Tv műsor – 1999. június 24. – Csütörtök

MTV 1

5.57 Hajnali gondolatok
6.00 Szabadság tér
9.00 Bor és hatalom
(spanyol sorozat – 194.)
9.40 Az aranyrózsa barlangja (4/3.)
11.15 Örökségünk
Az aranyászat
11.30 A homok titkai
(brazil sorozat – 41.)
12.00 Híradó – Időjárás
12.30 Szerelmek Saint-Tropez-ban (65/19.)
13.25 Rondó
(magazin)
14.25 A pampák királya
(brazil sorozat – 49.)
15.20 Kincsestár
16.55 Szívtipró gimi (142.)
17.45 Körzeti híradók
18.00 Az utódok reménysége
A zsidó hitközségek műsora
18.20 Bemutatjuk az Új Ember katolikus hetilapot
18.25 Kérem a következőt!
18.40 Teljes napfogyatkozás Magyarországon
18.50 A bestia
(brazil sorozat – 212.)
19.15 Mackó apó meséi
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Kisváros
20.35 Ki marad a végén?
21.00 Bűnözők arcképcsarnoka
(dokumentumfilm-sorozat)
Al Capone
21.45 Negyvennyolc VOLT
22.00 Hírek
22.05 Aktuális
22.25 Kenó
22.30 MM
22.35 Kutya éji dala
(magyar film, 1983)

MTV 2


6.00 Szabadság tér
9.05 Aktuális (ismétlés)
9.30 Kincsestár
11.00 Gyermekbarát
12.00 Szomszédok (ism.)
12.35 Híradó – Időjárás
13.00 Tévémagiszter/repríz
14.00 Zsebtévé
14.30 Angol keringő
14.45 Tenger a szárazföldön (2/1.)
15.05 Hegyi indiánok
15.30 Bor és hatalom (ism.)
16.50 Nyitott Stúdió
17.00 Nemzetiségi magazinok
17.55 T.I.R.
19.00 Fűben-fában
19.30 Mesetár
20.00 Híradó – Sporthírek
20.30 A tudomány világkonferenciája Budapesten
21.00 Szentivánéji álom

RTL Klub

6.30 Reggeli
9.10 Recept Klub (ismétlés)
9.20 Esmeralda
(mexikói sorozat, ismétlés)
10.05 Varázslatos álmok
(rajzfilmsorozat, ismétlés)
10.30 Második csók
(francia sorozat, ismétlés)
11.00 Televásár
11.30 Dóra mozija (ismétlés)
12.05 Paula és Paulina
(mexikói sorozat, ismétlés)
12.55 Mire gondolok?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
(életmódmagazin)
13.20 Recept Klub
13.30 Televásár
14.00 Klip Klub
(popmagazin)
14.30 Rajzfilm Klub
– Juharfalva lakói – 8.
– Lili, a virágangyal – 50.
– Varázslatos álmok – II. 5.
(rajzfilmsorozatok)
15.40 Második csók
(francia sorozat – 16.)
Boldogtalan szerelmek
16.10 Knight Rider
(amerikai sorozat – 68.)
17.00 Mire gondolok?
(telefonos játék)
17.05 Renegade – A fejvadász
(amerikai sorozat – 62.)
Kínzó vágy
17.50 Mire gondolok?
(telefonos játék)
17.55 Paula és Paulina
(mexikói sorozat – 4.)
18.45 Híradó
19.15 Fókusz
(közszolgálati magazin)
19.50 Cobra 11
(német akciófilm-sorozat – 2.)
20.45 Három szökevény
(amerikai vígjáték)
22.25 Híradó – Időjárás
22.40 Ellen
(amerikai komédiasorozat – 13/9.)
Vesztesek és nyertesek
23.05 Megdöbbentő világ
Riporterek Klubja
0.05 Fókusz (ismétlés)
Időjárás-jelentés
0.35 Divatklip

TV2

5.50 Faluvilág
6.00 Reggeli kiadás
7.00 Jó reggelt, Magyarország!
9.00 TV2 Matiné
– Blinky Bill
– Rémecskék kicsiny boltja
(rajzfilmsorozatok)
– Boomer
(amerikai ifjúsági film)
10.00 Kedves nővérkék
(német kórházsorozat – 233.)
10.30 Kakuk
(talkshow)
10.55 Közvetlen ajánlat
11.20 Mindent tudni akarok!
11.25 Plusz
(aktuális magazin)
11.50 Nagymenő balek
(amerikai vígjáték)
13.40 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat)
14.45 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat – 440.)
15.10 Baywatch
(amerikai-német akciófilm-sorozat – 1.)
16.00 Sunset Beach
(amerikai sorozat – 202.)
16.45 Luz María
(dél-amerikai sorozat – 1.)
17.40 Kassandra
(venezuelai sorozat – 71.)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
19.30 Marimar
(mexikói sorozat – 71.)
19.55 Forró nyomon
Megoldások magazinja
20.50 Sentinel – Az őrszem
(amerikai akciófilm-sorozat)
21.45 Jó estét, Magyarország!
22.30 Forrongó világ
(amerikai sorozat)
0.10 Privát Kopó
(magyar krimisorozat – 4.)
1.20 Vers éjfél után
Tábor Ádám: Szentivánéji álom
Elmondja: Bárdy György

Duna TV

5.30 Virradóra
9.15 Régiók (ismétlés)
9.45 Felelet az életnek (ismétlés)
10.15 Muzsika-Szó (ism.)
10.55 Külvárosi rendelő (12/4.)
11.40 Esti kérdés (ismétlés)
12.00 Lapszemle – Hírek
12.25 Mágnás Miska
(magyar film, 1948)
13.55 Székelyház Budapesten
(riportfilm)
14.05 Bálnák rejtélyes halála
(angol film)
14.55 Hogyan készülnek?
(olasz sorozat)
15.10 Kelet-Európa kolostorai
(holland sorozat – 13/13.)
15.45 Vörös és fekete
(francia film, 1954 – 2/2.)
17.10 Nyelvőrző
17.25 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Indián nyár
(cseh film, 1995)
19.25 Remigius Geyling
(osztrák dokumentumfilm)
20.05 Hej, hej, helyesírás!
20.10 Váltó
(magazin)
20.40 Esti kérdés
21.00 Híradó – Sportpercek
21.40 Szentivánéji álom
(német balettfilm)
22.45 Raul a terítéken
(amerikai film, 1982)
0.05 Hírek
0.15 Vers

HBO

6.30 A végzet hollywoodi asszonyai
7.00 Jó barátok
7.25 Hollywoodi csemegék
7.55 Kapcsolat
10.25 Az elveszett hercegnő
12.00 Szentivánéji álom
13.45 Az üstökös éve
15.15 Majomszeretet
16.40 Indián a szekrényben
18.20 A rettenthetetlen hiéna
20.00 Leszámolás Denverben
22.00 Melrose Place
22.45 Kapcsolat
1.10 Halálos küldetés
3.10 Az utolsó órán
4.30 Öld, ahol éred!

TV3

5.50 Nap-kelte
9.05 Dinasztia (48.)
9.50 Közvetlen ajánlat
12.00 Video Hits No. 1
16.10 72 óra
16.40 Rablóból pandúr (ism.)
17.35 Beverly Hills 90210 (47.)
Esőnap
18.30 Hír3
19.00 Murphy Brown (9.)
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat – 59.)
20.00 Csillagkapu
(amerikai sci-fi sorozat – 9.)
Thor pörölye
20.50 A majmok bolygója 2.
(amerikai sci-fi, 1970)
22.35 Anya csak egy van
(amerikai vígjátéksorozat – 29.)
23.05 Hír3 (ismétlés)
23.35 72 óra (ismétlés)

MSat

1.00 Music Box
Kívánságműsor
7.00 Nickelodeon
Hé, Arnold!
7.30 Jaj, a szörnyek!
8.00 Fecsegő tipegők
8.30 Allegra ablaka
9.00 Euréka vára
9.30 A titkos templom legendái
10.00 Global Guts
10.30 Sok hűhó
11.00 Euréka vára
11.30 Allegra ablaka
12.00 Hé, Arnold!
12.30 Fecsegő tipegők
13.00 Rocko
13.30 Pete és kis Pete
14.00 Clarissa
14.30 A titkos templom legendái
15.00 Global Guts
15.30 Fecsegő tipegők
16.00 Jaj, a szörnyek!
16.30 Rocko
17.00 Hé, Arnold!
17.30 Clarissa
18.00 Kenan és Kel
18.30 KaBlam!
19.00 Kapásjelző
19.30 Hír-M
20.00 Aranykezű ember
(amerikai kalandfilm)
22.15 A szerelem nem szégyen
(magyar vígjáték)
23.40 Hír-M (ism.)
0.20 Kapásjelző (ism.)
1.20 Music Box

Szív TV

6.50 Tipp-top (ismétlés)
7.00 Információs magazin
7.15 Music Box
16.00 Információs magazin
16.15 Agrármagazin (ism.)
16.30 Partridge (7/5.)
17.30 Lesen
18.30 Országjáró kamera
19.00 Horgászkalandok (5/3-4.)
20.00 Sötét igazság
21.40 Partridge (7/6.)
22.40 Kerge város (22/9-10.)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek