Tv műsor – 1999. április 24. – Szombat

MTV 1

6.00 Aranyfüst – avagy: Mit üzen a múlt?
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
8.10 Harry és még egy jómadár
Angol sorozat – 27.
8.35 Matt milliója
Angol sorozat – 4/1.
9.00 99
Szórakoztató magazin
9.45 Hol-mi?
10.15 Trópusi hőség
Kanadai-izraeli sorozat
11.10 Szerelmek Saint-Tropez-ban
Francia sorozat – 65/56.
12.00 Hírek – Időjárás
12.05 Amőba
12.25 Népzenei magazin
12.50 Gaia
13.20 Válaszolunk a nézők telefonjaira
13.40 A papa
Amerikai vígjáték (1951)
15.00 É.V.A.
Női életmódmagazin
15.30 Delta 2000
15.55 Háló
16.25 TS
Győri ETO FC-Ferencváros
Bajnoki labdarúgó-mérkőzés
18.30 Ki marad a végén?
19.00 Lottóshow
19.20 Európai időjárási körkép
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
20.00 Uborka
Politikai saláta
20.20 Szatelit
Selmeczi Tibor műsora
21.00 A néma tanú
Angol sorozat
Hosszú nappalok, rövid éjszakák 1-2.
22.40 Új stratégia
Összefoglaló az Észak-Atlanti Tanács washingtoni üléséről
23.10 Kenó
23.15 Rock Café

MTV 2

6.00 Aranyfüst
8.00 Nemzetiségi magazinok (ismétlés)
10.30 Zenegér
10.40 hANGOLka
Angol nyelvlecke
10.55 Collodil-Litvai: Pinokkió – A hosszú orrú fabáb története
Mesejáték két részben
12.40 A magyar irodalom képes története
Sorozat – 34.
13.10 Európa ablak
14.45 Mesélő cégtáblák
Prága irodalmi kocsmái
15.20 In memoriam Gyöngyösi Imre
Dokumentumfilm
16.40 Ízes életek
Sorozat – 5/3.
Szathmáry Lajos 1.
17.30 Európa Galéria
18.00 Magyar Ház
Kézfogás
18.30 Unokáink is látni fogják
19.00 Rosszcsont kalandjai
Ausztrál sorozat – 50/2.
Egy négylábú Mark Twain regényében 2/2.
19.30 Mesetár
20.00 Híradó – Sporthírek – Időjárás
20.30 Körző
Kulturális magazin
21.00 Vízi zsaruk
Ausztrál sorozat – 39.
A parafenomén
21.50 Telesport
Ritmikus sportgimnasztika nemzetközi bajnokság
22.50 Mélyvíz
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub

6.30 Bibliai kalandok (ismétlés)
7.00 Kölyökklub
– Tazmánia
– A törpék új világa
– Zsebsárkányok
– Űrdinkák
– Spirou és Fantasio
– Gazvezír
– Dinodili
Rajzfilmsorozatok
11.05 Csőrre töltve
– Szindbád fantasztikus utazásai
– Bolondos dallamok
Rajzfilm-összeállítás
11.30 Mágusok
Ausztrál-lengyel sorozat – 7.
12.00 Bravo Tv
Ifjúsági magazin
13.00 Hírek
13.10 Kedvenc magazin
Kisállattartók magazinja
13.40 A csodakutya
Amerikai film
15.15 Esőmosta szív
Amerikai film
16.50 Így készült: Austin Powers
Amerikai werkfilm
17.05 Kung-fu
Amerikai sorozat – 20.
17.55 Robin Hood legújabb kalandjai
Amerikai sorozat – 7.
18.45 Híradó
19.05 Fókusz plusz
19.30 Csíííz
20.00 Jég veled!
Amerikai vígjáték
21.45 A hatalom megfizet
Amerikai thriller
23.25 Híradó – Időjárás
23.40 Nikita, a bérgyilkosnő
Amerikai sorozat – 9.
Bombahordozó
0.25 Fókusz plusz (ismétlés)
Időjárás-jelentés
0.45 Divatklip

TV2

6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 Matiné
– Rocky és Bakacsin
– Tesz-vesz város
– Urmel
– Blinky Bill
– Rémecskék kicsiny boltja
– Igazi szellemirtók
– Kutyavilág
– Sandokan
Rajzfilmsorozatok
10.20 Az ifjú Superman kalandjai
Amerikai sorozat
10.50 Egy úr az űrből
Amerikai sorozat
11.15 Fő az étel!
Vendég: Bajor Imre
11.20 Családi kötelékek
Amerikai sorozat
11.50 Gimidili
Amerikai ifjúsági sorozat
12.20 Madison
Kanadai ifjúsági sorozat
12.50 Partytévé
Zene, film, sztárok, receptek
13.50 Slágerlista
14.20 Miért éppen Alaszka?
Amerikai sorozat
15.10 A nagy hazárdőr 5.
Amerikai westernfilm
16.50 Kaméleon
Amerikai sorozat
17.50 Sentinel – Az őrszem
Amerikai akciófilm-sorozat
18.40 Álomsztori
Sztárok vallanak a múltjukról, jelenükről
19.00 Tények
19.30 Szerelem első látásra
Játék a szívekkel
20.00 Beverly Hills-i zsaru 2.
Amerikai akcióvígjáték
21.50 Jó zsaru kisebb hibákkal
Amerikai krimi
23.35 Meghökkentő találkozások
Amerikai sorozat – 8.
0.05 Szomjazom rád!
Erotikus film

Duna TV

5.30 Hírek. Gazdakör
6.05 Régiók (ismétlés)
6.35 Európa hite (ismétlés)
7.05 Hírek
7.20 Összkép (ismétlés)
7.50 Tesz-vesz város
Francia-kanadai sorozat – 13/1.
8.15 Billy, a macskakölyök
Rajzfilmsorozat
8.40 Csöbörből vödörbe
Amerikai burleszk (FF)
9.00 Nyelvőrző (ismétlés)
9.15 Hej, hej, helyesírás!
9.30 Zengő ábécé
9.40 Ami igaz, az igaz
10.00 Tarkabarka
11.00 A föld máglyája – Vulkánok
Francia sorozat – 6/6.
12.00 Lapszemle – Hírek
12.20 Élő egyház
12.35 Postabontás
12.50 Táncház
Magazin
13.20 Anziksz
Sorozat
13.35 Tengerszem a világ közepén
Cserhalmi Györggyel
14.05 Az élet bolygója
Francia-japán sorozat – 9.
15.00 Néhány perc Latabár Kálmánnal
Sorozat – 9/1.
15.20 Mindörökké Chanel
Angol dokumentumfilm
16.25 Föld körül az „Equator” vitorlással
Sorozat – 16.
16.55 Kedves
17.25 Nyúl Péter és barátai
Angol sorozat – 5.
18.00 Híradó
18.20 Tálentum
18.50 Csapdában
Angol sorozat – 4/1.
19.45 Yehudi Menuhin
Francia dokumentumfilm – 2/1.
21.00 Híradó – Sportpercek
21.40 Halál egyenes adásban
Francia film
23.45 Híradó
0.15 Fedora
Német-francia film (ismétlés)

HBO

6.30 Dzsungelből dzsungelbe
Amerikai vígjáték
8.15 Mikrokozmosz
Francia természetfilm
9.30 Vértestvérek
Amerikai film
11.00 Melrose Place
Amerikai sorozat
11.45 A családban marad
Amerikai film
13.25 Segítség, karácsony!
Amerikai vígjáték
15.00 Mulan legendája
Holland rajzfilm
15.45 IFOR blues
Kanadai háborús film
17.20 A miniszter félrelép
Magyar vígjáték
19.05 Egyről a kettőre
19.30 Jó barátok
20.00 Romy és Michelle
Amerikai vígjáték
21.30 Sugar Hill
Amerikai film
23.35 Az esküdt
Amerikai film
1.30 A gyanú
Amerikai krimi
3.05 Szerelmes lányok
Amerikai vígjáték
4.40 Magányos lány
Francia film

TV3

6.50 Nap-kelte
10.00 Nap-kelte extra
10.50 72 óra (ismétlés)
11.20 National Geographic
12.15 Conan, a kalandor
Amerikai sorozat – 11.
13.10 Vadnyugati fejvadász
Amerikai sorozat – 26.
14.00 Babylon 5
Amerikai sci-fi sorozat – 5.
14.55 Az ötödik majom
Amerikai film (1990)
16.40 Beverly Hills 90210
Amerikai sorozat – 137-138.
18.30 Hír3
19.00 Matlock
Amerikai krimisorozat – 13.
20.00 A kulcsember
Amerikai sorozat – 1.
21.40 Végtelen határok
Kanadai sci-fi sorozat – 22.
22.35 Vérebek
Amerikai film (1996)
0.15 Music Time (ismétlés)
1.15 Eleven
1.55 Video Hits No. 1

MSat

6.30 Fecsegő tipegők (ismétlés)
7.00 Rocko (ismétlés)
7.30 Jaj, a szörnyek! (ismétlés)
8.00 Pete és kis Pete (ismétlés)
8.30 Clarissa (ismétlés)
9.00 Hatlábú birodalom; A kerge város
11.00 A mosómedve és a hód
Angol természetfilm (ismétlés)
12.00 Music Box
Kívánságműsor
14.00 Hatlábú birodalom
Dokumentumfilm-sorozat – 5-6.
15.00 Szelep
Sportműsor
16.00 Siarau
Angol természetfilm
17.00 Hé, Arnold!
17.30 Allen Strange utazása
18.00 Kenan és Kel
18.30 Ugródeszka
Benkő Dániel sztárcsinálója
19.00 Vahur
Magazin
19.30 A kerge város
Amerikai sorozat – 26.
20.00 Gyémánthajsza
Amerikai akciófilm
21.50 Kiáltás a vadonban
Amerikai thriller
23.20 Vahur (ismétlés)
23.50 Music Box

Szív TV

6.50 Tipp-top
7.05 Music Box
15.30 Csengetett, Mylord?
Angol sorozat (ismétlés) – 3.
16.30 Arany
Új-Zélandi sorozat (ismétlés) – 9.
17.30 Egy hátizsákra való kaland
Sorozat (ismétlés) – 13.
18.00 A divat arénájában
Angol sorozat (ismétlés) – 4.
19.00 Hívd Andreát! (ismétlés)
19.30 Egy hátizsákra való kaland
Sorozat – 1.
20.00 Celeste
Argentin sorozat (ismétlés) – 172/148.
21.00 Véres kéz
Amerikai thriller
22.30 Csengetett, Mylord?
Angol sorozat – 4.
23.30 Music Box
0.10 Tipp-top
0.25 Music Box

ATV

24.00 Képes magazin
19.00 Műsorismertetés
ATV-stúdió
19.25 ATV-különjárat
20.15 Vincent és én
Amerikai tévéfilm
22.05 Klippercek
22.30 Ascendens
Szepesi György műsora

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek