Tv műsor – 1999. május 24. – Hétfő

MTV 1

7.50 Csipike, az óriás törpe
(bábtévéfilm, ism.)
8.55 A tyúkól
(finn rajzfilmsorozat – 6/1.)
9.00 Látogató a végtelenből
(tévéjáték, 1989 – ism.)
9.50 Robin Hood
Musical két részben (1990, ism.)
12.00 Hírek – Időjárás
12.10 Kincsestár – válogatás
14.00 Barátom, a sejk
(svéd ifjúsági film)
15.10 Taljánok Csizmaországban…
Toscana tartomány
15.45 „Nem az zavar, hogy meghalok…”
Riportfilm Antall József emlékére
16.15 Ízes életek
Cey-Bert Róbert Gyula – 2/2.
17.10 Az Apostol együttes koncertje a BS-ben
18.45 Ki marad a végén?
Taktika és tudás játéka
Játékmester: Rózsa György
19.10 Maradj velünk!
Találkozás Jézussal
19.20 Vackor az I/b.-ben
(rajzfilmsorozat)
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Újra Hofi!
„Nevezz csak Cucinak!”
Hofi Géza 1982-es szilveszteri műsora
21.00 Távol a tébolyult tömegtől
(angol film, 1967)

MTV 2


7.50 Csipike, az óriás törpe
(bábtévéfilm, 1984)
8.55 A tyúkól
(finn rajzfilmsorozat – 6/1.)
A káráló kapirgálók
9.00 Látogató a végtelenből
(tévéjáték, 1989)
9.50 Robin Hood
Musical két részben, felvételről
12.00 Hírek – Időjárás
12.10 Kincsestár
14.00 Barátom a sejk
(svéd ifjúsági film)
15.10 Újházi Aranka ikonjai
15.20 Nekem ne lenne hazám?
Májusban? – Babócsa
15.35 Rendületlenül
(angol film, 1942) FF
17.30 TS
Diósgyőr SC- Videoton bajnoki labdarúgó-mérkőzés
19.30 Mesetár
20.00 Híradó – Sporthírek
20.30 Czine Mihály (1929-1999)
Irodalmunk vándorprédikátora
21.10 Olasz operaáriák
Pitti Katalin énekel
21.30 Gyöngyöspata temploma
21.55 Tízparancsolat
(lengyel sorozat – 10/4.)
„Atyádat és anyádat tiszteljed!”
22.50 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.30 Lili, a virágangyal (26. – ism.)
7.00 Kölyökklub
– Szindbád fantasztikus utazásai
– A törpék új világa
– Hódító hódok
– Juharfalva lakói
– Spirou és Fantasio
– Hé, Arnold!
– Dinodili
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Felfedezőúton a Robinson család
(amerikai sorozat – 11.)
11.30 Országház
(heti magazin, ismétlés)
12.10 Esmeralda
(mexikói sorozat, ismétlés)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
(életmódmagazin)
13.20 Recept Klub
Műsorvezető: Horváth Rozi és Kaszás Géza
13.30 Klip Klub
(popmagazin)
14.00 Rajzfilmklub
Benne:
14.00 Nyomorultak
(francia rajzfilmsorozat – 11.)
14.30 Lili, a virágangyal
(japán rajzfilmsorozat – 27.)
15.00 Charleston
(olasz vígjáték)
17.00 Meri vagy nem meri?
17.05 Renegade – A fejvadász
(amerikai sorozat – 39.)
A múlt árnyai
17.50 Meri vagy nem meri?
17.55 Esmeralda
(mexikói sorozat – 115.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
(közszolgálati magazin)
19.30 Barátok közt
(magyar sorozat – 295-296.)
20.00 Esti showder
Fábry Sándorral
21.25 Híradó – Időjárás
22.00 A szerelem bolondja
(amerikai vígjáték)
23.15 Pont hu
(multimédia-magazin)
23.45 Fókusz (ismétlés)
0.05 Divatklip

TV2


6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 Matiné
– Dávid, a törpe
– Rocky és Bakacsin
– Urmel
– Kutyavilág
– Rémecskék kicsiny boltja
– Igazi szellemirtók
– Enigma – a szuperhős
– Kis boszorkányok
(rajzfilmsorozatok)
10.10 Az ifjú Superman kalandjai
(amerikai kalandfilm-sorozat – 9.)
10.35 Arany a tó fenekén
(amerikai kalandfilm)
12.15 Vad-Világ
(amerikai természetfilm­-sorozat)
13.00 Piszok szerencse
(német film)
14.40 Azok a csodálatos férfiak
(angol vígjáték)
16.45 7-es csatorna
(magyar sorozat – 31.)
17.15 Az elveszett aranyváros fosztogatói
(amerikai kalandfilm)
19.00 Tények
(hírműsor)
19.30 Szerencsekerék
20.45 Vörös haj, tengerzöld szemek
(német-olasz sorozat – 4/3.)
21.45 Esti Broadway
Sztárparádé Vágó Istvánnal, játékosokkal és a nagy kilenccel
22.30 Mindent vagy semmit!
(műveltségi vetélkedő)
23.00 Shirley Valentine
(amerikai vígjáték)
1.00 Vers éjfél után
Petőfi Sándor: Füstbe ment terv
Elmondja: Mácsai Pál

Duna TV


6.00 Hírek – Reggeli muzsika
6.10 Kamera a hátizsákban
Magyar misszionáriusok Pápua-Új Guineában
6.45 Emlékképek – Régi híradók (ism.)
7.05 Asterix és a nagy ütközet
(francia-belga animációs film)
8.25 Törpék csodálatos kalandjai
(spanyol animációs film)
9.35 Ami igaz, az igaz (ism.)
9.50 Tarkabarka (ismétlés)
10.50 A felvágós Ben
(amerikai burleszkfilm)
11.05 A sziget
(francia tévéfilmsorozat – 7/7., ism.)
11.55 Vers
Wass Albert: Üzenet haza
12.00 Lapszemle – Hírek
12.20 Tálentum (ismétlés)
12.50 Az utolsó éden
(jugoszláv ismeretterjesztő film – 2/1.)
14.35 Űrhajónk, a Föld
(francia sorozat – 52/20.)
14.45 Tele-enciklopédia
(spanyol sorozat – 86/1.)
Hogyan keletkezik a földrengés?
15.00 Szabadnak születtek
(amerikai film)
16.35 Harmónia
Egészségvédő magazin
17.05 A rettenthetetlen riporterek
(francia-kanadai ifjúsági sorozat – 52/22.)
Pánik a jégen
17.30 Szimba, az oroszlánkirály
(rajzfilmsorozat)
18.00 Híradó
18.20 Tükör
Olajág – Keresztény Művészeti Társaság
(dokumentumfilm)
18.50 A Galamb ünnepe
Irodalmi összeállítás
19.00 Késői találkozás
(angol film, 1974)
20.40 Sportpercek
20.50 Messiás
(olasz film, 1975)
23.10 Montreali Nemzetközi Dzsesszfesztivál
(kanadai koncertfilm)
John Mayall és a bluesbreakers
0.15 Vers (ism.)
0.20 Lóverseny

HBO


6.30 Mozivarázs
7.25 Szederkert – Nyári mese
8.00 Dalok szárnyán
10.05 Csekkben a tenger – Biankó bankó
11.40 Ebadta delfin
13.20 Feleségemnek, 37-ik születésnapjára
14.55 Hunter
16.25 Otthon, édes…
18.00 Jófiú
19.30 Mozi! Mozi! Mozi!
20.00 Északi fények
21.35 Ó, azok az angolok!
23.10 Operation Delta Force
0.45 A második polgárháború
2.20 A Vénusz sötét oldala
3.50 Ha ölni kell

TV3


6.50 Nap-kelte
10.05 Utazás Gasztronómiában (ismétlés)
10.35 Melrose Place
(amerikai sorozat, ismétlés)
12.20 A világ legrejtélyesebb állatai nyomában
(kanadai természetfilm)
Európa állatvilága
12.50 Az utolsó mohikán
(amerikai kalandfilm, 1992)
14.55 Bankrabló a feleségem
(amerikai vígjáték, 1994)
16.40 Waikiki páros
(amerikai sorozat, ismétlés)
17.35 Beverly Hills 90210
(amerikai ifjúsági sorozat – 26.)
18.30 Hír3
19.00 Egy rém rendes család
(amerikai vígjátéksorozat – 36.)
A királyi verejték
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai vígjátéksorozat – 251.)
20.00 Ügyvédek
(amerikai sorozat – 11.)
Polgári jogok
20.50 Síron túli szerelem
(angol fantasztikus film, 1991)
22.50 Anya csak egy van
(amerikai vígjátéksorozat – 6.)
Agónia, eksztázis és Bill…
23.20 Hír3 (ismétlés)
23.50 Foci a javából
Spanyol bajnokság

MSat


5.30 Music Box
7.00 Nickelodeon
Hé, Arnold!
7.30 Jaj, a szörnyek!
8.00 Fecsegő tipegők
8.30 Allegra ablaka
9.00 Euréka vára
9.30 A titkos templom legendái
10.00 Global Guts
10.30 Kenan és Kel
11.00 Euréka vára
11.30 Allegra ablaka
12.00 Hé, Arnold!
12.30 Fecsegő tipegők
13.00 Rocko
13.30 Pete és kis Pete
14.00 Clarissa
14.30 A titkos templom legendái
15.00 Global Guts
15.30 Fecsegő tipegők
16.00 Jaj, a szörnyek!
16.30 Rocko
17.00 Hé, Arnold!
17.30 Clarissa
18.00 Pete és kis Pete
18.30 Ren és Stimpy show-műsora
19.00 Szúróláng
19.30 Hír-M
20.00 Veszélyben
21.55 Amikor utoljára láttam Párizst
23.55 Hír-M
0.25 Szúróláng

Szív TV


6.50 Tipp-top (ismétlés)
7.00 Információs magazin
7.15 Music Box
16.15 Információs magazin
16.30 A vadonban
(kanadai természetfilm-sorozat – 1.)
17.30 Lesen
Sportmagazin
18.30 Nap fia, Hold lánya
(norvég sorozat – 1., ism.)
19.30 Könnyűzenei kirakat
20.00 Celeste
(argentin sorozat – 157.)
21.00 Kiáltás a vadonban
(amerikai thriller, ism.)
22.05 A vadonban (ism.)
23.05 Music Box
0.10 Tipp-top
0.20 Music Box

ATV


24.00 Képes magazin
18.00 Műsorajánlat
18.03 Action Man (14.)
18.30 Nagy-Britannia belülről
19.05 Ingatlanpanoráma
19.25 ATV-különjárat
20.05 Akli Miklós
(magyar film)
22.00 Autósmagazin
22.30 Érdekességek a nagyvilágból
23.30 UK Today
(angol dokumentumfilm)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek