Tv műsor – 1999. április 18. – Vasárnap

MTV 1

6.30 Gazdaképző
7.00 „Így szól az Úr!”
7.05 Kék egér
(rajzfilmsorozat)
7.15 Pom-Pom meséi
(rajzfilmsorozat)
7.20 Magyar népmesék
(rajzfilmsorozat)
7.30 Minimanók
(angol rajzfilmsorozat)
7.45 Motoszka
8.05 Zenegér
8.20 A gyűszűnyi erdő lakói
(angol rajzfilmsorozat)
8.45 Kisokos
9.05 Zöldkalap
9.30 Tévémagiszter
(közművelődési hetilap)
10.30 A „Szövetség”
(sorozat a NATO-ról – 7/7.)
11.00 Zenebutik – Zenehíd
12.00 Hírek – Időjárás
12.10 Szerencsepercek
12.35 Kiss Károly nótafelvételeiből
13.00 Gazdatévé
13.30 Pipacsok
(dokumentumfilm)
15.00 Médiamix
Múlttakarítás fotókon és filmeken
15.30 Örömhír
A református egyház műsora
15.50 Az emberi nem: férfi és nő
(angol ismeretterjesztő sorozat – 6/4.)
16.45 Úton
(magazin)
17.15 Helló, világ!
(turisztikai magazin)
18.00 Önök kérték!
Kívánságműsor
19.00 A Hét Híradó – Időjárás
20.00 Ally McBeal
(amerikai sorozat – 23/21.)
20.45 TS
21.00 Szökés
(amerikai film)
23.00 Mustra
(mozgóképmagazin)
23.25 Törzsasztal
Értelmiségi klub a stúdióban

MTV 2


7.25 Műsorismertetés
7.30 Kánon
8.00 Tudóra – felsőfok
10.00 Útravaló
10.30 Csalogató – Nagycenk
11.00 Telesport
– Graboplast ETO KC-GKS Piotrkowia
Női kézilabda EHF Kupa mérkőzés
– Férfi röplabda Magyar Kupa (döntő)
13.30 Aranyfüst (ismétlés)
14.30 Ligeti János dalaiból
15.00 A múzsa csókja Márta
József Attila szerelme: Vágó Márta
15.30 Mons Sacer Pannonhalma
16.00 Fekete rózsa
(tévéfilm)
17.30 Delta 2000
18.00 Szívtipró gimi
(ausztrál sorozat)
18.45 Kérem a következőt!
(rajzfilmsorozat)
19.00 A fekete város
(sorozat – 7/4.)
20.00 Mennyei hang – Vannak még csodák
20.25 Sganarelle, avagy a képzelt szarvak
21.05 Jákob és József
21.50 Századfordító magyarok
22.35 Motocross-vb
23.05 MM
Valahol Európában
23.10 Universitas
23.40 Napbúcsúztató

RTL Klub

6.30 Ez nem boszorkányság!
(francia ismeretterjesztő sorozat)
7.00 Kölyökklub
– Tazmánia
– A törpék új világa
– Zsebsárkányok
– Űrdinkák
– Spirou és Fantasio
– Gazvezír
– Dinódili
(rajzfilmsorozatok)
11.05 Csőrre töltve
– Superman
– Bolondos dallamok
(rajzfilm-összeállítás)
11.30 Mágusok
(ausztrál-lengyel sorozat – 6.)
12.00 Bors
(filmsorozat – 10.)
A papagájakció
13.00 Hírek
13.10 Szeszélyes természet
David Attenborough természetfilm-sorozata – 2.
Fehér szikla, fekete víz
14.05 Bugs – A cég hullámhosszán
(angol sorozat)
Titok
15.00 Knight Rider
(amerikai sorozat – 36.)
16.00 Sok hűhó semmiért
(angol-amerikai vígjáték)
18.15 Kész átverés
(kandi kamera)
18.45 Híradó
19.05 Akták
(politikai és közéleti magazin)
19.30 Vasárnapi kiadás
(magazin)
20.00 Oroszlánszív
(amerikai akciófilm)
21.45 Igaz történetek
Az első lépések
(amerikai film)
23.25 Híradó – Időjárás
23.40 Országház
(heti magazin)
0.10 Szeszélyes természet
David Attenborough természetfilm-sorozata (ismétlés)
1.00 Akták (ismétlés)
Időjárás-jelentés
1.20 Divatklip

TV2

6.00 Hűséges az Isten
6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 Matiné
– Dávid, a törpe
– Rocky és Bakacsin
– Káposztafalva lakói
– Igazi szellemirtók
– Blinky Bill
– Rémecskék kicsiny boltja
– Tabaluga
– Enigma – a szuperhős
– Kis boszorkányok
(rajzfilmsorozatok)
10.00 Boomer
(amerikai ifjúsági sorozat)
10.25 Won Ton Ton, a kutya, aki megmentette Hollywoodot
(amerikai vígjáték)
11.55 Lacikonyha
12.20 Premier
(kulturális ajánlóműsor)
12.40 Világjárók
13.10 Vad-Világ
(amerikai természetfilm-sorozat)
14.00 Kastélyszálló
(osztrák sorozat)
A mesebeli herceg
14.55 MacGyver
(amerikai sorozat)
Pokoli tűz
15.40 Mission Impossible – Az akciócsoport
(amerikai sorozat)
16.35 A Szuper csapat
(amerikai sorozat)
17.35 Xena
(amerikai sorozat)
A Xena-tekercs
18.30 Napló
Közben: Tények
19.30 Szerencsekerék
20.00 Álompár
Szupershow a szerelem jegyében
Műsorvezető: Fonyó Barbara és Kósa L. Adolf
21.45 Y-akták
(kanadai sci-fi sorozat)
A 13. emelet
22.15 Gól!! Gól!! Gól!!
(gólösszefoglaló)
23.15 Elvarratlan szálak
(tévéjáték)
0.20 Napló (ismétlés)
1.00 Vers éjfél után
Váci Mihály: Te bolond
Előadja: Koncz Gábor

Duna TV

5.30 Hírek
5.35 Váltó (ismétlés)
6.05 Protestáns világ (ism.)
6.20 Héthatár (ismétlés)
6.50 Postabontás (ismétlés)
7.15 Animációs filmek gyerekeknek
7.30 A varázsvödör (27.)
7.40 Nils Holgersson csodálatos utazása a vadludakkal (ism.)
8.05 A lochnagari legenda
8.35 Mesék és legendák a Louvre-ból (3/3.)
8.50 Hej, hej, helyesírás!
9.00 Miénk a tér (ismétlés)
10.05 A XX. század zenéje
(angol sorozat – 7/5.)
– Híres festmények
(holland sorozat – 20/4.)
11.00 Forrásvidék
11.35 Beszéljünk a jövőnkről!
12.00 Déli harangszó – Hírek
12.10 Helikon (ismétlés)
12.30 Méltóságos kisasszony
(magyar film, 1936)
13.40 Európa hite
14.10 Régi híradók
14.45 Sportképek
17.10 Lakáskulcs
17.40 Mesefilm
18.00 Heti hírmondó
18.50 Híradó – Sportpercek
19.15 Fekete gyémántok
(magyar film – 2/1.)
20.35 Stúdióbeszélgetés
20.55 Magyar évszázadok
21.15 Stúdióbeszélgetés
21.35 Irinyi János
21.50 Stúdióbeszélgetés
22.10 Liszt Ferenc: A bölcsőtől a sírig
22.30 Nem, avagy a parancsolás hiú dicsősége
0.30 Lóverseny

HBO

6.30 Mozi! Mozi! Mozi!
7.00 Huck és a szívkirály
(amerikai film)
8.35 Sztárközelben: Mel Gibson
9.00 Örök nyertesek
(lengyel film)
10.30 Egyről a kettőre
10.55 Jó barátok
11.20 Batman és Robin
(amerikai film)
13.25 Harc a másodpercekért
(amerikai film)
15.15 A kastély hercegnője
(amerikai rajzfilm)
16.05 Ó, azok az angolok!
(angol vígjáték)
17.40 Ugrásra készen
(amerikai vígjáték)
19.10 Melrose Place
20.00 Az ötödik elem
(francia-amerikai film)
22.05 Nyakig a pácban
(amerikai vígjáték)
23.50 Keserű méz
(amerikai film)
2.10 Excalibur
(amerikai film)
4.30 Billy Bathgate
(amerikai krimi)

TV3

6.50 Nap-kelte
10.00 Nap-kelte extra
10.35 Music Time (ismétlés)
11.15 Utazás Gasztronómiában
11.45 Jövőnéző
12.15 Conan, a kalandor
(amerikai sorozat – 10.)
13.10 Vadnyugati fejvadász
(amerikai sorozat – 25.)
14.00 Babylon 5
(amerikai sci-fi sorozat)
14.55 Az Angyal (20.)
15.50 Sherlock Holmes (20.)
16.45 Melrose Place (103-104.)
18.30 Hír3
19.00 Matlock
(amerikai krimisorozat)
20.00 Waikiki páros (11.)
20.50 Végtelen határok (21.)
21.45 Alkonyzóna (63.)
22.15 Foci a javából – Futbol Mondial
22.50 Foci a javából: a spanyol bajnokság (ism.)
23.20 Jövőnéző (ismétlés)

MSat

6.30 Fecsegő tipegők
7.00 Rocko (ismétlés)
7.30 Jaj, a szörnyek! (ism.)
8.00 Pete és kis Pete (ism.)
8.30 Clarissa (ismétlés)
9.00 Szippancsok (ism.)
– A kerge város (ism.)
10.30 Ugródeszka(ismétlés)
11.00 Oba-Oba
(dokumentumfilm, ism.)
12.10 Music Box
14.00 Szippancsok
(rajzfilmsorozat – 52-53.)
15.00 Szelep (ismétlés)
16.00 O-les lányok
(dokumentumfilm)
17.00 Hódító hódok
17.30 Allen Strange utazása
18.00 Kenan és Kel
18.30 Szippancsok
(rajzfilmsorozat – 54.)
19.00 Magasfeszültség
19.30 A kerge város
(amerikai sorozat – 20.)
20.00 Az utolsó dobás
(amerikai film)
21.45 Az őrület fészke
(amerikai film)
23.40 Magasfeszültség (ismétlés)
0.10 Music Box

Szív TV

7.00 Könnyűzenei kirakat
8.00 Music Box
15.00 Tükörben
(politikai vitaműsor)
16.00 NASA
(sorozat – 32/31.)
16.30 A ringen belül
17.30 Élet és design
(divat- és társasági magazin)
18.00 Könnyűzenei kirakat
19.00 Hívd Andreát!
Szenes Andrea műsora
19.30 Utazzon velünk!
19.45 Ki ő?
(telefonos játék)
20.00 Mi így köszönjük…
(zenés kívánságműsor)
21.30 Tükörben (ismétlés)
22.30 Könnyűzenei kirakat (ismétlés)
23.30 Utazzon velünk! (ismétlés)
23.45 Music Box
(interaktív kívánságműsor)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek