Tv műsor – 1999. április 9. – Péntek

MTV 1

5.45 Hajnali gondolatok
5.50 Határtól határig
6.00 Szabadság tér
(információs műsor)
9.00 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
9.35 Kincsestár
11.00 Mersits Piroska
(portréfilm)
11.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat)
12.00 Híradó – Időjárás
12.15 AKT
12.25 Lezáratlan akták
12.35 St. Martin a Zeneakadémián
13.25 Teljes biztonsággal
(amerikai sorozat – 13/13.)
14.10 Nemzetiségi magazinok
(cigány, szlovák)
15.00 Fűben-fában
(természetgyógyászati magazin)
15.30 Pillangósziget
(ausztrál sorozat – 14.)
16.00 Körzeti magazinok
17.00 Évgyűrűk
Nyugdíjasok műsora
17.30 Téka
Közhasznú információk
17.45 Körzeti híradók
18.00 Ablak
(közéleti magazin)
19.00 A Mézga család
(rajzfilmsorozat – 12.)
Csodabogyó
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 A nyakék románca
(francia-olasz sorozat – 14/14.)
20.50 Negyven VOLT
21.00 A bírónő – Marion titka
(francia tévéfilm)
22.40 Hírek
22.45 Aktuális
23.10 Kenó
23.15 Az elcserélt gyermek
(kanadai film, 1979)

MTV 2


6.00 Szabadság tér
(információs műsor)
9.00 Tudóra
Fejetek a magyar művelődés és tudomány történetéből; Távoktatás a gyakorlatban; Szakértő vendégek, szakmai könyvajánló, évforduló
10.00 Tanoda
11.00 Tanoda plusz
12.00 Szomszédok (ism.)
12.35 Híradó – Időjárás
12.50 AKT
13.00 Lezáratlan akták
13.05 Tévémagiszter/repríz
14.05 Csajkovszkij: Variációk egy rokokó témára Op. 33.
14.30 Bor és hatalom (ism.)
15.45 Nemzeti értékeink
Az egri vár
16.00 Repeta
Junior híradó
17.30 Kincsestár (ismétlés)
19.00 Hét krajcár
(tévéjáték)
19.25 Mesetár
Frakk, a macskák réme
20.00 Híradó – Sporthírek – Időjárás
20.30 Magyarország 2000
21.00 Magyar Ház
Palackposta
21.30 Bolse Vita
(magyar-német film)
23.10 Mélyvíz
0.10 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.05 Varázslatos álmok
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
6.30 Jó reggelt!
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.10 Esmeralda
(mexikói sorozat, ism.)
10.00 Megveszem ezt a nőt!
(mexikói sorozat – 125-126.)
10.50 Az első csók
(francia sorozat, ismétlés)
11.20 Bibliai kalandok
11.45 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
12.10 Renegade – A fejvadász
(amerikai sorozat, ismétlés)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
(életmódmagazin)
13.20 Receptklub
13.30 Gyilkos sorok
(amerikai sorozat – 44.)
14.20 Klip Klub
(popmagazin)
14.45 Rajzfilm Klub
– Manóvári manók – 30.
– Varázslatos álmok – II. 110.
– Dragon Ball Z – 111.
(rajzfilmsorozatok)
16.05 Sweet Valley
(amerikai sorozat)
Minden megoldódik
16.30 Az első csók
(francia sorozat – 281.)
17.00 Meri vagy nem meri?
17.05 Renegade – A fejvadász
(amerikai sorozat – 8.)
Bonnie és Clair
17.50 Meri vagy nem meri?
17.55 Esmeralda
(mexikói sorozat – 84.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt
(sorozat – 233-234.)
20.00 Tiszta szerencse
(amerikai vígjáték)
21.40 Híradó – Időjárás
21.55 Életveszélyben – Hétköznapi hősök
22.55 RTL Night Klub
Sharon titka
(amerikai thriller)
0.25 Vágyak háza
(amerikai erotikus sorozat)
0.55 Beavis és Butthead
(amerikai rajzfilmsorozat)
1.20 Fókusz (ismétlés)
Időjárás-jelentés
1.40 Divatklip

TV2


5.50 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
9.00 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat)
9.45 Satöbbi
10.15 Kuk@c
(informatikai magazin)
10.45 Szemtanú
11.10 Rocky és Bakacsin
(rajzfilm)
11.35 Mindent tudni akarok!
Játsszon tudóst Juhász Árpáddal!
11.40 Közvetlen ajánlat
12.30 Kedves nővérkék
(német sorozat – 177.)
13.00 Vágy a szilfák alatt
(amerikai film)
14.55 Marimar
(mexikói sorozat – 18.)
15.15 Kakuk!
(talkshow)
15.45 Kassandra
(venezuelai sorozat – 18.)
16.35 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat – 387.)
17.00 Sunset Beach
(amerikai sorozat – 149.)
17.50 100 millió
(szenzációs vetélkedő)
18.15 Szerencsekerék extra
18.35 Plusz
(aktuális magazin)
19.00 Tények
(hírműsor)
19.30 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.55 Dáridó
– Kabaré Balázs Péterrel
– Ki vagyok én?
– Dáridó Lajcsival
22.15 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező – a tények hátterében; Közelkép; Sport
22.30 Életben maradtak
23.15 Szeszélyes éjszakák
A terror körbezár
(amerikai horror)
0.40 Playboy-show

Duna TV


5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.10 Váltó (ismétlés)
9.45 A gálaelőadás
(amerikai burleszk) FF
10.05 Egy kis hely a nap alatt
(magyar film, 1973)
11.45 Esti kérdés (ismétlés)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle – Hírek
12.20 Lóverseny
12.35 Kedves (ismétlés)
13.15 Mozgó Kép (ismétlés)
13.55 AI manach (ismétlés)
14.40 Virtus
(magazin)
15.05 Balfácánok: A kép
15.20 Pop-sa-rock
15.55 Frankie
(német sorozat – 12/7.)
16.20 Miénk a tér
17.25 Nils Holgersson csodálatos utazása a vadludakkal
(svéd-japán-szlovák sorozat – 14.)
18.00 Híradó
18.20 Közép-európai magazin
18.55 Hej, hej, helyesírás!
19.05 A sziget
(francia sorozat – 7/1.)
19.55 Összkép
20.25 A Kolozsvári Kamarazenekar játszik
20.40 Esti kérdés
21.00 Híradó – Sportpercek
21.40 Fedezetlen szerelem
(amerikai vígjáték, 1991)
23.20 Híradó
23.40 Vers
23.45 Vándorrege
(ausztrál film)

HBO


6.30 Sztárközelben: Whoopi Goldberg
7.00 Melrose Place
7.50 Jackie Chan – Az első csapás
(amerikai akciófilm)
9.15 Az első lovag
(amerikai akciófilm)
11.25 Percy, a parkőr
(angol rajzfilm)
11.55 Drakula halott és élvezi
(amerikai vígjáték)
13.25 Esthajnalcsillag
(amerikai vígjáték)
15.35 Lakat alatt
(amerikai vígjáték)
17.25 Egyről a kettőre
17.50 Jó barátok
18.15 101 kiskutya
(amerikai vígjáték)
20.00 Boldogságra éhezve
(amerikai film)
21.35 Mozi! Mozi! Mozi!
22.05 Véres játék 3.
(amerikai akciófilm)
23.45 Excalibur
(amerikai film)
2.05 Az ördög háromszöge
(amerikai thriller)
3.55 Sztárközelben
4.20 Változások kora
(amerikai film)

TV3


5.50 Nap-kelte
9.00 Utazás Gasztronómiában (ismétlés)
11.50 Video Hits No. 1
16.00 Music Time
16.40 Űrháború: 2063
(amerikai sci-fi sorozat, ism.)
17.35 Santa Barbara
(amerikai sorozat – 23.)
18.30 Hír3
19.00 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat – 5.)
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat)
20.00 Walker, a texasi kopó
(amerikai sorozat – 32.)
20.50 Kobra
(amerikai akciófilm, 1986)
22.25 MASH
(amerikai sorozat)
22.55 Hír3 (ismétlés)
23.30 Santa Barbara
(amerikai sorozat, ism.)
0.20 Video Hits No. 1

MSat


6.30 Fecsegő tipegők
7.00 Rocko (ismétlés)
7.30 Clarissa (ismétlés)
8.00 Szippancsok (ism.)
A kerge város (ism.)
10.00 A moszkvai jégcirkusz a párizsi sportpalotában
(dokumentumfilm, ismétlés)
11.10 Music Box
13.20 Szippancsok
(rajzfilmsorozat – 27-29.)
14.50 Metal clown
(dokumentumfilm)
16.00 Fecsegő tipegők
16.30 Jaj, a szörnyek!
17.00 Rocko
17.30 Clarissa
(amerikai sorozat)
18.00 Pete és kis Pete
18.30 A kerge város
(amerikai sorozat – 11.)
19.00 Rocktükör
19.30 Hír-M
(híradó)
20.00 Van, aki hidegen…
(francia vígjáték)
21.35 Sárkányvirág
(amerikai pszichothriller)
23.25 Hír-M (ismétlés)
23.55 Rocktükör (ism.)
0.25 Music Box

Szív TV


6.30 Tipp-top
6.45 Információs magazin
7.00 Könnyűzenei kirakat
8.00 Music Box
15.15 Információs magazin
15.30 Sportműsor (ismétlés)
17.30 Blendemagazin
18.00 Könnyűzenei kirakat
(könnyűzenei hírműsor)
19.00 Köz-hír
(közszolgálati híradó)
19.30 Utazzon velünk!
19.45 Ki ő?
(telefonos játék)
20.00 Celeste
(argentin sorozat, ism. – 143.)
21.00 Vérrokonok
(amerikai krimi, ism.)
22.30 Köz-hír (ismétlés)
23.00 Könnyűzenei kirakat
24.00 Utazzon velünk! (ism.)
0.15 Tipp-top
0.30 Music Box

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek