Tv műsor – 1999. május 3. – Hétfő

MTV 1

5.45 Hajnali gondolatok
5.50 Határtól határig
6.00 Szabadság tér
9.00 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
9.35 Kincsestár
11.00 Gazdatévé (ism.)
11.30 A homok titkai
(brazil sorozat – 4.)
12.00 Híradó – Időjárás
12.15 AKT
12.25 Lezáratlan akták
12.35 Vízi zsaruk
(ausztrál sorozat – 28.)
13.20 A pampák királya
(brazil sorozat – 16.)
14.10 Mosoly a javából
Alacsony az Ararát
(komédia)
15.10 Szívtipró gimi
(ausztrál sorozat – 114.)
16.00 Nemzetiségi magazinok
(cigány, szlovák)
16.55 Segítőtárs
17.15 Provokatív
17.45 Körzeti híradók
18.00 Gyorssegély
18.10 Euro-percek
18.15 Ki marad a végén?
Taktika és tudás játéka
18.40 Maradj velünk!
Találkozás Jézussal
18.50 Vackor az I/b.-ben
(rajzfilmsorozat)
19.00 A bestia
(brazil sorozat)
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 A bírónő Cserbenhagyás
(francia tévéfilm)
21.35 Tinédzserparti – nem csak fiataloknak
22.00 Hírek
22.05 Aktuális
22.25 Kenó
22.30 Szabad Verseny
23.05 Az ördög és az inkvizítor
(olasz-spanyol sorozat – 13/11.)

MTV 2


6.00 Szabadság tér
(információs műsor)
9.00 Tudóra
Fejezetek a magyar művelődés és tudomány történetéből; Távoktatás a gyakorlatban; Szakértők, szakmai könyvajánló, évforduló
10.00 Tanoda – Növelde
11.00 Tanoda plusz
Generációk egymás közt
12.00 Parlamenti Napló
13.00 Közvetítés a Parlament üléséről
16.00 Repeta
Junior híradó
17.30 TS – Női kosárlabda
19.30 Mesetár
– Rémusz bácsi meséi
(bábfilmsorozat)
A csiklandós héja
– Benedek Elek meséi
(mesefilmsorozat)
A tizenkét varjú
20.00 Híradó – Sporthírek – Időjárás
20.30 „Mért fusson az ártatlan?”
21.20 Tízparancsolat
(lengyel sorozat – 10/1.)
„Én vagyok a te Urad, Istened. Uradat, Istenedet imádjad és csak neki szolgálj!”
22.15 Tudósklub ’99
23.15 Napbúcsúztató

RTL Klub

6.05 Lili, a virágangyal (ismétlés)
6.30 Reggeli
Jókedvű ébredés
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.10 Az első csók
(francia sorozat, ism.)
9.40 Barátok közt
(magyar sorozat, ism.)
10.05 Renegade – A fejvadász
(amerikai sorozat, ism.)
10.50 Televásár
11.20 Országház
(heti magazin, ismétlés)
11.45 Megveszem ezt a nőt!
(mexikói sorozat – 156.)
12.10 Esmeralda
(mexikói sorozat, ism.)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
(életmódmagazin)
13.20 Receptklub
13.30 Televásár
14.00 Klip Klub
(popmagazin)
14.25 Rajzfilm Klub
– Manóvári manók – 46.
– Lili, a virágangyal – 12.
– Krokodilkommandó – 33.
(rajzfilmsorozatok)
15.40 Az első csók
(francia sorozat – 297.)
16.10 Bugs – A cég hullámhosszán
(angol sorozat)
Életre kelt végzet
17.00 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
17.05 Renegade – A fejvadász
(amerikai sorozat – 24.)
A tárgyalás
17.50 Meri vagy nem meri?
17.55 Esmeralda
(mexikói sorozat – 100.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt
(sorozat – 265-266.)
20.00 Veszélyes kölykök
21.45 Híradó – Időjárás
22.00 Zsaruszerelem
23.55 Pont hu
0.25 Fókusz (ismétlés)
Időjárás-jelentés
0.45 Divatklip

TV2

5.50 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
9.00 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat)
9.55 Bajnokakadémia
(angol sorozat – 16.)
10.25 Satöbbi
(életmódmagazin)
10.55 Premier
11.20 Gól! Gól! Gól!
11.45 Mindent tudni akarok!
11.50 Közvetlen ajánlat
12.30 Kedves nővérkék
(német sorozat – 193.)
13.00 Még egy római vakáció
(amerikai vígjáték)
14.50 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat – 403.)
15.15 Kakuk!
(talkshow)
15.45 Sunset Beach
(amerikai sorozat – 165.)
16.35 Marimar
(mexikói sorozat – 34.)
16.55 7-es csatorna
(magyar sorozat – 16.)
17.25 Kassandra
(venezuelai sorozat – 34.)
18.10 100 millió
18.35 Plusz
(aktuális magazin)
19.00 Tények
(hírműsor)
19.30 Szerencsekerék
19.55 Esti Broadway
Játékos vetélkedő Vágó István vezetésével
20.50 Rex felügyelő
(német-osztrák sorozat)
21.50 Mindent vagy semmit!
22.15 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező a tények hátterében; Közelkép; Sport; Európa
23.00 Kettesben
23.45 Remington Steele
(amerikai sorozat)
A próza diadala
0.30 Kuk@c
(informatikai magazin)
1.00 Vers éjfél után
Ady Endre: A Hortobágy poétája
Elmondja: Sztankay István

Duna TV

5.30 Virradóra
9.10 Közép-európai magazin
9.45 Heti hírmondó (ism.)
10.35 Régi híradók (ism.)
10.55 A sziget
(francia sorozat, ismétlés)
11.45 Esti kérdés (ismétlés)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle – Hírek
12.20 Tálentum (ismétlés)
12.50 Talpalatnyi zöld (ism.)
13.20 Kisvakond
13.25 Üdülés
(amerikai burleszk) FF
13.40 Ami igaz, az igaz (ismétlés)
13.55 Űrhajónk, a Föld
(francia sorozat, ism. – 17.)
14.05 Tarkabarka (ism.)
15.10 Magyar történelmi arcképcsarnok
Kanizsai Dorottya (ismétlés)
15.30 …és még egymillió lépés
(sorozat – 18/18.)
16.15 A természettudomány és a technika mérföldkövei
(német sorozat)
16.30 Virtus
(magazin)
17.00 A rettenthetetlen riporterek
(francia-kanadai sorozat – 52/12.)
17.25 Mesefilm
18.00 Híradó
18.20 Tükör
18.50 Trópusi hőség
(kanadai sorozat – 50.)
19.40 Nemzetközi Klezmer Fesztivál
(koncertfilm – 4/3.)
20.05 Hej, hej, helyesírás!
20.10 Héthatár
(magazin)
20.40 Esti kérdés
21.00 Híradó – Sportpercek
21.35 Fórum
22.15 Ezredvégi krónika
22.30 Küldetés
Portréfilm Balczó Andrásról
0.05 Híradó
0.30 Lóverseny

HBO

6.30 Kaszkadőrparádé
7.25 Sztárközelben: Ben Stiller
7.55 A szerencse zsoldosai
(amerikai film)
9.35 A kastély hercegnője
(amerikai rajzfilm)
10.25 Az angol beteg
13.05 Sztárközelben: Tommy Lee Jones
13.35 Napok romjai
(amerikai film)
15.45 Percy, a parkőr – A vihar után…
(angol rajzfilm)
16.15 Az ügynök bosszúja
(amerikai krimi)
17.50 Elnökcsemete
(amerikai vígjáték)
19.30 Mozi! Mozi! Mozi!
20.00 A tó titka
(amerikai kalandfilm)
21.40 Hatalmas Aphrodité
(feliratos amerikai vígjáték)
23.15 Latin vér
(angol horror)
0.45 Gittegylet
(kanadai thriller)
2.20 A kukorica gyermekei
(amerikai horror)
3.45 A vágy villamosa
(amerikai film)
5.45 Hollywoodi akcióhősök – Brad Pitt

TV3

5.50 Nap-kelte
9.05 Santa Barbara
(amerikai sorozat – 39.)
10.00 Dinasztia
(amerikai sorozat – 11.)
10.55 Video Hits No. 1
14.25 Melrose Place
(amerikai sorozat, ism. – 107-108.)
16.10 Utazás Gasztronómiában (ismétlés)
16.40 Waikiki páros (ismétlés)
17.35 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat – 9.)
18.30 Hír3
19.00 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat – 21.)
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat – 236.)
20.00 Ügyvédek
(sorozat – 8.)
20.50 Az étkezde
(amerikai vígjáték, 1982)
22.55 MASH
(amerikai sorozat)
Szuvenírek
23.25 Hír3 (ismétlés)
23.55 Santa Barbara (ism.)
0.45 Foci a javából

MSat

7.00 Hé, Arnold!
7.30 Jaj, a szörnyek!
8.00 Fecsegő tipegők
8.30 Allegra ablaka
9.00 Euréka vára
9.30 A titkos templom legendái
10.00 Global Guts
10.30 Kenan és Kel
11.00 Euréka vára
11.30 Allegra ablaka
12.00 Hé, Arnold!
12.30 Fecsegő tipegők
13.00 Rocko
13.30 Pete és kis Pete
14.00 Clarissa
14.30 A titkos templom legendái
15.00 Global Guts
15.30 Fecsegő tipegők
16.00 Jaj, a szörnyek!
16.30 Rocko
17.00 Hé, Arnold!
17.30 Clarissa
18.00 Pete és kis Pete
18.30 Ren és Stimpy show-műsora
19.00 Szúróláng
19.30 Hír-M
(híradó)
20.00 Az egér
(amerikai film)
21.30 Kiáltás a vadonban
(amerikai thriller)
23.00 Hír-M (ismétlés)
23.30 Szúróláng (ism.)
24.00 Music Box

Szív TV

6.50 Tipp-top (ismétlés)
7.00 Music Box
16.30 Csengetett, Mylord?
(angol sorozat, ism. – 12.)
17.30 Lesen
(sportmagazin)
18.30 Győztesek és vesztesek
(sorozat – 1.)
19.30 Könnyűzenei kirakat
20.00 Celeste
(argentin sorozat – 151.)
21.00 Összeesküvők
(kanadai film, ismétlés)
22.30 Csengetett, Mylord?
(angol sorozat – 13.)
23.30 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
0.10 Tipp-top
0.20 Music Box
(interaktív kívánságműsor)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek