Tv műsor – 1999. május 30. – Vasárnap

MTV 1

6.30 Gazdaképző
7.00 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
7.05 Kék egér
(rajzfilmsorozat)
7.15 Pom-Pom meséi
(rajzfilmsorozat)
7.20 Minimanók
(angol rajzfilmsorozat)
7.35 Dörmögőék legújabb kalandjai
(bábfilmsorozat)
7.45 Gyermeklánc
Gyermeknapi műsor
8.00 Zenegér
8.15 Kisokos
8.45 Műsorajánló – Telefonos információk
8.50 Gyermeklánc
Gyermekjogi esetek
9.45 A nap további televíziós műsorajánlója
10.00 Életrevaló – Túlélőnap
10.55 Ezredvégi gyermeknap
Szórakoztató időutazás
12.00 Hírek – Időjárás
12.10 Szerencsepercek
12.35 Cigányzene a Mátyás pincéből (ism.)
Déki Lakatos Sándor zenekara játszik
12.55 Gazdatévé
13.20 Örömhír
A református egyház műsora
13.50 TS
Forma-1 Spanyol Nagydíj
Közvetítés Barcelonából
16.05 Ízes életek
Mándoki Imre
16.50 Úton
Európa-magazin
17.15 Helló, világ!
(turisztikai magazin)
18.00 Gyermeknapi kívánságműsor
19.00 A Hét
20.00 Show-bálvány 1-2.
1954-et idézve
Műsorvezető: Geszti Péter
21.40 1989 – hónapról hónapra
(dokumentumfilm-sorozat)
22.25 Mustra
(mozgóképmagazin)
22.50 11 után
Heltai Péter műsora

MTV 2

7.30 Kánon
A nagy szombati Egyetemi templom főoltára
8.00 Tudóra – felsőfok
10.00 „Megfogtam a tündér sarkát”
Levente Péter és Gryllus Vilmos műsora
10.45 Jó nekem
(magyar rajzfilm)
11.00 TS
24. Savaria Kupa: Magyarország-Románia női röplabda-mérkőzés
13.00 Aranyfüst (ism.)
14.00 Balatoni prímásverseny – 3/2.
14.30 Taljánok Csizmaországban…
15.00 A visszhang titka
(magyar tévéjáték, 1972)
15.35 Szamárfül, avagy ió, ció, áció
16.00 Gyermeklánc
Mit tehet az ember…?
16.30 Delta 2000
Tudományos híradó
17.00 Ritmikus torna-Eb
18.30 Szívtipró gimi
(ausztrál tévéfilmsorozat – 138.)
19.15 Kérem a következőt!
(magyar rajzfilmsorozat – 39/35.)
Állati jogok
19.30 Gyermekmentők gyermeknapja
Ízelítő a városligeti gyermeknapi majálisról
20.00 TS
– Gyorsasági motorkerékpáros Eb-futam
Közvetítés felvételről
– Ritmikus gimnasztika-Eb
Közvetítés a Budapest Sportcsarnokból, felvételről
21.45 Az én zeném
22.10 Századfordító magyarok
Tolnay Károly-portré
23.15 MM – Kovács Margit
23.20 Universitas
Videófolyóirat zártkörű vetítésben
23.50 Napbúcsúztató

RTL Klub

6.30 Ez nem boszorkányság!
(francia ismeretterjesztő sorozat)
7.00 Kölyökklub
– Szindbád fantasztikus utazásai
– A törpék új világa
– Hódító hódok
– Juharfalva lakói
– Spirou és Fantasio
– Hé, Arnold!
– Dinodili
(rajzfilmsorozatok)
11.05 Csőrre töltve
– Superman
– Bolondos dallamok
(rajzfilm-összeállítás)
11.30 Mágusok
(ausztrál-lengyel sorozat – 18.)
12.00 Szeszélyes természet
David Attenborough természetfilm-sorozata – 8.
Sivatagi virágkarnevál
13.00 Hírek
13.10 Linda
(magyar filmsorozat – 1.)
A szatír
14.20 Knight Rider
(amerikai sorozat – 46.)
15.10 Mese rockkal
(amerikai rajzfilm)
16.25 A kincses sziget
(amerikai kalandfilm)
18.45 Híradó
19.05 Akták
(politikai és közéleti magazin)
19.30 Vasárnapi kiadás
(magazin)
20.00 Úton hazafelé 2.
Kaland San Franciscóban
(amerikai családi kalandfilm)
Kaland San Franciscóban
21.30 Igaz történetek
Mások gyermeke
(amerikai film)
23.00 Híradó – Időjárás
23.15 Országház
(heti magazin)
23.30 Szeszélyes természet
(természetfilm, ismétlés)
0.20 Akták (ismétlés)
0.45 Divatklip

TV2

6.00 Reggeli gondolatok
6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 Matiné
– Dávid, a törpe
– Rocky és Bakacsin
– Tesz-vesz város
– Tabaluga
– Rémecskék kicsiny boltja
– Igazi szellemirtók
– Enigma – a szuperhős
– Kis boszorkányok
(rajzfilmsorozatok)
10.00 Gawain és a Zöld Lovag
(angol kalandfilm)
11.55 Lacikonyha
12.20 Premier
(kulturális ajánlóműsor)
12.45 Világjárók
13.15 Vad-világ
(amerikai természetfilm-sorozat)
14.05 A hegyi doktor
(német sorozat)
15.00 MacGyver
(amerikai bűnügyi sorozat)
Visszaszámlálás
15.30 JAG – Becsületbeli ügyek
(amerikai krimisorozat)
17.30 Xena
(amerikai sorozat)
18.30 Napló
Mérlegen a valóság
Közben: Tények
19.30 Szerencsekerék
(vetélkedő)
20.00 Közkívánatra – Szerelem!
Álompár
Szupershow a szerelem jegyében
21.45 Y-akták
(kanadai sci-fi sorozat)
Öngyulladás
22.15 Gól!! Gól!! Gól!!
23.25 Jótékonysági gálakoncert az árvízkárosultak megsegítésére
1.10 Vers éjfél után
Szabó Lőrinc: Ima a gyermekekért
Elmondja: Lukács Sándor

Duna TV

5.30 Hírek – Váltó
6.05 Protestáns világ (ism.)
6.20 Héthatár (ismétlés)
6.50 Postabontás (ismétlés)
7.10 Balfácánok: A víz
– A varázsvödör
(sorozat – 32.)
7.30 Nils Holgersson csodálatos utazása a vadludakkal (ismétlés)
7.55 Hej, hej, helyesírás!
8.05 Miénk a tér (ismétlés)
9.10 Benjamin és a cirkuszi oroszlánkölykök
9.55 Az ókor csodái
10.30 A Habsburgok – Egy európai családtörténet (4/2.)
Kereszt és félhold
11.23 Híres festmények (20/9.)
René Magritte: A ledöfött idő
11.25 Forrásvidék
11.55 Vers
Szőcs Géza: Add rá a benned alvó gyanútlan kisgyerekre
12.00 Hírek
12.10 Helikon (ismétlés)
12.25 BMX-banditák
(ausztrál film, 1984)
13.55 „Ha ketten vagy hárman…”
Családi műsor
14.25 Emlékképek – Régi híradók
14.50 Sportképek
17.00 Talpalatnyi zöld
Környezetvédelmi magazin
17.30 Mesefilmek
18.00 Heti hírmondó
18.50 Híradó – Sportpercek
19.20 Vágy és virágzás
(svéd film, 1995)
21.25 Sarasate: Carmen-fantázia
Előadják a Shih nővérek
21.40 A császár árnyéka
(kínai film, 1996)
23.45 A halhatatlan császár
(angol ismeretterjesztő film)
0.40 Vers (ism.)
0.45 Lóverseny

HBO

6.30 Mozi! Mozi! Mozi!
7.00 Hunter
8.30 Matilda, a kiskorú boszorkány
10.05 Babar diadala
10.30 Egyről a kettőre
10.55 Jó barátok
11.20 Vérdíj
13.00 Kerge kacsák 3.
14.40 Tarzan kalandjai a dzsungelben
15.35 Geronimo
17.30 Vaklárma
19.10 Melrose Place
20.00 Jöttünk, láttunk, visszamennénk
21.45 Pénzvonat
23.35 Solo, a tökéletes fegyver
1.10 Hasznos holmik
3.10 Operatin Delta Force
4.45 A Vénusz sötét oldala

TV3

6.50 Nap-kelte
10.00 Nap-kelte extra
10.35 Utazás Gasztronómiában
11.05 Jövőnéző
11.35 A rejtelmes sziget
12.05 Conan, a kalandor
13.00 Flipper, a delfin
13.50 Babylon 5
(amerikai sci-fi sorozat – 16.)
14.45 Az Angyal
(angol sorozat – 26.)
Hatalmi játékok
15.40 Sherlock Holmes
(angol sorozat – 26.)
16.40 Melrose Place
(amerikai sorozat – 114-115.)
18.30 Hír3
19.00 Roseanne
Szombat
19.30 MASH
(amerikai vígjátéksorozat – 6.)
20.00 Waikiki páros
(amerikai sorozat – 17.)
Modellgyilkosságok
20.55 Végtelen határok
(amerikai sorozat – 33.)
21.50 Alkonyzóna
(amerikai sorozat – 69.)
22.20 Eleven (ism.)
23.00 Jövőnéző (ism.)
23.30 Foci a javából
Spanyol bajnokság (ism.)
24.00 Video Hits No. 1

MSat

7.00 Hé, Arnold!
7.30 Rocko
8.00 Jaj, a szörnyek!
8.30 Pete és kis Pete
9.00 KaBlam!
9.30 Ren és Stimpy showműsora
10.00 A titkos templom legendái
10.30 Global Guts
11.00 Kenan és Kel
11.30 Hóditó hódok
12.00 Rocko
12.30 Jaj, a szörnyek!
13.00 Fecsegő tipegők
13.30 Sok hűhó
14.00 Clarissa
14.30 Pete és kis Pete
15.00 KaBlam!
15.30 Global Guts
16.00 Sok hűhó
16.30 Fecsegő tipegők
17.00 Hódító hódok
17.30 Allen Strange utazása
18.00 Kenan és Kel
18.30 Clarissa
19.00 Bulivonal
19.30 Hír-M
20.00 Bűnös város
(amerikai film)
21.50 Félszemű Jack
(amerikai western)
23.50 Hír-M (ism.)
0.20 Bulivonal (ism.)
0.50 A párizsi Lido
1.20 Music Box

Szív TV

14.00 Tükörben
14.30 A futballcsapat
(angol sorozat – 5., ism.)
15.00 Haszonlesők
(angol sorozat – 5., ism.)
15.30 A vadonban (7.)
16.30 Ringen belül
17.30 Élet és design
18.00 Első szerelem
(svéd ifjúsági sorozat – 5., ism.)
18.30 Hívd Andreát!
19.00 A futballcsapat
(angol sorozat – 6., ism.)
19.25 Haszonlesők
(angol sorozat – 6., ism.)
20.00 A háború csak a kezdet
(amerikai akciófilm)
21.35 Tükörben (ism.)
22.05 Egy páholyban Benkő Dániellel
22.25 A vadonban

ATV

24.00 Képes magazin
18.00 Műsorajánlat
18.05 Csillagszem
19.05 Ingatlanpanoráma
19.25 Action Man
20.00 Komondor-produkció
21.15 Indaba (11.)
22.00 Hanyatt-homlok
(magyar vígjáték)
23.30 UK Today
(angol dokumentumfilm)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek