó
21.20: Sportpercek
21.40: Egy csöppnyi napsütés
Brit film (1985)
23.10: Híradó
23.20: Vers (ism.)
23.25: Az éjszaka filmje
A nemek harca
Amerikai film (1992)

HBO

6.30: Dzsungel Jack visszatér
Dán rajzfilm
7.45: Robin Hood – A fuszeklik fejedelme
Amerikai vígjáték
9.30: Megúszni egy gyilkosságot
Amerikai vígjáték
11.00: Melrose Place
11.50: Hollywoodi akcióhősök: Val Kilmer
12.25: Galaktikus támadás
Amerikai fantasztikus akciófilm
14.20: Dzsungelből dzsungelbe
Amerikai vígjáték
16.05: Ragyogj!
Ausztrál film
17.50: Batman és Robin
Amerikai kalandfilm
20.00: Egyedül nem megy
Amerikai vígjáték
21.40: A miniszter félrelép
Magyar vígjáték
23.20: A pillangó tánca
Amerikai thriller
1.30: Rózsaszín háromszögben
Amerikai dokumentumfilm
2.25: Legbelső félelem
Amerikai thriller
4.35: Egyedül nem megy
Amerikai vígjáték

TV3

6.50: Nap-kelte
10.05: Nap-kelte extra
Válogatás a hét legérdekesebb műsoraiból
10.55: Bír-lak
Amerikai vígjátéksorozat, 8.
11.25: Cinema (ism.)
11.55: A rejtelmes sziget
Amerikai kalandfilmsorozat, 35-36.
12.45: Lois és Clark: Superman legújabb kalandjai
Amerikai kalandfilmsorozat, 15.
13.35: Flipper, a delfin
14.25: Életmentő járőr
15.10: Denver, az utolsó dinoszaurusz
16.00: Az ezüst kiscsikó
16.25: A hóbortos Twist család
16.50: Beverly Hills 90210
18.30: Hír3
19.00: Roseanne
Húgok és nővérek
19.25: MASH
Sasszem mondja
19.50: A kulcsember
Amerikai sorozat, 19.
Az ítélet napja
20.40: Vadnyugati fejvadász
Amerikai kalandfilmsorozat, 10.
21.30: Agatha Christie: Rejtély az Antillákon
Amerikai krimi (1989)
23.15: Végtelen határok
Amerikai sorozat, 46.
0.10: Eleven (ism.)
0.50: Video Hits No. 1.

MSat

0.50: Music Box
7.00: Nickelodeon
Hé, Arnold!
7.30: Rocko
8.00: Jaj, a szörnyek!
8.30: Pete és kis Pete
9.00: KaBlam!
9.30: Ren és Stimpy show
10.00: A titkos templom legendái
10.30: Global Guts
11.00: Sok hűhó
11.30: Fecsegő tipegők
12.00: Rocko
12.30: Jaj, a szörnyek!
13.00: Hé, Arnold!
13.30: Kenan és Kel
14.00: Clarissa
14.30: Pete és kis Pete
15.00: Hódító hódok
15.30: Global Guts
16.00: Hé, Arnold!
16.30: Fecsegő tipegők
17.00: Macseb
17.30: Allen Strange utazása
18.00: Kenan és Kel
18.30: Pete és kis Pete
19.00: Ugródeszka
19.30: Hír-M
19.55: Kereskedelmi műsor
20.00: Vahur
20.30: Őrjítő szerelem
Amerikai akciófilm
22.00: Kereskedelmi műsor
22.20: Sorozatgyilkos
Amerikai akciófilm (ism.)
23.55: Hír-M (ism.)
0.25: Vahur (ism.)
0.55: Ugródeszka (ism.)
1.25: Kereskedelmi műsor
1.55: Music Box

Szív TV

0.35: Music Box Classic
Közben: 6.50: Tipp-Top (ism.)
8.00: Meditációs jóga
Testszépítés Bíró Icával
10.00, 12.00, 14.00: Kereskedelmi műsor
18.30: A 21. század sportjai
19.00: Hívd Andreát!
Szenes Andrea talk-showja (ism.)
19.30: Irányjelző
20.00: Sárkányszemek
Amerikai karatefilm (ism.)
22.30: Music Box
0.10: Tipp-Top
0.35: Music Box

ATV

24.00: Képes magazin
19.00: Műsorismertetés, hírek, időjárás
19.10: Magyar mesék gyerekeknek
19.15: Esti lazító torna
19.20: ATV-különjárat
20.00: Aranycsapat
Magyar film
22.10: Lapszemle
22.15: Klippercek
22.30: Aszcendens

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek