Tv műsor – 1999. július 12. – Hétfő

MTV 1

5.57: Hajnali gondolatok
6.00: Szabadság tér
Reggeli információs műsor
Benne: 6.00 és 7.00: Híradó
6.30: Regionális hírek, lapszemle
7.30: Hírek, lapszemle
8.00: Regionális hírek
9.00: Bor és hatalom
Katalán sorozat – 88/5.
9.30: Szünidei  matiné
Cigánykerék
9.55: Feles Elek
Rátonyi Róbert műsora
10.10: Én táncolnék veled…
Charleston
10.20: Fürkész történetei: Az alma
10.50: Mecénás (ism.)
11.30: A homok titkai
Brazil filmsorozat – 180/53.
12.00: Híradó
12.30: Szerelmek Saint-Tropez-ban
Francia filmsorozat
65/31. rész: Isten hozott a fedélzeten
13.25: Cigány Magazin
13.50: Domovina
Szlovák nyelvű nemzetiségi magazin
14.25: A pampák királya
Brazil filmsorozat – 130/58.
15.20: Kincsestár
Műsorvezető: Fodor János
16.55: Szívtipró gimi
Ausztrál tévéfilmsorozat – 170/150.
17.45: Körzeti híradók
18.00: Gyorssegély
Karitatív szolgáltató műsor
18.10: Betegjogi esetek
18.40: Teljes napfogyatkozás Magyarországon
18.50: A bestia
Brazil tévéfilmsorozat – 240/224.
19.15: Gyerekeknek!
Mekk mester
Magyar rajzfilmsorozat
19.30: Híradó – Sporthírek
20.00: Telepódium
A miniszterelnök
Komédia
21.05: Trópusi hőség
Kanadai-izraeli tévéfilmsorozat
A vágyakozás tárgya
22.05: Aktuális
22.25: Kenó-sorsolás
22.30: Öttusa-vb
A megnyitóünnepség közvetítése a Margitszigetről, felvételről
22.45: Szabad verseny
Gazdasági magazin
23.15: Amíg még élünk
Brit tévéfilmsorozat (ism.)
32/13.: Na, ki jön ma vacsorára?
0.00: Képújság

MTV 2

5.57: Hajnali gondolatok
6.00:  Szabadság tér
Reggeli információs műsor
(Azonos az MTV1 adásával)
9.00: Háló
Riport-dokumentumfilm
9.30: Kincsestár
11.00: Gyermekbarát
Tanoda
12.00: Szomszédok
Teleregény – 296. (1998)
12.35: Híradó
13.00: Tévémagiszter
Közművelődési hetilap
14.00: Szünidőre
Zsebtévé
14.30: Feles Elek
Rátonyi Róbert műsora
14.40: Tenisz-suli
14.55: Fürkész történetei: A csokoládé
15.30: Önarckép
Sólyom-Nagy Sándor
16.30: Senki nem tér vissza
Magyar-olasz-francia tévéfilmsorozat – 4/4.
18.00: TS
Öttusa-vb: Megnyitó
19.00: Dharma és Greg, avagy kettőn áll a vásár
Amerikai tévéfilmsorozat
23/21. rész: Tavaszra nyár jő, nyárra ősz
19.30: Mesetár
– Marci és a kapitány: Hol a szemüveg?
– Gryllus Vilmos daloskönyve
– No, megállj csak!
20.00: Híradó – Sporthírek
20.30: Pipacsok
Dokumentumfilm
22.00: Orvvadászok
Svéd tévéfilm
23.55: Tudósklub ’99

RTL Klub

6.30: Reggeli
Jókedvű ébredés
9.10-12.57: Ismétlések
9.10: Receptklub
9.20: Rajzfilmklub
10.30: Második csók – 27.
11.00: Televásár
11.30: Antenna
12.00: Paula és Paulina – 15.
12.57: Mire gondolok? – Játék
13.00: Hírek
13.10: Élettér
Életmódmagazin
13.20: Receptklub
Műsorvezető: Horváth Rozi és Kaszás Géza
13.30: Televásár
14.00: Klipklub
14.25: Rajzfilm klub
Benne:
– Juharfalva lakói
Japán rajzfilmsorozat
– Kenguk
Francia rajzfilmsorozat
– Varázslatos álmok
Japán rajzfilmsorozat (II.)
15.40: Második csók
Francia filmsorozat
28. rész: A producer 2
16.05: Sliders
Amerikai filmsorozat – 1.
16.57: Mire gondolok?
17.00: Renegade – A fejvadász
Amerikai filmsorozat
74.: Nagymenők
17.52: Mire gondolok
17.55: Paula és Paulina
Mexikói filmsorozat, 16.
18.45: Híradó
19.15: Fókusz
Közszolgálati magazin
19.50: SeaQuest DSV – A mélység birodalma
Amerikai kalandfilmsorozat
13. rész: Jobb, mint egy marslakó
20.45: Gézengúzok
Amerikai vígjáték
22.20: Híradó – Időjárás
22.35: Szakadt szakasz
Amerikai vígjátéksorozat – 13/8.
23.00: Kész átverés
Kandi kamera
23.30: Pont hu
Multimédia-magazin
0.00: Fókusz (ism.)
0.30: Divatklip

TV2

5.50: Faluvilág
6.00: Reggeli kiadás
7.00: Jó reggelt, Magyarország!
Színes hírmagazin
9.00: tv2 matiné
Blinky Bill; Rémecskék kicsiny boltja; Boomer
10.00: Délelőtt a tv2-vel
Kedves nővérkék
Német kórházsorozat – 243.
10.25: Kakuk
(talk-show)
10.55: Közvetlen ajánlat
11.20: Mindent tudni akarok
Játsszon tudóst Juhász Árpáddal!
11.25: Plusz
Aktuális magazin
11.50: Mozi délben
Egy nő vagy kettő
Francia vígjáték (1985)
13.40: Egy titokzatos hölgy
Olasz tévéfilmsorozat – 184.
14.45: Gazdagok és szépek
Amerikai filmsorozat – 452.
15.10: Baywatch
Német-amerikai kalandfilmsorozat
16.00: Sunset Beach
Amerikai filmsorozat – 214.
16.45: Luz María
Brazil filmsorozat – 16.
17.40: Kassandra
Venezuelai filmsorozat – 83.
18.30: Tények (hírműsor)
19.00: Szerencsekerék
19.30: Marimar
Mexikói filmsorozat – 83.
19.55: Rex felügyelő
Német-osztrák krimisorozat
A diagnózis: halál
20.50: Esküdt ellenségek
Amerikai krimisorozat
21.45: Jó estét, Magyarország! – Tények
22.30: Az ötödik dimenzió
Amerikai misztikus filmsorozat
23.05: Magyarok a délszláv háborúban
Dokumentumfilm – 1.
0.00: Kuk@c
Informatikai magazin
0.25: Premier
0.50: Vers éjfél után

Duna TV

5.30: Virradóra
Benne: 5.30-tól félóránként hírműsor
9.00: Reggeli muzsika
Napi műsorajánlat
9.10: Nyári matiné
Rupert Maci kalandjai – 7.
9.35: Kalandok Kythera szigetén
Ausztrál ifjúsági kalandfilmsorozat – 11.
10.05: Közép-Európai Magazin (ism.)
10.35: Emlékképek – régi híradók (ism.)
10.55: Botcsinálta papa
Német filmsorozat – 6. (ism.)
11.40: Esti kérdés (ism.)
11.55: Vers
Székely János: Ember-jusson
12.05: Lapozó
12.20: Heti hírmondó (ism.)
13.10: Tálentum
Sylvester Lajos (ism.)
13.40: Dunatáj (ism.)
14.10: Ami igaz, az igaz (ism.)
14.25: Tudni akarom
A nyomtatás titkai
14.30: Űrhajónk, a Föld
Francia ismeretterjesztő sorozat – 27. (ism.)
14.40: Tarkabarka (ism.)
15.40: Természetnapló
15.50: Tele-enciklopédia
86/29. rész: Mit kell tudni a kőolajról?
16.05: Magyar történelmi arcképcsarnok
Werbőczy István (ism.)
16.25: Póráz
16.55: A rettenthetetlen riporterek
Francia-kanadai ifjúsági sorozat
52/50. rész: Ki nevet a végén?
17.20: Mese
18.00: Híradó
18.20: Tükör
Kisebbségből emigrációba  – Jugoszláviai magyar írók Magyarországon
18.55: Trópusi hőség
Kanadai bűnügyi tévéfilmsorozat
59. rész: Katie titkai
19.45: Napfényben fürdő évezredek
Törökországi villanások
20.00: Első lépések
Apás szülés – a csikóhal
20.10: Héthatár
Külpolitikai magazin
20.40: Esti kérdés
21.00: Híradó
21.25: Sportpercek
21.40: Fórum
Volt egyszer egy népi kollégium
22.20: Ezredvégi krónika
Varian Fry titkos küldetése
Brit dokumentumfilm
23.10: Hírek
23.25: Vers (ism.)
23.30: Joanne Brackeen együttese
A stuttgarti jazzfesztiválon (1995)

HBO

6.30: Egyről a kettőre
Amerikai sorozat
7.00: Szederkert – Nyári mese
Brit rajzfilm
7.30: Sztárközelben
Madeleine Stowe
8.00: Vegasi vakáció
Amerikai vígjáték
9.35: Moll Flanders
Amerikai film
11.35: Végveszélyben
Amerikai akciófilm
13.55: Tüzes alkony
Amerikai thriller
15.55: Bolond szél fúj
Amerikai vígjáték
17.45: Mozi! Mozi! Mozi!
18.15: Dzsungelből dzsungelbe
Amerikai vígjáték
20.00: Good bye America!
Amerikai akciófilm
22.00: Irány Colorado! 2
Amerikai vígjáték (feliratos)
23.55: A vadember
Amerikai akciófilm
1.35: Mr. Jones
Amerikai film
3.25: Az angyalok háborúja 2
Amerikai horror
4.50: Ha szellem kísért…
Amerikai thriller

TV3

5.50: Nap-kelte
Közéleti információs magazin
Kereszttűz – Kinn, padon – Sport plusz – Tetszik-nem tetszik – Hírek
9.05: Dinasztia
Amerikai sorozat – 59.
10.00: Video Hits No. 1.
14.20: Közvetlen ajánlat
14.50: Sherlock Holmes
Brit sorozat – 32. (ism.)
15.45: Melrose Place
Amerikai sorozat – 125-126. (ism.)
17.15: Utazás Gasztronómiában (ism.)
17.40: Beverly Hills 90210
Amerikai ifjúsági sorozat – 59.
18.30: Hír3
19.00: Murphy Brown
Amerikai vígjátéksorozat
A reggeli műsor
19.30: Egy rém  rendes család
Amerikai vígjátéksorozat – 71.
Babára várva
20.00: Matlock
Amerikai sorozat – 19.
A hadbíróság
20.45: A kísértet
Amerikai fantasztikus film (1988′)
22.30: Anya csak egy van
Amerikai vígjátéksorozat – 41.
22.55: Hír3 (ism.)

Msat

1.50: Music Box
Interaktív kívánságműsor
7.00: Nickelodeon
Hé, Arnold!
7.30: Jaj, a szörnyek!
8.00: Fecsegő tipegők
8.30: Allegra ablaka
9.00: Euréka vára
9.30: A titkos templom legendái
10.00: Global Guts
10.30: Kenan és Kel
11.00: Allegra ablaka
11.30: Euréka vára
12.00: Hé. Arnold!
12.30: Fecsegő tipegők
13.00: Rocko
13.30: Pete és kis Pete
14.00: Clarissa
14.30: A titkos templom legendái
15.00: Global Guts
15.30: Fecsegő tipegők
16.00: Jaj, a szörnyek!
16.30: Rocko
17.00: Hé, Arnold!
17.30: Clarissa
18.00: Pete és kis Pete
18.30: Ren és Stimpy show
19.00: Szúróláng
Tűzoltómagazin
19.30: Hír-M
19.55: Kereskedelmi műsor
20.00: Nem kapsz el! 2
Amerikai vígjáték
21.35: Kereskedelmi műsor
21.50: A követés
Amerikai akciófilm
23.25: Hir-M (ism.)
23.55: Szúróláng (ism.)
0.25: Kereskedelmi műsor
1.00: Music Box

Szív TV

0.35: Music Box Classic
Közben: 6.50: Tipp-Top (ism.)
7.00: Bababörze
7.15: Torna
10.00,12.00,14.00: Kereskedelmi műsor
18.45: Bababörze
19.00: Lesen
Sportmagazin
20.00: Celeste
Argentin sorozat – 171.
21.00: A titkárnő
Amerikai akciófilm
22.30: Music Box
0.10: Tipp-Top
0.35: Music Box

ATV

0.00: Képes magazin
18.04: Action Man – 26.
18.30: Klippercek
18.50: Magyar mesék
19.00: Esti lazító torna
19.05: Action Man
19.30: Toplista
20.00: Nyírfaliget
21.55: Lapszemle
22.00: ATV-különjárat
22.30: Érdekességek a nagyvilágból
23.30: Nagy-Britannia belülről

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek